• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Strouzi tak poslední menzes jsem měla 6.7. (a zeptám se blbě, ale na co je to dobré vědět?)
Zuzi děkuji. Jsem nemohla věřit svým očím že tam jsou dvě. Chtěl ajsem hned letět za manželem s testem, ale pak jsem si řekla že ne. Že musím vydržet nějakých pár dní. Ale holky já jsem úplně vedle. Jak já to vydržím dneska v práci to teda netuším.
Strouži taky vše nej k svátku
29. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
strouzku: jojo, počkám si, :wink:
29. črc 2008 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
zabko já // našla v práci, byla jsem v prdeli, klepala jsem se jak osika, nemohla jsem se soustředit dom jsem šla dřív abych to rozdýchala no a ta poslední mrcha je dobrá pro doktora podle toho zhruba určí kdy asi si měla ovulaci a kdy bude porod
29. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
Jo aha. Tak to jsem zase chytřejší - nějak jsem se o to ještě nezajímala. Vůbec nevím jestli mám zavolat doktorovi tento týden nebo to nechat na další. no Strouzi ty jsi to řekla holkám v práci, ale já to nemám komu říct - teda kromě vás. V práci až jím to řeknu tak sestřenku odvezou.
29. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
Ale jestli dobře počítám tak obě budeme rodit v dubnu - teda ještě to nechci zakřiknout
29. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
řekla jsem to je jedný kolegyni, protože jsem jí ukázala test jeslti to taky vidí nebo ne

zabko ty jestli si měla menzes 6.7. tak budeš rodit někdy kolem 12. dubna mě to vychází na 6. 4
29. črc 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
Strouzi tak uvidíme. Ještě by se k nám mohl někdo přidat - co holky? posílám mnoho bacilku - tak si je rozeberte a šup at za pár dní taky napíšete - mam //.
No ted uvažuji, že jak jsme s manželem chtěli, tak nám to asi teda vyšlo. Bavilij sme se o tom že by bylo super kdybych otěhotněla tak v červenci at se nám to narodí v dubnu - o to je to pro mě víc neuvěřitelné že to snad teda vyšlo. Nevím kdy mu to říct - do 18.8. na naše výročí to asi nevydržím ale zase bych mu to chtěla podat nějak originálně - nějaké nápady?
29. črc 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
Zuzi, kde jsi? Hej ty se určo ještě válíš v posteli - já chci taky
29. črc 2008 v 08:06  • Odpověz
zabko no já taky chtěla něco originálního vymyslet ale tak se mi třepali nohy že bych ani do obchodu něco koupit nedošla, řekla jsem muto hnedka

jo jinak duben je taky můj měsíc vždycky jsem chtěla dubňáčka, to už je hezky ale ne vedro a taky stihnu i koupání v létě atd.
29. črc 2008 v 08:09  • Odpověz
zabko: já se bohužel neválím v posteli :grinning: spíš se tu někdo válí po mě a manžel to není :grinning: Hádej kdo...
myslíte, že se k vám do dubna ještě vejdu?
někde nakonec :grinning:
mám z toho radost, že vám to vychází... tak ještě další a budeme komplet... :wink:
29. črc 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi je mi jasné kdo se po tobě válí - malá Terka co?
Zuzi určo se ještě vlezeš do dubna - uvidíš. Musí nás být více. Budu držet pěsti.
Holky kdy mám zavolat k dr?
No já přemýšlím že půjdu koupit nějaké malé botičky a zabalím je manžílkovi jako dáreček. Ale nevím jestli před kontrolou u dr. nebo po? poradte.
Strouzi, taky jsem to málem vybalila na manžílka dneska ráno v posteli :wink: - ale vydržela jsem
29. črc 2008 v 08:30  • Odpověz
zabi: já bych zavolala hned. Nebo podle toho, kdy tě vezme. I když možná, aby bylo něco vidět, tak ideální je tak 2 týdny po vynechané MS. Tak když tě bude chtít objednat na půlku srpna, to bude úplně nej... dřív asi uvidí, ale nemusí :wink:
29. črc 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
ještě zabko: já bych počkala až po kontrole...huba mě svrběla jak jsem to chtěla říct, ale vydržela jsem. Ale samo to může prožívat s tebou :wink: záleží na vás
29. črc 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj holky, no vás dočíst jste se nějak rozjely, ale ke konci mě čekalo moc krásné překvapeníčko velkééééééééééééé gratulaceeeeeeeeeeeeee :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak všechno nejlepší Martičce dneska a Andu ještě za sobotu k svátečku. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
ahoj hafi: jaká byla dovča???
jinak můžeš do tabulky přidávat kdo kdy // :wink:
29. črc 2008 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Zuzu no dovča super. Kromě prvního dne kdy jsme jeli v dešti nám vyšlo počasíčko. Zítra snad dodám fotečky. Včera po návratu jsem měla napilno musela jsem si oživit kytičky kolem baráku tchán mi jedny přelil a druhé zas usušil :confounded: . Musela jsem vyprat naše smraďoše upocené z motorky.
Jinak jsem četla že chcete přidat do tabulky odkud kdo je a kolik mu je tak hlásíme ať to můžu dopsat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak strouzi čekám kdy se sama sobě omluvíš za urážky že si jalovice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zabi nádherný dárek jste si přivezli z vaší opožděné svatební cesty :wink:
Jinak dodávám řidičák mám a jezdím a ráda, máme Renaultka megana 99 ročník, mě je 26 v prosinci mi bude 27 a co jste tu ještě probíraly??
Bože jsem dvě hodiny strávila dočítáním - vy jste teda ukecané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobře chválím
29. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1654484&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D3940%26vOrderBy%3D2

hafi sesmolila jsem tabulku - opiš si údaje do té naší, já pak tuhletu smažu...:wink: jestli to nepřečteš, pošlu ti mailik s tabulkou, je tam vše, ať to nemusíš hledat :wink:
29. črc 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hafi ahooooj. Tak dovolená super? tak to má být. My si jí taky hooodně užili a vypadáto že jsme si dovezli i suvenýr :grinning:
No taky jak jsem přijela z dovči, tak jsem u toho PC strávila hooodně času abych to vše dočetla.
Takže já Ov- Poruba, 26roků (27 mi bude v lednu).
No počkám do konce týdne a v pátek k dr. brnknu. No a manžílkovi to asi možná sdělím dříve - at má taky radost. Ale nějak to musím ještě vymyslet.
29. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
zabi: já jsem mu dala zabalený dudlík... botičky jsem radši nekupovala
29. črc 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
hele zuzi ty ji máš hezkou :slight_smile:
29. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
jako tu tabulku :wink: :slight_smile:
29. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
Zuzi dudlík? super. Taky jsem uvažovala o dudlíku , ale nakonec koupím botičky - jsem zatížená na zelenou barvičku tak budou zelený. Bude to chtít jít na večeři. Zuzi a kam chodíš k dr? ty jsi taky z Poruby. Vůbec se mi k dr nechce když mají být takové horka. Zrovna mi manžílek napsal že jde dnes na fotbálek, takže dneska překvápko nebude.
29. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
zabko: já chodím do gyncentra do Hrabůvky. Je to placený nadstandart, ale to mi vyhovuje... jinak jsem chodila na Duhu a tam jsem teda byla v šoku, ptž mi pí doktorka řekla, že nemusím jíst, že dítě je parazit, vezme si ze mě, co potřebuji...
hafi: díky, ale ty jsi správkyně... :wink: je to malinký... nevím, jak to zvětšit...
můžeš to klidně dát to album i tam - já to nedala k sobě, ptž už mám 3 svoje a to je max...

holky těhulky, závidím vám!!! snad se taky brzy dočkáme...
29. črc 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ HAFI díky za gratulaci :grinning:
až budu mít potvrzení od doktora černý na bílím budu prskat bacily jak divá

hezká tabulka akorát jsem asi slepá ale ty malý písmenka se špatně čtou

jo a k doktorovi se objednej co nejdřív, stejně tě veme za týden 14 dnů nejdřív. já se zrovna včera přehlásila k novému a jdu za týden v úterý, ale to jen že má pak dovolenou, kdybych čekala tak mě vemě až v září!!!!
29. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
strouzku: nejsi slepá,je to fakt malinký...
29. črc 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak já chodím do Mephacentrum k Martiníkovi - docela fajn, ale byla jsem zvykla na něco jiného. ALe co mi zbyde než se přizbůsobit.
Holky můžu se jenom zeptat, kdy jste řekli rodině že jste těhu? My jsme se s manželem bavili a říkali jsme že dříve než v tom 3 měsíci bychom to říkat nechtěli. Ale nevím jak to utajit v práci - nechci abych náhodou šla na nemocenskou, aniž bych tu zaučila novou. To sestřence a jejímu manželovi nechci udělat. Ale když jim to řeknu, tak to bude hned vědet celá rodina. Tak nevím, jak to pak vyřešit. No a to samé - jsem zvědavá jak jim budu vysvětlovat že jdu k ženskému - to už slyším a prooooč?? No asi si vymyslím že jdu na prevenivní prohlídku.
29. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojte holky, Hafi, zdravím, je fajn, že jste si dovolenou užili :wink:

Zabi, no to jsou mi věci! Oběma vám se Strourkem držím pěstičky! Moc! :slight_smile:

Zuzi, jinak taky doufám že se brzo připojíme. Já teda doufám, že nejpozději do 6 měsíců, ať to není víc jak ten rok :wink:
29. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
Jé, jinak, Zuzi, tabulka je hezky vymyšlená :slight_smile: Akorát detail, nejsem z Heřmanic :wink: Je to sice stejným směrem, ale stále je to Slezská Ostrava, blízko Michálkovic :wink:
29. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
zabko: taky bych to neříkala... řekni že jdeš na preventivku, pak tě pozve za měsíc, no tak že si jdeš pro recept, nebo jim to nemusíš říkat :wink: ale též bych počkala... já kdybych to řekla ségře, tak to ví všichni :grinning: takže ti moc dobře rozumím...
andu: jé tak to se omlouvám, že jsem tě přestěhovala :grinning:
hafi: budeš doplňovat tu tabulku nebo se mám pokusit předělat ji já???
ještě mě napadlo, že bych do alba dala naše metříky (třeba z Lilypie), k tomu bych ale potřebovala u všech vědět poslední MS a délku cyklu - průměrnou :wink:
já vám ukážu, jak to bude vypadat... momentík
29. črc 2008 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Hm, Zuzu, ty ses nějak rozjela s tím tabulkováním :wink: Tak se holky hezky domluvte a šup, šup :wink: :grinning:
29. črc 2008 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.