• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabko: nic těžkého nezvedej!!! to by mohlo špatně dopadnout :wink:
parapli: mrcha dorazila??? to mě mrzí...příště to musí vyjít :wink: jak se jinak máš???
andu tak já to zkusím...
29. črc 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky já chci jít domů- vůbec mě to tu neba :frowning2:
Dneska mě sice čeká koš na žehlení, ale to se dá zvládnout.
No myslím že budeme mít ted docela frmolek - bohužel nám vybouchnul byt který jsme měli zarezervovaný, tak sháníme nový a to už bych chtěla s malým do nového. No uvidíme. sSnad se brzy něco najde.
Holky co jinak nového? co dnes vaříte? já budu dělat večer karbanátky na zítra na obídek
29. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
zabko: já mám takovou jakoby čínu ale bez masa... jen s krabíma tyčkama...
sháníte byt??? tak ať brzy najdete podle svých snů... my měli celkem štěstí, dva jsme prohlídli a třetí už vyšel... nějak do 2měsíců nebo tak jsme měli sehnáno...a nelituji, krásný :wink:
29. črc 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
holky těžký netahat to ne ale zase sedět na prdeli to taky ne, neblázněte jak můj manža ten mě nenechá ani vysát nebo se ohnout když mi něco spadne. už z něho šílím čím víc se budete bát tak tím se něco stane. já dělám doma všechno když mě nevidí manža akorát se mezi tím víckrát sednu na 5-10 minut.
29. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Jé, Zuzi, děkuju :wink:
29. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
strouzku: no to sedět na zadku to taky ne... ale jako třeba těžké věci to bych neriskovala. Ono je to pak nco jiného s druhým dítětem, že....
andu: není zač :wink:
29. črc 2008 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
no já to beru tak že těžký 5 kilový prášek domu z obchodu nepotáhnu ale obyč nákup proč ne. nebo doma něco dělat, sedět na prdeli 9 měsíců to nechci, v práci chci taky být co nejdéle
29. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
hafi: potřebuju vědět ještě průměrnou délku cyklu na ten metřík...zatím ti tam dám 28 tak mě oprav :wink: koukni na metřík a uvidíš, jak to bude/nebude sedět...
strouzecku kdy byla naposled MS? můžu ti tam vložit těhu metřík??? totéž žabička? + prosím taky průměrnou délku cyklu...
KDO CHCE METŘÍK: potřebuju poslední MS + délku cyklu průměrnou :wink: nebo si ho vložte samy, heslo pošlu na vyžádání do soukromých zpráv :wink:
29. črc 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
mrcha byla naposled 1.7. a cyklus jsem mívala 27 dnů
29. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
Zuzu - mám se mrchově :grinning: :wink: Tentokát je extra silná,od rána mám už balík vložek fuč :wink: :grinning: Jinak mrcha dnes a průměrně tak 32 dní :wink:
29. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Zuzi já chci taky metřík.
Takže mrcha byla naposledy (nevím jestli chceš první den (2.7) nebo poslední den (6.7) a cyklus jsem mívala 25 dnů.
Holky já mám strach - doufám že vše bude ok u všech . ale musíme myslet pozitivně a bude to dobrý.
29. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Paraple uvidíš že to brzy výjde. Taky jsem měla mrchu sice jenom 4 dny, ale ty dva první stály za to. Jo a sedět doma na prdeli taky nechci. Normálně vše budu dělat - nejsem nemocná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akorát v práci budu muset trochu slevit. Jinak 5kg prášek taky tahat nemíním .
Zuzi jdu k vám na obídek.
29. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
a je to...
29. črc 2008 v 11:21  • Odpověz
zabko: stav se :wink:
jinak moje mrcha taky stojí za to... Ibalgin to jistí...
29. črc 2008 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
krásné ranko holky.. :slight_smile:
jako my jsme se z postele vyhrabaly něco před 11, se stydím.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
maso: se nestyď :wink: buď ráda... to ti Michalka takhle spí? :-O tý jo...
29. črc 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
préj maso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
zuzi, jo.. chodí spát kolem 22hod a vstává kolem 8hod ( to dáme flašku sunaru ) a pakchrupe vesele dál..
29. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
miso: promiň... já mám dneska čínu bez masa, tak to maso všude vidím :grinning:
to máš zlaté dítě :grinning: ale ani já si nestěžuju, chodí spát kolem 21h, někdy dřív a vstává 6-7h... mívá občas výpadky jako vstávačka v 5 atd ale jednou za čas to přežiju
mimochodem: jak dlouho se snažíte? potřebovala bych kvůli metříku vědět poslední MS a průměrnou délku cyklu :wink: abysme měly přehled :wink:
29. črc 2008 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, se neomlouvej.. mě to děsně pobavilo, víš :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já jsem za tenhle spánek uplně vděčná, my měli krizovku prvního půl roku.. když vám řeknu, že třeba celou noc nespala, jen řvala a řvala nebo prostě vůbec nespala a hrála si po nocích, tak mi to nikdo neuvěří.. sama nechápu, jak jsem to mohla vydržet.. teď nespí půl noci a jsem vyřízená.. takže za tenhle obrat ve spaní jsem fakt vděčná.. je to moje zlatíčko.. :wink:
29. črc 2008 v 11:36  • Odpověz
zuzi, my se ještě nesnažíme.. nebo teda vlastně už asi jo.. MS mi začala minulé úterý, tj.22.7. a skončila včera.. a s tím cyklem? no sama nevím.. mám to nějaké rozhozené..
MS jsem měla 4.3., pak duben nic, v květnu vyvolávačka, MS 11.5., pak červen nic, v červenci vyvolávačka a MS přišla toho 22.7.,... takže to mám nějaké rozbité a asi je něco blbě.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
a jako do té doby naprosto v pořádku.. přesně jako hodinky.. nevím, co se pokazilo.. i po porodu to bylo ok :unamused: :angry:
29. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
miso: uvěřím, znám to velmi dobře... :grinning: tak snad ti to už poběží jako hodinky ta MS anebo se to na 9měsíců zasekne :grinning:
29. črc 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, taky máš nespáče???? byla to hrůzy, co?? :frowning2:
29. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
tak jsem si do profili to snž dala :sweat_smile:
29. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahoj Mis, tak už jsi taky neodolala? :grinning:
29. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
jéé, teď tak letmě prolítávám a zabka má //.. velikáááááááááááááááááá gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
miso: šikulka... nespavce jsem měla, od roku jako mávnutím kouzelného proutku... a je to...
beranku prosím prosím údaje k metříku... poslední MS a průměrná délka cyklu...kuji...
29. črc 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.