• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj, tady se zatím nic neděje :sweat_smile:
Andu, čaje mi už 3 měsíce vůbec nechutnají, takže smůla...
A pokud jde o vnitřní neklid, začala jsem ho mít 3 dny před porodem, pořád jsem cítila, že se bude něco dít, fakt to tělo dává najevo, že to začne :wink:
3. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile:
jdu vás pozdravit a kouknout na vás, jak se máte.. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
jéééé a koukám, že jsem prošvihla narození dalšího miminka.. :slight_smile:
takže posílám velikáááááánskou gratulaci mamince i dcerušce.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
tak teď jste na řadě andu a hafi, že?.. tak ať to už brzy jeeeee :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte, holky.
Ahoj, Miši... No už se nemůžu dočkat, až ta řada na mě přijde :wink: Hehe, večer mě sice přepadly z porodu obavy, ale říkám si, kolik bab to zvládlo, tak holt budu muset nějak taky :wink: A koukám, že ty už to máš taky za chvilenku :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky už jsme doma :slight_smile: moc děkujeme za gratulace :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jůů, ahoj, Gabinko :slight_smile: Tak co malá? Je hodná? A jak vám to jde? A co brácha na ni?? Povídej, povídej:wink: A co vůbec Frýdek, porod a ták... Tý jo, já jsem zvědavá! :grinning:
4. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojte holky,
jééé Gabi ahojda to je supr, že už jste doma, povídej povídej jsem zvědavá jak andu. :wink:
Andu mám úplně stejné pocity. Taky bych to už nejraději měla za sebou. Už jsem z toho nervozní.
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
tak jsem zrovna malého nakojila a usnul hned jak špalek.
Jé Gabi vítej doma. tak co malá? už se těším na fotečky. a co jinak porod, jsem hrozně zvědavá.
My zatím ok. malý v noci spí. v osm večer je už v postýlce a vzbudí se vždy kolem jedné v noci a pak v pět, takže noci a spaní jsou zatím v poho. přes den je taky hodný. no dívám se do kalendáře a je mazec že ted v neděli už bude mít měsíc - tatínek u prý koupí dortík :grinning: - to si Domča určo pošmákne :grinning:
jinak dneska jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá jak dopadneme. jo jinak holky mám balík plenek z Tesca do těch 6kg - nám jsou malé , tak kdyby někdo chtěl koupit - v baíku jich chybí asi 5ks. na ceně bychom se domluvili.
nic jdu poobědvat a valíme k dr.
Andu co takhle už rodit????,?,
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj Hafi
Tak co kdy ty pojedeš do porodnice at už víme co v tom bříšku skrýváš??? já tipuju kluka.
jinak holky já měla před porodem stejné pocity - a to ještě bylo pro mě nejhorší že jsem přesně věděla den kdy porodím - den před porodem jsem nervozitou strávila na záchodě :grinning: a říkala jsem si že to nemůžu zvládnout - no a ted už mi tu v náručí leží malé zlatíčko.
moc vám držíme pěsti at to vše v pohodě zvládnete.
4. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj, Hafi a Žabi :slight_smile:
Žabko, to je super, jak vám malý spinká, takhle nějak bych si to taky představovala :wink: Teda věřím, že nervozita, když jsi věděla, kdy to bude, musela být kvalitní, ale na druhou stranu jsi zas nemusela čekat kdy, že :wink:

Hafi, já už bych to brala hned! Dneska jsem se rozhodla, že pouklízím, že by to třeba mohlo na pipinkovou zabrat, ale zatím to vypadá, že nic... Mám pocit, že je fakt po tatínkovi - jsem ho dneska budila od desíti a dost silně mi to připomnělo vyhánění miminka :grinning: Jinak já taky tipuj, že bude Vojtíšek :wink:

Žabi, teď mi došlo, plíny na 6 kilo jsou vám malé?? :astonished: To baštíte pěkně, což? :wink: Držím palce, ať je kontrola kyčlí v pořádku :wink:
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
no já už mám po víkendu pouklízeno, i ve skleníku jsem vyplela a dneska ještě půjdu do růží apod. Manža už má po zkoušce tak teď už v klidu můžem. Taky bych to andu brala hnedle, klidně ať mě to dnes v noci chytí vůbec nebudu namítat. :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Muhehe, Hafi, klidně hned teď! Záchod už mám uklizený tak pohoda :grinning: :grinning: My se teď celý týden hezky flákali, tak to musím nějak dohnat, neb to tu začínalo vapadat docela zajímavě a uvědomila jsem si, že až malá vyleze, určo budu mít jiné starosti než šúrovat byt :wink: Ale už to vypadá přijatelně tak můžem jet ordit! :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj :wink:
Holky, radím nebát se a očekávat něco nového, co jste ještě nezažily, takový adrenalin :wink: Ale ne, vážně člověk tím strachem ten průběh asi zhorší, ale zase zůstat klidný, je taky umění. Já jsem měla štěstí, že jsem se za 9 měsíců vůbec nezačala bát a jela jsem fakt v klidu. No teď to asi bude jiné, ale právě proto, že jsem si to už zažila :grinning:
Hafi taky tipuji chlapečka :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Beránku, je fakt, že ani moc strach nemám, spíš jsem zvědavá :grinning: Jediné, čeho se trochu bojím je šití případného nástřihu :sweat_smile: Jinak si ale myslím, že sladká nevědomost :wink:
4. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak šití nástřihu bylo pro mě zanedbatelné, oproti tomu předchozímu :grinning: Ale jsou holky, které to prožívají hodně špatně, ale fakt se toho neboj :wink: Jo jo, člověk fakt neví do čeho jde, právě proto je to tak zajímavé, ne?
4. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojte kvetinky :grinning:
nic noveho? :confused: :confused: :confused: ne, uf, o nic jsem neprisla :grinning: :grinning: :grinning:
zabi, kdybys chtela tesco plinky vel. 3 (5-8kg nebo tak nejak), zbylo mi jich asi 40 :grinning:
4. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj, Maji... No tak teda nevím, co je s tím tvým tipem, ale u nás furt nic. A to jsem si teď zdřímla, takže síly by byly :grinning:
4. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
uznavam, u tebe jsem se moc teda netrefila no :grinning:
4. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Muhehe, no tak s tím Maji rychle něco udělej!!! :grinning: :wink: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
ehm, tak ja menim tip na 14.5. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
hehe, tak tohle jsem Maji slyšet nechtěla :grinning: Jsem čekala nějaké čáry máry... A ne že mě odsuneš tak daleko - to asi zcvoknu :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jdu vás dnes jen pozdravit a zase se rozloučit, pže zítra jedeme do neděle na dovku do Čech, tak abyste tady zase nespekulovaly, že rodím,když tu nejsem... :wink:Sbalenou tašku beru samozřejmě sebou :grinning:
Jinak dnes jsem byla na kontrole a malý už je hlavičkou dole,tak jsem moc ráda.. :slight_smile:

Takže doufám, že až přijedu...budou na světě další 2 miminka... :slight_smile:

Andu teď mě napadá, že pokud porodíš tento týden, musíš poslat SMS někomu jinému...to bych tady písla až v neděli a to je škoda...

Tak ahoooj a snad už nepřijedeme tři s rodným listem z Karlových Varů :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, Saly, tak si užijte dovolenou a já kdyžtak zkusím napsat přímo z mobilu. Mám tam net, a dlouho se to načítá, ale mohla bych to zvládnout :wink: I když teda Maja mi přiřkla až toho 14., že ano :angry: :grinning: A nebo vám dá vědět někdo z květnovek :wink:
4. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Dobré ránko maminky stávající i čekatelky :slight_smile: Včera jsem se mi nějak nechtělo rozepisovat,pořád ještě se nemůžu nabažit toho malinkého nádherného stvořeníčka :dizzy_face: :dizzy_face: a tatínek jakbysmet,tak si užíváme domácí pohodky :wink: Jinak malá je zlatá,kojení je ještě nepravidelné,cca co 2 hodky,spinká nebo kouká,sem tam ji chytne hladová a nespokojená vlna která trvá pár hodin,kdy jen kojíme a pláčeme a snažíme se uvolnit bříško,to je pak záhul :wink:To bylo třeba první noc doma od osmi do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už jsme padali oba únavou a já navíc brečela bolestí bradavek :confounded: ale pak spala až do půl páté :slight_smile:
Porod:ten den už jsem měla pocit že mi teče voda,bylo to jako silnější výtok,1:30 jsem se vzbudila a bylo to už růžové,to bylo už jasné a měla jsem kontrakce cca co 5 min ale nic dramatického,hodinu jsem to sledovala,at zase nejedeme poplašně jak minule :grinning: ve tři jsme hodili malého k našim ahurá do porodky,tam mi řekli že mám pořád stejný nález tj.otevřená na prst a že mne uloží a manžu pošlou domů a pak ho zavolají že to tak brzo nebude a stejně že tam mají na 1.době tři maminy,tak by to bylo blbé,tak jsem měla hned po náladě.V sedm mne zkontrolovali a natočili ozvy,opět to nešlo pže mi to rušil můj tep :confounded: to už mi brutálně zesílili kontrakce,pak příprava,mezitím dorazil drahý a znova ozvy atam jsem ležela až do porodu,strašně rychle jsem se otevřela a to už byla rychlovka...takže na žádný balon,vak a podobné věci ani nedošlo...
5. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
jee, gabi to byl krasnej porod :dizzy_face: doufam, ze mi druhy pujde taky tak rychle a hladce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
no krásný možná jo ale mi to tak nepřipadalo :wink:tak to nejhorší trvalo asi ty tři hodky...to jde :wink: musím říct že jsem měla skvělou PA p.Kolková,starší paní ale super :slight_smile: fakt
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
oprava den předem mi začala téct voda,ale asi jste pochopili :slight_smile: to asi ta procházky na rybky,polítala jsem si po lese doma to zakápla maliníkovýma kapkama a bylo to :grinning:
5. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
pridej nam sem par fotecek az budes mit chvilku :slight_smile: at se pokochame mimineckem, Zabka uz ma velkyho chlapa, tak zas trochu vzrusa s prckem :grinning:
5. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
šoupla jsem do alba pár fotek z porodnice....tak koukejte :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.