• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
29. črc 2008 v 10:00  • Odpověz
Zuzi a ovulku mi to jako nějak vypočte? Neb já ani nevím, jestli nějakou mám :wink: :grinning:
29. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
zabko tchánovci to u nás už ví, no chtěli jsme čekat ale jelikož došlo k okolnostem které mě vykolejili tak jsem jim to vlepila do tváře. nemáme moc dobrý vztah a zjistila jsem v sobotu že vykládali o našem snažení a o tom že to nejde a že jsem potratila atd. známému, ten mi to řekl dokonce mi řekl že jestli jsem neškytala celý večer. takže jsem to nerozdýchala, začala jsem brečet, utekla jsem a vrátila jsem se po 10 minutách a vlepila jim že jsem těhotná a oni ať jdou někam.
Ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočíst :wink:
Včera jsme byly celý den venku, tak jsem ani nenahlížela...jen jsem si všimla, že se přidala Misakri :sweat_smile: My jsme spolu na červenci 2007, tak třeba to potáhneme spolu dále i jako čekatelky na druhé miminko :grinning:
A tady je další těhulka Zabka, jestli to dobře chápu?
29. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
andu: bohužel ovulku to určí jakoby v polovině cyklu, ptž prý většina žen to tak má... ale přibližně asi jo :wink:
ahoj beranku... ano zabka je těhulka :wink:
29. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
a používáte holky ovu testy|?? já je používala a super
29. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Jinak já jsem byla u dr. až v 9tt, kdy mi potvrdili těhotenství :wink: Taky jsem byla natěšená, že hned jak jsem zjistila //, tak půjdu k dr. a tam mi řekli, že za měsíc to bude akorát, že už něco bude vidět, ale nakonec jsem byla ráda, protože už tam byl malý hýbající se červíček, ale stéjně jsem tomu na 100% věřila až na kontrole ve 12tt, do té doby jsme to taky nikomu neřekli :slight_smile: Až na UTZ v tom 12tt jsem byla dojatá, v tom 9tt jsem to ještě nebrala jako jistotu nebo já nevím jak to vyjádřit...
29. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Já jsem ovu testy taky zkoušela, ale ne pořád, bychom se asi nedoplatili :grinning: Ale i když mi to ukázalo pozitivní test, tak přes snažení přece jen nic nebylo, prostě otěhotnět není vždy jen tak jednoduché :wink:
A moc gratuluji druhé těhulce :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
beránku chápu to no já se budu bát až snad do porodu aby se něco neposralo. já pujdu k doktorovi cca 24 den po oplodnění tak snad aspo|ň tečka tam bude
29. črc 2008 v 10:10  • Odpověz
strouzku: já je používala a buď nemám ovulaci, nebo mám blbé testy... uvidíme... :wink:
hafi: tabulka doplněna, super...ještě prosím - mrchu bohužel čekám - cca 5.8... :frowning2:
29. črc 2008 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Mám někomu dát nějaké údaje? MS čekám asi 2.8.
Pokud jde o mé těhotenství, tak já jsem od 12tt ani na chvíli neuvažovala, že by bylo něco špatně a musím říct, že mi vůbec nic nebylo, žádné problémy, tak jsem si opravdu nemohla na nic stěžovat, ráda bych, aby se to opakovalo :slight_smile:
29. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
Zuzi, tak já teď koukám na tu stránku s metříky :wink:
29. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
beranku: závidím ti...:wink: já si pěkně problinkala větší část prvního a druhého trimestru, ve třetím jsem se zase už těšila, až to skončí...ale i tak ráda vzpomínám...
29. črc 2008 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
mě zatím nic není,unavená nejsem spíš naopak energie mám na rozdávání a špatně mi není jen už týden jím brambory zapečený a na nic jinýho nemám chuť :slight_smile:
29. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
Tabulka je pěkná, akorát jsem zrovna v tom obrázku, tak mám trochu problém přečíst údaje....ale pokud jde o snažení, tak nevím co tam uvést, neužíváme antiko od porodu, ale opravdu snažení bych napsala až od srpna 2008, protože do té doby to bylo spíš snažení nesnažení :grinning: Jsem na mateřské dovolené, je mi 34let, mám dceru 1 rok, přítele, zatím bydlím v centru (za pár měsíců nad Bazalami - Slezská Ostrava)....
29. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
Zuzu, tak já si udělala metřík, ale nevím, jak ti ho poslat, abys ho mohla přidat... :astonished:
29. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
Mně bylo celkem blbě 3 dny, ale fakt hnusně, nezvracela jsem ani jednou, celou dobu jsem byla v práci. Akorát na začátku těhu jsem byla strašně unavená a ospalá, ale po 3 měsíci to přešlo a až do konce jsem nevěděla, že jsem těhotná, žádné těhu chutě, pálení žáhy, bolesti, poslíčky, nic. Měla jsem malé břicho,takže žádné problémy s pohybem a dýcháním. Fakt jsem si nemohla stěžovat :wink:
29. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
andu: stačí, když mi ten první kód vložíš sem, já ho tam vložím :wink:
29. črc 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
nebo mi ho pošli do vzkazů :wink:
29. črc 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
tak tabulku zas předělám jelikož mám dodány info od beranka :slight_smile:
29. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
zuzu tak co kdyby si mi dala heslo atd. a já tam pak vložím tabulku
co to potřebuješ vědět?? na ten metr ??? :sunglasses:
29. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
hafi: posláno...
29. črc 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
díky tak už jsem tam přidala tu tabulku :slight_smile:
29. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
No holky vy jedete.
Chcete nějaké info ode mě do tabulky?
No tak už jsem se rozhodla - v pátek bude den D kdy to oznámím manžílkovi - at má čas to přes víkend rozdýchat :grinning:
Jinak v práci to nějak zakamufluji. Je tu ale takový problém - dělám v obchodě - kde máme veliký sklad a já se sem tam tahám i s něčím těžkým - když si třeba kolega odskočí - tak mám strach něco takovýho těžkýho zvedat. No asi mě 3 měsíce budou šíleně bolet záda :grinning:
Jinak doufám že špatně mi nebude bývat - jinak si to půjdu hodit. Nemusela bych to skoro vůbec pocitovat že jsem těhu. No ale myslím že budu ta která přibere hooodně kileček. Taky bych se spokojila jen s bříškem.
Tak právě volala kolegyně, která u nás dělala , že dnes se jí narodil chlapeček. Vše v pořádku. No to se to množí.
29. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
zuzu minulá mrcha 3.7. a cyklus zatím klasika s HA :wink:
29. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Moc pěkná tabuka :wink: Jinak prosím o malou úpravu - pracuji jako laborantka a snažíme se od května 2003, mrcha dneska právě došla, takže další očekávám 31.8 :grinning:
jééé zabi tak to se těším až napíšeš co na to manža. No to by ses teda neměla tahat s ničím těžkým :frowning2:
Zuzu, tak nic, musíš ty, neb já jsem přihlášena trvale a nějak mi nejde odhlásit se:grinning:
29. črc 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
Holky tabulka je super. Dobře si hrajete.
Hafi neboj já se budu snažit s ničím netahat - ti říkám zádá mě budou bolet celé :grinning: 3 měsíce
29. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.