• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj, já nic, už i ti poslíšci přešli :grinning: muž je zpátky ze služebky, tak to jsem moc ráda, včera jsme si se segrou udělaly fajn dámský večer, jen ona chudák celou noc blbě spala,pže si myslela, že to zrovna přijde..tak asi dospává teď :grinning: zjistila jsem, že asi Já se bojím nejmíň z celé rodiny :grinning:
25. čer 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, taky si nedělám iluze, že by to bylo na trvalo s tím spánkem! :grinning: Jinak my furt někde trajdáme. Doma mě sedět taky nebaví, takže jsme skoro furt venku :wink: Ale tak jestli něco zajímavého najdeš, dej vědět, aspoň zkusit bych to cvičení mohla :wink:

Saly, jojo, u nás taky stresovala celá rodina a já byla relativně v klidu. Jen jsem to už taky chtěla mít za sebou :wink: Tak já jdu ještě do sprch, rozmasírovat ztvrdlinu :confounded: a pak už spát, neb malá dneska usnula už v 8, tak ať jsem za její obvyklé 4 až 5 hodin použitelná :wink:
25. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
dobré ránko :grinning:
saly tak coooo,něco nového?
andu jaká byla noc?
26. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
jinak my jsme taky pořád venku,ale co tu v té naší díře chceš dělat,chodit s kočárkem dokola :confounded:
26. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
ted čtu že michael zemřel,no to je síííla :astonished: :astonished: :astonished:
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky,
Gabi jj taky jsem koukala... já jsem na jeho písničkách dospívala a některé mám hodně moc ráda, hl. mu bylo teprve 50 let, i když se cpal práškama a byljak chodící zombie... bude chybět... :frowning2:

tak já se přiznám, že taky moc nestresuji a jak jsem chtěla rodit trochu dřív, tak zas těch 10dní před termínem, tak teď ani ne, ještě se na to necítím :grinning: Ale my máme čas a předbíhat nehodlám :grinning: Včera jsem nechala v DM moc peněz, ale máme zásoby ubrousků a nějaké blbinky...
26. čer 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Jé Gabi kdybych to měla k tobě trochu blíže, tak bych byla pro se vidět jednou i vícekrát týdně třeba jenom na pokec. Já mám blbé to, že se nemůžu vzdálit moc daleko od domu, protože nejsem schopna Domíska nakrmit v sedě - pouze jenom v leže. To mě štve a tak bych byla i ráda kdybych krmila z flašky. Ale zatím teda mám mlíka dosti.
S tím Michaelem je mi to taky líto - byla to legenda.
Ale více m i je líto těch lidí co zase přišli kvůli povodním o domy. O to horší je to, že ty lidi znám - Jeseník nad Odrou je kousek od mé práce, a ti lidi k nám chodili. Je to hrůza. úplně mi běhal mráz po zádech jak jsem to sledovala.
Kde je dneska Saly? že by už rodila??????
Jo někdo se tu ptal na klokánky - já mám vybrané tohle:
http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1027939
Jen ho ještě objednat - není ted ale čásek.
26. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
No ty povodně to je hrůza,najednou kvůli blbému počasí přijdeš o střechu nad hlavou, taky mám husí kůži když vidím tyhle záběry zvlášt když je to kousek odsud...
žabi a proč to nejde v sedě?klokanku sem probíala já,babyvak neuspěl,tak jsem ted koupila tu obyč klkanku chicco,není to asi ze zdrav.hladiska nejlepší volba,ale já neuvažuji o delším nošení a malé se v ní líbí...dnes¨mi zrovna přišla :wink:
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
POZOOOOR MÁM NOVINKY!!!!!!!!!

Dnes se nepřipojím :slight_smile:jsem v porodce v Porubě,večer mi praskla voda,ale zatím se malému na svět nechce.Jsem po jedné neúspěšné vyvolávačce:slight_smile:ahoj Saly
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Jé ty brďo Saly už rodí??? Tak to bude mít dneska už mimíska u sebe. Tak jí držíme pěstičky at vše dobře dopade a porod má už asi né rychlý, ale bezbolestný.
Gabi malý se mi prostě v sedě nechce přisát. Odtahuje hlavičku, napíná se jako luk, a prostě mi u toho řve. Takže mi kojíme pořád v leže - jenom v porodnici jsme kojili v sedě. Potom prostě zlom a ne a ne se přisát.
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
žabi tohle mi malá taky někdy poslední dobou dělá :unamused: když ž to fakt nejde tak si s ní lehnu :wink: vůbec poslední dobou začíná mít nějaké nové mynýry,začíná být pěkná herečka :grinning: jako že zkouší fňukat jen tak naoko co to udělá a tak :grinning: ale je to blbý tak nemůžeš ani nikam vyrazit na dýl...jedině kdybychom chodili na nějaké to cvičení,tak můžeš tam určitě i v leže :wink:
26. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojte holky, Jackson mě tež dostal. Sice to není můj šálek kávy, ale jak psala Žabka, je to legenda...

No, Gabi, my to od sebe zas tak strašně daleko nemáme :wink: Tak bychom se mohly nějak domluvit... Nebo vůbec, až bude hezky, bychom se mohly všechny potkat :wink: Aspoň na chvíli, ať to Žabka stihne mezi kojením :wink:
26. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jó, jinak Gabi, noc dnes klasika... To je nejdříve 5 a půl hodin spánku a pakdalších 5 :wink: Nooo, nestěžuju si! :wink:

A Saly samože přeju co nejméně bolesti, neb, přiznejme si, bezbolestně to snad ani nejde... :grinning: :wink:
26. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
jejda Saly držím pěsti :wink:
hm tak to vypadá, že už budu na řadě já... :confused: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Hafi krásné fotečky!!!!
26. čer 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
jeee, saly drzim palec at to ma rychle za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuzi a ty si jeste ty dva tydny vychutnej :grinning: :grinning: :grinning:
jinak, my dnes odjizdime skoro na cely dva mesice mimo ostravu a asi se nebudu moct moc casto pripojit na net, tak tu nezlobte a jestli podniknete nejakej srazik tak si na me aspon vzpomente :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
maji kdyby dva týdny... ale já myslím, že to bude víc :grinning:
jé kampak jedete? Pěkně si to užijte, opatrujte se a pozor na mimíska v bříšku :wink:
26. čer 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, jedeme prvne k tchanovcum na padesatiny, pak ma segra svatbu, pak na chatu, pak uz je nase svatba a jeste tak nekde pocourame po rodine apod. a je skoro zari a Martin musi na pripravu do prace :grinning:
26. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak saly se nehlásí :wink: ale nechám si počítač ještě zapnutý at můžu když tak hned hlásit :grinning:
26. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Andu jsem pro,jak bude pěkně můžem si dát zcuka někde v ově,já jsem v centru za 20minut...A jinak jsem pro brzský srazík :grinning: moc ráda všechny ty miminka uvidím :grinning: a maminky samo taky :grinning:
26. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
maji tak si ty cesty užij a hlavně se opatruj :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
krásný večer holky.. jdu na vás znovu kouknout.. mám chvilku než se danouš vzbudí.. :wink:
ale tady asi nikdo, že? takhle večer.. :unamused:
26. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
jééé, co to vidím???.. maji mooooooc gratuluji k těhulkování!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
a saly už je v porodnici??? :confused:
tak strašně moc držím pěsti, ať má rychlý a pokud možno málo bolestivý porod.. :wink:
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
mě se dany teď večer strašně kroutí.. vůbec nevím, co jsem snědla.. chudáček můj.. :frowning2:
pomasírovala jsem ho, namazala pupíkem.. tak snad trošku pomohlo.. jinak nás čeká asi "hezká" noc :unamused:
26. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
ale říkám si, že nemůže být horší než ta včerejší.. kojila jsem ho skoro 2,5hod!! nonstop na střídačku z obou prsou.. a furt ječel.. pak v prsou nic nebylo, tak jsem mu dala dudel, že ho obalamutím.. ale ne, ječel furt a dudlík tahal tak, že snad týden nejedl.. :frowning2: .. tak jsem mu šla udělat sunar, vypil tak 25-30ml a spokojeně usnul.. :confused: :confused: .. jako nevím, co to bylo..

a pak do rána v pohodě.. a dneska taky.. nakojím ho, pije svých max 10min a je spokojený.. nějaké erupce asi.. :fearful:
26. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak já se rozloučím, jdu juknout ještě jinam.. když tady nikdo.. :grinning: :grinning:

papa holky :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak co ta saly,ještě se neozvala? určitě už musí mít prcka u sebe, tak dlouho by ji bez plodovky nenechali... tak snad jsou oba v pořádku a ozve se...
krásnou neděli všem :wink:
28. čer 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Zuzi, tak tak, snad je vše, jak má být -) A jestli je na tom Saly po porodu jako já, chvíli potrvá než se ozve :wink: Mi než došlo, komu a kam jsem psala a kam né... :grinning:
28. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.