• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj beránku: stát možná dává, ale ne mi :frowning2: :frowning2: já vím, že třeba v USA jsou ženské doma jen 6 týdnů a hybaj do práce, ale štve mě to, že z nadprůměrného platu odvádím poctivě sociálku a jak ji jednou v životě potřebuji, tak se na mě stát vyprdne..a moje prachy nacpe do cikánů..to mě štve..byla bych pro zřízení nějakého osobního účtu,kdy ti půjde část soc.odvodů a kde v případě nouze máš nárok na čerpání... :confounded: ale to asi z domu od pC stejně nepořeším..

Jinak vás holky moc zdravím, to je jasné, že teď trávíte všechen čas s prckama, ale občas písněte..já byla teď poprvé na ozvy, vše je vpořádku, malý si pospinkal, tak mě natáčeli 60minut :frowning2: ale je to dobré, zatím nerodíme :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak vidím, že tady se neděje vůbec nic... :wink: už jsem skoro téma nemohla najít..vidím, že Hafi vesele přidává do alba obrázky, ale nepísne nám nic..jak se má..

U mě nového nic, akorát doma gruntuju, kdyby mě to přepadlo, tak ať mě návštěvy, které tu případně bude mít můj muž nepomluví.. :wink:
Poslíčcí ani bolesti žádné, tak to fakt asi hned tak nebude..
11. čer 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj já tady koukám ale vidím že je mrtvo...škoda,docela bych pokecala o dětech a tak :wink:
saly abys ještě nepřenášela :slight_smile: ale ještě máš čas...a co jméno?jak jste na tom s výběrem? :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat, našla jsem tuto diskusi náhodou :slight_smile:
Jsem snažilka a uběhl rok a ještě pořád nic. Chceme sourozence pro malého a nedaří se :frowning2:
Musíme nejspíš brzy navštívit dr. :confounded: A jak jste na tom vy?
11. čer 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Gabi :slight_smile: no se jménem jsme na tom dost blbě :frowning2: spíš úplně tragicky...nemám ani kluka ani holku..moje mamča prosazuje Patrika, tak jsem si na tebě vzpoměla :grinning: zaměříme se na to o víkendu..co se líbí mi, se nelíbí Martinovi a podobně, takže to vidím na Martínka juniora :wink:

Ahoj Moni,samo že se přidej..ale myslím, že tu už moc snažilek není,trochu se to od počátku diskuze pohlo..jsou už na světě skoro všechny miminka, myslím že chybí už jen 3? nevím přesně :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
nazdarek, ja bych si dovolila oponovat...jedna snazilka by tu byla :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj, no viděla jsem, žes založila novou diskuzi :slight_smile: ale že se snažíte mi jaksi uniklo :unamused: myslela jse, že máte plnou hlavu přípravy na svatbu..máš Maji na BMS album?
12. čer 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
saly :slight_smile: no jo, ale nejak se nikdo nechytl, tak asi budu tehulit s vama, zaslouzilyma matkama :grinning:
moje albicko:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=188580&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
saly jj patrik je moc pěkné jméno :grinning: můj drahý taky chtěl aby se kluk jmenoval po něm ale já bya zásadně proti,nejsem zastánce toho,když se jméno dědí z generace na ganeraci :wink: mi se třeba líbí Matyáš,Samuel,Viktor :grinning: kámoška má Tadeáška taky dobrý...ale je fakt že my se na to klučičí jméno nějak nezaměřovali :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
No já ještě zasloužilá matka nejsem, i když se mi to velice rychle krátí... :wink: Maji a co to je za zámek? kde to bude? jinak vše už domluveno a objednáno? A ty chceš být už na svatbě těhu? A co škola,už končíš?
12. čer 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
maji krásné album :slight_smile: až ti závidím,vdávala bych se ještě :grinning: už kvůli těm šatům :wink: samozřejmě se stejným chlapem :grinning:
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
No já budu s jiným chlapem,ale až do nějakých šatů zhubnu :grinning: nejdřív tak za rok :sunglasses: chtěla bych nějaké úzké,krajkové..akorát mě štve, že to furt tak zdražují, já už za ty první platila 12tis :frowning2: :frowning2: to byl teda mazec,neví co by za to chtěli a to už si asi z mateřské(nebo ze sociálky :frowning2: ) nebudu moct dovolit..
12. čer 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
já to právě moc nehrotila,takže jsem se vlezla do pěti tis.i s kvádrem pro malého a doplnkama jako náhrdelník,čelenka,pompadurka...a šaty jsem měla přesne jaké jsem si přála :grinning:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
akorát jsem byla naštvaná že mi zdrbali kytku,růže měly úplně jino barvu než měly mít... :angry: takže mi vůbec nešly k šatům,ale co už,to jsou malé věci,hlavně že se máme rádi :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
já jsem měla objednané šaty za 9 tisíc, ale na poslední zkoušce jsem zjistila, že mají potrhaný tyl a mám je krátké,tak dlouho je furt zkracovali až jsem v nich byla jak ve vodě nebo se prostě srazily..tak jsem v pátek před svatbou si vzala úplně nové z nové kolekce, tak jsem je měla první a pdly jak ulité ani je nemuseli nikde upravovat..byla jsem s nimi fakt spokojená,tak jsem ty prachy v celkových nákladech udýchala.. ale teď budu muset šáhnout do nižší cenové hladiny nebo už začít šetřit :grinning:
12. čer 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
u mne to byla docela náhoda...vždycky jsem chtěla šaty s něčím barevným,nejsem zrovna princeznovský typ a takové mi vůbec neseděly,navíc já koukala na cenu,pže bylo třeba vrážet spíš do bydlení...vybrali jsme teda bílé,jiné nebyly a když jsem šla na zkoušku,tak tam zrovna visely ty mé :wink: s červenýma kytkama,červenou šněrovačkou,no láska na první pohled,někdo je zrovna vrátil,byly smradlavé,špinavé a porvané,ale padly jak ulité :slight_smile: tak bylo jasno :grinning:
je fakt že ceny jsou šílené ale ne druhou stranu kupní ceny jsou nesrovnatelně vyšší...já měla šaty od české firmy narazila jsem na fajn salon se skvěou obsluhou,takže jak říkám spokojenost :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
jo a na svatbu byly samozřejmě vonavé a opravené jako nové,aby to někdo nepochopil jinak :grinning:
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
koukala jsem do alba :wink: máš tam v nich fotku :slight_smile: já jsem taky neměla princeznovské nejsem na to typ, proto jsem shrábla i ty drahé..jinak bych šla asi v prostěradle :unamused: a kde sis půjčila? já měla navíc až z Opavy salon Bella..

Gabi poraď mi,zas řeším tu matraci..oblíkám postýlku a zas nevím ktrerou stranou nahoru :frowning2: pohankou nebo kokosem?
jo a ještě..kolik tak malá pobryndá prostěradel? budou mi stačit 2 na střídačku?převlíkáš to nějak často? a povlečka mám taky 2 tak snad to nebude furt zblité.. :frowning2:
12. čer 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
tak dneska jsem vzdala dopolední procházku - nějak se mi nechce a musím stejně upéct buchtu a něco nachystat - nebot čekáme odpoledne návštěvu.
Malý mi tady spinká.
Maji musíme se někdy domluvit a vyrazit na procházku. Škdoa že na tebe nemám tel. číslo.
Jinak Gabi co malá? je hodňoučká? Ten náš malý už začíná měnit svůj režim - už tolik nenaspí přes den. Ale večer lehne a spí jak šípková růženka.
Saly tak ty už to máš za pár. Ježiši to tak letí.
Měli bychom se domluvit a udělat nějaký srazík, at se mužeme pořádně pokochat těma našima dítkama.
Jé a nevíte někdo jak je na tom Misa? doufám že malý je už na tom lépe.
A kde máme Zuzi?
Gabi dívala jsem se do tvého alba a malá je překrásnáááááá. Já bych taky chtěla takovou holčičku
12. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Žabi,jo jo já to mám za pár.. :wink: tentokrát srazík asi vynechám, budu až příště..zatím se nemám s čím srážet :wink:
Ty jo je fakt, že o Misakri nic nevíme zkusím popátrat....

Spíš i po Andu se slehla zem..
12. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé holky vy řešíte šaty. Kdy má vůbec ta Maja tu svatbu? Já jak jsem se vdávala obešla jsem dva svatební salony a v tom druhém jsem si hned vybrala. padly mi do oka a i dneska bych si je vybrala. A cena super. Já měla šaty ze Salonu Karin ve Svinově. Super přístup a ceny bomba. myslím že stály 2900Kc. Což mě vyrazila dech s tou cenou.
Jinak Gabi já teda prala dvakrát povlečení, ale né z toho že by mi ho malý počůral. Nedoporučovala bych dávat pod prostěradlo takový ten igelit co je proti pročůrání - malý byl pořád spocený, až jsme teda nakonec přišli že je to z toho. Jinak nám zatím nepročůral nic. Plenky jsou asi dobré.
12. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Misakri do července přispívá, jen tady nee.. :frowning2:

Tady fotky:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225302&vReferer=%2Fphotos%2Fmisakri

Tady info z 8.6.:

ahojky holky.. tak jsme doma z nemocnice a mám ty nejskvělejší zprávy .. léky zabraly a danielek je skoro skoro zdravý .. zápal plic je vyléčený, infekce taky a cévy v srdíčku se díky velkým dávkám léků, které dostával teď o víkendu, zacelily.. .. a zítra k němu nastupuju, měli by ho dát z inkubátoru už do postýlky..
12. čer 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
já nemám igelit, mám takovou podložku, má gumy na rozích na natažení a je spíš látková,bílá a asi v tom je igelit..
a kterou stranou ji teda teď máš nahoře?
12. čer 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé tak to je super že daneček se uzdravil. Jé já bych na tohle neměla sílu - asi bych prořvala celé dny. Ale Misakri má krásné fotečky - moc pěkné miminko.
12. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
myslíš matraci? tak já jí mám těma prošitýma kostkama nahoře. Dole je to rovně prošité. Ani nevím coje nahoře. Jinak tu podložku co máš ty jsme taky sháněli, ale nesehnali. Koupíme jí až bude Domča trošku větší - ted to opravdu nemá šanci pročůrat.
12. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
jo tak to jsou ty pohankové kapsy..to je ta měkčí strana, sice jsem vyšńupala, že má být zpočátku ten kokos, ale zdá se mi tvrdý :frowning2:

Tak já ji tam zatím dávat nebudu, až ji poprvé počůrá.. :wink:
12. čer 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
sem zde...já mám nahoře pohanku,to je ta hrbolatější,aky jsem to tu zjištovala,podložku nakonec nemám,šoupla jsem tam tu jednorázovou podložku a mám pořád tu jednu,pod hlavičkou mám plínu,malá dost blinká tak vždycky vyměním jen tu plínku,taky mám jen dvě prostěradla na střídačku to stačí.
šaty jsem měla taky z Karin :grinning: a fakt byla tam úžasná obsluha a hlavně neuvěřitelné ceny :slight_smile:
žabi dík :slight_smile: taky budeš mít takovou krááásnou holčinu :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
saly tady je ten salon
http://www.salonkarina.cz/
12. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
už kukám, teď to mají za 3700,tak snad budou ještě v té době co se budu vdávat existovat :grinning: protože to je fakt rozdíl :unamused:
12. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, no chtěla jsem vám tu napsat, že jsem vám přihodila fotečky a jak se máme, ale malý se ozval, tak už jsem se k tomu nedostala. No máme se fajn. Saly budu na tebe moc myslet a držet pěsti ať to všechno jde. Už jsme najeli na systém plus mínus stejný. Ve středu jsme byli na kyčlích tak máme vše v pořádku takže jdeme až 8.7. Teď nás ještě čeká kontrola u paní doktorky v 6. týdnech a já na gyndu. Kojení nám snad zatím stačí, teda aspoň se mi zdá.
Jinak holky kdy jdete vyřizovat přechod z mateřské na rodičovskou. :wink:
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.