• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
A u Viktorka tě, Gabi, Dr. taky ujišťoval?? :sweat_smile: No mě Dr. taky říkal, že jasně, že je to furt holka... Dokonce mi i pipinku 2 krát ukázal, tak snad mě nemystifikoval! :grinning: Jsem včera nad tím tak intenzivně přemýšlela, až se mi zdálo, že koupu chlapečka. Ale teda nebyl náš ale sestřenku, uff :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
ne tak jen na 80procent a taky musím říct že těch ultrazvuků nebylo tolik a ani ne tak krásně viditelných jako ted...
22. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
a během těhu jsem měla období střídavě kdy jsem maslela že to bude holka někkdy zase že kluk :grinning: ale pamatuju si že mi hodně lidí říkalo že budu mít kluka a já neeeee,doktor říkal e je to hoka :grinning: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Muhehe, Gabi, tak jsem zvědavá, mě ze startu taky všichni tipovali kluka a já vítězoslavně, že smůla, ale že je to holčina. Tak doufám, že se většina lidí kolem mýlila :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
no já bych tě taky tipovala na kluka :grinning:
22. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
ale to je těžko,já přibrala skoro stejně hodně a navíc ted nemám ani problémy s pletí a s vlasy jak prý to u holek bývá...teda až ted mi normálně na tvářích vyskočily hnědé pigmentové fleky tak jsem z toho trochu zděšená,doufám že to je těhotenstvím :astonished:
22. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Hehe, Gabi, to jsi mě uklidnila, s tím svý tipem! :grinning: Normálně jsem teď tak nahlodaná, že se fakt příští týden radši ještě přeptám! :grinning: :grinning: Já myslím, že ten pigment bue určo tím těhotněním :wink:
22. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
no a ani to jméno pro kluka jsme neměli,to jsme tak nějak vymysleli asi týden před termínem jako že se to musí hlásit v porodnici :grinning: tak jako ted nemáme jméno pro kluka :grinning: mimochodem manža pořád kutí nad holčičím jménem,prý mi bude celý život připomínat že chtěl marušku a já ne :sweat_smile: tak se nakonec může stát že ještě vymyslíme něco úúúplně jiného :sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Heh, Gabi, tak my tím, že nejsme svoji už máme vyřešeno. Mimouš bude mít přítelovo přijmení, takže jsme na matrice museli vyplnit obě jména :wink: A kdyby to teda náhodou fakt byl ten chlapeček :sweat_smile: , tak máme v záloze Filipa :wink:

Týý jo, jak koukám na ty fotky čerstvých mimin tady na Koníku, čím dál víc se nemůžu dočkat... :dizzy_face: Uaaa, proč mi to ještě nerodí?!? :grinning: :wink: :grinning: No dobře, dobře, ještě ani termín nemám a už si stěžuju, ale chápeš, že?! :grinning:
22. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
jistěěě chááápu :grinning: naprosto jasně....taky jsem koukala a střídavě mi oči zajíždí na náš kočárek :grinning: aaaach jooo....asi dnes znásilním manžu :grinning: on se do toho ted nějak nemá,prá nebude malé dloubat do hlavičky :grinning:
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
ted mi švagrová skazila iluze,že prý poslední dobou co zná maminy druhorodičky co rodí po delší době tak přenášejí :astonished: :confounded: :frowning2:
22. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak já se teď vrhla na klohnění Majineho receptu,akorát jsem po aplikaci kečupu zjistila, že je poněkud pálivější... Takže to bude spíš taková variace :grinning:
Gabi, nestresuj se, nebudeš přenášet a hotovo! :wink: :grinning:
Joo a mě včera zas přítel přesvědčoval, že malé musíme ukázat cestu ven, ale já nějak neměla náladu :wink: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
andu, fantazii se meze nekladou :grinning:
gabi,nebudes prenaset, neboj :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
andu..co jste vyplňovali na matrice?myslímohledně toho jména? my taky nejsme svoji..a to se musí?já myslela, že to jen nahlásícš v porodnici..
22. dub 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
je fakt že já ač mám náladu skoro vždy :grinning: tak poslední dobou už si fakt připadám jak slon v porcelánu a j eto poněkud komické než vzrušující :grinning:
já taky chtěla dělat maji recept,ale zjistila jsem že mi došly řízky,tak dnes to vyhrál buřtguláš a zítra se na to vrhnu :slight_smile:
přenášet NEBUDU!!!! :grinning:
22. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
gabi ty skvrny máš ze slunka, jak máš teď v těhu zvýšenou pigmentaci tak to je tím.mi zase ze sluníčka teď dost vyskákaly pihy, ty já normálně moc nemívám..
já bych měla uvařit dnes teplou véču, taky nevím co...
za chvíli si jedu pro ten mimivak, tak pak poreferuju co je to za zázrak..
žabula se taky moc nehlásí, asi toho má holka hodně :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
saly, na matrice musis sepsat takovej papir kvuli otcovstvi, ale jen v pripade, ze chces aby se tvoje dite jmenovalo po otci (jako prijmeni teda) a v porodnici pak odevzdas papir, kde je jmeno pro kluka a pro holku :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme se taky dohodli na matrice na příjmení, ale jméno jsme neřekli ani klučičí ani holčičí, to nemusíš říkat. My jsme dokonce neřekli jméno holčičky ani na příjmu v porodnici, řekli jsme sestře, že ještě nejsme rozhodnuti, kluka jsme řekli, protože věděli, že to není, ale stéjně přítel hleděl, když měl říct klučičí jméno, nad kterým vůbec nepřemýšlel a řekl to moje favorizované :grinning:
22. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Nám úplně všichni tipovali kluka, dokonce si asi mysleli, že jim schválně říkáme holku :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Pigment je určitě těhotenstvím, bohužel to má skoro každá, já v posledních letech i mimo těhotenství :unamused:
22. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Saly, pokud nebudeš mít dohodu o příjmení dítěte sebou v porodnici, automaticky dostává příjmení po matce.
22. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak tak, jak píše Maja, Saly. My chceme, aby se mimouš jmenoval po příteli, takže jsme museli hupnout na matriku, jináč by se jmenovala po mě (říkejme ji stále ona, snad mě příští týden Dr. nevyvede z omylu :grinning:)... A po porodu to myslím musí být do několika dní, tak je lepší to zařídit teď.

Gabi, já už si taky připadám dost komicky jak všude narážím břuškem, nemůžu se zvednout z gauče a podobně! :grinning: Ale směju se tomu jen chvíli a pak už začínám zuřit. Zvláště večer, kdy už můžu spát v podstatě jen na levém boku, páč na pravém mě pálí žáha a na zádech je mi zle... :grinning: :angry:

Jinak k variaci na Majin recept. Vůbec to s tím pálivým kečupem není špatné!! :astonished: Mimochodem Maji, to je tvůj vynález?? :wink: Já teda experimentuju ráda, ale tohle by mě fakt nenapadlo :wink: Joo a ještě - příště k tomu udělám spíš hranolky, páč ty brambory jsou děsné. Né že by se k tomu nehodily, ale nesměly by být tak sladké! :angry: To nechápu, ale jakékoliv brambory koupíme, jsou nasládlé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, Žabka má holt jiné starosti - taky si jich za chvíli užijem :wink: A až na to nespání, kterého se děsím, se fakt těším :wink: I když tajně doufám, že budem mít mimonko podobné jako jsme byli my... Třeba moje mamina říkala, že u mojí sestry přečetla nejvíce knížek za celý svůj život. Celé dny prospala... No to by byl ideál, ale psychicky se raději připravuju na nejhorší! :grinning: :wink:
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Hmm, Beránku, je fakt, že paní na matrice se nás ptala, jestli už máme vybrána jména... A já jsem i radši, páč my bychom byli schopni pohádat se ještě na porodním sále... Takhle už to máme černé na bílém a už to měnit nebudem :wink:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
andu, su rada, ze chutna...zaklad jsem nekde vycetla a dotvorila podle sebe :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
no já chci aby se jmenoval po otci, ale já to mám asi ještě složitější :frowning2: spadám do té pitomé lhůty 300 dní po rozvodu a to má myslím automaticky příjmení po bývalém manželovi :angry: a myslím, že ani tohle z matriky mi nepomůže, ale můžu se tam skočit zeptat..

holky a když bych tu dohodu teda neměla..a dostane po matce ..jak se to řeší dál? soudem?
22. dub 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
saly, ja myslim, ze soudem ne, jen za zmenu prijmeni platis a muzes si ho nechat zmenit jen jednou za zivot, ale jak to funguje u deti, teda nevim...vsak za zeptani se na matrice nic nedas a urcite nebudes prvni kdo to resi, tak budou vedet...
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
No já bych řekla, že dítě by dostalo příjmení po tvém bývalém manželovi, takže přítel si bude muset asi soudně po uplynutí lhůty osvojit své vlastní dítě...ale to je jen moje podněnka :wink:
22. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
domněnka...tak mělo být :wink:
22. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ty jo, to je divné, to nějak nechápu, proč má mít dítě přijmení po bývalém manželovi... No on se vlastně přítel tím podpisem lejstra na matrice k tomu otcovství přiznává, ne? Tak já bych si myslela, že se podepíše stejný papír jako jsme podepisovali my... Noo, to jsem zvědavá. Nic jiného než to pozjišťovat na matrice ti asi, Saly, nezbyde :wink:
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
no ono se nejmenuje ani tak po manželovi jako spíš automaticky po matce...ale máš to ted blbý saly,nicméně za zeptání nic nedáš...
Můj syn se taky jmenuje po otci,předtím jsme to řešili stejně,to jsem si ještě myslela,že si mne vezme a štvalo mne že se jmenuje jinak než já,no ted se jmenuje zase jinak a taky mne to štve... :rolling_eyes: :unamused: on to taky ze začátku dost řešil
:confounded:
22. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.