• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a máš recht.. spi dokud můžeš.. :wink:
pak už to nepůjde..
20. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Miši, on je průser, žu už teď to spaní přestává jít :sweat_smile: Ale tak na štěstí to teď můžu dohnat odpoledne. Což tajně doufám, ze začátku můžu dohánět i s prckem, nee?? :sweat_smile: To je věc, kterou si fakt nedokážu představit. Mám pocit, že pokud malá nebude spísí panenka, já budu chodící mrtvola! :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak jsme doma, nasli jsme bezva hristatko blizko naseho baraku, tak tam asi ted budeme kazdou chvilku :grinning: ikdyz Tobik teda babovicky moc neprozival a placala jsem hlavne ja, zatimco on sedel a kradl detem hracky :grinning:
20. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Muhehe, Maji, tak hlavně, že ses bavila a Tobík se přiučil :grinning:
20. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
andu, no cestou domu jsme se stavili v hrackarne a koupili sadu babovicek... :grinning: ja si totiz naivne myslela, ze mu zatim staci kyblik, lopatka a hrabecky :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahlavně tobě ty bábovičky dost chyběly, což? Přiznej se! :wink: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
no me ten kyblicek stacil... :grinning: ale s babovickama to bude jeste lepsi :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
hihihi :grinning:
20. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
ale jako to je fakt.. já si taky myslela, že mišce bude stačit pár věcí a ono ne.. takže my jdeme za barák na písek a já tahám půl tašky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
misi, oni tam vsichni chodili s igelitkama naladovanyma hrackama, motorku pod pazou a decko pod druhou... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ty jo :confused: já už ani nevím, jestli bych uměla bábovky udělat... :grinning: měla bych tyto dětské aktivity začít trénovat :wink:
20. dub 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Hlavně si, Saly, nacvič tu říkanku, poveď se mi bábovičko... :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
saly, neboj to je jak jezdeni na kole, kdyz ses to jednou naucila, zase si rychle vzpomenes :grinning: :grinning: :grinning: navic, na to mas jeste mooooore casu nez pujdete na pisecek :grinning:
20. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
maji.. jj, tak nějak vypadáme i my.. v igelitce hračky, motorku v ruce, batůžek s pitím a jídlem v druhé a dítě.. :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
papa dámy, jdu si vyložit nohy hore, dokud miška spí.. pa :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
no tu říkanku už taky neznám :grinning: asi si půjčím od mamky ze školky nějaké říkanky.. :wink:

já si taky pamatuju,že když jsem chodila na písek,vždycky jsem sebou táhla tašku větší než JÁ :grinning: :grinning: takovou hezkou ..zeleno-oranžovou :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, zdravím všechny po delší době. Jste toho nakecaly, že jsem ani nestíhám dočíst. Teda žabi Dominiček je úžasný, nádherný chlapeček.
Vy tady už trénujete pískoviště?? No tu říkanku tu klidně můžete napsat, já už si ji taky nepamatuji. :grinning:
20. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
ja jen vim, ze to koncilo, "jestli se mi nepovedes, tak dostanes na prdel" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
1.Bábo,bábo,bábovičko,
vyklop se mi na sluníčko.

2. Bábovičko, poveď se mi,
jestli se mi nepovedeš,
tak do Prahy nepojedeš!

3.Poveď se mi bábovičko,
zaděláme na těstíčko.
Cukr, máslo, mouka,
maminka už kouká.

Copak tvoříš, broučku můj?
Jen se, mami nestrachuj!.
Přidám trochu vanilky,
bude vonět do chvilky.

Přidám ještě vajíčko,
prijď ochutnat babičko,
Dneska peču jenom já,
bábovka se povedla.

4.Bábovičko, jestli se mi nepovedeš,
tak do Brna nepojedeš,
jestli se mi povedeš,
tak do Brna pojedeš

5. Plácám, plácám bábovičku,
na zahradě na sluníčku,
jestli se mi povede
budu pyšný/á na sebe.

6.Dělám, dělám dortík z písku
ťukám na bábovkovou misku
Co když se nepovede?
Šlápnu dorte na tebe

7.Baci, baci,
to mám práci,
bábovičko vstaň!

8.Baci, baci,
to mám práci,
bábovičko vstaň!
20. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
a jeste jedna:

Poveď se mi bábovičko,
vyklopím Tě na sluníčko.
Kluci přijdou k obědu,
ať vidí, co dovedu.

Kluci přišli hladoví,
snědli všechno cukroví.
Jen tu moji bábovičku
nechali stát na sluníčku.
20. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
akorat tu moji jsem nenasla... :grinning:
20. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Teda Maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jak se ti vleze prosím tě do hlavy to učení? když už tam máš tak plno... :grinning:
už si to jdu tisknout :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Maji, tak já měla na mysli tu tvojí s tou prdelí :grinning: Ale teda to co jsi sem pisla je taky dobrý :wink: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
hehe, tahle basnicka se mi libi :grinning: :grinning: :grinning:

Jede traktor
je to Zetor
jede do hor
orat brambor.
:grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj...jéjé tady je dnes sranda :grinning:
maji to je Visací zámek :grinning: na tom ujíždí manža :grinning:
jinak ty básničky super :grinning:
20. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
já jsem si říkala, že tu básničku odněkud znám :slight_smile: ale myslela jsem si, že to ze školky nebude.. :wink:
20. dub 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
tohle školka fakt není :grinning:
holky já jsem dneska úplně mrtvá :unamused: už fakt jen přežívám ze dne na den :frowning2:
20. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
jinak dnes to mám za deset...to už zní slibně :wink:
20. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Gabi, no já už jsem taky dooost lemroidní!! Ale co už, už to nějak neřeším... :grinning: Včera jsme se s drahoušem shodli, že se trochu bojíme té zodpovědnosti, kterou jsme doteď nemuseli řešit :grinning: Brzy, že?? :grinning: Ale myslím, že to zvládnem a tajně doufám, že to přijde samo! :wink: :grinning:
Dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se něco děje. Ale obávám se, že mi pan Dr. zas nadšeně oznámí, že je vše v pořádku a zavřeno... :sweat_smile: :angry: :grinning: On je vždycky po takovém verdiktu maximálně spokojen a já nasratá, že ještě nic :grinning:
Gabi, tak dneska už 9...:wink: To zní dobře. Škoda jen, že ti bobci uvnitř taky nemají nějaký kalendář... :grinning:
21. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak jsem po kontrole a mám to andu stejně jako ty :unamused: cesta sice připravená ale jinak nic :unamused: tak zase v pondělí...
jooo kdyby věděli jak se na ně těšíme a jak je tu venku krásně už by bobci spěchali ven:grinning:
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.