• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj :wink:
Přišla nám na červenec 2007 zpráva, že je u Danečka od Mis nějaký problém, ať držíme palce....věříme, že je vše v pořádku...
Vidím, že všechny kojíte a řešíte prdíky :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
kuš! Jaký problém! Držíme všechny palce i malce co máme, ať to není nic vážného!!!
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kopíruji co jsem vyčetla o Misakri :frowning2:

Malý má okrem infekcie čo vraj chytil od nej a zápal pľúc a šelest na srdiečku Do 48 hodín musia zabrať lieky a potom budú schopní povedať čo ďalej ..údajně je na jipce na Fifkách..ze včerejška zpráva

Doufejme, že bude vše vpořádku, moc držím palečky...m\slím, že doktoři jsou dneska na takové komplikace připraveni a vybaveni a všechno se dá do pořádku... :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Bobeček! :frowning2: Tfuj, tfuj, tfuj vy dva!!! Moc na vás myslíme, ať jste co nejdříve v pořádku!

Taky věřím tomu, že medicína je už tak daleko, že to snad všechno v pohodě zvládnou! :wink:
31. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
To určitě dopadne dobře, vždyť měl při narození 4,1kg! to je kus chlapa,to zvládne..kdyby to bylo nějaké nedonošeňátko, tak je to horší.. :slight_smile:

já fakt jdu ale raději do té Poruby,tam ji jipka hned na patře, snad ji nebudem potřebovat..ale zichr je zichr :unamused:

jinak malý furt kope jak čertík,dneska jsem se v noci komečně vyspala,tak asi hořčík a Béčko zabralo.Ten hořčík bych měla pomalu vysadit, prý oddaluje porod..a to zas nee :frowning2: tak jsem stejně zvědavá,kdy si malý rozmyslí jít na svět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

nikdo nikde? copak děláte v tom hnusném počasí? Prý bude škaredě až do půlky července a jak já budu rodit hlásí třicítky,fakt se moc těším..už teď je mi vedro furt... :frowning2:
1. čer 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, my jsme měli pracovní víkend a dítě bylo u babičky :wink:
Jinak před 2 roky bylo v červenci asi 35 stupňů a v bytě jsme měli 33, nic moc, ale přežili jsme :unamused: Žádné zavinovačky a vůbec oblečky jsme nepoužili, Beatka měla na sobě jen plínku a ponožky, přip. bodyčko, fakt zajímavé :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky,my zase nemáme nejlepší den,bříško zlobí :frowning2:
dnes mi dorazilo lehátko,je super,doufám že se v něm budePaty líbit,zatím teda nic moc :wink: mám ho v albu.
to s misakri a miminkem mi teda docela vyrazilo dech,ale jak píše andu,medicína je daleko,tak věřím že bude bobek ok...
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Gabi: třeba je ještě malinká na lehátko,ale jak koukám na fotky,tak už krásně roste :slight_smile: já to svoje asi taky ještě rozmontuju a na 2 měsíce ještě schovám, furt ho tu překračuju..

my konečně dolepili borduru v pokojíku, tak už je přpraven na svého obyvatele.. :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, maminy a skoromaminy :wink:
My dnes byly na poradně u pana Dr., tak malá má 3,87 takže v pohodě! Akorát chuděra, ráno jsem jí dala na zkoušku Sunar HA, páč někdy je mlíčka málo a ono jí to nesedlo takovým stylem, že zvracela až žaludeční šťávy :unamused: I pan Dr. se divil, že ty HA většinou děti dobře snáší... No už jsme za Hipp a Sunar uvalili kolem 3 kileček a té naší pipinkové to furt není dobré! :wink: :grinning: Tak kdybyste některá chtěla, mohu předat balení Sunaru či Hippu ať nám to tu nestojí :sweat_smile:
Jinak my lehátko používáme i teď, když je krize! :wink: Malou zabalím do zavinovačky a ty popruhy co má mít mezi nožkama jí připásám přes zavinku :wink:
Jinak nás asi potkal růstový sprut, bo má neustále hlad a obvyklá stovečka už jí nestačí :sweat_smile: Tak teď musím Amushi odložit (vytuhla mi na rukou) a jít odstříkat mlíčko! Doufám, že ho bude dost! :wink:
1. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
jo je malinká,dala jsem ji do toho a celá se sesula :grinning: ale roste jak z vody :slight_smile:
pak dej taky foto pokojíčku :wink:
1. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
andu dobrý tip taky to zkusím s tou zavinovačkou :wink: my jdeme k dr příští pondělí,tak jsem zvědavaá kolik bude přírůstek za 14 dní :slight_smile:
tři kilečka to ještě jde,tolik stojí jedno balení nutrilonu :astonished: ještě že to zatím nepotřebujeme...
andu aty odstříkáš a dáváš malé z flašky?
1. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Musím tam prvni uklidit :wink: a pak vyfotím :grinning:
Známá teď malou (5 týdnů)přikrmuje zas Nutrilonem, to chce asi prozkoušet, ale do peněz to teda leze pěkně to věřím, měli by třeba zrovna těchto věcí dávat reklamní vzorky na odzkoušení...
1. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
uz neni na konika tolik casu, co byvalo, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my jsme furt bez pocitace, takze se sem taky nedostanu skoro vubec :frowning2:
mise a mimouskovi drzim palecky at je to brzy v poradku!!!!
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: no jo už to tady prořídlo... :slight_smile: ale to se zase vrátí do normálu až se holky zajedou,to zas budu nakukovat jen občas já..

Gabi co kočárek? Drží? ve čtvrtek jedem na chajdu, tak si tam zas pojezdím po obýváku :grinning:
2. čer 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
saly kočárek v pohodě :grinning: zatím žádná porucha a doufám že to tak zůstane :grinning: akorát máme trochu odřené kolečka jak sem tam ojedem obrubník :wink: a i co se týká stability,jak jsem měla obavy,naprosto v pohodě :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
to bys měla odřené stejně u každého..já stejně nepočítám, že bych ho pak ještě prodala..asi ho nechám na chajdě na druhé a domů si pak koupím další..nebo aspoň na balkon :slight_smile: už se taky těším jak budeme kočárkovat:slight_smile:
2. čer 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Přihodila jsem do alba fotku pokojíčku..nedivte se, že je zas modrý.. :grinning: měla bych vymyslet už ty jména..hlavně to holčičí :confused: :confused: :confused:
2. čer 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
saly B6 jsem brala před otěhu, podporuje hormon žlutého tělíska a ovulaci...
pokojíček moc pěkný :wink: my ještě čekáme na desku na přebalovák, až taťka navrtá poličku a pak hodím taky foto.
Jsem zvědavá, jaká jména vyberete... u nás je kluk už na 100%, minule na utz jsem to viděla úplně jasně a to byl starší ultrazvuk... tak doufám, že žádný růžový kousek držet nemusím... zrovna zkraje týdne jsem prodala skoro vše po Terezce, co bylo růžové nebo vyloženě holčičkovské.

Čerstvé maminky držte se... zvládáte to skvěle :wink:

jinak Daneček od Míši:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2833078&vReferer=

to jsem vyšmírovala... Míšu prý už pouštějí domů (po císaři), ale malý je stále na Fifejdách... tak snad budou brzy spolu...

Saly a jak je? už to máš "za pár"...já budu rodit beztak až někdy v srpnu. Podle termínu utz (26.7.) mi budou vyvolávat porod až 10.8. kdyby na to došlo... malý je sice KP, ale on se ještě přerotuje...
Maji snad budete brzy zase připojeni :wink:nemáš absťák???
2. čer 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ZUzU: tak to máš odvahu vše růžové prodat :grinning: já bych počkala až do porodu..takových 100% chlapečků už bylo... :grinning: :grinning: ale moc bych ti ho přála,ať máte páreček...
My to 100% nemáme, ale i tak mám vše modré..ale v gauči mám schované tašky s růžovým,sice ani nevyprané, ale kdyby náhodou..Za pár? já právě ani nevím za kdy..no maximálně 6 týdnů což je dost, pže poslední termín mám 3.7.takže s vyvoláváním 13.7.to je dlouho, ale první mám už za chvíli..3 týdny? no dnes jsem zas chystala tašku do porodky..raději mít všechno hotové..kdo je připraven není překvapen
:sunglasses:
:sunglasses: ale zatím to nevypadá, žádní poslíčci..nic...

jinak Daneček je cvalík, myslím, že to zvládne perfektně :wink:
2. čer 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Saly: ani ne... to není odvaha. Mám hodně kousků neutrálních a měla jsem tu toho oblečení už strašně moc, což v malém bytě nedělá dobrotu. Ty šatičky atd můžu zase kdyžtak nakoupit, vyplenit sekáče atd. Některé mám modré, zelené, ale co si budeme povídat, lepší holčička v modrém jak kluk v růžovém... až tak to neřeším, šlo mi hlavně o ten prostor.

U Danečka ono ani moc nejde o to,že je cvalík, protože to se u problémů s dýcháním moc neřeší, ne? Ale určitě je statečný a zvládne to...

"za pár" to znamená, že jsi na řadě :wink:
2. čer 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Já myslím, že to rozdýchá..chce to jen čas.. :wink:

na řadě jsem asi fakt já..až mě to děsí..já bych tě klidně ve frontě pustila :wink: ještě si nepřipadám připravená..myslím psychicky..jako že se nemůžu dočkat a tak..to ani ne..pořád mi to ještě nedochází..včera mě v tom ještě utvrdila moje babča když přišla a přednesla přednášku na téma..vůbec si tě nedovedu představit jako matku, která se strará o své vlastní dítě... :grinning: :grinning: to mi moc nepřidalo.. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vidím, že tady je fotka Danečka :wink: Je moc krásný a silný kluk, určitě budou za chvíli doma oba. Mis už pustili domů, tak za ním jezdí na fifejdy.
Saly, já jsem si do doby, než se Beatka skutečně narodila, neuměla představit, že bych se starala vůbec o nějaké dítě....děti mě v podstatě nikdy nezajímaly, ale to příjde :grinning:
Jinak já jsem prodala většinu věcí po Betce, protože v malém bytě je málo prostoru, takže vše prodávám, ale zase nakupuji pro klučíka :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Saly, a už máte nějaké jméno nebo bude trocha adrenalinu při výběru jména přímo na porodním sále? :grinning:
2. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
My budeme mít Martínka po tatínkovi..to je rezerva pokud tatínek nenavrhne něco jiného..ale holku nevím, kdybych měla své původní příjmení tak jsem chtěla Nellu,ale teď jestli ho budu měnit, tak zkouším vymýšlet jiné..nějaké tvrdší, kde je "R" Markéta, Bára,Sára,..apod,ale nejsme rozhodnuti pro žádné holčičí.. mi se líbí Linda, ale to mi neprošlo..
2. čer 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Ahoj :slight_smile: posunuju téma trochu nahoru ať se úplně dole neztratíme... :wink:
3. čer 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno,
upršené :frowning2:
beranku a vy už máte vybráno jméno?možná už jsi to psala a já jsem to přehlídla...
3. čer 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, no ráno bylo v Hrabůvce nádherně a teď se to pokazilo a my máme dneska srazík z BMS s kočárkama některé..tak snad se to ještě zlepší..
3. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky! Malá mi žere nervy! Jako rozhodla se, že dopoledne bude spát max po půl hodince a jinak řvát a žrát! :sweat_smile: :grinning: No jsem poněkud nasratá, páč tolik mlíka nemám a začínám mít obavy, aby to stačilo! Taky kvůli tomu doma nic neudělám - teď jsem akorát připravila oběd (ale ještě nevařím) a vyčistila kočce WC... no a malá už zas ječí :unamused:

Gabi jojo, dávám z flašky - jinak to s tím poťapaným spouštěcím reflexem nejde :confounded: Ale když už v prsech téměř nic nemám, tak ji můžu přiložit a ještě spoustu toho vysosá :wink: Ale to dělám vyjímečně, např. dnes, když jsem odstříkala 120ml a jí to bylo málo... Nechápu, kolik toho sní!!! No a teď jsem koukala, co pro malou koupit, když jí ten sunar nesedl a bylo nám doporučeno HA... Tak jedině Bebu HA/AR nebo nutrilon HA + jakési zahušťovadlo! A Nutrilon přítel nechce kvůli jakési reportáži, co viděl v TV...

No nic, jdu zas zkusit navštívit mlékárnu :grinning: :wink: a případně alarmovat přítele, ať jede něco koupit...Je to na prd, že jí ani Hipp ani Sunar tak nesedli :confounded:
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
andu to mě mrzí, že máte takové bojkotovací období... zkus Bebu, většinou ji děti dobře přijmou... kamarádky manžel dělá v Nestlé, která Bebu vyrábí a vždycky doporučoval jedině Bebu...
3. čer 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.