• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja nevim cim to je, ale to je uz druhy fakt krasny miminko na tehle diskuzi za posledni mesic :grinning:
5. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
dííík :dizzy_face: taky jsme si říkali že jsme si ji krááásně upekli :grinning:
5. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Gabi gratuluju k překrásné holčičce. Závidím že jsi jí viděla hned jak jí z tebe vytáhli. O to já byla ochuzená, ale aspon manžel byl u toho. Vše mi do detailu musel popsat, ale i tak jsem o ten okamžik přišla. Ale zase jsem se divila, když mi manža řekl že jak malého nesli na novorozenecké a on tam na něj koukal do inkubátoru, tak mu i ukáply slzy. To jsem nečekela u chlapa.
Vidím Gabi že i vašemu miminku se nelíbilo první den doma. u nás to bylo to samé, Dominik proplakal první noc ale od jedné do tří. To byla krize. Ale ted krásně spinká. Dneska v noci usnul v osm večer a vzbudil se na kojení ve dvě a pak v pět. Takže pohodička.
No ted mi tady spinká. Já už mám uvařený obídek, vyprané a pověšné prádlo, uklizeno a ted chviličku odpočívám, než se ten malý žroutík vzbudí a bude chtít papat.
Gabi taky jsem měla malinko k tomu abych u kojení brečela jak mě bolela pravá bradavka - bohužel se mi zatím nezahojila, tak každé přisátí asi pět vteřin trpím, ale pak je to v poho. Co bychom neudělali pro ty naše zlatíčka.
No tak holky, už poroďte, at si můžeme vyměnovat zkušenosti. Já už se těším až příští týden půjdeme k paní doktorce a ona nám konečně bude moc předepsat jakési kapičky proti nadýmání - prý to pomáhá. Malý se totiž někdy kroutí jak paragraf.
No nic. jdu se na toho našeho spáče podívat. tak zatím čusík
5. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
žabi taky děkuju :slight_smile:bylo to skvělé vidět malou hnedka ještě s tím máslem :grinning:na sobě,brečela jsem radostí a taťka je faaakt pyšný :grinning:na nás obě jak jsme to zvládly :wink:
zrovna dnes jsme tu měli dětskou dr.vše je ok akorát říkala že mám kojit co 2,5-3 hodiny a v porodnici nám zase říkali že pokaždé když je mimi vzhůru,tak nevím...Jinak mne potěšila zprávou že klidně už můžem ven,tak překvapíme Viktorka a vyzvedneme ho z družiny i s Paťkou,ten bude skákat radostí,už je toho plná škola že má doma malou sestřičku :grinning: Noo pokud nezačne dříve pršet :angry: :unamused:
ty prsa už se lepší,když kojím ty co dvě hodky tak je na střídačku namažu a stihnou se i hojit..ale jak píšeš žabiten první moment přisátí je drsný :unamused: :slight_smile: to si asi prožije každá mamina...
jooo holky roďte roďte...
:grinning:
5. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojte holky,
tak se hlásím po další kontrole. CTG bylo opět v pořádku vše ok už se začínáme otvírat a je to podle pana doktora na spadnutí, ale pro jistotu mi vypsal ještě termín kontroly na příští úterý, ale s úsměvem na rtech říkal, že nepředpokládá, že bych dorazila. Tak jsem zvědavá. Tak já jdu juknout na to naše další miminko diskuze. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
no fakt, další nádherňoučké miminko. Gabi ještě jednou gratuluji. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
a kde je andu???že by???
ještě jsem přidala do alba... :slight_smile: :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi
No vidím že o kojení říká každý něco jiného. Mě v porodnici řekli kojit co dvě hodiny - tak dlouho jak bude dítě sát - to bych Dominika měla u prsa 24hodin nonstop. Doktorka řekla že si malý řekne kdy chce jist, ale nemělo by to přesáhnout 3hodinky. No a nám to tak přes den i vychází co ty tři hodinky - a kojíme půl hodinky ale v noci ho prostě nebudu budit. To mi spí i pět hodin v kuse. Ale asi hlad nemá když spinka a nekřičí.
To je zakon schválnosti, že já sednu k PC a malý začne křičet. No nic, tak krásný večer
A Andu určo už rodí. Zítra tu budeme mít další miminko.
Jdu ještě kuknout na fotky.
5. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj, dřív jsem neměla čas, tak nahlížím až teď :slight_smile:
Gabi, krásná holčička :dizzy_face:
Já jsem Beatku na kojení nebudila, prostě když se vzbudila, tak jedla...
5. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hojte, holky:slight_smile:
Kdeže, nerodím! :wink: Dneska jsem měla taky kontroličku, tak prý se taky otvírám a hrdlo se zkracuje a zítra si musím brnknout do toho Frýdku, kdy se jim můžu přijít ukázat... Doufám, že mě nevylifrujou, že si mám jít na Fifejdy :sweat_smile:

A jdu taky mrknout na fotečky dalšího miminka :wink:
5. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Juva, juva, já chci taky takovou :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
A Gabik byla v tom Frýdku?
No já si nedělám raději žádné iluze se vzdálenou porodnicí, vidím to sešupem na Fifejdy. Před 3 dny se nám na červenci 2007 narodilo další dítě (máme už 4 dvojmaminy) a první porod měla velmi rychlý a tento druhý ještě rychlejší - byli na výstavě psů a tam jí začaly kontrakce po 5 minutách, dojeli do porodnice a za 30 minut volali všem na tu výstavu, že mají dceru na světě, tak prý vyvolali velký rozruch :grinning: :grinning: U nás to zatím vidím v podobném duchu, ale taky se možná budu divit :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak já mám od včerejší noci (asi od 11, půl 12.) růžový výtok - nevím co to je - u plod. vody bych čekala, že poteče (mám to jen po malé na toaleťáku) a na zátku je to moc řídké (ehm pardon!) a taky jsem měla docela pravidelné stahy, ale nakonec jsem to zaspala a teď je, krom toho stále trvajícího výtoku, klid. Tak nevím, jestli teď zajet do porodnice nebo si tam jen zavolat. Stejně si myslím, že mě budou chtít vidět, ne?? Chtěla bych do toho frýdku, tak uvažuju, jestli je lepší přepadovka nebo jestli se raději domluvit...
6. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz
andu, tak ze by konecne prisla tva chvile? :slight_smile: ja bych asi prvne volala... :wink:
6. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Andu, to je plodová voda :wink:
6. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Nebo hlenová zátka, ta je taková narůžovělá. Každopádně, Andy, myslím, že Amálka opravdu za chvíli už bude s vámi :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
tak uz asi jeli :wink: Andu drzim palce!!!!
6. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojte holky, tak já mám to co andu akorát žádné stahy, tak zatím dělám vyčkávací metodu. V chytrých knihách a lejstrech je, že to je hlenová zátka a její odchod ještě neznamená začátek porodu jen že to brzy bude tak vyčkávám buď na plodovou vodu nebo kontrakce
:unamused:
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
jeee, dalsi takova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budeme mit miminka, jupiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
no maji vypadá to ještě asi na dlouho, i když může to přijít z čista jasna, začínám už být celkem nervozní
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
teď by se mi šiklo, kdyby se tu andu objevila napsala, co jí řekli
:slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
hafi, tobe jsem tipla dnesek, tak sup, at se aspon u jedne trefim :grinning:
6. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
holky tady je to napínavé... ještě dovařím oběd a už přijdu...:wink:
6. kvě 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojky...andu a hafi ještě jste tu?já měla taky jen čirý výtok den před a v noci už byl růžový ,taky jsem nevěděla,rozteklo se to víc až v porodnici...
6. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
hafi já taky myslela že to potrvá a pak to najednou nabralo obrátky :slight_smile: no tak ted jsem zvědavá čí miminko tu bude mezi námi dříve :grinning:
6. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Gabi gratulace k Paťce,je fakt krásná :wink: ale to určitě víte...
Maji ty tipuješ data porodu? Jé tak mi tipni taky, to mě zajímá :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, tak muj tip je 9.7. v 6,25 :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj Zuzu, vidím, že máte změnu jména :confused: :grinning:
Mimochodem máš stejný termín jako já u Beatky a nakonec se narodila 10.7., možná, že tip Majatob nakonec vyjde :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mně odešla hlenová zátka den před porodem a nebylo mi nic ani po odtoku plodové vody :wink:
6. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zuzu, můžu se zeptat, kde jsi byla na tom 3D ultrazvuku?
6. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.