• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hmm, čéče, ty jsi taky experimentátorka koukám :wink: Normálně asi dneska nakoupím a zítra vyzkouším :wink: Už fakt nevím, co bych měla vařit - dochází mi veškeré nápady - a trochu změna bude fajn :wink:
19. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
joo a dobrou chuť :wink:
19. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
tak a je hotovo :grinning: musim teda napsat, ze medu mohlo byt prece jen trochu vic...ale jinak mnam mnam, ty orechy jsou v tom taky super... :grinning: :grinning: :grinning: tak my jdeme papkat :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Týý jo a rychlovka :wink:
19. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
no tak musim rict, ze to bylo dobry :grinning: su se sebou spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
:grinning: Plácám tě virtuálně po rameni! :grinning: Tož jsem zvědavá, jestli se pak taky budu moct pochválit :wink:
19. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Mají vypadá to lákavě,taky vyzkouším :slight_smile:
...my dnes máme špagety a omáčku s mletým masem,dopoledne jsme pracovali,stěhovali jsme pc z naší mini ložnice do obýváku,vysát,vytřít a tak-teda spíš vlastně drahý :wink: je ted před tím porodem naprosto úžasný :grinning: teda ne že by jindy nebyl :grinning: a tak jsem nechtěla nic složitého vyvařovat.
19. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Gabi, my od posledních "boloňských" špaget nemůžem mleté maso ani vidět :sweat_smile: To bylo to jak jsme trávili dny na WC. Sice se pak našel původce všeho a maso to nebylo, ale i tak se nám to nějak spojilo a prostě ho teď obloukem obcházíme :grinning: Možná tak nějakou sekanou nebo karbenátky, to by asi šlo :wink:
Já se snažím drhnout koupelnu, ale furt mi u toho tvrdne břicho, takže co 5 minut odpočívám a tak to jde strašně pomalu :unamused: No ale za chvíli by měl dorazit drahý od mamky a to už to pak kašlu - jdem na kafčo a nakoupit (byli jsme sice nedávno, ale nějak jsme to všechno strašně rychle sežrali :sweat_smile: )....
19. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
andu, na koupelnu prd... :slight_smile:
gabi, ha ha to je specialita myho martina, spagety s mletym masem :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ty, Maji, za normálních okolností bych se na koupelnu vyprdla. Ale jelikož tam byl bordel ještě po malování, hrozilo by, že až bych šla koupat dítě, vytáhla bych zelené miminko :grinning: No ale z toho největšího bordelu jsem to dostala, tak detaily budu dělat postupně, noo :wink: :grinning:
19. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Mí chlapi špagetky taky rádi,malému stačí teda jen s kečupem :wink: a jinak jsou nudloví a manžel naštěstí není v jídle vůbec náročný...hodně dělám rychlovky z kuř.masa-tak ten maji recept určitě vyzkouším :wink: těstoviny na tisíc způsobů :grinning: omáčky-na ty je zase malý :wink: jo a taky palačinky,ty jim dělám tak jedou za týden :slight_smile:
Andu moc nepracuj,já taky včera zjistila že je to úplně na prd,nic moc jsem neudělal a byla jsem totál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska už to tu je aspon poznat když se zapojili i chlapi :grinning:
19. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
taky nemam moc rada jidla nad kteryma zabiju cely dopoledne...nastesti pres tyden chodime do skolni jidelny :grinning: tak ty vikendy se vzdycky neco rychlyho vymysli...horsi to bude o prazdninach :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak jste zase u jídla :sweat_smile: Já taky nemám ráda jídla, u kterých bych strávila několik hodin,čím rychlejší tím lepší. U nás je to tak, že vede zelenina, já jím vyjímečně jen ryby nebo kuře, jinak žádné jiné maso, uzeniny nejím mnoho let, a přítel a Beatka jsou na tom stéjně, takže u nás zelenina na všechny způsoby :wink:
19. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
dobre ranicko, tehulenky a maminecky :grinning:
20. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsme sice včera jeli nakoupit, ale nakonec jsme si to rozmysleli, dali jsme si kafčo a jeli domů - vůbec se nám nechtělo. Takže kuřátko se asi odkládá na zítra... uvidíme :wink:
No a dneska už jsem sice vzhůru, ale ještě si jdu lehnout, páč bych za chvíli byla zase úplně marná :wink:
20. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
andu, bez bez, uzivej si dokud muzes lezet :grinning:
20. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: já zrovna teď dorazila z chaty, jsem úplně KO,pže jsem celý víkend gruntovala, ale bylo nádherně!! :slight_smile: takže na předpovědi úplně prdím..celý víkend svítilo slunko...v So ráno jsem byla ještě zkontrolovat vietnamce na Hranečníku, nic moc tam nebylo, ale aspoň 2 tuniky jsem si pořídila, tak mám zase chvíli v čem chodit :slight_smile:

Maji: nejdete zítra do ZOO z nějaké jiné diskuze? něco jsem tam min,.týden četla?Srazík nebo co?
20. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
saly, davala jsem tu taky odkaz, jdeme takova banda prevazne teda uz mamin :slight_smile: nechces se pridat a provetrat pupik?
20. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
já tam na 99% budu..mamka dělá ve školce a zítra tam mají organizovaný výlet :slight_smile: mám jet jako dozor..takže až udidíš bandu 50 ti dětí, tak se tam s nimi budu koulet já... :wink: myslím, že vaši bandu taky lehce poznám :slight_smile: nejelo by se jen kdyby lilo a nebo kdyby se mi náhodou ráno nechtělo :sweat_smile:
20. dub 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
saly, je, tak to se asi opravdu pozname kdyz se potkame :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
krásné pondělní dopoledne přeju.. :slight_smile:
je tam krááásně, že? to hned zvedne náladu.. :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
misa, jj, nadherne, vyrazime s prdolkou ven jeste pred obidkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
my už to nestihneme.. začíná být protivná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže ji dávám tak půl hod a půjde spát..
20. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
tobik mi dnes usnul jeste pred devatou, tak pocitam, ze aj odpoledne pujde driv, uz kolem jedne...jeee, to bude poobedova pohodicka :slight_smile:
no nic, vyrazime, uz ma nachystanou sadu na pisecek tak at nezdrzuju :grinning:
20. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
u vás se ještě pořád spinká 2x denně?.. jéé, kde josu ty časy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
u nás už jen jednou a i to někdy vynechá.. :unamused:
20. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
užijte si to na písku.. :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Heh, holky, tak já si užila ještě trochu spánku :wink: No jo, musím nabírat síly :wink: Maji, no šup, šup, nezdržuj, kdo má na tebe čekat, když píseček volá!?! :wink: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
jj, přesně tak.. písek čeká a maja se vykecává na MK.. :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky andu :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.