• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
však už asi týden vozím raději sebou ručník :stuck_out_tongue_closed_eyes: i na svatbě jsem měla, co pak budu kde plašit :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Jé Maji moc gratuluji !!! Teda to byla rychlovka. To máte krásný svatební dáreček.
Dneska je teda počasíčko. Ale i mi to trošku vyhovuje - chystám pomaličku věci do krabic na stěhování. S Dominikem to hold jde trošku pomalu to balení, tak začínám už ted.
Jinak Domča byl dneska trošku dopoledne protivný - ted konečne usnul. Doufám že nebude za půl hodinky vyspaný. Byli jsme o víkendu u manželových rodičů a tak babičky zase nosili, houpali a Dominik si na to zase rychle zvykl. Hrůza. Někdy úplně šílím jak mi kazí "výchovu". Malý je na něco zvyklý a když jim ho dáme hlídat tak jim řeknu co by nemuseli dělat a oni vždy udělají opak. No na mrtvici. U mého manžela je to v rodině první vnouče, tak by ho nejraději všeci pusinkovali a já nevím co ještě. Mojí mamku to nenapadne. Ta už má páté vnouče a tak ví že děti se velice rychle rozmazlí. Mě to tak strašně štve. Nejlepší bylo když Dominik měl spinkat v postýlce a už napolo spinkal a přišla od manžela babička se na malého podívat - 80roků to má, blbě chodí a ona že se jde podívat do pokojíku na malého - a já myslela že mě budou omývat když přilezla do obýváku s malým v náručí - to jsem měla sto chutí jí vynadat proč ho budila a vůbec jakto že jsi ho vzala do náruče když sotva šmatle - kdyby s ním spadla já bych jí asi zapleštila. No byla jsem v momentě tak vytoečená, že jsem neměla vůbbec náladu se bavit. Domča samozřejmě začal plakat - byl rozmrzelý, nevyspaný, ale babička prostě měla potřebu s ním houpat v náručí :angry: A ještě ty její kecy - no to budou určitě prdíky - chtěla jsem jí říct hovno prdíky, ale vy jste tím důvodem proč Domča pláče. Prominte, že tu nadávám, ale musím to ze sebe dostat.
Saly a co ty? zachviličku už budeš mít mimouška u sebe. Jo a mě taky nic nebylo. I když mi vyvolávali porod tak jsem byla ze začátku když jsem měla mít kontrakce největší borec.
Andu ty už vůbec nekojíš? Mě příjde že já budu kojit ještě hodně dlouho - mám moc mlíka. v noci nevím co sním.Domča spí už celou noc a budi se kolem páté. No a tak to mám prsa vždy hrozně nalité.
Saly a co Patricie? je hodnoučká?
Jinak dívala jsem se na fotečky a všechny máte moc krásné miminka - teda už to jsou takoví malí človíčci. Ten náš roste před očima. už máme některé věci č.62 malé a tak už máme i 68. Ted hlásili že v Schopink parku začíná výprodej, tak se tam musíme jít podívat a něco malému koupit.
Jo hodím pár foteček do alba.
22. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
zabi, od toho tu prece jsme aby ses mela komu vypovidat :slight_smile: uplne chapu, ze te to stve, u nas je to to samy, akorat teda dedecci a babicka v pohode, ale prababicky, ty jsou taky obcas na prizabiti :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Tak už jsou v albíčku nové fotečky
Maji díky. A co tatínek na to že budete mít přírustek do rodinky? nebo to ještě neví?
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
zabi, vi :grinning: ten z toho byl vic namekko nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
moc vám to přeju. Tak ted ještě snad se vám zadařila ta holčička - aby Tobík měl sestřičku :wink:
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj Žabi,malý je šikulka..koukám na tvoji kostr a závidím :confused: :confused: už jsi na svojí pův. váze? Já mám 17hore a zas peču bublaninu :grinning: ale břicho už neroste, mám pocit, že jen voda...
a o babčách ani nemluv, máme 2 81leté, kt.se už teď třepou na hlídání :confused: :confused:
22. čer 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Saly. Díky za pochvalu DOmči. No já jsem si myslela že mi v těhu narostě vše a nakonec to odneslo jen břicho. měla jsem 16kg nahoře. No a když jsem 6tý den po porodu odcházela domů, tak jsem měla dole 13kg a doma po týdnu jsem byla už i pod svou původní váhou. No shodila jsem celkem 19kg a pořád si váhu držím i když ted mám obodbí kdy papám hooodně sladkého. Ale začínám už cvičit po chvilkách, tak snad půjde ještě nějaké to kilečko dolů.
22. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
To je hezký výsledek.. :slight_smile: snad to budu mít podobně..jsem celá te´d nateklá..hotová krasavice :rolling_eyes:
a to nesou vedra..schválně se jdu zvážit.. :wink:
22. čer 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly na váhu se vykašly. Ony ty kila půjdou po porodu sami dolů , uvidíš. Kolem miminka je dost práce. Třeba dneska je Domča protivný, tak nemám ani oběd uvařený - nestíhám
Po chviličkách jak se dá balím věci a uklízím.
22. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Jé saly máte krásně vymalováno pro miminko. A ty nebudeš mít postýlku vedle postele? Já jí nechtěla , ale druhý den doma už byla vedle postele. A je to supe. Když malému vypadne cumel, tak nemusím vstávat z postele, jen se pro něj natáhnu a je to.
22. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
A kdy se stěhujete? začátkem července? Mám postýlku asi 40 cm vedle postele, ale myslím že si ji přirazím co nejdřív...to máme prozatím, at ji neobcházím.. všimla jsem si že máš úplně stejnou autosedajdu i barvu :slight_smile: spokojená? já ji koupila už použitou,moc se mi právě líbila ta barva, hodí se mi ke kočárku :grinning:
22. čer 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky, vůbec při Vojtovi tady nemám čas chodit za vámi a moc mě to mrzí a chybíte mi. Maji moc gratuluji, to byla krásná novinky pro mě, když jsem tu po tak dlouhé době nakoukla. Jinak doufám, že se máte všechny dobře. Jak to tady čtu tak nás žabi na nějakou dobu opustí a pojede se dovolenkovat, no pokud bych tu nenakoukla zítra tak už předem přeji všecičko nej k zítřejšímu svátečku. :wink: :wink:
Teda jinak mě pěkně serinka toto počasí, úplně fujtajblovo. Zítra asi pokud nebude pršet tak už asi vyrazíme s pláštěnkou ven už se mi to zajídá sedět doma. ble ble ble. :sunglasses: :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky jdu vás jen pozdravit,od rána bliju a se...hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:jsem úplně slabá.V sobotu jsme měli oslavu a asi nějaké jídlo nebyl ok pže je nás víc...Ráda bych se zapojila do debaty když je nás tu koneěně víc,ale asi to nedám,jdu si lehnou,tak zítr paa
22. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
no žabi,musím teda napsat že fakt vypadáš skvěle a závidím,já mám pořád nahoře 10kilo a to taky kilikrát nemám ani čas jíst...teda dneska mám odtučnovačku to jo..ale mlíko zase bude o ničem...mám ho tak tak akorát..
22. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Jé Gabi tak to mi je líto, že ti špatně. Běž si lehnout a snad to bude lepší. Máš to hold blbé v tom, že nemáš manžela doma, aby sis mohla odpočinout i od malé a mít nachviličku klídek a vyspat se když ti není dobře. díky za pochvalu. No já mám teda mlíčka pro Domíska dosti. Nejvíce jde poznat když si dám polévku, jak se mi prsa nalijí ještě více než normálně. To je pak mazec. No chci vydržet kojit do toho šestého měsíce, ale pak už bych kojení ráda omezila.
Hafi jinak díky za přání - já bych na svůj svátek i zapoměla :grinning: . Máme stejný problém, že nestíhám tady moc psát a dost mě to mrzí, ale Domík je ted hold přednější, ale když zbyde chvilička, tak nakukuji.
Saly jinak my se stěhujeme během července. Od 1,7. je to naše, ale chceme tam ještě vymalovat, bourat, tak jsme si na to dali ten měsíc a stěhujeme se tam napořád od 1.8. zatím si to stěhování neumím představit. Ale to se nějak zvládne.
Musím končit, přišel manžel domů, tak jdu s ním pokecat. pak ještě nakouknu.
22. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Kdo má svátek? Žabka? když já ani nevím jak se jmenujete bez nicku :wink: tak to má svátek na mé výročí svatby :grinning:
Gabi: ty se uzdrav..to je dost nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Žabko vše nej k svátku, krásné fotečky...ať stěhování vyjde bez problémů
Saly tak pěkné výročí svatby, ale to už asi neslavíš :wink:
Hafi občas zase nakoukni :wink:
Gabi brzy se uzdrav :wink:

Saly dají se ty vložky Batist sehnat někde v lékárně v OV??? všude, kde jsem se ptala,měli jen Samu anebo Senta Fix.
23. čer 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Zuzi děkuji za přáničko. Jo Zuzi taky jsem měla ty vložky Batist - jsou výborné a jsou delší než ty hartman a koupila jsem je ve zdravotních potřebách u zastávky Mariánské náměstí (směr když jedeš do centra). Když vystoupíš na té zastávce a přejdeš na druhou stranu, tak jsou zdravotní potřeby - myslím že vedle je spořitelna a i květinářství
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
http://www.batist.cz/new/?SSID=59027db401ef83f927774643ff08855e&akce=karta&id=130
Takhle vypadají. a ten balíček tam stojí myslím 37Kc. Já měla koupeny tri ty balíky a manža mi ještě pak přikupoval. Byla jsem ale fakt spokojená.
Jinak teda dneska se mi Domísek pokakal až za krk. FUUUUJ . Byl od hovínek celý, tak putoval do kýblu. Málem mě z toho natáhlo.
Musím odskočit - malý mi tu začal plakat
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Žabi díky za tip, už vím :wink: to tam hned juknu... díky :wink:
23. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
není zač Zuzi. Paní je tam moc ochotná.
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
http://babynet.mimishop.cz/detail.php?zbozi=592801
Holky nemáte sttím to někdo zkušenost? Mě by se to líbilo potom na ty kašičky, ale nevím jak je to velké.
23. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojte, holky!
Tak co, Gabi, už je líp??
Žabi, já malé odstříkám mlíko tak na 2 dávky denně, když se zadaří, tak na 3... Ale teď mě tak bolí pravé prso, že, abych pravdu řekla, nejradši bych se na to vykašlala úplně :pensive: Navíc mi to celé kojení, resp. odstříkávání psychicky poněkud nesedlo :frowning2: Nevím, čím to je, když jsem se na to celé těhotenství těšila... No zkusím to v tomhle stavu udržet aspoň do toho 4. měsíce, ať má holčina za mě aspoň něco. I když, mezi námi, nejsem si jistá, jestli s mými alergiemi, prášky a mastmi, které na to vše mám, je to mlíko tak dokonalé. :unamused:

Včera mi konečně přišlo porodné a rodičák, tak jsme hned s drahým vyrazili na nákupy pro malou. Nakoupili jsme jí pláštěnky na kočár a sedajdu, hračku Lamaze atd. A taky jsem si poněkud ujela na dudlících :grinning: Máme od Mam a dělají úžasné vzory a ták :grinning:
No a dnes vyrážím s kamarádkou, pro změnu na nákup hadříků velikosti 62 :wink:
23. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Andu no stress, když nebudeš kojit, tak se nic tak hrozného nestane :wink: jestli ti to za to trápení nestojí, tak myslím, že psychicky budete obě víc v pohodě, když se nebudeš trápit a budete na UM.
Tak pěkné utrácení :wink:
Žabi s tím zkušenost bohužel nemám, my jsme měli kelímky AVENT:
http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=31153 a ještě je máme a používáme, i když tam píšou, že se teď nevím po kolika mají vyhodit.
23. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo , jo ty Zuzi znám - já uzase ujížídm na Aventu, ale tohle se mi moc líbilo, tak nevím
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj ženy zdravím,malá ted usla tak už to tady žhavím :grinning:
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

zuzu:o batist vložkách jsem nepsala já,já je ani neznám, mám koupené ty Samu, ani jsem nedvěděla, že jej jich více druhů.. výročí svatby neslavím, ale jak na potvoru mám dnes scuka s mým Ex a jdem řešit to otcovství
:frowning2: zrovna to tak debilně vyšlo...

JInak jsem byla na KO, tak už se něco konečně začalo dít,mám teda i stahy(které necítím, jsou jen na záznamu :fearful: ) a nuž se pomalu začínám otvírat, tak myslím, že do půlky července to nosit nebudu...zítra a pozítří mám půlku na služebce v Praze, tak snad to ustojím... :slight_smile: a navíc jdu ještě plavat :grinning:
23. čer 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Gabi, teď jsem poprvé v Albertovi viděla náš kočár v reálu, spíš náš mix,červenou čtyřkolku.. :slight_smile: co střeva, ok?
23. čer 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
saly to je super,ale s tím plaváním teda nevím nevm,pokud půlka není doma :grinning: Jinak ja měla poslíky snad měsíc před,ale pořád jsem byla na prst,dokonce na příjmu v porodnici jsem byla pořád na prst,ale den před porodem mi pomalu,ale fakt pomalu odtíkala voda,jako silnější výtok,večer už to bylo víc a narůžovělé,tak jsme jeli...
A u Viktorka mi ráno odešla hlenová zátka,tak jsem věděla že už to bude,večer kolem pěti mi začaly stahy a 22:20 byl malý na světě... to poznáš neboj :grinning:
jinak dík za podporu,já už jsem docela v pohodě,akorát mne bolí celý člověk,dnes odpadli další účastníci oslavy,vypadá to na dort :wink:
andu já souhlasím se zuzkou,kojit je super, ale ne za cenu naprostého vyčerpání :slight_smile: ale nákupy jsou na stres dobré co? :grinning:
23. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.