• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
pozor pozor, tak my o vlku a vlk poslal sms :wink:

MERI JEN PAR CENTIMETRU, VAZI JEN PAR KILO, ALE PRO NAS JE TIM NEJVETSIM POKLADEM NA SVETE :slight_smile: NAS MALY TOMASEK, NAROZEN 27.6., 19:15h, 3750G, 50CM. Ahoj Sylva a Martin...

gratulujeme a hlavně zdravíčko.... teda že ji fakt nechali trápit asi co :-O :unamused:
krásnou neděli...
28. čer 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
POZOR, POZOR! Momentálně mi přišla tato sms: Meri jen par centimetru, vazi jen par kilo, ale pro nas je tim nejvetsim poklademna svete. :slight_smile: Nas maly Tomasek, narozen 27.6.09, 19:15, 3750g, 50cm. Ahoj Sylva a Martin :slight_smile:

Saly, ještě jednou véééliká gratulace!!! :wink: Hehehe tak jsem si myslela, že hormony už se srovnaly, ale jsem dojata :slight_smile: :wink:
28. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
hihi, Zuzi :wink:
28. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
andu pořád lepší dvakrát než vůbec že jo :grinning:
Kruci já mám posly jako kr... :unamused: ale jen posly... :frowning2:
28. čer 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
jůůů, Zuzi, tak že by už taky?:wink: Mě to taky začalo poslama, hihi :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
andůůů a zuziiii vy jste mne předběhly :grinning:
28. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
zuzi rodíš?tak šup šup :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
ale kdeže holky... u mě fakt jen posli :frowning2: ale nevadí, já mám ještě čas... minimálně týden :wink:
28. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
takových už bylo co měly čas :grinning: jsi 38 tak už v pohodě můžeš :grinning:
malá je zase dnes chudinka mrzutá :frowning2: ale v noci spala od osmi až do 01:40 :astonished: super,pak jsme usly spolu při kojení a od půl páté tlačí a kroutí se a nespí.nejhorší je že já si fakt nejsem vědoma že bych jedla něco špatného :confounded: právě včera jsem měla den kdy jsem i obědvala :wink:
sem myslela že tu napíšu saly a vy jste to napsaly dřív :grinning:
taky jsem na ni myslela že tak dlouho nic,asi si to taky vychutnali :unamused:
28. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Gabi já vím, ale fakt to byli posli...a taky přešli, já to věděla...
tipovala bych se na druhou půlku července... ale nevím. Ani bych se tomu nebránila, kdyby se něco dělo, ale nebudu ani mrzutá, když se nic dít nebude...
Každopádně ne že bych se toho pupku už nechtěla zbavit :grinning:

Na Saly jsem taky myslela, že to teda vychutnala asi pořádně...otázka je, jestli měla bolesti ale i tak... to bylo přes dva dny, ne???
28. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Saly moc gratuluji k Tomáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
bré, Gabi!Jak to u vás jde?? Teda jako mohly bychom se domluvit na nějaký ten scuk, ale když mi řekneš, kdy bude krásně! :grinning:
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
no tak to ti asi neřeknu :frowning2: už aby to bylo :unamused:
jinak malá včera byla celý den bez nálady,uknouraná a pořád u prsu :unamused: usla mi na rukách a když jsem ji položila tak byla vzhůru a tak pořád dokola,ani jsme nebyly venku,stráááášně se mi nechtělo samotné,ale jinak chodíme za každého počasí.V sobotu měli děti ze školy akci tak spala v tom počasí v kočárku od půl druhé do pěti :slight_smile:
dneska je v pohodě,zatím,v poledne jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá kolik bude vážit,zatím plně kojím,ale je to tak tak,nějak se nemůžeme dobrat k nějaké pravidelnosti,každý den je jiný se spánkem i s jídlem....Malá dost blinká,ale nutriton mi nechce,Amy taky blinká že?jak často?
29. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Andu jinak viděla bych to na příští týden,ted mi to nevyjde,ve středu přijede drahý a v pondělí pak zase odjíždí na deset dní a Viki bude asi u babičky,tak budu mít času habaděj :grinning: snad už bude konečně pěkně
29. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Joo, tak to by šlo, to by šlo ten příští týden!
Jojo, Amushe taky blinká, ale mám pocit, že teď, když už má jenom Bebu, je to lepší. Ale jinak to bylo po každém jídle. Někdy až před tím dalším, takže až tak 3 hoďky po jídle...

Jé, my dneska taky máme poradnu, takže jsem taky zvědavá, co se dozvíme :wink:
29. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
no a blinká jako že si ublinkne?malá někdy háže třeba i dvě pořádné šavle :confounded:
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
kolik stojí beba?je levnější než nutrilon?já nemám doma ani blbé flašky kdyby něco...musím už koupit :sweat_smile: člověk nikdy neví...
29. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile: :slight_smile:
koukám, že saly už porodila.. takže velikááááááááááááááááááá gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale trvalo to asi nějak dlouho, že? neskončila nakonec císařem? na porubu by se to hodilo :unamused:
misi podrobnosti nevíme,ale je fakt že to trvalo dlouho no :confounded:
no tak hlavně, že už to mají oba za sebou a jsou zdraví.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
a co ty misi?jak válčíte s prckem? :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
gabi, vidím, že obě dnes slavíme.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
a jinak to jde.. dany baští co hodinku :unamused: .. přes den neva, ale v noci mi to celkem vadí.. jsme jak mátoha.. a ráno kolem 6hod vstává míša.. :frowning2:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
snad se to časem srovná.. :wink:
29. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
jé vidíš tak vše nej :grinning: my to máme s kojením taky divoké,ale v noci dvakrát,to jde...akorát že malá třeba už od čtyř moc nespí a v šest budím Viktora do školy...huááá že už budou prázdniny :slight_smile:my teda máme vízo až v úterý :unamused: i když on taky vstává brzo ale aspon ho nemusím pořád popohánět,pustí si telku a já můžu spát pokud mi to to teda drahá umožní :grinning:
29. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
jj, taky přejeme vše nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
jé tady jsou dneska oslavenci :wink:
Beranku páni už jste za půlkou, utíká to, co...
konečně se tam udělalo pěkně, ale na jak dlouho :frowning2: no je tam hrozné dusno... tak asi něco přijde.
29. čer 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojky zdravím,tady se ted prohnala bouřka,už to vypadalo nadějně a zase nic :angry: :confounded:
byli jsme v poradně,tak Paťulka váží 4550g :slight_smile: tj. 600g za tři týdny, to jsem snad ani nečekala,takže kojení je ok :grinning: :dizzy_face:
maminky,chci se zeptat jak moc prohlíží dr.vaše dětičky?nám koukne do krku ,poslechne a zaptá se jestli máme problém a čau...to Viktora dr.v ostravě vždycky pozorovala,mluvila s ním a zkoušela reflexy....tak jsem poněkud zklamaná :unamused:
ale jinak vše ok :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Gabi gratuluji... krásně roste. Jinak dr prohlížela Terku tak jako vaše Paťku. Taky jsem bylatrochu zklamaná... ale když je ok,tak se nemusíš trápit...
tady teda bouří kvalitně... :wink:
29. čer 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.