• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
já už jsem to předtím nějak zjišťovala..a musíme to řešit soudně, pže dítě mohlo být splozeno ještě v manželství, tak tam je nějaká vyjímka) hlavně, že jsme u rozvodu oba s manželem v říjnu podepsali, že už spolu 7 měsíců intimně nežijeme..tak to bych musela být těhotná už 14.tý měsíc,aby to bylo jeho.. :grinning: ..

je to stejně s těmi příjmeními zašmodrchané.. no teď čtu ten odkaz, takže jsem v háji..matrika nepomůže jedině soud..pže svatbou to jaksi už nevyřešíme..no tak hurá do toho :frowning2: furt nějaké starosti s těmi našimi zákony..jak by jim nestačilo, že se někdo jako otec přihlásí a bere na sebe všechnyy povinnosti včetně vyživovací povinnosti..no je to na kebuli :frowning2:
22. dub 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
No tak to je, Saly, fakt hloupé... To bys to jako klidně mohla hodit na bývalého manžela i přesto, že jste podepisovali, že spolu intim nic, joo?? Taky si myslím, že by mohlo stačit, že se současný partner "přizná" k otcovství... No je to ujeté :unamused:

Mě teď nasral drahý! Dělá účto u své mamky a jak je nervák, zas mu asi něco nejde, tak byl do telefonu protivný jak... Jsem se ho chtěla akorát zeptat, jestli bude jíst u mamky a mám to co jsem dnes vařila schovat, nebo bude jíst doma... No místo odpovědi jsem se dočkala akorát blbých keců, tak jsem ho už ani neposlouchala, rozloučila se a položila mu telefon. Jako fakt teď nemám moc pevné nervy - nějak mě rozhodí každá kravina nebo blbé slovo :sweat_smile: A kamarádka mi vyhrožuje, že to nebude lepší! Prý teď brečí i u reklamy na plínky jak jí to dojímá... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
NO andu hodíš to na něj a ještě z něho vytřískáš alimenty na cizí dítě.. :grinning: to je naše legislativa :sunglasses:

Tak já takové nějaké hormonální úlety nemám..nedojímá mě vůbec nic..řekla bych, že jsem teď nejklidnější a nejvyrovnanější co jsem kdy byla.. :wink: myslím, že se mi hormony vzbouří až po porodu... :frowning2: a to několikanásobně :wink:
22. dub 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
Saly, to by se bývalý manžel asi divil, což? :grinning: No já jsem dost citlivá normálně, ale dokážu to jakž takž ukočírovat... Zato teď s tím mám kapánek problém, hihi. A s tím mým cholerikem to je o to náročnější :grinning: Se po tom porodu nechci vidět! :wink: :grinning:
22. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak je dneska první den hnusně.. :frowning2: ale vůbec mi to nevadí, stejně jsem měla v plánu žehlit, tak aspoň mi to nebude líto...

Andu: můj bývalý překvapený asi bude stejně, pže jak jsem pochopila, tak k soudu budemem muset všichni tři a pže můj nový je jeho bývalý kamarád a důvod našeho rozvodu tak si myslím, že to nebude ani pro jednu stranu příjemné... :frowning2:
23. dub 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
Bré dopoledne :slight_smile:
Tak koukám, že na dnešek jim ta předpověď vyšla :wink:
Saly, oo tož to je prekérka, to ti vůbec nezávidím, takovou situaci... Ani nevím, jestli bych na to měla nervy :sweat_smile:
23. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
nu což pořešit to musím...zpackala jsem si to sama.. :wink:

už jsem myslela, že tu dnes nikdo nebude..změna počasí často vyvolává porody, tak jsem myslela, že už vás třeba chlapi odvezli :grinning:

Gabči koupkám, že už naskočil 40tt :wink:
23. dub 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Kurnik, taky to včera holky v květnu psaly s tím počasím, ale nic... Ticho po pěšině :wink: I když Gabča se neozývá, tak třeba... :wink: Já už malou přemlouvám ať vyleze, že už je dopečená a může, ale dělá, že nechápe :grinning: Inu co už, 14 dní není tak moc, nějak to už vydržím, i když momentálně mám pocit, že ne! :grinning: Už začínám být i hezky protivná, páč pomalu na nic jiného nedokážu myslet :grinning:
23. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj, já teda fakt nerodím :grinning:
Byly jsme na cvičení a teď odpočívám s obědem u koníka :sweat_smile:
Saly, s tím jménem budeš mít každopádně problém, ale co už, nějak se to vyřešit musí...
23. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Říká se že hodně se rodí po bouřce..já jsem se třeba po bouřce narodila :grinning:

No Gabča už asi jela... :rolling_eyes:

Beranek a kam chodíš cvičit? nějaké speciální těhu?
Příjmení jak příjmení, ale já zatím nevím ani křestní ani pro kluka ani pro holku :confounded: musíme na to sednout.
Malý už od včerejška furt kope a hýbe se tam,akorát v noci byl chvíli klid a to prý 20hodin v břiše spí... :unamused: no nevím který, náš teda ne :wink: ..tak snad se aspoň přoi tom virvajzu otočí tou hlavou dolů :grinning:
23. dub 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Já chodím na cvičení s Beatkou :wink: Na své jsem zatím nezačala chodit...
Jinak naše dítě v břichu bylo absolutně neaktivní, hýbalo se tak 1x denně, někdy jsem si musela lehnout na záda a dloubat do ní, aby se pohnula, protože jsem byla nervozní. Na monitoru jsme měli vždy dvě vodorovné křivky, dítě spalo a moje břicho taky :grinning: A protože měla v břichu asi méně místa, byla pořád na stejném místě, vůbec se nehýbala, natož točila, dokonce neznám ani žádné bolestivé kopance nebo bolavé žebra, tam se vůbec nedostala :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Noo, Beránku, ty ještě neroď! :wink: A kam chodíte s Beatkou cvičit? Tak já teda musím říct, že malá umí nakopnout dost kvalitně pravé žebro... Resp. v úterý jsem zjistila, že v tom místě mám placentu, tak beztak si malá hraje fotbal :grinning:

Saly, tak to přeju při výběru jména pevné nervy, my se u toho párkrát hezky pohádali... :grinning:
23. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
no on mě ani tak nekope,jak se tam furt vrtí.není to bolestivé, ale takové trochu zvláštní :sunglasses: normálně se vrtěl večer a teď už druhý den celý den..tak já nevím..hlavně že se hýbe, kdyby byl klid tak jsem na nervy :wink:

no jméno bude asi oříšek..zatím nám furt všichni radí, ale to mi akorát každé jméno zprotiví..musím popřemýšlet sama :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
No my jsme si dělali ze všech jmen akorát srandu. A já jsem začala hledat v kalendáři asi kolem toho 12tt a přítel mi řekl, proč hledám jméno, když mimčo má 7cm :sweat_smile: Tak jsem se na to vykašlala a řekla, že nic hledat nebudu. Přítel prohlásil, že jméno najde sám. No nakonec mi pořád říkal, jak se teda bude jmenovat, tak jsem mu řekla, že říkal, že něco najde, ať mi dává návrhy, takže Beatka je díky němu :wink:
23. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky, o vikendu se sem asi nedostanu (mam skolu :rolling_eyes: ), takze se opovazte nekdo rodit! Chci byt u toho, takze mimousum domluvte at pockaji minimalne do nedele vecer :grinning:
mejte se krasne a nezlobte :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
já to taky nechám na taťkovi, mi je to celkem jedno..ať si vybere on :wink: jinak bude prcek po něm Martínek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Maji já to určo nebudu..i když se taky hlásit přes víkend nebudu..jedeme zase na chaťulu na vzduch sadit kytičky a hrách :grinning:
23. dub 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Maji, noo, tak my se budem snažit, ale dneska tu celý den nebyla Gabča, což nebývá zvykem, tak těžko říct, jestli někdo tvůj zákaz už neporušil! :wink: :grinning:
23. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj ženský :slight_smile:
jela a vrátila...aspon jsem si to tam otestovala :grinning: ale doma je doma :grinning:
23. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Jakto, Gabi? Pché, si tě tam už mohli nechat, néé :wink: A jak to tam vypadá? Plno prázdno? A co ti řekli?? Jela jsi kvůli poslům nebo proč?? :wink:
23. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
Měla jsem brutální křeče v podbřišku ale ne stahy,když už to trvalo tři hodky tak jsme jeli.natočili mi ozvy,kontrola, píchli injekci bud se to rozběhne nebo uklidní,uklidnilo se,ráno znova ozvy akorát že to pořád přehlušoval můj tep tak jsem musela v poledne znova...stahy až tak nemám tak jsem tam nechtěla zbytčně trčet,otevřená jsem pořád na prst...
23. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Hmhm, Gabi, tak to jsem zvědavá, jak dlouho ještě vydržíš pokupě :wink: No a dál co? Budou to teď nějak víc hlídat nebo jak? A byli tam na tebe hodní?? :wink: Furt uvažuju, že se tam prostě vecpu, když u nás je všude plno... :wink:
23. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Jinak v noci byl sál prázdný když jsem tam ležela,dopoledne se už rodilo,ale pokoje prý byly plné.Se mnou na pokoji byla mamina na vyvolání a byla z Hrabůvky a prý v poho...
23. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Hmm, tak to by mohlo být v pohodě, ještě kdybych jim řekla, že bydlíme kousek od radvanic... Ono to totiž je autem fakt blíž a rychleji než do Poruby... Teda tak já nevím, už malou nedrž a pusť ji ven, ne? :wink: :grinning:
23. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
no já jsem sama zvědavá :wink: jinak v pondělí jduna kontrolu
jinak hodní...tak normálně,v poho :wink:
23. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
ona už tam jezdila na vyšetření,tak jako já tam jezdím,tak to ti asi neporadím,jedině to risknout...
já malou nedržím,ale domů jsem chtěla,protože jsem tam nechtěla trčet a čekat až to přijde a musím teda říct že jsem dostala docela strach,víš jak v nemocnici....nějak to na mne padlo...
23. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
tak nakonec pojedem az zitra rano, tak Gabi sup sup, rychle odrodit at muzu odjet :grinning:
23. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Hihi, Maji, koukám, že ty to máš naplánováno lépe jak my :grinning: Ale tak já budu hodná a počkám, až se vrátíš - ať o nic nepřicházíš! :wink: :grinning: Ale teda řeknu vám, že se dneska tak strašně nudím, že bych šla pro rozptýlení rodit hned :grinning: :wink: :grinning:
23. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
no já se ted docela rozptýlila :sweat_smile:
23. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
Heh, Gabi, to věřím, že jsi měla vzrůšo... :wink: Ale tak jednou tam zůstat budeš muset :wink: No to je taky otázka, jestli tam jezdit i na vyšetření, páč Dr. mě asi ve 39. týdnu už bude odesílat do nemocnice, nebo tam fakt přijet až na porod... Ale asi bych řekla, že až v den D :wink:
23. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.