• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
14kg plus :sunglasses: doufám,že max 16..to bych byla spokojená ..termín mám zatím pořád 25.června..necelý měsíc :frowning2: začínám asi nestíhat..peru o sto šest..teď čekám na pána na žaluzie, v tom vedru se tu nedá vůbec fungovat..furt něco, ještě tolik úkolů, že nevím jestli to stihnu, aspoň už jsem dochodila všechny ty kurzy a nechala jsem si jen to plavko v Impiku,ale půjdu už tak max 2x, pak už se mi asi nebude chtít..
27. kvě 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
gabi mažeš malou po koupání?mám si koupit ten olej z welady? je to dost peněz..a nobilis psala žabka, že je naprd..
27. kvě 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak koukám, že maminy zápasí... ale určitě to zvládnete :wink: jste holky šikovný
saly chůvičky mám BRONDI BM10
Lehátko jsme měli Chicco, ale pak jsem prodala. Terezce se v něm moc nelíbilo a rehabilitační sestra mi ho nedoporučila....
Jinak olej z Weledy jsem měla a super :wink: přímo tenhle:
https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-tehotne-a-kojici/olej-na-masaz-briska-kojence-weleda/

a tenhle normálně:
https://www.weleda.cz/produkty/detska-pece/mesickovy-kojenecky-olej/
27. kvě 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Dík Zuzu..na ty chůvičky mrknu a v čem jsou lepší? podle čeho jste vybraly? dosah nebo signál?

a ten olej teda asi koupím ten větší je tam napsáno i po koupeli i na masáže..ale pálka je to pěkná..vydrží aspoň dlouho :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
saly já používám kosmetiku Bubchen a taky jsem moc spoko,osvědčila se mi už u viktorka,mažu každý večer po mytí...mi osobně welwda moc nevoní,ale nic proti,určitě je dobrá :wink:
27. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
:slight_smile: bubchen taky chválí,ale nám v kurzu ládovali, že máme používat po koupeli za studena lisovaný olej :grinning: :grinning: a to myslím bubchen nemá v nabídce, že? proto se sháním po tom oleji, jinak od bubchenu si pořídím ty vzorečky a taky vyzkoučím,mám i něco z nivey, v porodnici říkali, že používají johnson, pže ho mají jako sponzorský dar, ale že ho nedoporučují..to je reklama co? :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
no vidíš lisovaný olej...to jsou věci :wink: já to zase tak nehrotím :slight_smile: já mám taky doma plno vzorků z kufříků,tak to sem tam zkouším :grinning: ted se mi třeba skvěle osvědčila mast rybilka na opruzenou prdelku,nepomáhalo nic až tahle smradlavá mast :grinning:
27. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
tu už mám koupenou :grinning: ta je prý zaručeně nejlepší :slight_smile:
já se dnes loučím,máme seznamování rodičů, jsem ráda,ž e jsme to stihli do porodu, tak držte palečky, ať to není trapas :pensive:
27. kvě 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
jééé to se máš...to já ani nezažila...tak držím palce :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
No holky kosmetika pro mimčo je kapitola asi sama o sobě. Nám teda na kurzu strašně chválili Nobilis - olejíček lisovaný právě za studena - a musím říct že jsme tím Domiska mazali a on byl pořád takový suchý, takové šupinky měl na sobě. Koupili jsme niveu a super. Na opruzeniny se nám nejlíp osvědčila taky Nivea - je to hustý krém, kteý na prdelce dlouho vydrží. A to vám řeknu že jsme odcházeli z porodnice z prdelkou škaredě opruzenou - pomalu až do krve. Ješště trochu pomohl Aviril baby, ale Nivea pro nás bezkonkurenční. Ale každému miminku vyhovuje něco jiného. člověk musí zkoušet. Johnson nechci ani vidět - hrozná to kosmetika.
Saly tak držím pěsti at seznamování rodičů dopadne v pohodě.
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojte, nefunguje nam pocitac :frowning2: snad neprijdu o nejakej porod... :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zas ceou noc nespím :frowning2: to brnění je hrozné, vyčetla jsem že mi chybí B6 vitamín, tak půjdu do lékárny..jinak seznamka dopadla dobře, žádný trapas to nebyl,dokonce si i potykali,takže už můžu vklidu odrodit :slight_smile:

Maji: o můj snad ne..pořád si říkám, že by to mohlo být ten poslední týden v červnu :sunglasses:
28. kvě 2009 v 06:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem chtěla nakouknout, co nového :slight_smile: Už jsem tu dlouho nebyla, řešíte tu samé radostné události, což mně nesmírně těší, ale zase když nemůžu přispět svou trochou do mlýna, radši nepíšu. Ale te|´d vám musím pogratulovat, všem se kterýma jsem si kdysi psávala :wink:

Andu - gratuluji k holčičcě, ta je ale roztomilá, úplný andílek :wink:

Zabka - také obrovské gratulace k synáčkovi, je úžasný :slight_smile:

Hafacka - také obrovské gratulace k chlapečkovi, platí pro něj to, co jsem psala holkám :slight_smile:

Tak se holky držte a ať vám bobci děljí samou radost :wink:

Zuzu - koukám, že tobě se to taky blíží....jak se cítíš? U mně nového nic, stále se nedaří, lpřed měsícem jsme "oslavili" 7. výročí snažení, takže to pomalu vzdávám a koketuju s myšlenkou, že na další IVF zatím nepůjdu, další neúspěch by mně asi odrovnal, asi si dáme větší pauzu, i když kalendář je neúprosný a za chvíli budu mít věk spíš na babičku než na matku :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj parapli... klidně se ukaž častěji... budeme rády, když přispěješ... :wink: jejda 7.výročí... určitě se mezi námi nenajde jediná, která by ti to nepřála, aby se to konečně povedlo!!! třeba ta pauza trochu pomůže, i když si umím představit, jak je to těžké...drž se!!!
jinak já se cítím jakžtakž dobře... akorát malý je KP, tak doufám, že se ještě otočí...

saly tak zabral B6? pyridoxin jsem taky zobala... dobře že seznamka dopadla ok. Já jsem taky dneska byla v Mimistylu, ale nic jsem nevybrala... ale ani jsem pro nic konkrétního nešla :wink:
maji snad o nic nepřijdeš...:wink: myslím,že to budete mít spravené, ještě 3-4týdny, než to rozjede saly...
akorát v pondělí asi Miska, no uvidíme...
28. kvě 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zvedám diskusi trochu nahoru :wink:
29. kvě 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zdravím :slight_smile:
my zase dnes bojujem s prdíky :frowning2: počasí na houby tak nemůžem ani ven,v kočárku vždycky malá krásně spinká .
29. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak dneska je teda počasíčko - pěkný hnus. Gabi taky mi Dominik vždycky v kočárku pěkně spinká, a dneska spí tady v obýváku a co chvíli mu dělám podavače dudlíku. Dneska jedeme k rodičům na víkend, pak v pondělí jdu s malým k dr. a hned večer mě manžel zase odváží k rodičům, kde budeme celý týden, protože on odjíždí na služebku. Babičky už se třepou jak budou vozit :grinning:
No musím si postěžovat. Dominik už třetí den vyvádí u kojení. Prostě se přisaje a pak z ničeho nic prso pustí a začně řvát - dotkne se znova bradavky a zase řev. Tak se musí vyplakat a pak už slavnostně se napapaá. Jsem z toho na mrtvici. takové kojení mě fakt vyčerpává a nebaví. Jinak je Domča hodný. Už jsem vám psala že se nám převrací na zádička? když ho dáváme pást koníčky tak zvedá hlavičku a pak se sám převrátí na zádička - je to sranda ho pozorovat. Už objevil i to že má ručičky a vesele si je začíná strkat do pusinky. Máme jí tam celou nacpe. Už se na nás usmívá a pozná když tatínek příjde z práce a začne s ním dělat blbosti - tak se na něj řehní jak sluníčko. Akorát hračky ho ještě moc neberou. A jak povídá - si vždycky říkáme co si chudák asi myslí.
A co je s Andu že se dlouho neoozvala?
Gabi co malá? je hodnoučká?
29. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
žabi dnes katastrofa od rána jedem prso dudlík deset minut spánku pláč prso ....je to záhul,pak ani nevím jestli ji bolí bříško nebo má hlad ale pořád tlačí ,prdí a kadí,včera celý den v poho a před tím dva dny tak půl napůl...ale vcelku je zlatá,už vnímá když se s ní povídá,má vždycky oči jak trnky a otevřenou pusinu jako by chtěla taky povídat,sem tam vypustí i hlásku,je to super :slight_smile: hlavičku taky zvedáme a párkrát se taky usmála na blbinky...najednou mi nějak porostla před očima až je mi trošku líto že už to není taková malinká myška :slight_smile:ale zase bude super když už bude reagovat více na okolí a smát se,jak píšeš :wink: taťka bude koukat,dnes přijede po týdnu domů,tak už se nemůžeme dočkat :slight_smile:
jinak gratuluji k převratu na záda :grinning: ted už ho budete muset více hlídat :wink:
29. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Gabi a máš nějaké kapky na ty prdíky? nám předepsala paní doktorka Lefax - je to taková bílá emulze a zředí se s mlíčkem a dáváme to malému 3xdenně a v poho. No nezávidím ti dnešek. To malý ještě takový den neměl - když to vemu od půlnoci tak se vzbudí kolem třetí na krmení , potom v sedm nebo v osm, pak ve dvanáct pak ve čtyři v sedm. mezitím je chvíli vzhůru ale pak pěkně spinká. Akorát teda to krmení je záhul. Ale jinak je fakt zlatý. A něco mi povídej o tom že ty děti rostou - Dominik nám rostě před očima. Je strašně dlouhý - taková naše špagetka :grinning: .
No manžel taky říkal že jak přijede ze služebky že ho ani nepozná. Dělá strašné pokroky až se toho děsím, jestli náhodou nebudeme mít hyperaktivní dítko. Pořád šermuje nožičkama a ručičkama a prakticky v klidu je jen když spinká. Je to hrozně akční človíček.
No nic, jdu sbalit věci na víkend, v neděli napíšu a pak až za týden. snad se do té doby nerozhodne Saly rodit, abych o to nepřišla.
Tak se mějte krásně a Gabi dneska pevné nervy.
29. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojte, holky!
Žabi, je toho nějak moc - malá je docela řvoun :wink: Hlavně teď! Dávala jsem jí příkrm od Hippu, jen párkrát, když mi nevyšlo mlíčko na její obvyklou dávku 100ml a ona se tím chuděra nějak ucpala :unamused: Tak se kroutí kvůli bříška, celý den nekadí, až večer... Včera už to byl masakr docela. Teď už druhý den ten příkrm nemá, ale to břicho jí trápí furt :frowning2: Takže včerejší večer byl fakt mazec - vstávala v půl páte na jídlo a byla vzhůru se řevem až do půl desáté. Tak zas dostala najíst a vytuhla - no aspoň noc byla v klidu, vykadila se, tak už jsem se začala radovat. Ale asi předčasně... No koupili jsme pro případ nouze Sunar HA, ale snad to ještě s tím mým mlíčkem nějak půjde. Chci jí totiž dát pauzu, i když i před tím jsem jí to UM dávala max jednou denně a ani to ne! Taky jsem pověřila přítele, ať koupí dětský fenyklový čajík, tak snad to pomůže... Boť jinak už fakt nevím!!
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
žabi my máme kapky sab simlplex ale nevím jestli k něcemu jsou...zeptám se dr. na ten lefax
malá v noci většinou taky dobře spí akorát je ranní ptáče a v pět už kouká aje vyspaná :slight_smile: pak ještě někdy usne ale poslední dobou nějak nee tak snad jí to nezůstane :wink: jinak usíná kolem 21 hod a budí se kolem 3hod...pořád to nemáme nějak moc pravidelné,ale zhruba dvakrát denně vydrží spinkat i tři-čtyři hodky v kočárku venku :slight_smile: pokud jsme doma tak tak dlouho nespinká.
tak žabi dík za podporu :wink: a užij víkend :slight_smile: my si budem užívat tatínka pže v pondělí zase odjíždí :cry: akorát mne mrzí že má bt počasí na houby,chtěla jsem někam vyrazit na výlet,aspon do zoo...
ted malá skoro hodku spinká tak snad už bude odpo líp :wink:
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky pozor:
Halo, halo, halo .... oznamujeme, že se nám ve 14,38 s mírami 4100g a 51cm narodil kluk jako buk jménem DANIEL. Je nádherný. Štastní a pyšní rodiče Míša a Jirka

Misakri gratulujeme... na to, že to na 80% měla být Katuška... :grinning:
29. kvě 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Wow, Mišě, Jirkovi i malé Mišce gratulujem ke 100% Katušce s pindíkem! :grinning:
29. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
jee andu to je dost že se taky ozveš :slight_smile: tak u vás je teda divoko...u nás tak třídavě oblačno :wink: my teda prozměnu kadíme ostošest :grinning: nicméně bříško taky zlobí :frowning2: řekla bych tak cca co tři dny jsou krizové...A proč dáváš umělou?myslíš že máš málo mlíka?a co dr? jak přibíráte?
29. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
huráááá další miminko :grinning: miši taky velké gratulace k Danečkovi:grinning: budte štastní a zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
ahooj :slight_smile: teda misakri velké gratulace k velkému překvapení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak a TeĎ jsme na řadě MY :confused: :confused: :confused:

ZUZU: a ten pyridoxin jsi brala na co? já jsem zatím vzala 2 tablety a zdá se mi to lepší ,v noci jsem vypila ještě hořčík šumivý a bylo to trochu lepší..uvidím
29. kvě 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
No, Gabi, malá vyžaduje minimálně 80ml na krmení, spíš ale tu stovečku a to má prsa občas odmítají poskytnout! Takže jsem vyčetla, že lepší, než míchat UM a MM je dát jednu dávku UM a pak další už zas to mateřské... A ze startu to vypadalo, že to bude v pohodě a teď tak asi 3, 4 ndy tohle... :frowning2:
Na kontrolu jdeme v pondělí, tak uvidíme. Ale mám pocit, ž malá přibírá hezky. Už buclatí a podle mé váhy, která teda není bohužel digitální, bude mít malá něco kolem 4 kil...
Ježiš a teď jsem se vystresovala, že je dehydrovaná, tak už netrpělivě čekám na čajík... Prý se může dát i převařená voda, ale zas ten čaj by mohl mít efekt i na to bolavé bříško... No snad se to do pondělí zlepší! Ono to asi nebude nic strašného, ale je to děs, když tomu prckovi nejde nijak pomoct!
29. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Hmmm, ale teď si tak říkám, že když má XY počůraných plín za den, dehydrovaná by být neměla, ne? :wink:
29. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
andu, říksali 6-8 pomočených plen je dostačující..že hyrataci bere z toho předního mlíka(jen moje teorie :grinning: )
29. kvě 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, Saly :wink: No já to s tím počtem taky slyšela, ale tak nějak jsem to nepočítala... Ale myslím, že každé přebalení je pochcatá :grinning: a přebaluju jí každé krmení (ehm, teda v noci ne-e, jen když se dokonale proberem obě :wink:)... což tak 6krát je :wink:

No jdu ji zkusit vyvázat z šátku a uložit do postýlky, snad se neprobere, páč pro ni potřebuju "nachystat" jídlo a to s tím šátkem moc nejde! :grinning:
29. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.