• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Jéééé,Hurá..tak Gabča to má za sebou.. :grinning: to byl fofr, včera večer tu ještě psala jako by nic... :wink: To asi zabral ten výlet na ryby...

Moc Gratuluji !!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, tak na tvou počest a tvůj TIp tady hážu fotky kočárku :wink: tak snad se nám bude s nimi dobře jezdit :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=253313&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
29. dub 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jsem sekla o kolik? :grinning:
29. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
1 den a necely 4 hodiny...to jeste jde :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Jupííí, Gabince gratulace! :slight_smile: Teda, Maji, tak to by s tím tvým tipem docela šlo, tak doufám, že v sobotu max v neděli budu hlásit miminko já :wink: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahoj holky
Gabi gratuluji K Paťce a těšíme se na fotky...
Saly krásný kočárek...tak a máš jednu starost z krku :wink:

já se neukázala, protože nebyl moc čas, jak nebyla Ostrava na 1.stránce, tak jsem nepřispěla... snad už to bude lepší.
Maji teda tobě ten tip skoro vyšel... a pěkné fotky ze srazu :wink:
30. dub 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ZUZU my už měli o tebe strach..vše je OK? co miminko v pořádku? :slight_smile: už ti tam taky naskočila třicítka....
30. dub 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Saly: jj, vše je ok, akorát rodinné problémy... ale snad už to bude ok... nechtěla jsem tu vnášet špatnou náladu...
Mimís je v pořádku, sice podle utz trochu mladší, ale nevadí...
jé zrovna koukám, že mi tam naskočila 30 to to letí :confused: :sweat_smile:

Hafi by se asi taky ozvala, kdyby něco že...tak jsem zvědavá, jestli bude dřív andu nebo Hafi...:wink:
30. dub 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Ta snad to všechno dobře vyřešíte... :wink: takže rodit budeš asi až 2.půlka července co? no já pořád doufám, že budu ještě v červnu, já ho mám zas většího, podle posledního UTZ asi 28 června, jdu teď v pondělí, tak uvidíme jak jsme porostli..

no mi už zítra naskočí 32 :slight_smile:

Holky dají určo vědět..
30. dub 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Tak já si po majálesu užila noc s poslíčky opět, ale opět jsem to odhadla, že rodit se nebude (drahý už by nakládal tašky :grinning:), takže nic :wink: Hmm, že by Hafinka rodila? :wink: Ale ona by se Žabce určo ozvala a ta by nám to sem přetlumočila.
Já mám myslím číslo z vás jen na Saly, tak asi kdyžtak pisnu tobě, což? :wink: No mezi námi, už bych docela psala, tak jdu asi uklízet bordel domácí, jestli se na to nepůjde malá mrknout :wink:
30. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
NO jasně :slight_smile: já mám taky na tebe a na Zuzku :slight_smile: tak šup,ať tu můžu hned napsat :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
jo a jak to vypadá s těma Vítkovicema? Budou hotové toho 11.5? nevíš?
30. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Saly, no u mého gynDr. vysí leták, že 11.5. v 6:00 by měli otvírat. A říkala mi sestřička, že by se nemělo stát, že to přetáhnou, že si to hlídají samotní primáři... Takže snad! A třeba měla Zuzu pravdu a malá do toho 11. počká :wink: Heh, no doufám, že déle čekat nebude :wink:
30. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
tak to je fajn, to ti možná hezky vyjde,mě pokud nevezmou ve Fakultce, tak taky pojedu tam.. :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
Saly: no těžko říct...asi bych se nezlobila, kdyby vylezl v první půlce července, ale zase jen ať se pěkně dopeče. 16.7. chci jít ještě do kina na premiéru, tak klidně od 16.dál :grinning: ale je fakt, že jsem byla u různých dr. a podle nich byl zase větší tak já nevím :unamused: ale že bych rodila nějak extrémně dřív, to se nebojím :grinning:
andu: tak třeba tam ještě Melinka počká, a když ne, tak na Fifejdách bude taky ok, ne?

já to zkusím nejdřív ve Fakultce a pak je mi to asi už jedno... ale máme čas..
30. dub 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
ZUZU a na jakou premiéru čekáš?

my jedem příští týden na dovku a už si sebou beru raději základní věci do porodnice..kdyby náhodou... :slight_smile: ale taky bych samozřejmě ještě nechtěla, jen a´t si tam hezky ještě spinká...no spinká .. :angry: už druhý den se furt mele, už mě to budí i v noci..tak snad aspoň hledá tu svoji hlavičku,ať víkde ji má správně otočit :wink:
30. dub 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Saly: na Harryho Pottera 6, slíbila jsem to manželovi, strašně se na to těší :grinning: a nikdo jiný by s ním nešel...
30. dub 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: aha, tak to já neviděla ani jeden díl..mám mezery :grinning:

Já se dnes loučím, jedeme na chajdu, přihlásím se až v pondělí a snad budu překvapená a budou tu už fotky Patričky :slight_smile: Ahoooj :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
tak si užijte chatu :wink:
já mám HP povinně...ale nevadí mi to :slight_smile: jsem ráda, že udělám manželovi radost...
30. dub 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
jeee zuzi, moc rada te vidim zivou a zdravou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tobe teda ty tydny pekne poposkocily za tu dobu, co jsi tu nebyla :astonished: :astonished: :astonished:
30. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Hezké květnové dopoledne :wink: Tak co, Hafi, nerodíš? :wink: Já ne a ani to dnes nijak žhavě nevidím :wink: I když včera mi kamrád od drahého tipoval, že dnes v noci začnu rodit a 2. se malá narodí - tak už jste Maji dva :grinning: Ale dost silně o tom pochybuji neb se neděje vůůůbec nic :wink:
Tak já si jdu uvařit meltu, zkusím vytáhnout drahého z postele a musíme něco udělat, páč jsme zas celý týden pěkně prozevlili :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Krásný první máj :wink: nezapomeňte na líbačku :wink:
Maji no poskočilo...až moc :grinning:
andu: uvidíš, to je raz dva :wink: Gabi tu psala ještě odpoledne že nic nic a najednou ráno zpráva :wink:
jinak se opatrujte se odpočívejte ...
1. kvě 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
No, Zuzi, to je taky fakt, že u Gabči to taky nevypadalo :wink: Noo, tak uvidíme :wink: Jinak drahý maluje a já jdu převlíknout postele, ať máme ten svátek práce trochu pracovní :grinning: A pak máme v plánu jet na Žermanky, neb tam kamarádi dělají party, tak se pojedem aspoň mrknout střízlivýma očima :grinning: A jeden kamarád se těší, že tam porodím... :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak co andu? taska sbalena, manzel nachystanej? dnes jdete na to :grinning:
2. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ránko,
taky zvědavě nakukuju :wink:
krásnou sobotu :wink:
2. kvě 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, bré dopoledne.
Obávám se, holky, že se nikam nepojede :wink: Taška sice sbalená je, ale mám takový pocit, že chvíli sbalená v pokojíčku ještě počká! :angry: :grinning: Tak časově ti to Maji asi nevyjde (ten tvůj tip ve 14:10 :grinning:) a tak nějak mi něco říká, že ani to datum nebude to ono :grinning: Inu co už... :grinning:
2. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
no co, den sem den tam :grinning:
2. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojte holky, ještě jednou moc děkuji žabce za info. Gabušce gratuluji k holčičce a Patricii vítám na svět a přeji ji ať se ji tu líbí a daří se ji.
Já hlásím, že ještě teda nerodím ani nijak zvlášť velcí poslíci nejsou. Semtam zabolí a víceméně mě hrozně bolí kříže. Jinak se pořád snažím něco dělat ať kukuu vypudím, ale mu se tam zřejmě líbí. No jsem zvědavá co mi řekne doktor teď v úterý, když se tam zase ukážu. Teda jestli. :grinning: :grinning:
Mějte se moc krásně užijte krásnou neděli snad se tu ještě podívám. Manžel mě totiž od čtvrtku omezuje v počítači, dělá věci do práce a učí se ještě k tomu na zkoušku takže z pokoje nevyleze a když jo tak se společně věnujeme psovi a jsem venku a tak podobně. Tak jsem tu neměla ani čas přispět, tak se moc omlouvám.
Samozřejmě jak bude kukua na světě dám přes žabinku vědět.
3. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky, není mi dobře, jsem nějaká nachlazená a hlavně mě bolí v krku :unamused:
Andu a Hafi, vám už se to holky hodně blíží...budu se těšit na nové zprávy :slight_smile:
3. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Beránku, tak šup šup prolívat čajíkama :wink:
No jó, blíží, blíží... jsem na nás zvědavá! :wink: Po pravdě už mi trochu hrabe a začínám být poněkud nervní! :sweat_smile: Nemyslím ani tak na okolí, jako tak vnitřně... Už mě to prostě nebaví :wink:
3. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.