• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu krasny fotecky :dizzy_face:
holky ja mam dostat za 4 dny ms...asi to nevydrzim a uz testnu... :grinning:
19. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Andu krásné fotečky :wink:
Maji držím pěsti :wink: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
juuu, Maji, tak to na tebe tež budu myslet, ať to klapne!:wink:
19. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
jee, dekuju, jste zlaty... :slight_smile: asi stejne jeste pockam, ale to cekani teda rada nemam.. :grinning:
19. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
zuzi jak ty to zvladas uz s jednou bosorkou? at vim co me ceka :grinning: ikdyz tobik bude o neco mladsi az se narodi druhy nez terezka :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
andu a co ty a kojeni?
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Maji jestli vydržíš, tak počkej... já ti to ale radit nemůžu, neb já jsem byla největší testomaniak :grinning:
jinak zvládat to zvládám myslím v pohodě, akorát teď jak jsem nemocná a ještě v 9m, tak to absolutně nezvládám... ale dá se to v pohodě, neboj :wink:
19. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
jej, co ti je? asi jsi to tu uz psala, ale nejak nezvladam docitat :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
maji jen nějaká viróza, ale je to hnusný, ani spát se moc nedá, takže veselo...
19. čer 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
hm, to nepotesi, zvlast takhle na konci tehu.. :unamused: tak at jsi brzo fit!! kdo bude s terezkou az budes rodit?
19. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Majko jo to je vě hvězdách :wink: záleží, kdy to bude... jestli v noci tak určitě tatínek a já budu sama u porodu, ale jestli přes den, jak je manžel v práci,tak tchyně... každopádně tam pak u tchyně ty 4dny nebo kolik bude, snad to přežijeme všichni ve zdraví... :unamused:
19. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
andu malá je slaďoučká :grinning: a na té jedné fotce v sedačce fakt vypadá jako týpek :grinning: moc vám to rodočovství všem sluší. :slight_smile:my teda ještě 56 máme ok,ale už jsme dorostli do pár věcí 0-3měs.co byly pro nás obří :grinning:
maji taky držím moooc palce
:wink:
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
jinak já teda ještě nevařím pže malá zase dnes jen maminkuje,a když jí dám do postýlky,nebo si jí nedejbože nevšímám,tak je zle.... :confounded:
19. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
no, Maji, kojit nekojím, občas má Ameli moje mlíko z lahvičky, ale vychází to tak na 2 ávky denně, takže to má spíš jako bonus... I když dneska mi ten bonus ráno plivala... :sweat_smile: :grinning: :grinning: No a jinak baští Bebu sensitive a vypadá spoko. Sice furt blije, jak z mého tak umělého mlíčka, ale tak doufám, že se to upraví :wink:

Hehe, jsem dneska drahému říkala, že máme krásného chlapečka :grinning: Tak má teď na sobě povinně růžové body a růžové ponožky :grinning: A spí mi v šátku, co je sice super, ale mám ho zas uvázaný nějak blbě, tak mi trochu odumírá ruka :sweat_smile: a to jsem s tím chtěla uklízet...

Hmm, jak se tak dívám ven, bude to zajímavé s tím srazem... :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
gabik, můžu se zeptat ty máš toho svýho v Praze? :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
mam // :grinning:
19. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Maji gratulka! Tak to vyšlo zase napoprvé??? opatrujte se...
hezký víkend :wink:
20. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, jj, prvni mesic navazno, sup a jsem v tom :grinning:
20. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jééé maji to je supéééér :grinning: tak to fakt moc gratuluji :grinning:
moni-můj jezdí do prahy pracovat,je to sice ostravská firma.ale bohužel zakázky jsou tam :confounded: tak je většinou 10dní tam a 4 doma :frowning2: :unamused: takže ne houby pro nás oba:unamused:
20. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj gabik, fakt? A vydělává si aspon dobré peníze? Ten můj jede totiž taky do Prahy za prací :frowning2:
Tak jsem trochu z toho na nervy, protože bude ted od sebe, sice chce jezdit domů co 14 dní, ale tak snad se to zvládne, nechce tam být zas nějak moc dlouho, aspon do Vánoc. :unamused:
20. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
Wow, Maji, to je supér, čéče! Rychlovka! :astonished: :grinning: :wink: Tak gratuluju! :wink:

Ameli nám teď spinká v obýváku v cestovní postýlce a vypadá vcelku spokojeně :wink: Akorát teda mě štve, že furt blinká :frowning2: Jsem myslela, že se nám to vyhne a ono ne. No bude to asi ten reflux, takže občas zahustím tím Nutritonem. Ale i tak třeba 2 hoďky po krmení blinká. No budem to muset nějak vydržet než začne baštit i něco jiného než mlíko a do té doby nakoupit víc oblečků a pracího prášku :grinning:
20. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
andu mi malá taky blinká,ale nutriton mi nechce...ani se jí teda nedivím,takový blivajz :stuck_out_tongue_closed_eyes:-dávám jí polžičkách před kojením... někdy jen tak normálně ublinkne,ale někdy teda hází pořádné šavle,že jí snad v bříšku nic nezbyde... :confounded: A taky třeba až hodinu po kojení...Taky pořád převlímám,žehlit už ani nestíhám :frowning2:
moni,záleží čemu říkáš dobré peníze,podle mne ne tak dobré,za cenu že je pořád pryč :frowning2:
21. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
gabik, aha... Ten můj, odjet musí, je 2 měsíce bez práce a tady se nechytá a kolik úsílí už ho to stálo si sehnat nějakou práci a ani za nic, tak musí odjet jinam :unamused:
21. čer 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky posouvám nahoru...
saly ještě vcelku?
22. čer 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
já hlásím, že pořád nic..holky zkušené poraďte, to jako přijde jako blesk z čistého nebe nebo něco před tím aspoń pár dní bolí? Mě furt nic :frowning2: v pá jsme byli na svatbě, tancovala jsem jak střelená do půl druhé, v so na bečce taky do rána a furt NIC :frowning2: :frowning2: tak já to vidím asi taky na ten červenec..počasí mi vyhovuje..takže zatím fajn :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:

Saly,mě přišla předzvěst už v úterý v noci... Začala mi odcházet hlenová zátka s krví a vyzkoušela jsem si kontrakce (heh, v tu chvíli jsem si říkala, tak to bude pohoda, ale byl to slabý odvar :grinning:), ale ty do rána přestaly. Ale zátka s krví odcházela furt, tak jsme ve středu ráno jeli do porodnice a ve 12 v noci to začalo :wink: Takže mě to bolelo den předem :wink:
22. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Dík Andu :slight_smile: tak já ještě tím pádem stihnu v pohodě středeční plavání :grinning:

TeĎ jsem dočítala..tak Maji mooc gratuluji a přeju aby bylo vše vpořádku..to vychází tím pádem někdy na březen?
22. čer 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
sayl, pokud pocitam spravne, mela bych mit termin 3.3.2010 :slight_smile:
a ja jsem nemela predzvest teda absolutne zadnou, a o ctvrt na jednu v noci jsem se probudila rovnou kontrakci (ehm, taky jsem si rikala, jestli je tohle vsechno, tak co vsichni blbnou :sweat_smile: )
22. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
to je mooc hezké datum :slight_smile: takže to bude rybička...
my teda máme už na 100% ráčka...ještě jsem čekala jestli to nebude blíženec, ale nechtěl být.. :wink:
já se zatím budím jen brněním rukou.. :unamused:

Tak uvidíme, při mém štěstí mi někde v Shopping parku hvízdne plodovka :grinning:
22. čer 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
saly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon bude trochu vzruso :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.