• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
beranku u svého dr. v Gynetu ve Výškovicích. Stojí to 890,- i s fotkama a DVD, pokud se to nepovede, platíš jen část, popř. nic a přeobjednají tě na později :wink:
tak už jsem po o...
6. kvě 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
maji díky, píšu si :wink: šmarjá takhle ráno :grinning: uvidíme...
to jsem teda zvědavá, ale máme čas...
jinak se změnou jména: není to 100% jisté,to rozhodla Terezka... mění se to jak aprílové počasí,takže výsledek bude až na porodním sále :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Teď jsem četla na Květnu 2009 zprávu od Andu, je v porodnici, ale zatím nerodí, více na stránkách květnovek :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
a kde rodí?
6. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
No předpokládám, že v tom frýdku...
Gabi, ty jsi tam byla taky?
6. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
jo byla...ale byla jsem dost zklamaná co se týče přístupu některých sester :confounded: a vůbec informovanosti...
6. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahojte,holky!Super,ze jste mrkly na kvetnovky!Mam net jen na mobilu a ten je tak pomaly,ze me to irituje.Vypada to,ze se zas neco zacina dit,bot se opet docela fest objevuji kontrakce.Za chvili jdu na monitor,tak jsem sama zvedava.A jo,jsem v tom frydku a sestry zatim v pohode.Tak doufam,ze nenarazim na ty,co mela Gabca:sweat_smile: Uf,uz to chci mit za sebou,bot bolesti jsou docela fajnove!:sweat_smile: :wink:
6. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
andu porod byl v pohodě i co se týká personálu,to si fakt nemůžu stěžovat,měla jsem skvělou PA P.Kolková...
6. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
měla jsem na mysli některé dětské sestry na šestinedělí...jinak si opravdu nemůžu stěžovat :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
andu mooc držím palušky, ať se to rozjede a malá je brzy na světě.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
gabi a jako ještě jednou gratuluji.. malá se vám opravdu povedla.. kráása pohledět.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
jéé a teď koukám, že psala i hafi, že se něco děje.. :confused: :confused:
tak holky šup šup.. která budete dřív.. :wink: :slight_smile:

moc držím pěsti oběma.. :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
misi děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
hořím teda zvědavostí co andu :slight_smile: malá je už určitě na světě :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak mám NOVINU od HAFI :

AHOJ TAK JSEM TU. NARODIL JSEM SE 2:50, 7.5. Vážím 3,67kg a měřím 53cm. Už se na vás těším Vojtech Kucharčík.

tak tu máme třetí miminko. Moc Hafi gratulujeme a přejeme hooodně zdravíčka a překrásných chvil se svým synem.
7. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Hafince velka gratulace!!!!
...skoro jsem se trefila... :grinning:
7. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
jééé to je super :grinning: :dizzy_face:
tak hafi přeji vše nej hlavně zdravíííčko :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Holky tak ted jsem koukala na Květnovky a Andu už má Amélii - má tam napsané 51cm a 3450g, ale kdy porodila tam není. takže čtvrté miminko je na světě.
Tak Andu gratulujeme a hodněěěě zdravíčka vám oběma.
7. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj,moc holkám a dětičkám gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
jééé to je smršť,tak doufám že jsou obě mamky v pohodě a obě dětičky taky :slight_smile:
Andu taky moooc gratuluji,nakonec není vůbec obří jak se Andu bála :grinning:
Koukám že zatím mám nejmenší mimi já :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Četla jsem zprávu od Andu na květnovkách a asi si taky užila :unamused:
Já už příště taky žádná frajerka nebudu a netoužím po přirozeném porodu, jsem rozhodnuta, že mi bodnou do zad ten epidurál hned na příjmu :grinning: Teď už to můžu napsat, když holky porodily :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky holky..
tak koukám, že už to mají obě maminky čerstvě za sebou.. strašně mooooc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
chvilku tu nejsu a dalsi miminko na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velika gratulace i dalsi cerstve mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky kde najdu ty květnovky?jsem nějak mimo...
7. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Tak jsem se ještě přišla mrknout jestli ANdu napsala, a nic. Tak já se s vámi loučím, odjíždíme na víkend k rodičům - už se třepou jak budou vozit a chovat. To se o Dominika asi porvou :grinning:
Jinak Gabi tady je ten odkaz na ty květnovky.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94142&vGroupOffset=0&vOffset=6150
Tak krásný prodloužený víkend.
7. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojte,holky!Tak konecne jsem se dostala i k vam:wink: Hlavne moc gratuluju Hafince,koukam,ze kdyz ja hekala,uz mela Vojtiska u sebe:wink: Amelinka se narodila v 8:10 po asi 8 hodinach,ale jak jsem myslim na kvetnovkach psala,jen kvuli me "odvaze".Ehm,ted bych spis rekla kvuli sve blbosti a dvouhodinovemu odmitani oxytocinu:wink: Jako fakt ten porod stal za to:sweat_smile: a cekam kdy nastane ta poporodni ztrata pameti:sweat_smile: :grinning: Ted si pripadam jak herecka z blbeho americkeho filmu,ale byla to opravdu kvalitka:wink: :sweat_smile: No az budem doma,napisu vic,z toho mobilu je to na prd:wink:Mely bychom jit v pondeli,tak snad do te doby treba nezezloutnem nebo tak neco:wink:
9. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
nakukuji od našich zvědavě na net a hned krásné novinky...
Hafi a Andu moc gratuluji!!!! Ať jste zdraví a těšíme se na fotečky :wink:
více až ve středu z domu...-)
mějte se hezky...
10. kvě 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
tak já se hlásím zpět z dovolené, pořád jsem ještě 2 v 1 :slight_smile: malý to ustál na jedničku, sice mi opuchly z toho chození nohy, ale snad to splajskne..

Mám radost, že už jsou obě očekávaná miminka na světě a zdravé, holkám moc gratuluji!!!! :slight_smile: :slight_smile: Tak už máme čtyři miminka, to naše by mělo být šesté,takže ještě na řadě nejsme,takže si budu užívat pěkně toho nicnedělání :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky tak se hlásím, že jsme s Vojtíškem doma. Pomaličku vybaluji a jako odpočinek mám koníka. :wink: Ale jak koukám tak tady je nějak mrtvo od devítí hodin.
Jinak teda taky gratuluji Andu k Amelince. U nás porod byl sešup. Já jsem si vesměs nejdelší období odkroutila doma. Začlo to kolem poledne, o půl čtvrté mi volal manžel, že se zdrží v práci tak jsem mu jako řekla že to na mě jde, tak se rychle sebral a jel domů. Ale mezitím ještě přišla návštěva - ségra od manži s rodinou, tak jsem manželovi zakázala cokoli říkat, že nepotřebuji blbé otázky a diváky. Tak jsem ještě vydržela návštěvu. Pak si ještě manžel dodělal věci do práce a pořád mi říkal, že až budu chtít tak ať řeknu. Tak jsem se pomalu šla osprchovat, kolem osmé jsem začala si zapisovat časy kontrakcí a zjistila jsem, že by už to mohlo být. Tak jsme zkontrolovali tašku a po desáté vyjeli. Cesta nám do Havířova trvá půl hoďky na příjmu to byl fofr no a na porodním mi podle toho jak dělali ozvičky říkali, že to asi bude na dlouho, ale jakmile přišel doktor (mimochodem sympatický chlap, vypadal jak zpěvák z No name) tak mě vyšetřil a říkal, že naprvorodičku jsem krásně otevřená na 3 cm. No a pak už to byl sešup píchly mi vodu a pak to nabralo obrátek a 2:50 byl Vojta u nás. Takže já měla to štěstí a měla jsem porod úplně jak podle knížky.
11. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
jo a jinač jsme se dozvěděli při propouštění, že jsme měli pupečník kolem krku, ale nebylo nutné křísit Vojta byl v pořádku a měli jsme nazelenalou plodovou vodu, ale evidentně jsme vše ustáli. :wink:
11. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
ahoj Hafi.
teda tak ty jsi měla porod docela rychlý. To závidím. A co Vojtíšek? je hodný? kdy dáš fotečky do alba, at se taky můžeme pokochat. mě příjde že ten náš Dominik mi roste před očima. Včera jsem říkala že to už není to miminko co jsme si dovezli z porodnice. Jsem zvědavá jak zítra dopadneme u doktorky.
A Hafi manžela máš doma? nebo to zvládáš sama? A co kojení? No ale teda musela jsem se tady zasmát tomu že ty skoro rodíš a ještě si odbydeš doma návštěvu. to jsi fakt dobrá.
Musím jít Domino mi brečí - dneska bez cumlu ani ránu :angry:
11. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.