• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj Hafi :slight_smile:
Taky tě zdravím....
Fotky jsem hned obkoukla, jak jsem uviděla albíko, já si říkala, že se neozveš :wink:
12. čer 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, ženy! :slight_smile:
Tak malá byla dost protivná, hodně jí trápilo břicho a já to psychicky kapke nedávala. Ale už se to zlepšilo a vypadá to, že i Amélie to vycítila a teď tak už 4 dny je docela hodné miminko :wink: Dneska sice zas spí jak zajíc a pofňukává, ale momentálně jsem odhalila, že to bylo únavou. Takže jí teď v pokojíku hučí vysavač - zaručené uspávadlo - a už vytuhla :wink:
Jinak se obávám, že bude po tatínkovi, neb jestrašný žrout :grinning: Na jeden zátah mi vypije 120ml třeba 5 krát denně a pak např. 2krát po 80, aby se neřeklo, že moc žere! :grinning: :wink:

Hafi, Vojtík je moc šikovné miminko :wink: a asi taky bude po tatínkovi, soudě podle nožek, což? :wink:
12. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj po víkendu :slight_smile: já byla dnes u gyn a teda hned tak prý rodit nebudu, vidí o až na červenec, ale všechny výsledky mám v pořádku, takže to je dobré,akorát jsem se furt nehla s tou mateřskou..či nemocenskou, tak nevím na čem jsem:frowning2:(
15. čer 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
saly, 3. cervence je krasny datum...vdava se mi v ten den segra :grinning:
my mame konecne pocitac! jupi! uz bylko na case :grinning:
15. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
ahojky taky zdravím po skělém víkendu :grinning:
v sobotu jsme měli vítání občánků a v neděli sme byli v zoo,pak přihodím nějaké foto :wink: takže jsme si užili tatínka a dnes zase odjel do práglu :frowning2: :frowning2:
jinak malá je zlatá,ale nějak pořád nemáme nějak moc pravidelný rytmus,hlavně ten denní,bříško sem tam zlobí,ale dá se to...Jsem tím mým miminkem naprosto okouzlená,je úžasná
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tento týden nás taky čekají kyčle a mne gyn.trochu jsem si to posunula o týden
:sweat_smile:
andu dobře že jsi se ozvala,snad už bude malá v poho,nám pomohl ten baby calm,aspon teda částečně,tak ho vyzkoušej...drž se,já to taky ze začátku nedávala s viktorkem,tak vím o čem je řeč :wink: bude líp :wink:
hafi vojtík je krasavec :wink: to je dobře že jste v pohodě :slight_smile:
jinak teda koupila jsem baby vak a malé se v něm nelíbí, :confounded:tak prosím pokud by někdo měl zájem nebo o někom víte e by měl zájem prodám za 390,je fungl nový...a my teda koupíme klokanku :sweat_smile:
15. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
saly supr že u tebe a mimča vše ok,taky už to máš za pár :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
krásný den holky.. hlásím se po delší odmlce.. :slight_smile:

už asi víte, že máme "katušku" na světě a je to daneček.. :dizzy_face: :dizzy_face:
měl nějaké větší zdravotní problémy, 2 týdny si pobyl na JIPce na fifejdách.. ale od pátku už jsme oba doma a snad už to tak zůstane.. :wink:

a jak se máte vy?? jak maminky, miminka, tak i těhulky? :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj misi,no my to tu prožívali s váma,je to super že jset už doma a hlavně že je malý v pohodě,tak přeji už jen kupu zdravíčka :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
haloo tady zase nikdo???
16. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Já tu jsem, zase celé dopoledne prosezené u doktorů :frowning2:

Misi: všechno víme, vše jsme bedlivě sledovaly..je fajn, že už jste v klidu doma :slight_smile:

Mi dnes upřesnili termín na 3.7.tak jsem zas u původního podle MS, ozvy vpořádku, jen nevím proč mě
objednávají tak brzy na ráno, malý to tam celé prospí a pak je to naprd.Dnes jsem s ním půlhoďky třepala,abysme měli na záznamu aspoň něco, ne jenom jeho chrápání :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi: s tím vakem, to mě překvapuje..a tak ho vychvalovali..no já mám vak i klokanku Chicco Go, tak uvidíme co zabere..jo a pořád koukám po tom našem kočárku a neviděla jsem na cestě ještě ani jeden..a ty?

Maji: a vy máte kdy termín? na konci července? nebo si to pamatuji blbě?
16. čer 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
saly já taky koukám a taky nee :grinning: :grinning: zrovna v neděli jsme v zoo okukovali kočárky,jako že jich tam bylo hafo :grinning: a konstatovala jsem že bych v žádném případě neměnila,jsem nadmíru skokojená :slight_smile:
say já bývala na ozvách taky vždycky hodinu,ale proto že můj tep přehlušoval vše ostatní :grinning: ale malá se vždycky vrtěla a škytala :grinning:
ten vak mne štve,malá je v něm úplně zapadlá a to se jí nelíbí,zkusím ho poslat zpátky ale zase ztratím na poštovném :unamused: raději bych ho prodala někde tady,ale nemám ted komu ...koukala jsem že v sambaby mají klokanku za dobré peníze tak tam asi kouknu a hned to malé vyzkouším...
16. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
a příště mě objednali na 7:30 :confused: :confused: tak to nemám šanci ho vzbudit vůbec... :sunglasses:
a nechceš si ten vak ještě nechat a zkusit to třeba za měsíc znovu? třeba si to malá rozmyslí..a jinak ho podle mě prodáš v klidu přes MMbazar,ne?
Já pořád sháním někde v OV prostěradlo do kočárku a všude na mě koukají jak na vola, přitom normálně přes net objednat jde..nevíte kde ho tady sehnat?

A které kočárky Gabi fičí? já vidím všude Xlandery..a ty Casualplay S4..furt dokola..
16. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
saly já taky sháním to prostěradlo a nikde jsem nesehnala... z netu ho objednat nechci... kvůli tomu nebudu dělat objednávku že... no já už fakt nevím...
Gabi my jsme taky byli v ZOO v neděli...tak možná jsme se potkali ani o tom nevíme... :wink: bylo tam strašně lidí, ale Terka byla u vytržení ze všech zvířátek...
já jsem teda po kočárkách moc nekoukala, ale všimla jsem si hodně černých CasualPlay a taky hodně Hoco ty se mi moc nelíbí, ale spíš golfky...

my budeme šátkovat, ale babyvak určitě na mmb prodáš nebo jak píše saly, tak vyzkoušet znovu... mi dneska dorazilo povlečení a je nádherné...už se těším, až ho vyperu. Po neděli přijde kolíbka a budeme ready.

Saly: já byla na ozvách poprvé včera a byla jsem před 9h a malý se zase strašně mlel... ono možná každé mimčo je jiné a jinak spí... :wink:
16. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ZuZu:my už ready jsme, má i povlíknutou postýlku, tak snad se mi do porodu nezapráší :grinning: teď se snažím udržovat permanentní pořádek..co kdyby.. :wink: pořád peru, žehlím, všechno umývám...já ještě potřebuju pořešit ty chůičky, ale nějak jsem se k tomu nedostala..

V pátek jdem na celý den na svatbu, tak snad mě o nechytne tam,ale Dr.dnes říkala,že jsem zavřená a že se nic neděje.. :frowning2:

můj malý spí se mnou,když spím já tak spí on,celý den jsem na nohách, neležím vůbec, tak se nemůžou divit,že když se tam natáhnu, tak hned bobek vytuhne.. :wink: a kam chodíš na ozvy? já na fakultku
16. čer 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
jéé zuzi,to je náhoda :grinning: ale je fakt že tam bylo tak plno,že by byla malá šance se tam potkat :grinning: my jsme přijeli cca v 10 a odjížděli asi 13.30 a parkoviště ž bylo plné.na to že jsi nekoukala po kočárkách máš přehled :grinning: chápu to je deformace...já taky :grinning: taky bylo docela hodně herkulesů co má žabka ale 4kol.ale jak říkám já bych neměnila,samozřejmě to beru v rámci té slušné cenové hladiny :wink: chtěla jsem přihodit fotky ze zoo ale jsou moc velké...
jinak babyvak jsme zkoušeli už vícekrát a pořád stejné,takže půjde z domu no :unamused:
zuzi tak jsi se taky dočkala povlečeníčka :grinning: a co ta kolíbka?pak se pochlub fotkou
:slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
já chodím na ozvy ke své dr, má to v ordinaci... to je super, že mi natočí ozvy a pak jdu k ní do poradny a je to...
jinak já taky vůbec neležím, není čas. Jak je pěkně tak jsme s Terkou venku a jak je škaredě, tak si hrajeme nebo malujeme nebo tak... zalehnu večer kolem 21-22h a vstávačka ráno v 5.30-7.30 podle nálady malé.

Koukám u tebe už syndrom hnízdění nebo jak se tomu říkám...já teda moc neuklízím, protože se mi nechce... ne že bych měla doma vyloženě bordel, ale ještě mě to nechytlo, čekám to až tak za 14dní,až budu umývat okna atd :grinning:

já jsem taky zavřená a asi ještě budu, ale nevadí., Kromě toho vedra je mi celkem dobře... kdybych nebyla nachlazená, tak jsem úplně v pohodě. Občas mě pěkně chytnou vazy na pravém boku pod pupíkem,ale nic hrozného...
tak snad jsem to nezakřikla, ťuk ťuk
16. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
:wink: já okna nee, zateplují nám barák, tak to je zbytečné..spíš kdyby si můj zval nějaké návštěvy když budu v porodce, tak ať mě nepomluví, tak spíš ten pořádek jen udržuju :wink:

mě taky kupodivu nic nebolí...ťukám, jen ty opuchlé ruce jsou na nic...no a furt mi dál praská to břicho :frowning2: to je marné, mažu furt i nějakým olejem od weledy, ale nic nepomáhá..

jinak dneska jsem zjistila, že mi můj drahý dr.zapoměl poslat tu žádost o nemocenskou na sociálku, tak jsem další týden bezprizorní, raději jsem si ji tam zavezla dnes osobně a čekám... :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, posouvám nás nahoru...:wink:
17. čer 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
a nikdo nic nenapíše :slight_smile:

já byla dnes na plavku v Impiku a ještě jsem se nahlásila i na příští týden,tak snad dorazím :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
jo já taky tady celý dn průběžně čučím a nic :slight_smile:
my dnes byli na kyčle a vše je ok,malá byla hodnoučká,tak to je super že nemusíme v tom vedru balit :grinning:
jinak malá den ode dne víc kouká,má úplně užaslý pohled když na ní mluvíme,hýbe jazýčkem jako by chtěla taky něco říct a sem tam zaspívá hlásku :grinning: :grinning: taky už se zájmem kouká na kolotoč a na hračku v kočárku :grinning: je to super :grinning:
saly koukni na mail...
17. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: dneska jsem konečně jeden den doma...zas celý týden ulítaný a zítra ta svatba.. :slight_smile:
Gabi a jak hrubě nebo tence teď malou oblíkáš? já pořád nevím co budu tomu bobkovi dávat v těch horkách.. :frowning2: jestli třeba do kočárku jen to letní body s kr.nohavičkama..nebo raději přiobléct a doma máme úplně na zdechnutí... :frowning2: mám pocit, že mám pro něj všechno moc teplé
18. čer 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky...no já se snažím moc neoblíkat,malá docela trpí na potničky,takový ten letní overálek s krátkou nohavicí a rukávkem už jsme měli taky,když byly ty vedra asi před 14 dny,to je těžko radit,každé mimi je jiné,poznáš sama jak moc oblíkat...Včera třeba jsem viděla mimčo ve svetru a pod dekou v kočárku a moje malá měla body s dl.ruk. a na tom takový topík a tepláky,dneska je venku v bodyčku dl.ruk.-babička vozí,maminka dnes má běhavku a umírá :rolling_eyes: :frowning2: -ale odpo to vidím na krátký,prý má být teplo.... :slight_smile: Z vlastní zkušenosti radím moc nekupuj,stejně ti to pak nedá a koupíš další podle potřeby,víš co já už nakoupila malé tríčínek ?:grinning: Jinak doma jen v plínce a body s krát.ruk a ponožky na nožky,konečně už nám nějaké sedí,všechny byly veliké... :slight_smile: Zkouším to podle nosu,jestli je jí zima :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Gabi brzy se uzdrav... já jsem zase nachlazená, za normálních okolností to v pohodě zvládám, ale teď ke konci těhu to se mnou nějak mlátí... takže jsem jako pes... :angry:
oblékání: dneska odpo bych to asi taky viděla na krátký rukáv... Terka třeba věčně měla ledové nohy, takže měla bodynko a ponožtičky... i v největších vedrech.Ale dopředu se to moc říct nedá... stejně určitě přikoupíš :wink:
18. čer 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
zuzi dík,už je mi líp,ale ráno to byl mazec,ještě že mám blízko mamku,tak přijela a tak ted nemusm skákat kolem malé,ale než abych ležela,tak už přemýšlím co rychle udělat....magor :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Gabi tak to máš výhodu...já mám mamku hrozně daleko a blízko jen tchyni...ale asi radši zdechnu, než bych jí zavolala :grinning: každopádně zatím jen s Terkou to zvládám... pak s Kubulkou to bude horší... ale to zase nebudu tak nemotorná :grinning:
18. čer 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
No zuzi já tchyni vidím tak 2krát do roka...ale zase vedle bydlí manžela teta a ta taky pohlídá když je třeba,ale já jsem zase taková hrdinka,že si nehraději vše obstarám sama :grinning: a pak nadávám,že nic nestihnu :grinning:
Tak se taky brzy uzdrav ať máš dobrou náladu :grinning:
18. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gabi jé tak to ti opravdu závidím... tchyně 2x do roka... to musí být supeeer!!! Já jsem taky hrdinka, než bych si řekla, navíc znáš to, co si člověk neudělá sám... takže taky nestíhám, ale aspoň jsem celkem v pohodě...

a dneska prší.... co ostatní maminy,m už vůbec nenakukují....
a saly???
19. čer 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj zuzi,no my to máme takové zvláštní,tchyně se o životy svých dětí a jejich rodin nějak nezajímá,čímž nechci říct,že je špatná...
Dnes je počasí na prd...to zase nemůžen ani ven :unamused: to zase bude malá pořád u prsu :unamused: :wink: ted mi usla na klíně tak píšu levou rukou a moc mi to nejde :slight_smile:
no já jdu vařit,za dvě hodiny dorazí tatík z prahy z prácetak at se po týdnu nadlábne něčeho jiného než číny co si tam kupuje :grinning:
19. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
no Gabi těžko říct, co je lepší, zase kvůli dětem, že jo,m přeci jen je to babička...ideální by byl zlatý střed... ale každá tchyně něco má... no kdoví jaké budeme my :grinning:
tak si užijte taťku a něco dobrého mu uvařte :wink:
19. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile: Malá teď usla ve velké posteli... Já jí včera taky oblíkla letní body a ponožky. Ani čepičku nedávám. Jednak se vzteká, potvůrka a pak je taky nějaká teplokrevnější... I když ručky mívá studené. Já testuju co obléct nebo vysvléct podle zátylku nebo podle hrudníku...
Hehe, Gabi, my zas máme většinu ponožek malých :grinning: Pipinková má totiž zjevně nohu po tatínkovi :grinning: A taky už postupně vyřezujeme velikost 56 :sweat_smile:

Já mám dnes třídní sraz z gymplu, tak dnes hlídá mamka a pak přítel. On by ji sice hlídal celé odpoledne, ale má pravou ruku v sádře a není teď moc zručný :grinning: Tak bychom neradi, aby pak měla v sádře něco i Amélie :wink: Akorát máme ten sraz na zahradě spolužačky, tak jsem zvědavá, jak to v tomhle počasí bude probíhat :sweat_smile:

Já se musím přiznat, že doma máme bordel jak v tanku! :sweat_smile: Jak teď byly ty hezké dny, byly jsme furt venku, od rána do večera, takže jsme přišli, okoupali a šli spát... Tak plánuju na víkend, a možná něco i dnes, že Amushku uvážu do šátku a něco poklidím, když má být pršavo.

Jo ani nevím, jestli jsem vám házela odkaz na rajče. Udělala jsem tam malé album, ať nemusíme všem posílat maily, tak kdyžtak mrkněte na http://amushka.rajce.idnes.cz/Amelinka/ Většinu fotek mám asi i tady v albu, ale jsou tam i nějaké nové... Hehe, Amča vypadá spíš jako týpek, si nemůžu pomoct! :grinning: No snad z toho chuděra vyroste!! :grinning:
19. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.