• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Mně bylo dobře pořád, proto jsem neměla důvod jít rodit, proč? :grinning:
25. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Gabi, já mám tu matraci nahoru pohankou a na tom tu nepročůrávací podložku, boť ta pohanka nesmí navlhnout prý...
Takže sexujem a šudláme... :grinning: :grinning: Muhehe :grinning: :grinning: No akorát po tom včerejšku jsem kapku znavená, ani odpoledne jsem si nezdřímla, tak nevím nevím, jestli něčeho budu vůbec ještě schopna :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
kdyz uz jsu u toho tipovani...tak andu bude rodit 2.5. ve 14,10 :grinning:
25. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
No já skoro závidím, nevím co to je... :grinning:
25. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
beranek 27.10. v 10.05
Heh, Maji, si na to někde vsázíš?? :grinning: :grinning:
saly 25.5. ve 22,40
25. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tos mě fakt pobavila :sweat_smile: Ale je to lepší než 2.18hod, to bych raději spala :grinning:
Nebo to máš někde domluvené?? :astonished: :grinning:
ja si to schvalne nekam napisu a uvidite, ze mam pravdu :grinning:
koho jsem jeste zapomnela?
25. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Majatob je čarodějka a teď to prozradila :grinning: :grinning:
Na Hafinku jsi zapomněla a na Zuzu :wink:
Takže už zbývá jen tip na početí druhého dítěte u Majatob: 3.6. v 22hod :grinning:
Hmm, beránku, to je taky zajímavé tohle tipovat! :grinning:
25. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
jej, jeste hafi...6.5. v 11,50
25. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
beranek, to nevyjde :grinning: to bych se segre na svatbe musela hooodne opit abych svou vlastni mozna protrpela v jinem stavu :grinning:
25. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
zuzu, tipovat nebudu, kdyz nevim jestli je ok :frowning2:
25. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Heh, tak já jdu do pelechu a jsem zvědavá, jestli hned nevytuhnu :grinning: Sexovat nemá stejně cenu, když teď vím, že rodím "až" 2. května... :grinning: :grinning:
Maji, já doufám, že se Zuzikem je všechno v pohodě! :wink:
andu, tak dooobrou a v klidecku, casu mas jeste dost a dost :grinning:
25. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
andu, to ja taky...ale je divny, ze tu tak dlouho nebyla :frowning2:
25. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
jééé chvilku tu nejsem a vy prokecáte celou stránku :grinning: teda maji kde ty na to chodíš?fakt máš něco s čarodějkama ne??? :grinning: no to jsem zvědavá jak ti ty tipy vyjdou :grinning: takže se mám trápit ještě tři dny?tak jo...do už doklepu :wink:
25. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
fuj s carodejkama? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byly jen me osobni tipy a sama su zvedava jak mi to vyjde :grinning: no musite se snazit, devcatka moje :grinning:
25. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
koukám že tu dnes nikdo není....venku bylo nádherně,tak jste asi venku co?taky jsme byli :wink: dneska mi krásně otekly kotníky :frowning2:
jinak maji dneska mi kámoška prorokovala úterý,tak už jste dvě :grinning: i když to už by mohla rovnou počat na posledního a bude mít třeba čarodějnické schopnosti :grinning:
26. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
vidis gabi, tak uz to mas potvrzeno...aspon muzes v klidu ocekavat porod a nenervovat s poslickama :grinning:
26. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno - dopoledne. Teda já už mám ráno od šesti, ale ted jsem toho našeho křiklounka uložila tak doufám že bude tak aspon dvě hodinky spinkat. Dneska jsem poprvé sama doma s Dominikem. Manžel už šel do práce , a mamka která měla přijet, bohužel nepřijela , protože jí dělají kuchyn . No nic, musím si poradit sama. Snad to zvládnem než nám tatka příjde z práce. Navařeno máme, takže aspon tak.
Jinak u nás nic nového, až na to že malého trápí prdíky ajá nevím co stím. Kroutí se jak paragraf a většinou ho to probudí. Někde jsem četla že to přejde do po 3měsíci - no at už to je.
Jinak holky, jakto že ještě nerodíte?????? Gabi na co čekáš? šup, šup at už je mimoušek venku. Andu vidím že u vás ani sexík nezabírá - :grinning: - No tak to já se musím přiznat že na konci těhu jsem na to neměla ani myšlenky, tak ted bych si dala hned říct, ale smůla zatím.
Tak já jdu vyžehlit prádlo, at aspon něco udělám. Tak zatímmm
27. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Maji doufám, že mi tvůj tip nevyjde :wink: to bych rodila o šest týdnů dříve a to se mi moc nechce :slight_smile: jen ještě ať si pobyde v bříšku, líp mu už nikdy nebude :slight_smile:

Tak já hlásím jako z posledních aktuálních rodiček, že už teda konečně máme taky KOĆÁR!!! :slight_smile: :grinning:

Nakonec jsem si nechala poradit od Gabi a vzali v Polsku ten Makalu Quatro,ale nakonec tu čtyřkolku v modré barvě.Tříkolka stejně v modré nebyla.Martinovi se tíbil, že má všechny funkce vychytané a že vypadá sportovně..nebo spíš už se mu nic nechtělo vybírat, tak ho prostě koupit :slight_smile: takže o víkendu si ho byly vyzkoušet babičky a dědečci a všichni se tvářili spokojeně jako že vozit budou..,tak jsem zvědavá jak dlouho je to bude držet :grinning:
27. dub 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky.
Žabi, odpočívat máš, né žehlit! :grinning: Já už se vidím, mě asi nikdo nic nedonutí udělat, až bude malá na světě... Obávám se, že budu absolutně mimo a max tak drahému ohřeju nějaké jídlo co máme už v mrazáku a tím asi bude končit veškerá má jiná aktivita týkající se domácnosti :grinning:
Tak Saly, gratuluju ke kočárku... Konečně, což? :wink: A máte ho doma, nebo jste pověrčiví?:wink:
27. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme koupili kočár 4 měsíce před porodem a celou dobu nám stál v bytě. Pověrčiví jsme nebyli, ale všichni nám pořád říkali, abychom ho odvezli :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Andu:jsem pověrčivá, nechali jsme ho na chatě, tak snad nám ho tam nikdo nečorkne :frowning2:

Dnes jsem volala na matriku ohledně toho rozvodu a jména: Takže příjmení bude mít po otci(bývalý manžel,který vlastně otec není) - pořešit po rozvodu jedině soudem, žádné dohody mimo soud neexistují..a navíc mi nepovolí aní křestní jméno, pokud nebidu mít otcův (zase bývalý manžel :frowning2: ) souhlas, kt.musí sepsat na matrice až po narození..no,takže budeme mít na stehýnku asi napsaný otazník :grinning: já už to kašlu, tya naše republika..to je fakt mazec, takže já půjdu za bývalým prosit,ať jde se mnou na matriku schválit mi jméno a pak ho ještě pohoním po soudech ohledně příjmení a otcovství.. :sunglasses: :sunglasses: výborné..
27. dub 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.