• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
tak jsem zpátky z porodky a jsem velice se svým výběrem spokojená :wink: všichni pomlouvali fakultku jak se tam na šestinedělí nevěnují a já tam byla za tou kámoškou a říkala, že je furt nutí kojit a ukazujou jim všechno furt dokola..takže to zas tak pravda nebude..a personál se tam furt střídá,takže to není, že chytneš jednu blbou sestru a hotovo..jinak jsem byla svědkem, že chtěla pro malou příkrm a do 5ti min ho měla, takže neochota tam taky zrovna nepanovala..jsou to podle mě všechno řeči ..jo a natřískané tam teda bylo 32 mimin :slight_smile:
Anička je fajně maličká a furt bečí hladem..jsem strašně zvědavá co budu s tím svým prckem už za 2 měsíce dělat.. :rolling_eyes: já na ni akorát koukala,houpala,pšikala a nic nepomohlo a tím jsem se svými znalostmi z kurzu skončila :grinning: :grinning: a malá řvala furt..už se moc těším na vlastní miminko :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
bré ránko je tu někdo?
25. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Bré skoropoledne :wink:
Hlásím, že k ránu jsem myslela, že si dáme výlet do porodnice, ale nakonec to všechno přešlo. Večer jsme si dali s přítelem romantiku s vínečkem a sexíkem a Amelinka asi začala být trochu zvědavá, tak jsem si asi od 2 do 5 vyzkoušela kvalitní poslíčky :sweat_smile: Teda jako zkouška dobrý, ale u porodu by mi i takovéhle bolesti bohatě stačily! :sweat_smile:
No ale jak je vidět, asi to s tím sexováním nebude úplný blud! :wink:

Dneska je nádherně, tak uvažujeme, že si uděláme nějaký výletík :wink:
25. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
25. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Andu aby jste si neuděli výlet náhodou do porodnice :grinning:
25. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Přidala jsem pár nových foteček Dominika
25. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj :wink:
Streptokoka se nebojte, já ho měla tady. Sice můžou vzniknout nějaké komplikace s infekcí, ale s tím bohužel nic neuděláte. Nejlepší je podávat ta ATB v kapačce kolem 4hod před porodem, ale když se to nestihne...já osobně jsem tu kapačku měla 1hod před porodem a žádný problém nenastal :wink:
25. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Zabko, krásné fotky :dizzy_face:
Vidím, že každé miminko má rádo pozici tygříka :wink:
25. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj, Žabi :slight_smile: Dominik je fakt krásňoučký :dizzy_face: Ty jo, dobře, že jsi to ustála a žádný zánět nemáš - sestřenka si to zažila a prý mazec... Tak dávej pozor :wink: Je super, že vám kojení jde, určo se upraví i ta pravá strana a umělá výživa nebude třeba :wink: A s tím bytečkem je to taky fajn, ať vám to hezky klape :wink:
Jinak myslím, že to byla jen taková "zkouška sirén", ale tak zajímavé vyzkoušet si to nanečisto! :grinning: :wink:
25. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
A Gabi, kdepak jsi ty? Už ses opět jela mrknout do Frýdku? :wink:
25. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Andu, vy tady za chvíli všechny budete v porodnici, pak nastane ten kolotoč kolem miminka a já si tady budu povídat sama :grinning:
25. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Hehe, Beranku, neboj, tak občas se sem snad dostanem :grinning: A taky to bude postupně, že jo :wink:
25. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
tady jsem tady :grinning:
vařila jsem a byla jsem vyhřát bříško na sluníčko :slight_smile: ted koukáme s manžou na divko na Zohana,je to docela brutální komedie s AdamemSandlerem :slight_smile:
Andu je to pěkně na hlavu jet nejet už nebo ještě ne...cooo?Já to mám pořád,mám průběžně ty křeče v podbřišku a nějaké malé stahy ale pořád to není ono... :unamused: Jinak my taky včera zkoušeli malou trochu vyšťourat :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
žabi domík je náááádherný,fakt se vám moooooc povedl :grinning: když koukám na ty fotky tak jsem úplně na měkko :wink: Chci se zeptat,dáváš malého v té teplé zavinovačce i když je takové teplo?Já pořád nevím jestli koupit ten fleesový fusak...nebo bude stačit klasická zavinka a když tak deka???Jo a super že kojení tak jaž takž zvládáš v pohodě a hlavně že vůbec kojíš,co vím tak ted má hodně mamin problém,tak držím palečky...Jinak mám číslo jen na tebe tak pokud pojedu tak píšu tobě at můžes tady poinformovat :grinning:
25. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo a v albu mám aktuální břuch včera foceno :grinning:
25. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Gabi jasně kdyby něco piš a já to tady holkám hned přetlumočím. Mobil nosím stále u sebe i v noci, takže vpoho. Jo jinak malého dáváme pořád do té zimní zavinovačky od emitexu. A je mu tam akorát. Asi bych ještě nedala tu letní. Deku jsme k tomu použili jen zatím jednou a to nebylo venku moc pěkně.
Tak my vyrážíme na procházku. Mějte se tady krásně sluničkově a miminka šupem ven at tu ty starosti nemám jenom já :slight_smile:
25. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
tak miminka sup ven, jsem tu :grinning:
25. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj, Maji, tak brzo?? No jó a já si říkala, proč teda malá neleze ven, když už se včera tak hlásila! Já sice zapomněla, že ještě nesmí, ale ona asi né! :wink: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
hlásím že my taky pořád nic :unamused:
25. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
a dneska jsem nějaká úplně mrzutá unavená.... :frowning2: ted jsem oblíkla malé postýlku....bříško pořád bolí a malá tlačí a tlačí,ale pořád to není ono...
25. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Mě už je to jedno :grinning: Nicméně napokoji Amélii nenechám :grinning: Drahý je u souseda a měl už dávno být doma, tak jsem mu psala, jestli si jako na to přirozené vyvolávání porodu pomocí prostagladinů mám povolat někoho jiného... :grinning: :grinning: Tak prý, že za chvíli je doma :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
andu, mas moc chytrou Amálku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gabi, tak sup na to :grinning: :grinning: :grinning: tri....dva....jedna.............TED!
uz?
25. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo chci se zeptat na kterou stranu patří nejdřív ta matrace,už jsme to tady probíraly,ale znáte to těhu skleroza je hnus :grinning: :confounded:
25. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
maji....pořád nic.... :frowning2:
dneska mi psala kámoška že jí pomohlo dráždění bradavek.... :astonished:
25. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
gabi, ale to se dela delsi dobu, ne? :grinning: muzes zkusit sudlat celej vecer :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mně teda nechtěně pomohl smích až se mi břicho otřásalo :grinning: Ale já jsem byla opačný případ, nechtělo se mi ještě do porodnice, ale měla jsem smůlu :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
gabi, do 30. mas jeste cas :slight_smile: ja te tipuju na 28.4. v 5,35 :grinning:
25. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
no to jsem se jí neptala jak dlouho šudlali :grinning:
Nebo možná by pomohlo zapojit elektrickou odsávačku na mlíko a dívat se u toho na TV a hodně se smát :grinning:
beranek, taky bych vydrzela klidne dalsi 2,3 mesice :grinning: tak dobre jak posledni trimestr mi snad nikdy nebylo :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.