• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
my byli dnes celé odpo venku.. grilovali jsme u stréjdy.. miška padla za vlast, jen co jsem ji vykoupala a položila do postele.. :wink:
jsem nestačila ani zhasnout a byla tuhoň.. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj HOlky :slight_smile: ahoj misakri,takže ty už to máš spočítané :slight_smile: nejpozději do týdne bude mimčo venku..pak jsem už asi na řadě já :slight_smile: ještě chvilku máme ale čas.Teda ale 4,10 to je mazec,na holčičku slušná váha :grinning: možná to tak nakonec ani nebude..mi to vždycky počítají podle nějakých tabulek, moc tomu nevěřím :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím po delší době. Konečně jsem se dokopala vám tu napsat novinky. Tak u nás paní doktorka byla pak si nás pozvala na převážení a jelikož se jí to zdálo málo tak jsme šli ještě další týden a to už bylo až skoro moc. Poprvé totiž vážil 3610 a podruhé 3840, ale myslím že už teď to tak markatní nebude. Už jsme si najeli svůj rytmus, ne sice úplně přesně pravidelný, ale dá se to. Moje mamča mě upozornila, že Vojta už ke konci kojení jen dumlá a usíná u prsu tak mám vyzkoušet dudlík na uspání ať nejsem otrokem. Prý to je u kluků většinou že jsou takoví mojkátkoví. Tak jsme najeli na dudlíka. Vojtovi se to moc nelíbí, ale když se ještě k tomu roztočí kolečka kočárku tak je za chvíli ťuháč. Jinak vstává Vojtíšek kolem půlnoci a pak ráno kolem čtvrté páte a pak už spinká se mnou v posteli, protože to odchází taťka do práce. Bradavky mě bolí, ale to hned po kojení a pak to přejde, asi je Vojta pořádný přicuc. :grinning:
Včera se mi dokonce už i podařilo něco udělat na zahradě, jelikož už to zarůstá jak v pralese. No nic jdu něco udělat než se Vojta probudí aspoň vytřu, doufám teda že to stihnu v chůvičce už murčí, ale to on normálně. Jsme mu v porodnici říkali Kája Gott. :wink:
Jinak Zuzi díky za tip na ty chůvičky, jsme si je objednali a jsou fakt super. Fungujou i u sušáku venku, když je Vojtíšek v ložnici. A dokonce v neděli na chůvičku chytáme rozhovory chlapíku co tu u nás lítají s padákem a vrtulou na zádech.
25. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky,
misko téda to je obřík :grinning: Ale uvidíš, odhad je odhad... každopádně na tebe budeme myslet a nezapomeň se pak pochlubit :wink:
Hafi není zač, jsem ráda, že nejsem jediná spokojená. A až budeš mít čas, přidej fotečky Vojtíka :wink:

Našli mi streptokoka ve stěru, tak letím pro prášky a uvidíme, co z toho bude. Do poradny jdu ve čtvrtek, ale nějak se mi tam nechce...
25. kvě 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Hafi, je fajn, že ses ozvala..je vidět, že to zvládáte perfektně.V pá jsem byla u kámošky, malá má měsíc a taky dudlala dudlík.. :slight_smile: a říkala mi, že kojí max 15-20 min, že pak jí jen dudlá bradavky a m+la by je celé zničené, takže raději víckrát a kratší dobu.. :slight_smile:

Holky co to máte za chůvičky a v čem jsou dobré? Já jsem je ještě nekoupila, tento týden musím skočit do mimistylu pro ten monitor
25. kvě 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem se zase na chvíli dostala na net...manža m už zase odjel na týden pryč,tak bojujem sami :frowning2: dnes jdeme na převážení tak jsem zvědavá,kolik malá přibrala...jinak taky je páťa celá osypaná potmičkama :unamused: a trápí nás prdíky,ale jinak to zvládáme :wink: jo,metodu prso-dudlík používáme taky :grinning:
25. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
koukněte do alba jak se malá umí smát :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
hned jsem mrkla :wink: je moc hezká..je zajímavé, že se směje už tak brzy, já někde četla, že snad nejdřív v pěti týdnech..ale teď koukám, že už má skoro čtyři :grinning: to letí..za 4 týdny snad už bude mimčo i u nás doma v postýlce..všechno už je připravené..vlastně dvojmo i na chajdě :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
AHoj holky.
Jé vy jste se dneska rozjely. My byli hned od rána venku - je tam nádherně, tak je škoda sedět doma. Ted malý spinká , tak mám čásek nachviličku něco napsat.
Hafi já dala malému dudlík hned poslední den v porodnici, protože si začal dělat z prsa dudlík a když jsem ho oddělala od prsa, tak začal řvát, když byl přidělaný, byl v klidu. Takže nasoupil dudlík a byl klídeček. Tam mě sice hned dr. seřvala, že to nemám dávat že mi nebude pít z prsa, a dítěti se prý mám věnovat 24hodin denně - tak to jsem jí řekla že ale nebudu otrokem a nebudu mít malého 24hodin denně u prsa.
Jinak malý je zlatíčko. Ted budeme kupovat vozíček za kolo at můžeme taky s tatínkem vyrazit někam na výlet na kole - už se těším moc. Jinak zítra budeme kupovat lehátko - Domísek už se chce koukat kolem sebe, a v autosedajdě ho nechci nechávat.
Gabi malá Patricie je nádherná - krásně se směje - Domís už to taky umí, ale neměla jsem vždy foták u sebe. Musím to napravit. nezávidím že jsi sama doma bez manžela. Sice mě taky manžal odjede příští týden na služebku, ale předtím nás odveze k mým rodičům na ty tři dny aby si babičky a dědečci a tetičky užili Domíska. To si asi za ty tři dny kočár nepovozím :grinning:
No nic, jdu posbírat prádlo a vyžehlit. Tak zatím čusíkkk
25. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak jsme doma od dr.,jeli jsme zase s kraválem :confounded: totiž jsem malou vzbudila a pila jen z jednoho prsu a ona potřebuje pauzu a pak druhý,ale to už jsem jí nedopřála,protože už bychom nestihly poradnu,tak mi to dala patřičně vyžrat :grinning: už má prso tak je spoko,ale já jsem zpocená až na zadku :grinning: jak jsem letěla s kočárem domů...jinak váha 3660 takže 160g přibylo...v poho :slight_smile: :dizzy_face: k potničkám na líčkách se nám přidaly červené fleky,zřejmě díky maminčině blbosti,dala jsem si džusík a buch...jsme dostali mast
ta fotka byla spíš náhoda,že se zrovna usmála a bylo to v době kdy o tom ještě nevěděla :slight_smile: ale ted už se někdy usmívá když ji pusuju nebo když se na ní dělají blbinky,je to super :dizzy_face: :slight_smile:
žabi jaké lehátko jste vybrali?chci ted malé taky koupit...
25. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Gabi lehátko jsme vybrali toho - ale chceme ho ještě vidět na vlastní oči jak vypadá
http://www.mimistyl.cz/lehatko-pro-miminko-cirkus/
Zítra se jedem na něj kouknout.
Jé tak Gabi vy jste jely z takovou muzikou? ty brdo jak to tak poslochám tak všichni kojí ze dvou prsou najednou a já ne. Malý sosá tak 20-30minut z jednoho a ještě bych mohla odstříkat. Ani mi hlady nepláče. AKorát včera se kroutil , protože já krává si dala pizzu. ALe dneska už je v pohodě.
25. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky,jen pište pište spoje praktické zkušenosti..za chvíli se budou hodit... a kdepak máme Andu?
26. kvě 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Žabi můžeš se mi prosím v tom mimistylu zeptat, kdy jim přijdou ty monitory dechu nanny? furt je tam nemají..a už bych to chtěla pořídit..

Hafi, ZUZU jaké teda máte nakonec ty chůvičky?
26. kvě 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Holky v pátek jdu na loučení se svobodou, nemáte některá tip co kámošce koupit, něco nápaditého co jste třeba Vy dostaly..
26. kvě 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:
dnes mi dala v noci malá zase zabrat,sosala mne co dvě hodiny,vždycky jsme usly a když jsem se vzbudila že ji dám do poslýlky,tak se probrala a zase odznova :unamused: tak jsme to ted ráno trochu dospaly....no ted už ráno není :grinning:
saly my zaplatily kámošce striptéra :grinning: je to asi otřepané,ale byl dobrýýý :grinning: a hlavně nevěsta to fakt nečekala a zážitek má do konce života :grinning:
já ted taky vybírám to lehátko a pořád nevím jestli jít do toho babyvaku,nebo raději klokánku,docela by se mi už hodil...
26. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
všechny jsou hezké, já mám nakonec to vibrační z fisher price to co mám v albu, je použité, ale se zárukou za 800 Kč.mi dorazila autosedačka, moc se mi líbí a je jako nová...včera jsem ještě dokoupila poslední oblečko a ještě chci koupit prostěradlo do kočárku, ale nikde ho v ostravě nemůžu sehnat, máte ho?
26. kvě 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
saly a jakou sedajdu jsi koupila?to prostěradlo chci taky ted na léto bude super ale taky nevím kde ho sehnat,ale já chci to obyč froté.
26. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
joo už jsem se koukla do alba :wink: pěkná
26. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky holky dlouho jsem tu nebylaa hned jsem se dívala že už máte dítka na světě a mocinky vam gartuluji a tiše zavidím ale taky se jednou dočkam jak mi říkají lidé :slight_smile: tak ať vám nosí jen štěstíčko :astonished:
26. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Gabi, koupila jsem nakonec na MMB Chicco Synthesis XT, mám v albu..je po jednom dítěti do března je ještě v záruce a ja fakt jako nová stála.85O.Kč Poslala mi paní návod i záručák..Zase modrou :grinning: :grinning: :grinning: tak jestli to bude holka, tak je fakt chudák :rolling_eyes:

To prostěradlo chci taky obyč froté bílé..když někde na něj trefím,hodím info..jdu v pátek do mimistylu, tak mrknu tam
26. kvě 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj petra 123, my se sice ještě tady nepotkaly, ale zdravím tě..vidím, že jsi ještě snažilka..tak ať to klapne, blíží se léto a to se spermijím daří :grinning:
26. kvě 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
dobé ránko :slight_smile: dneska je teda venku pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem seděla na netu a nakonec objednala tohle lehátko
http://deti.bazos.cz/inzerat/3545135/NOVE-Fisher-Price-kresilko-zabavna-zviratka.php
žabi a co u vás?líbí se malému v lehátku?
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Tak venku je dneska pěkný hnus oproti včerejšku. No to zase budeme celý den trávit doma.
Saly ptala jsem se v tom mimistylu a tu Nany nemají - měla by být do konce týdne, ale mají tam druhou nějakou podložku - mají ji i na netu. je jen o 200Kc dražší než ta Nany, ale má dvě podložky. Tak mrkni.
Jinak Gabi včera tu lehačku co chceme neměli v tom mimistylu, tak jí máme objednanou a čekáme. Doufám že malému se bude líbit. Včera jsme koukali i na vozíček za kolo a dneska ho budeme objednávat - už se tším jak vyrazíme na výlet.
Musím jít, malý brečí
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky:
Gabi: hezké lehátko, nevěděla jsem že na bazoži prodávají i nové věci..
Zabi: díky moc, tak já tam v pátek brnknu jestli ji mají.To druhé je Baby Sense-výrobce Izrael,nám doporučovali všude tu Nanny, tak já si raději počkám..díky

Holky ještě dotaz..nebrněly vám ke konci těhu ruce? já se tím i budím v noci..na netu jsem četla,že je to normální, že jak to otéká, tak to tlačí na nervy, ale dneska mi to dělá už i přes den :frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
saly to já taky ne :wink: ale za slušné peníze a hlavně s vibrací,to jsem chtěla :slight_smile: mi brněly hlavně nohy a to byl taky jeden z důvodů proč jsem nemohla spát :frowning2:
27. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ty jo :confused: třeba to brnění nohou mi taky ještě dorazí..třeba začínám od ruk :grinning:
no jsem fakt zvědavá co mě ještě čeká..
27. kvě 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
saly a jak jsi na tom s váhou?jestli se můžu zeptat? :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.