• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
tak pokud tě pošle do nem. tak jed tam,třeba si to potupluješ
23. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
No to je taky fakt, ale zas mám strach, aby mě nezdupli co tam dělám, když mám v Ově dvě porodnice :wink: Hehe a zas mě pobolívá bříško, ale to už je skoro každý den, tak to neřeším :wink: Koukám, že ti zbývá cca týden, což? To už je hnedle :dizzy_face:
23. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
No dívám se a jste teda ukecané - to vás ani nestačím dočíst - na to nemám čas. zrovna jsem malého dokojila a tatínek uspává. já se tady snažím u PC něco málo povečeřet.
No jinak teda jde vidět že si tady zatím užíváte pohodičky -- docela trochu závidím. Já mám teda pořád takový ten kolotoč kolem malého. Snažím se taky spát když on spí at v noci vydržím. jinak jsme každý den chodili na procházky, to se malému nesmírně líbí a vždy pěkně spinká. V noci už se to taky trochu ustálilo. Nakrmím, a Domča zachviličku usne. No ale at to nezakřiknu a dneska třeba nemáme v noci rodeo :grinning:
Jé Gabi tak ty už jsi navštívila porodnici? a nic? No já myslím že už to zachviličku bude na světě. doufám že to tady neprošvihnu takovou zprávu.
A co Hafi ? jak ta se má? neivděla jsem tady její příspěvek. No musím jí napsat jak se jí vede a jestli se už nechystá rodit - vidím tu u ní 39tt.
Jo Gabi a kde jsi byla v porodnici?
No nic , já končím, jdu vystřídat manžu at se taky chudák nají.
Zítra nás čeká druhá návštěva u paní dr. tak jsem zvědavá jak dopadneme. tak se mějte moc krásně a já se tu zase až bude čásek kuknu. čusík
23. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj, Žabi. To je sranda, ty nám lehce závidíš klídek a my ti závidíme mimoucha :wink: No už dlouho to naše závidění trvat nebude a přidáme se k tobě :wink:Je fajn, že se s Domčou tak hezky sehráváte :wink: Doufám, že nám to taky půjde a malá nebude v noci moc vymýšlet ... A na kočárkování se fakt těším. I když asi budu většinu času trajdet sama, boť většina známých je bez dětí, tak mají jiné starosti a ti co děti mají, jsou zase moc daleko :frowning2:
Noo, taky jsem zvědavá, jestli se nám Hafinka už nerozdělila :wink:
23. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak já se dneska snažím připravit hezký večer s červeným vínkem a věcmi kolem :wink:, ale drahý zatím pucuje auto tak nevím, jestli to nedopadne tak, že si vinko otevřu sama a půjdu spát :unamused: :grinning: No snad ne :wink:
23. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

tak co Andu? Bylo něco..? :grinning: :grinning:
Gabi: A kde jsi teda byla v té porodnici? V tom Frýdku?
Ahoj Žabi, taky tě zdravím..je fajn, že to tak hezky zvládáte..to se za chvilku ustálí...když píšeš o té doktorce, asi bych si měla jít taky nějakou domluvit..jak jste to měly vy holky, vzala vás ta která jste chtěli,nebo mají dětské plno?
24. dub 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Bré dopoledne :slight_smile:
Ále, Saly, prd bylo... :grinning: Dali jsme si to vínečko a bylo fakt mňamkové, koukli jsme na Amélii na Novacinema, i když jsme si ji nedávno pouštěli na DVD a pak jsem se v obýváku nějak nemohla pohodlně uvelebit, tak jsem šla spát :grinning: :grinning: Takže nic noo :grinning: Ale aspoň to vínečko po dlouhé době proběhlo :wink:
A s tou Dr. - já šla tam, kam jsem chodila jako dítě a vzala mě, páč pod ní spadáme. Kdybych bydlela jinde, musela bych hledat dál...
24. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
já jsem chtěla taky svoji dětskou Dr.ale už pod ní nespadám,tak uvidím..kdy jsi tam asi šla jak dlouho před porodem?
Já teď zas pivečkuju,v zimě jsem měla furt chuť na víno a šampus a teď jak se oteplilo, tak na pivo :confused: myslím, že jedno nebo dvě desítky ještě ádné mimčo nezabilo :slight_smile:

CHtěla bych se kouknout na Kdopak to mluví...strašně by mě zajímalo co si ten prcek v břiše asi myslí :grinning: :grinning: myslím, že teď bych ten film brala jinak nežkdyž jsem se dívala kdysi :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Saly, já jsem se šla k Dr. zeptat až někdy minulý týden. To jsem si říkala, že už je na čase, kdyby náhodou něco, tak ať nemusí lítat přítel :wink:
A s tím pivečkem a vínečkem si myslím to samé :wink: Ale je fakt, že mi včera ty 2 decinky stačily :wink: Né, že bych teda neměla ještě chuť, ale říkala jsem si, že to dítě nebudu opíjet - to by mi asi svědomí nedovolilo :wink:
24. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem se zrovna probrala :grinning: vlastně mne vzbudil drahý,zrovna dorazil z ryb :slight_smile:
saly byla jsem ve frýdku,tak aspon vím jak vypadají sály a vlastně všechno tam :grinning: když nám to neukázali na prohlídce :wink:
Já dr taky nemám domluvenou nějak mi to vypadlo z hlavy ale myslím že tady s místní jedinou dr.nebude problém :wink: Jinak Saly my chodili s malým na polikliniku k dr.Kunčarové,je skvělá i sestřička a těžko jsme se s ní loučili,ale kvůli stěhování jsme přešli sem.Zkus se zeptat tam...Fakt můžu doporučit.
Pivko si taky sem tam decku dám,ale já jsem jen letní pivař :grinning: jinak jsem spíš na bílé vínko,ale ted mn pálí žáha,tak nic :unamused:
24. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Gabi :slight_smile: já se poliklinice vyhýbám bohužel obloukem, ale jen z osobních důvodů.Bývalá od M.tam někam chodí s malou,která je furt nemocná, tak bych se tam s ní nerada vídala.ale to jméno si zapíšu kdyby něco.Já chodila k CHalupové je za poliklinikou asi 5 minut směrem do straré hrabůvky, tak zkusím první za ní.A kde jsi bydlela v Hrabůvce?

Zajdu se tam zeptat během května, slyšela jsem, že to prý chtějí vědět v porodnici ..jméno dětského doktora..
24. dub 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
já bydlela v běláku na f.lýska,je to směrem k lesu naproti bonveru.
jinak holky vařila jsem se teda ten maji recept teda v rámci experimentu variaci s banánem :wink: podusila jsem k tomu kari kari rýži a olizovala se celá rodinka :slight_smile: moc dobré...
zapoměla jsem pozdravit žabku :grinning: no pohodička jako pohodička,já myslím že bychom už raději měli miminko doma i s tím frmolem kolem že maminy? :grinning: aspon já to tak mám...tohle čekání ze dne na den kdy už .... :frowning2: tak se s domískem opatrujte :slight_smile:
hafi sem tak koukne,ta lítá určitě po zahradě,ale kde je zuzka?už tu dlouho nebyla...
24. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
vím, vím kde to je...
tak já teda taky výhledově zkusím recept podle \maji :slight_smile: když to všechny tak pochvalujete..já dnes vařila do zásoby na chatu, dělala jsem dušené maso na hříbkách..
zítra jedem Gabi do Polska omrknout s M.ten Makalu 4,jestli ho nebude mít malý, ten modrý..tak pak poreferuju :slight_smile:
já bych zatím ještě neměnila..trď mám nějaké období kdy mě kupodivu nic nebolí, tak je to fajn..s mimčem si pohraju v břichu a nemusím ho krmit a nebrečí :grinning: :grinning: tak já jsem zatím s tímto stavem spokojená,ale chápu, že čím dál tím hůř :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :wink:
K tomu těhotenství a pivu, určitě jedno nikomu neublíží, stéjně jako 2 dcl vína. Teď mi říkala jedna těhotná, že má hrozně nízký tlak 80/40 a dr. jí doporučil každý den vyjít štamprli slivovice a jedno pivo. Nejdřív jsem si myslela, že třeba myslí za měsíc, ale fakt za den :grinning:
Já jsem skoro stoprocentní abstinent, takže pivo nepiju ani normálně :wink:
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj beranek:já slyšela s tím tlakem zase, že máš klidně pít 2dc vína denně..já si dám tak 2x týdně něco.. :wink: tak snad malý z toho nebude pohlupavý :slight_smile:

dneska jdu za kámoškou do porodnice na fakultku mrknout na malou Aničku :slight_smile: už se nemůžu dočka ,už nabíjím foťák.. :slight_smile:

jo Gabi a mám doma už ten mimivak z Emitexu, tak zatím trénuji s opicí :grinning: uvidíme jak to půjde, ale přijde mi takový logický,je hrubší než jsem čekala, tak snad se mi v tom malý v létě neupeče
24. dub 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
Vak jsem taky měla, ale zase prodala, vůbec mi to s tím nešlo a Betce se to nelíbilo :unamused:
24. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
No a taky bylo hrozné vedro, takže u nás nebyla ani zavinovačka...
24. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
no právě,však to chce vyzkoušet v čem se mu bude líbit, mám vak i klokanku tak uvidíme.stál 200kč, tak to mi nevadilo za něj dát a možná ho využiju aspoň na ty promoce k ségře...ale na léto je fakt, že mi přijde hrubý dost, myslím, že budem spocení jak malé myši :grinning:
24. dub 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Měla jsem i klokanku, ale od té nás odradili přímo na těhotenstkém kurzu, tak jsem ani nezkoušela a prodala. Fakt dobré nákupy :grinning:
Před rokem jsme si pořídili nosítko Manducu a párkrát jsme použili na horách, ale Beatka na to nošení nebyla zvyklá, takže si ho necháváme pro to druhé :wink:
24. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
klokanku jsem si taky pořídila už před kurzem, ale ta mě naštěstí nestála nic a taky nás odradili,že se mu bude mordovat páteř :slight_smile: mě mamka v klokánce nosila a s páteří nic nemám..tak nevím..uvidíme, když tak to pak zas prodám.. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
no saly to jsem zvědavá jak pořídíte s tím kočárkem,můj manžel je s výškou v pohodě,taky si ho sám vybral :slight_smile: já tam v tom obchodě koupila i tu moskytiéru a univerzál pláštěnku pže ta originál je úplně prťavá,není přes celý kočár...
ten baby vak koupím až pak,možná by byl na léto fajn ten s tím větráním,uvidíme....
k tomu tlaku,prý dvojka červeného na nízký tlak :wink: ale štamprle a pivo denně :confused: :astonished: to je trochu moc ne?
jinak já už se fakt nemůžu ani hýbat tak proto se modlím at už to je...bolí mne v podbřišku a nejsem už ani schopná nic moc udělat,ted se pokouším žehlit a jde to horko těžko....tak si saly užívej že jsi ještě pohyblivá :grinning:
24. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
já nosila Viktorka taky v klokánce a páteř má v pořádku :wink: nicméně ten vak se mi zdá pohodlnější...manduca to je jako šátek ne?
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
čusík holky
tak mám chviličku čásek - manžel vaří obídek, já dala malému napít tak mám chviličku čas. 'Cetla jsem že se bavíte o dětských doktorkách. Teda já musím zaklepat na dřevo že jsme narazili na skvělou paní doktorku - sympatickou a hodně poradí. Jsme spokojení. Jo a když jdete do porodnice, tak to po vás budou chtít vědět jméno dětského pediatra, oni to píšou do propouštěcí zprávy, tak šupem k doktorkám se přihlásit :wink:
My se zrovna chystáme ven - na zmrzlinku a na pivko.
Tak se tady mějte , užívejte a Gabi co takhle s mimčem už na svět co??????
24. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Gabi: taky žehlím a umírám u toho, ale je mi spíš strašné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kolik tam stála ta moskytiéra a pláštěnka? a ty teda ty univerzální na to pasujou dobře,jo?

Žabi a co kojení? v pohodě? nic nebolí?
24. dub 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
teď koukám na tu Manduku..no vypadá to jako ta klokánka co mám doma, ale stojí 2700 :frowning2: nevím v čem je rozdíl..
24. dub 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
24. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
no žabi ani nemluv,ted jsem zrovna psala...pořád mám nějaké bolesti,hlavně když se malá hýbe tak mne to tlačí a bolí dole v podbřišku,ale nic pravidelného :frowning2: jsem jak na trní...vlastně všichni kolem :wink: pořád malé domlouváme at už jde ven k nám :slight_smile: ani nevíš jak už bych šla taky s rodinkou-komplet i s malou v kočárku na pivko a zmrzlinku :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
hafi já bych chtěla mít tvou energiii :grinning: :sweat_smile: kočárek mám v albu tak koukni,koupili jsme v polsku a jsme z něj nadšení :slight_smile: streptokoka se neboj,taky jsem slyšela že to má hodně mamin,ale nasadí ti antibitika budeš v poho :wink: Hafi když jedete pro kytky,koukni mi prosím za kolik tam mají převislé muškáty jestli vyjdou levněj,moc dík :wink:
saly asi jsem si tu manduku s něčím spletla...
Pláštěnka tam stála 100 když u nich koupíš kočárek(jinak 150 )a ta moskyt.myslím taky 100.pláštěnka je super a ta moskyt je taky fajn není přes celý kočárek to se mi zase líbí akorát má na bocích takové gumové poutka na uchycení které zrovna na tenhle kočárek nejdou kde uchytit,ale já to tam narvala :wink:
24. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gabi tak to je zadarmo, mrknu na to taky..
V polsku jsem min.týden kupovala muškáty, ale ne převislé a na burze stály 40 Kč a v Castoramě 28kč, ale takové velké ,statné..

Ahoj Hafi, já kočár zatím nemám, ale zítra jedem taky do polska, tak uvidíme...

jiank já se loučím, letím do té porodnice a pak jedem na chatu, tak tu budu zase v pondělí.ahoooj a přeju krásný sluníčkový víkend
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, člověk se na dvě hoďky natáhne a tolik tady napovídáno :grinning:
Hafi, ty jsi drak, fakt! Já dneska na zahradě akorát posbírala psí bobky a to je vše, co jsem dneska udělala :sweat_smile: A už asi ani víc neudělám, páč teď čekám na drahého a jedem se někam najíst prý :wink:

Jo a psala otcova sestřenka, taky těhule. No teda, byla ve 30. týdnu a přišla smska, že porodila... Malá má 40 cm a 1600g nebo tak nějak, ale chytla nějakou infekci, tak se musí holčina snažit :pensive: Snad bude v pohodě! :dizzy_face: Sice miminko chci, ale tohle sestřence nezávidím. Ale u ní je zázrak, že ji udržela tak dlouho. Ona totiž už 3 krát potratila a jednou dokonce nějak kolem 20. týdne :unamused:

Tak já se jdu oblíknout, ať ten chlap nemusí dlouho čekat, než se vyprdelím z domu. I když mě dneska poněkud štve :sweat_smile: :grinning:
24. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.