• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte, tak my máme taky po kontrole a Amushe váží 4,91 kg, hihi :grinning: A Dr. jí kontroluje taky jen tak zběžně. Poslechne ji, prohmatá, otočí na břicho a šlus :wink: No aspoň Amča nemá trauma :wink: A náš Dr. doporučuje píchnout náušničky až po hexa, ale prý když budem chtít, můžem i dřív...
29. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
naše dr taky říkala až po hexa,ale někdo píchá už v porodnici...no vydrželi jsme do ted tak ten měsíc už nás nezabije,akorát že naše dr.to nedělá,tak nevím kam jít...
29. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
No, Gabi, mě spíš jde o to, že mám pocit, že čím dřív, tím lépe tu bolest bude snášet. Já se chci ještě zeptat maminky své známé, dělá dětskou sestřičku a u nich náušnice nasřelují. Kdyby to nešlo, tak pana doktora poprosím už dříve, ať to má Melinka za sebou... A kdyby to šlo, vyžádali jsme si od pana doktora radu, zabývá se akupunkturou, že nejlepší je píchnout to doprostřed ušního boltce. Že tam je to, co se těch bodů týče, nejméně rizikové :wink:

Jo a jinak s tím blinkáním. Jak říkám, mám pocit, že poslední týden, dva je to lepší, takže i slabší, ale před tím blila někdy dooost mohutně! Ale nebylo to, jako když zvracela ten Sunar. To bylo úplně vidět, jak jí natahuje. Fuj, no jak bych sebe viděla po nějakém kvalitním večírku, chuděra! :sweat_smile: Spíš to z ní vytékalo, i když párkrát to šlo i obloukem... No musím to zaklepat, že to vypadá lépe!
29. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
no já taky původně chtěla ty náušnie dát co nejdřív,jde i o to aby si pak na ouška vědomě nesahala...ale nevím kam jít a čas běží...a ty raději píchnout nebo střelit?
jám myslím že pokud malá prospívá tak není třeba to blinkání až tak hrotit...ji teda nenatahuje
29. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
a kde to je?to nastřelování?švagrová nechala malé píchnout dírky už snad ve čryřech týdnech a je spoko...
29. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gabi, já bych asi radši to nastřelení. Prý to i méně bolí a maminy známé, které nechaly holčičkám ouška píchat, říkají, že je to brutál...:frowning2: Gabi, tu ordinaci mají myslím v Muglinově, jestli víš, kde v Ově Muglinov je :wink: Ještě se poptám té spolužačky a dám ti pak vědět!

No já už jdu spát! Malá spí od osmi, tak už mám na čase :wink: Tak brou noooc :wink:
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem byla dnes na kontrole a vše v pořádku :slight_smile:
Víte o tom, že Zuzu se narodil dnes Kubíček? Viděla jsem to na červenci 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak moc moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A prý se narodí až na konci července, haha :sweat_smile: A váží 3kg, moje vysněná váha :grinning:
30. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
čusík holky
tak mám konečně chviličku čas sem kouknout.
Saly moc gratuluji k Tomáškovi - už se těším na fotečky.
Jé a Zuzi porodila včera???? Tak taky gratuluji ke Kubíčkovi. To byla rychlost - včera tu ještě psala a neříkala že by jí něco bylo. Tak to muselo být šup, šup.
No jinak my už dostali klíčky od našeho bytečku. Bude tam teda práááááce až hrůza. Ale moc se těším. Ted o víkendu nás čeká malování dětského pokoje, ložnice. Je blbý že tu nemáme babičky na hlídání - musíme to zvládnout i s Domískem. Jen mě mrzí že nebudeme mít hned i novou kuchyn - museli jsme dát nečekaně peníze na byt - odhadce nám ho odhladl na mín. No ale nevadí. Nějaký čas si počkám ale já se DOČKÁM!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak já si jdu lehnout. Jsem nějaká unavená. Tak zatím.
A čerstvým maminkám přeju hooodně zdravíčka a překrásných chvilek se svýma dítkama.
30. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
My bydlíme už 3 měsíce v novém bytě, ten náš jsme úspěšně prodali a včera předali klíče, a zatím žijeme v provizorních podmínkách, takže až teď začneme dodělávat kuchyń, dětský pokoj.....no vlastně všechno a snad to stihneme do narození druhého dítěte :wink:
30. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kubíček se narodil dnes ráno :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
30. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
jééé no já to říkala a zuzka prý že nééé že jsou to posli...haha :grinning:
30. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
no zuzka se má tak rychle to je paráda,to en já měla první porod kratší než druhý :grinning:
jinka samozřejmě přeji dravíčko a štěstíčko :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojte holky
muhehe, Gabi, přesně tak, prý jenom posli! :wink: :grinning: TAkže Zuzzce gratuluju ke Kubíčkovi a hoooodně štěstíčka a zdravíčka a vůbec všeho :wink:

Jinak mi včera Amushe zas za odpoledne, asi od 12 do 8 večer, naspala max 2 hodiny. Na štěstí jsme byli venku, tak mě to tak netrápilo. No a večer si to vynahradila, takže já dospala únavu :wink: Páč usla v těch 8 a vzbudila se až kolem půl 5. a pak zas až v 8, takže luxus. Ale upřímně bych radši, kdyby i přes to odpoledne spala, aspoň ty 2 hoďky, v kuse! :sweat_smile:
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
jee, zuzi moc velka gratulace ke kubickovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vubec se nemuzu dostat na net jen ted na skok, tak vas jdu pozdravit, snad jste vsechny v poradku a uzivate si mimousky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Majatob, gratuluji k těhotenství :dizzy_face: Taky jsi tvrdila, že až po svatbě... :grinning:
Já bych se mohla podívat dřív, když jsem ti hádala ten termín početí, možná jsem se trefila :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
beranek, no my jsme chteli az po svatbe...ale to jsme chteli aj s Tobikem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak koukala jsem ze mam docela dobry skore, takze jak jsem tipovala a jak to bylo:
gabi- 28.4. (nevypatrala jsem kolikatyho to nakonec bylo)
andu-2.5., sekla jsem se o pet dni
saly-25.6., o tri dny
hafi-6.5., mimous narozen o den pozdeji
:grinning: :grinning: :grinning:
jeste mi zbyva tip na beranka, ten je presne na termin, tedy 27.10 :grinning: :grinning:
beranek se s pocetim meho druheho potomka sekla o 6 dni, tipovala 3.6. :grinning:
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Maji, já myslím, že malý Hafinek se 6. narodil, když Amélie je 7., ne? :wink:
1. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky....Už jsme doma :slight_smile: všichni tři zdraví a v pořádku...více napíšu hned jak budu mít trochu času :grinning: :grinning:

vyiřzuji pozdravy od Zuzky a Kubíčka, ležely jsme vedle na pokoji :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
jé, ahoj Saly! :wink: Tak ať se to u vás zaběhne co nejdřív! :wink: A jsem zvědavá, co zajímavého nám pisneš :wink:
1. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jééé, co to vidím???
zuziku velikánskáááááááá gratulace ke kubíkovi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
a saly vítám tě s malým doma.. krásně si to užívejte.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hola, holá, vše nejlepší Patricii! :wink: A´T se jí v životě daří a ať je stále zdravoučká a roste do krásy! :wink:
2. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojte ženy:slight_smile:

Tak kde se flákáte?! :wink: :grinning: :grinning: Já mám teď Amču s mamkou venku v kočárku a je zasnějaká akční. Jak spí v noci vkuse těch 8 hodin, nějak se jí pak nechce spát přes den. Takže spí buď jen odpoledne, nebo jen dopoledne... Ale jinak už s ní začíná být docela zábava - usmívá se kravinám a snaží se smát i nahlas, ale to jí ještě moc nejde :wink:
3. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojte baby,
tak jsme doma...
moc děkujeme za gratulace... jj Kubík pospíchal... porod byl mazec, ale stálo to za to. Nicméně co se týká délky, byla to kompenzace za ten první,takže super +-)
trochu se aklimatizujeme a přidáme fotečky
Patince vše nejlepší k svátku!!!

jinak musím se pochlubit, že jsem byla bez epidurálu, bez nástřihu a šití, takže já jsem naprosto bez problémů (kromě šílených bolestí zavinující se dělohy), jako před těhu :wink: Kubulka je zlatý... díky tomu, že jsem nedávno ještě kojila malou tak nemáme nejmenší problémy ťuk ťuk... sice ve dne spí a v noci bdí, ale to asi všechny znáte :wink:
a co ostatní, jak se máme???
Maji u mě ses malinko sekla, ale on chvátal, tak to se nepočítá...:wink:
3. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzu, tak vy jste už doma :slight_smile: Tak hlavně, že to proběhlo dobře a nejsou žádné problémy :wink:
Majatob, náhodou jsem měla skoro přesný tip :grinning:
3. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, Zuzi! :slight_smile: Tak ať jde ta aklimatizace rychle :wink: A co Terezka na brášku? :wink: Heh, no na to zavinování dělohy se u příštího dítěte vyloženě těším, páč jak všichni tvrdí, že prvorodičky o tom ani neví, tak já to cítila dost intenzivně :confounded: No a jestli je to s dalším dítkem horší, tak nevím nevím :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Andu tak tak... já si taky myslela, jak měto u Terezky bolelo, ale tohle... no fuj. Některým maminkám na to dávali kapky Algifen, ale nechtěla jsem je. Hraju si na hrdinku, protože mám pocit, že Algifen a kojení dohromady moc nejdou...
Terule hrozně žárlí... bude to trvat... babička ji rozmazlila-klasika, no.
Beranku děkuji :wink:
Jinak jak vám psala Saly, jsme se tam potkaly :wink: byla hned na vedlejším pokoji, akorát šli hned druhý den domů... mám fotky Kubuly a Tomíka, ale musím je nejdřív přetáhnout a zmenšit :wink:
3. črc 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, toho žárlení se u nás taky dost bojím, protože Beatka nás pořád objíma a říká "miláčku", tak uvidíme jak bude reagovat na bráchu, když se už celý svět nebude točit jen kolem ní, navíc nemá zatím žádného bratrance ani sestřenici, takže všichni příbuzní ji opečovávají :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.