• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Saly, tak to jsem si bohužel myslela. Ale není to jen v naší zemi, tak je to ve všech vyspělých zemích, spolužačka měla úplně stejný postup v Německu. Vše se řeší u soudu, protože zase to není tak jednoduché s tím otcovstvím a vůbec to souvisím i s placením výživného a celkově...
27. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj baby:grinning:
saly no to je maraaaass :stuck_out_tongue_closed_eyes: kroutíme tady nad tím bordelem hlavy s manžou oba :astonished: tohle to fakt nezávidím...
jinak gratuluji ke kočárku,mylsela jsem že ho koupíte :wink: Já ho původně taky nechtěla mít doma,ale na tu chvilku....zrovna včera jsem si pojezdila po bytě :grinning:
já jsem dnes po kontrole a nic nového,pořád na prst a nic víc,ale byl tam dnes můj dr.tak mne trochu proštoural,tak tajně doufám,že by se to mohlo uvolnit
:wink: :sweat_smile: kééééž by...Jinak ko zase ve čtvrtek...
27. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
žabi co šup šup :grinning: na mne to nezáleží a malá si nějak pořád nechce nechat říct :unamused: :wink:
27. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
saly a koupili jste i pláštěnku a sítku?
27. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
jezis, saly pardoooon, to melo byt CERVNA!! :grinning:
27. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
jo já na to maji taky koukala,ale pak jsem to nějak zapoměla napsat :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Maji: já jsem si to myslela :grinning: ale sázjky máme na 29.června..je Petra a Pavla..a hodně známých hledá důvod se napít:slight_smile:

Gabi: M.se líbil, že vypadá sportovně, tak jsme ho vzai a mám o starost míń, koupila jsem hned i tu sítku a pláštěnku, ta origoš je fakt blbá, není na boudičku, tak by mohla promoknout,jo, ale hadi za to chtěli 250 a 150 ,tak jsme tam nechali rovnou sedmičku :slight_smile: viděla jsem tam tu tvou trojkolku, měli ji jen v červené a vypadá ještě úplně jinak než na obrázku na netu,myslím, že to bude dobré :slight_smile: dík za tip :slight_smile: fotky furt nemám, dryhý zas vozí svůj závazek, tak není doma.. :frowning2:

beranek: vím, že se na to vztahují i alimenty, ale když mi biologický otec podepíše na matrice, že je biol.otec a chce dítě živit včetně případných alimentů(jakoby taková papírová adopce)tak nevím o co jim jde..d´tě zajištěné by bylo..no to je jedno, nějak už to dopadne :wink: JIsté je, že je Můj!!! :grinning:
27. dub 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
150 a 150..překlep
27. dub 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Saly, biologický otec si bude muset zřéjmě dítě po nějaké dítě osvojit. No je to blbé, ale bohužel je to tak :unamused:
27. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
saly to jsou potvory,my dali po stovce,že jako když od nich máme kočár,tak sleva...a ještě jsme dostali čokoládku.tak u vás měl taky hlavní slovo ve váběru nakonec chlap co? :grinning:
jinak já fakt žasnu,co tady řešíte se jménem...to je fakt síla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
maji asi bych už měla jít spát pže zítra brzo ráno rodím :wink:
27. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo saly není za co,jsem ráda že jsem ti můj tip k něčemu byl :dizzy_face: tak od začátku jsme měla stejný vkus na kočárky,akorát s počtem koleček jsme si to nakonec prohodily :grinning:
27. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Muhehe, Gabi, doufám, že už jsi v pelechu, nebo ještě lépe už v porodnici! Musíš to zítra stihnout - odrodit malou :wink:
Saly, to je mazec s tím jménem!! Jako a co kdyby se na to bývalý vys... a na tu matriku s tebou nešel?? To by to dítě jako nemělo ani křestní jméno, nebo co?! Jako né všichni přece mají rozvod v klidu a po rozvodu jsou schopni se na něčem domluvit, natož dojít společně na matriku... To mi fakt hlava nebere! :astonished: :unamused:
27. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jo Gabi..já chtěla původně černou tříkolku s předním dvojitým kolem :grinning: :grinning: ale jsem ráda, že ten kočárek není ještě mezi lidmi moc vidět, za to ten V cross vidím všude..a nakonec jsem usoudila, že kytičky asi pro kluka neee..

Andu: no na to jsem se ptala a říkala, že pokud nekomunikujeme, tak pak jen soudně..tam dojít musí, ale to snad u nás problém nebude..my spolu komunikujeme normálně..ale stejně si myslím, že můj EX na mě bude čumět jak na hluponě, když mu budu říkat, co po něm ještě chci..a kdyby mi nevěřil, tak se ani nedivím...a ještě mu budu muset něžně vysvětlit, že to vlastně dělá ve svém zájmu... :grinning: :grinning: no už se těším

ještě mě napadla finta jak se nesejít všichni 3 u soudu, že M.za sebe pošle právníka...stejně ho má najatého paušálem..ale otázky na právníka typu:Souložil váš klient v inkriminovanou dobu s paní tou a tou? ..asi mě trefí.. :wink: :grinning:
28. dub 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, teda to naše první miminko diskuze je fešácké. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak dneska pádím zase k doktorovi a příští týden už je 40.tt téééda to letí, neskutečně. No jsem zvědavá jak tady ty tipy vyjdou. :grinning: :grinning: No nic jdu se chystat.
28. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky...tak já hlásím že čas nevyšel a zatím to nevypadá ani na dnešní den :unamused: celou oc jsem měla zase bolesti,manža opět zůstal kvůli mne doma a ráno to přešlo :unamused: :frowning2: Takže jdu vytřít a jestli se naštvu,tak mám na umytí ještě jedno okno :wink:
Saly jj já jsem taky ráda že tenhle kočárek ještě moc lidí asi nemá...já ho ještě neviděla a taky vypadá draze za pár peněz :wink: :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Já jsem teď domyla okna a jdu šít závěsy,to je dneska program :unamused: a venku tak krásně :frowning2: ale musím..jinak bych to neudělala nikdy..
Gabi: ještě řeším, jestli čekat na tu autosedajdu nebo koupit jetou přes MMB.Nevím, jestli bych využila to přicvakávání na podvozek..pořád marně uvažuju na co..nemáte s tím holky některá zkušenost?
28. dub 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
toz gabi, co tu jeste delas? :grinning:
saly, aspon to budes mit hotovy a krasny :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
maji špatný tip :frowning2: :dizzy_face:
saly můj názor- mimi v sedačce stejně nemá být dlouho a pokud ho vezmeš autem na nákup,tak ho můžeš šoupnout s jakoukoli sedačkou i do vozíku...je to pěkná modní vychytávka...ale já to beru zase tak že sedačku mám a vajíčko které budem používat počítám jen první 3 -4 měsíce jsem koupila za babku od kámošky...jooo musím ho konečně dát do alba :wink: ale říkám je to můj názor :wink:
28. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
jestli to stihnu :wink: ještě nemáme hotový pokojíček doma(drahému se do malování moc nechce) a chceme ještě udělat i pokojíček na chatě, kde budeme asi přes léto častěji než doma.Už jsme smontovali chatovvou postýlku,taky budeme malovat a ty závěsy jsou právě tam..takže vše dvojmo.. :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
saly a kde máte chatu?
28. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Kunčice pod Ondřejníkem..víš kde to je?
28. dub 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Teda holky..dneska tady nikdo nedrbe? :grinning: :grinning: co zas děláte? Doufám, že už aspoň některá rodíte, ať máme více miminek :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
jj vím kde to je ale moc to tam neznám...
my byli na ryby,ale nic jsme nechytli :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: je tu někdo?
29. dub 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky, ale co může být s tou Zuzkou? Byla tu naposledy 14.dubna - po Velikonocích..třeba jeli někam na dovku, ale to už je dost dlouho.. :frowning2:
29. dub 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem Zuzku viděla na jiné diskuzi, ale moc se tady asi neobjevuje, těžko říct z jakého důvodu...
Tak co holky, pořád nikdo nerodí? :grinning:
29. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
tak to jo,hlavně že žije....

já mizím na plavání a na nehty, ohlásím se zase odpo..ahooj :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Tak já nevím jak ostatní, ale já nerodím! :grinning: Čekám na to Májou přisouzené datum :wink: My za chvíli vyrážíme ke skorotchýňce na obídek a pak mám v plánu jít se mrknout na hrad na majáles OU... Doufám teda, že nebude pršet, páč na květnovkách holky z Čech hlásí hnusné počasí :wink: Jo a momentálně se rodí už 4. "květnové" mimino :wink: No jde to tam jak po másle a zatím to vypadá každý den jedno mimčo :grinning:
29. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Nesu velkou NOVINU:

Tak Patricie je od 9:11hod na světe, 47cm, 3250g. Obě jsme v pohodě, mamka akorát trochu pošitá, pozdrav holky koníkovky. Gabka.

Takže další miminko na světě. Moc gratulujeme.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jé, to je super zpráva. Moc gratuluji mamince a Patričce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.