• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
saly no nekeceeej myslela jsem že jsme jediné :grinning: to jsou určitě ti co nám ji vyfoukli v tom polsku :grinning:
23. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
žabi ty kelímky jsou super,už je mám v oblíbených :wink: Jinak malá je v pohodě,ted sice zase dva dny byla mrzutá a uplakaná,ale s malým jsem si teda užila víc,tak to tak nějak beru v klidu,nebo je to věkěm :grinning: nevím,samozřejmě taky moc nejím a o úklidu nemůže být taky moc řeč,jen peru a žehlit už taky moc nestíhám...Je jak barometr,když je venku hnusně,tak ona má taky blbou náladu a naopak,ale třeby včera bylo hnusně a byla úplně zlatá,asi věděla že je mamince na umření :grinning:
23. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Saly asi jsem to spletla s žabkou. No tak pěkně oslavíte výročí, když budete řešit otcovství... tak ať se to aspoň rychle a v pohodě vyřeší :wink:
já jsem viděla ten váš kočárek v ZOO -dvakrát, oba modré.
Gabi už jsi ok?
23. čer 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
no už se nám zdálo s Gabkou, že by ho nikdo neměl.. :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
zuzi já jsem koukala po kočárkách a neviděla jsem...no je to novinka,tak se jich časem vyrojí víc :unamused: no ale to my už budem zase ve sportáku :grinning: jinak je mi líp,ale ještě ne stopro :unamused: ted zrovna jsem myla malou a udělalo se mi špatně,tak snad to byl jen planý poplach,nechci moc brát léky...
saly no at ti to s ex dobře dopadne ...jinak martin je sympaťák :wink:
23. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
jinak pořád řeším to nosítko,chtěla jsem koupit chicci go,aleprý je na prd,založila jsem diskuzi a všichni mi nadávají :astonished: je fakt žetohle by se mi mooooc líbilo,ale ty ceny jsou šílené :astonished: tak já nevím http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/nositko-beco
23. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
žabi málem bych zapoměla,taky přeji vše nej nej ke svátku :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Gabi: mi je Ma.taky sympatický :wink: :grinning: :grinning: vůbec nelituju, že jsem vyměnila...

S tím nosítkem ti neporadím, já mám chicco go ,pže jsem ho vyměnila na MMB, takže mě nic nestálo, ale jestli se osvědčí..nevím...i ten tvůj vak je úplně jiný než mám já z toho emitexu, ten je mnohem hrubší a celý bavlněný..to je asi prcek od prcka... :frowning2:
23. čer 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: včera jsem dostala souhlas od sociálky o obnovení té nemocenské, tak jsem ráda, penízky budou, mám to zpětně od 22.5.do konce šestinedělí...uff..tak to mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Saly gratuluji...tak aspoň něco :wink:
to je počasí hnus...
24. čer 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holciny :slight_smile: nepodniknem neco, kdyz je venku tak hnusne? treba nekam na kaficko nebo neco? :grinning:
24. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
já jsem dnes vzdala i to poslední plavání..nějak mě trochu v noci bolelo břicho a navíc dnes není M.doma v noci, tak bych nerada, aby to na mě přišlo dneska...

Maji: já na kafíčko klidně můžu..jen zítra ve 2 mám už jedno domluvené s kámoškou..
24. čer 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojík zdravím :slight_smile:
saly super,že ti to dopadlo aspon takhle :slight_smile: no a pak budeš brát rovnou rodičák?
24. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
hurá u nás vykouklo sluníčko :grinning: ale jinak je tam super teplo,byla jsem v tescu v kože né bundě a pěkně jsem se zpotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj Gabi: no jo, pak hned rodičák..a ten si musím jít asi vyřídit hned po porodu, ne? spolu s porodným..nebo jak to je? a rovnou říkám kolikaletou variantu chci, že? já si teda můžu vybrat jen 3 nebo 4 roky,pže jsem neměla pPM,jinak bych mohla i 2letou,ale pokud by mi neklapla ta nemocenská, tak by mi automaticky dali jen tu 4letou, ale my stejně chtěli šletou, tak to je fajn, že můžem...

tady v hrabůvce už taky neprší, M. je v Brně a teĎ VOLAL,že je tam hezky, tak snad to dorazí i k nám
24. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
saly asi jo pokud nemáš ppm a varintu hlásíš hned...taky bych to měla už začít vyřizovat,abych na to zase pak nečekala 4 měsíce,jako ted :unamused:
jinak držím palce at malý ještě vydrží v bříšku,než se vrátí tatík :grinning: psala jsi že otíkáš,já taky byla před porodem a hlavně mi každý říkal,to ještě nebude,máš bříško vysoko a ejhle :grinning:
24. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo to mi taky říkají, že ho mám vysoko, ale já poznám, že už kleslo, už mi na něm neleží k...zy :grinning:
oteklá jsem na rukách a v obličeji, ale ty ruce mě bolí dost a pořád celý den i celou noc, to je na tom to nejotravnější..skoro nic detailnějšího už neudělám, necítím vůbec poslední články..

holky jak velkou tašku jste měly do porodnice? :confused: :confused: já to tam všechno cpu a vyšla mi z toho velká sportovní taška..a včera když jsem viděla jednu jak jde rodit,tak měla takové malé příruční zavazadlo..já tam dám jen župan a je to plné...a to tam nemám věci pro taťku..
24. čer 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme zpět, trochu zašlá branka,jinak nic nového... v noci posli jak blázen... uf.
Cestou to bylo májové počasí, sluníčko, déšť, sluníčko, déšť... ale dusno je, fuj.

Saly jj rodičák hned po narození prcka a hlásíš variantu...máš na to čas myslím do roku dítěte nebo tak nějak???
tašku do porodnice: no taky mám docela velkou tašku... alemožná to rozdělím na dvě - jednu jen potřeby pro sebe, župan si neberu...

holky v Porubě jsem nemusela mít svoji košili, jinak musím? já totiž žádnou nemám, tak musím zavítat k ťongům... :-/ snad něco narychlo seženu...

dneska dorazila kolíbka...tu jsem zvládla složit, jupí, ale ty nebesa mi nějak nejdou...já jsem asi blbá... nevím, jak tamta tyč patří?
24. čer 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
v porubě prý není na porodním pokoji peřina, tak když rodíš třeba v noci a je kosa, tak nám župan doporučovali...košile tam dávají erární, raději si beru jednu kojící sebou, kdybych třeba skončila v jiné porodnici..

dej pak kolíbku do alba, já jdu shánět molitan do koše pro mimi, tak až ho vytvořím, tak taky přidám fotku..

:slight_smile:

jinak zuzu poslíčky myslíš, děložní stahy nebo že tě něco bolí, mě už od včerejška po tom vyšetření bolí břicho jako bych to měla dostat..málo,ale pořád, v noci mě to i vzbudilo, tak už se tam asi fakt něco bere..myslíš, že si můžu vzít sebou do porodky Brufen? to je jedniné co mi zabere...
24. čer 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
saly poslíčky jako kruté ms bolesti... ale nejsou pravidelné, odeznějí a tvrdne mi při tom břicho...
Brufen určitě ne, ten se přenáší na plod a to rychlostí blesku... jinak ty tvoje bolesti to jsou určitě poslíčci... pokud budou pravidelné a nepomůže ani horká vana, šupem do porodky... ale určitě to poznáš, neboj :wink:
24. čer 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky! Zuzi, myslím, že košile budou všude Já sice měla s sebou svou, ale nepoužila jsem ji...

Jinak hlásím, že piju šalvěj pro ukončení laktace. Už mi z toho věčného odstříkávání docela hrabe a to jsou z toho max 2 dávky. Navíc, jak jsem psala, nějak mě ta prsa začala bolet a psychicky mi to nedělá vůbec dobře :unamused: Je mi líto, čekala jsem, že z celého aktu kojení budu unešená, ale nestalo se... Možná, kdyby vše šlo bez problémů hned ze startu, kojila bych a bylo by vše v klidu. Ale bohužel. No nic, stresovat se kvůli tomu nehodlám... :wink:
24. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
andu, myslim si, ze delas dobre, kojit za kazdou cenu je blbost a mala bude spokojena i na UM...a hlavne tobe se taky ulevi :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jůů, tak koukám, Maji, že už sis zapsala týdny těhu do pasu :dizzy_face: A kdy že se teda s novým obyvatelem bříška chystáte k dr.? :wink:

Přesně, Mají, myslím si to samé :wink: Kojení je asi fajn, ale jen v případě, že to jde. Ať už je to fyzicky nebo psychicky :wink:

No nic, malá od 9. spinká, tak já už půjdu taky :wink: Dnes v noci jí zas chytlo bříško, tak to bylo "veselejší"... Takže doufám, že dnes to bude zas lepší :wink: Takže dobrou noc všem! :wink:
24. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
andu asi az za 14 dni, jeste uvidim, kdy se tam dostanu, ale prece jen je to trochu z ruky :wink:
tak preju klidnou a pohodovou noc vam vsem :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
dobré ránko,
andu tak ať nemáš žádné problémy s ukončením laktace a jde to všechno v pohodě :wink: důležité je, abyste byly obě spokojené a je fuk, jestli kojíš nebo UM...:wink:
jinak dle včerejška jsme stále KP, branka lehounce zašlá... ale ještě máme času dost :wink:
25. čer 2009 v 06:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj maminy :wink:
zuzi a saly teda vám to tak najednou tak rychle sklouzlo,nedávno rodila první vlna a ted už další :grinning: tak hlavně at to máte rychle a bezbolestně :grinning: zuzi už ví do čeho jde :grinning:
andu,taky souhlasím s holkama,než by tě to mělo stát nervy,tak raději um a budete v pohodě obě,když je v klidu maminka,je i miminko :grinning:
já se obávám že kojit asi rok a půl jako viktora(ne že bych to měla v plánu :wink:) taky nebudu,mám toho mlíka nějak tak tak a ted mne malá pořád sosá,přisaje se vždycky jak hladová vlčice a já mám fakt nalité prsa jen v noci,přes den mám pocit že tam už nic není...tak nevím,je fakt že jsem ted s tou virozou dva dny celkem nic nejedla,tak to ted doháním,mlíko,polívky...No v pondělí jdeme na poradnu,tak uvidíme kolik přibrala...
25. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
haloooo zase nikdo?maminky nechtěly byste chodit s dětma někam cvičit ak?bylo by fajn se sejít a podrbat :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojte, holky!

Gabi, já nad tím cvičením taky přemýšlela, ale nevím, jestli bych se dokopala :sweat_smile: Navíc máme doma histerku, tak aby ostatní děti nevyděsila, nebo nedej bože nenakazila! :astonished: :grinning: :grinning:

Jinak hlásím dnes úúúžasnou noc! Včera odpoledne, asi od půl 1. až do 8 večer, malá naspala max hoˇku, hoďku a půl... Usla až kolem 9. a normálně spala až do 5 do rána! Jsem čuměla jak puk! :astonished: :grinning: A to prosím dostala poslední dávku mého mléka, takže umělou to nebylo :wink: No a pak pokračovala se spánkem do půl 9. a teď spí zas :slight_smile: Hehe, asi už ji nikdy nenechám odpoledne spát :grinning: Néé, dělám si srandu, ale konečně jsem se fakt VYSPALA! :wink: Ale obávám se, že opravdu jen doháněla to včerejší odpoledne :wink: Navíc jsem jí do včerejší večerní koupele kápla levandulový olej a ten pak ještě zapálila v pokojíčku v aromalampě, tak se jí asi dobře chrupkalo :wink:

No nic, jdu jí asi vzbudit a nakrmit a pak na 14:45 jdeme na kyčle. Tak doufám, že to bude v pohodě a nebudem muset balit do plíny navíc....
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
andu to je super ale nejspíš fakt jen dospávala,moje drahá se zase dnes pořád budila :unamused: jéééé ted mne zase úplně poblila :confounded:
kyčle už máme za sebou a ok,další ko ve třech měsících :wink: tak držím palce
nechce se mi pořád sedět doma tak jednou týdně bych i vyrazila mezi lidi
:grinning:
25. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.