• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Já jsem zavinování dělohy skoro necítila, občas takové píchnutí, ale nic dramatického :wink: Tak aspoň vím, že to může být horší.....
3. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Beranku no každé dítě to vnímá jinak, tak uvidíš. Snad se to u nás časem brzy srovná...:wink: zatím jsem ráda, že na něj nechce sahat, mám ještě strach i já, natož ona, kdyby ji napadlo ho vzít nebo tak...

v albu je pár foteček,je tam i s Tomíkem od Saly :wink:
3. črc 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, zatím nestíhám tady psát :slight_smile: máme tu babičky a když ne tak na malého furt čumíme :grinning: zítra už s ním jedem na chatu,tak se ozvu po víkendu to už budu doma sama, tak pak v klidu písnu.Dala jsem do alba aspoň jednu fotku našeho spinkáčka :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Konečně chvilka:slight_smile:
Zatím je všechno moc fajn.Malého kojím, ale asi tak, že 15 minut jí a pak 3 hodiny spí a tak je to celý den, takže zatím ideál..ale prý to brzy přejde.. :sunglasses:

musíme ho dokonce budit, když si s ním chcem povídat

Porod byl v pohodě, příští rok jdem do druhého ..jen to trvalo dlouho, pže jsem imunní vůči veškerým chem.látkám a hormonům co používají, tak jsem si prostě musela počkat, až se malému bude chtít.Ve čtvrtek večer praskla voda, tak si mě tam nechali, během pátku mi porod 3x marně vyvolávali, v noci se to začlo chabě rozjíždět, kromě ukrutných křížových bolestí jsem necítila nic, kontrakce minimální.Po x hodinovém podávání oxytocinu na stahy jsem je měla aspoň co 5 minut, což je teda chabé, tak jsme museli malého odrodit při těchto kontrakcích, takže spíš vytlačit, kupodivu na potřetí byl venku, asi 10 minut to trvalo, takže pohoda.V so Ráno jsem si teda(boj s vnitřním svědomímnech :wink: )dala píchnout epidurál, pže ty kříže se nedaly a navíc vůbec neměly vliv na kontrakce, takže se mi na pár hodin ulevilo,ale pak mi ho stejně před porodem nedali,takže poslední půl hoďka byla krutá, ale to jen uletělo.Od té doby mě nic nebolí, ani ta jizva z šití..takže úplná pohoda..spíš čekám co ještě přijde

V porodnici to bylo super..na mě byli všichni ochotní, u porodu jsem měla 6 lidí..a makali všichni a pak na šestinedělí se starali úplně normálně, nevím proč kdo pořád tu porubu pomlouvá, měli přeplněno a kmitali a vše zvládali, ukázali všechno, kojení, koupání v noci pořád kontrolovali jestli dobře kojíme,vážíme, přibíráme..myslím, že víc jsem teda nečekala..příště jdu zase tam

hodila jsem do alba pár fotek,zas přidám..dneska jsme poprvé koupali, tak to byl rachot :grinning: :grinning:

:slight_smile:
3. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,máme ted doma tatínka tak jsem neměla čas tu být,koukám že novopečené maminy už jsou doma,tak vám holky přeji at vám to s mimískama,mimochodem moc kráááásné :slight_smile: dobře klape a ještě jednou velké gratulace :slight_smile: koukám že porody v pohodě :slight_smile:
k tomu zavinování,já měla taky dost velké bolesti,hlavně když jsem kojila,tak mne začlo šíleně bolet břicho,jako bych měla stahy :unamused: ale taky jsem to zvládla bez léků,ale se slzami v očích :confounded: Po prvé vůbec nic....
jo děkuji jménem Paty za gratulace k svátku
:slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
maji u mne jsi se sekla o den,rodila jsem 29,4,tak super :grinning:
andu malá spí krásně,paťka přes den taky moc ne,většinou jen jeden delší spánek asi 3hodky,ale jinak pár kratších a v noci jak kdy,většinou spí od 21-22 do 3-4
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
jo a malá čím dál víc povídá a směje se,jak píše andu,někdy se povede i nahlas :grinning: ,dokonce už ani moc nechce ležet aby ji něco kolem neuniklo,opravdu vidím den ode dne nové pokroky,je to super :grinning:
3. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
saly já to s kojením a spaním měla ze začátku stejně,je fakt že do ted malá nějak dlouho nepije,dýl jak 15-20 minut určitě ne,jen s tím spánkem už to není takové, :grinning: ale je to super když se směje a snaží se ze sebe dostat hlásku :grinning:
první koupání u nás bylo taky s kraválem ale druhé a další ostatní už se jí zalíbily :grinning:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: Jůů, holky, malí jsou supér :slight_smile:
A koukám, že porodní depka zasáhla jen mě tak to je super! :wink: Ehm, pro mě sice moc ne, ale vám jen tiše závidím a přeju ať jde vše jako po másle :wink:

No Zuzi a Beránku, snad si holky zvyknou rychle :wink: No musí to být pro ty mrňata ško, když jsou celou dobu středem pozornosti a najednou spadnou z lopatky :sweat_smile:

Jinak hlásím, že Melča se snad s nočním spánkem ustálila na těch 7, 8 hodinách, což je luxuuuus. Sice přes ten den, jak jsem psala, je poněkud akčnější, ale hlavně, že spí v noci :wink: Sice ideál by byl 12 hodin :grinning:, boť vstává kolem 5. a někdy má pak problém znovu usnout, ale i tak jsem spokojená :wink: Ono to mimčo jde zabavit tak na 5 minut, ale déle moc pozornost neudrží...

Jé a teď mi pyskuje v pokojíčku tak jdu za ní :wink:
4. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
čusílk holky
tak jsem se dostala zase k netu. Nějak není poslední dny vůbec čas. Všechen volný čas trávíme na bytečku a dáváme ho do kupy - práce je tam jak na kostele. Je blbý že tu nemáme babičky aby Domíska pohlídaly. No co naděláme. S malým je to ale fakt záhul. Jinak je hodnoučký. V noci spinká krásně - usne do 21hod a pak spí až do 5rána. Takže pohoda. Přes den spinká dopoledne v kočárku, odpoledne doma a pak sním jdeme ven. Nechci v tom horku ho tahat někam po obědě na prochajdu. Jinak jsme byli ve čtvrtek u dr. a máme 6,03kg a 64cm. Takže pohodička.
Holky máte moc krásné kluky - takoví malí drobečci.
Saly já taky na Domískovi pořád pozoruju pokroky a mám z toho snad větší radost než on sám.Je dobré jak se sem tam zasměje nahlas - to máme z toho doma kino.
No nic. končím. chlapi mi tu spinkají a tak já jdu něco málo pouklízet. Tak zatím čusík
4. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky trochu posouvám nahoru...
6. črc 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahooj :slight_smile: tak my přijeli po třech dnech z chaty..původně jsme chtěli jen na jeden den, ale malému se líbilo, tak jsme zůstali celý víkend..mu je úplně jedno kde zatím spí :grinning: a hlavně byl na čerstvém vzduchu..

teď chrupká,tak jsem rychle požehlila a jdu snídat..dneska jsme spolu první den sami doma :slight_smile: taťka už musel do práce..
7. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: saly tak vidím že si to užíváš :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
zatím jo, ani nevěřím, že je tak hodný..spíš až je celá rodina nevrlá, že ani neotevře oko, že furt spí :grinning: ale mi to vyhovuje :slight_smile: dnes jdem s tchýní poprvé kočárkovat po ostravě, tak snad do odpo nezačne luchat, teď pojedl a spí..ale nějak se učí v našich peřinách, to mu musím nějak dostat z hlavičky,vždycky se tam zamuchlá a avytuhne, v postýlce vrní než usne a trvá to dýl, tak ho pak vždycky přenesu..ale je to sranda..takové malé zvřátko :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
jo ZUZU: to prostěradlo do kočárku mám, koupila jsem ho v tom WOKO v poliklinice, stálo 135 Kč, mám bílé a je akorát...ještě měli meruňkové ..může mít více barev, ale na objednávku, tak si tam spíš brnkni nebo do toho porubského
7. črc 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
saly tak pak napiš jak se ti jelo...add kočárek-první vada-doufám i poslední...suché zipy od nánožníku mi trhají i látku kolem v korbě,snažím se od začátku dávat přesně zip na zip,ale nezabránila jsem tomu a ted už to vypadá děsně :angry:
dík za tip,to prostěradlo si taky koupím,ted na léto je to super :wink:
jo a patulce se taky líbí v našich peřinách víc než ve svých :grinning:
7. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Saly, tak koukám, že u vás pohoda :wink: U nás relativně taky, akorát Amča už tolik nespí přes den no. Teď chvíli jo, tak toho využívám :wink: V noci dneska spala od půl 9. do 5 a pak ještě od 6 do 9,takže super :wink: A teď mi přítel hlásil, že se ze spánku smála nahlas :grinning:

Jinak mám takový neblahý pocit, že se blíží tetka z červené lhoty :confounded: No nemůžu se dočkat :sweat_smile: Hlavně jsem ještě ani nebyla na kontrole po šestinedělí, tak se musím co nejdříve objednat...
7. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Zuzu - moc moc gratuluji a ať jste oba zdraví a všichni v pohodě :wink: :grinning: :slight_smile: :wink:
7. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
gabi: je dost tuhý, na každé díře malý hrůzou routáhne ruce :wink: ale bude si muset zvyknout...

Dneska je malý nějaký umrčený, jsem ho asi přechválila :frowning2: ale je úplněk a to ti raci někdy bývají..to bude noc :unamused:
7. črc 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
saly sprav si profil :wink: nebo ještě přenášíš? :wink: to prostěradlo mi taky nabízela objednání, ale nám jedno stačí :wink: to bílé se nestačí zašpinit a hlavně máme tam stejně ještě tu zavinovačku do autosedajdy...
jinak tu pohodičku ti přeju, já bych to tak taky měla, nebýt Terezky. Ale snad se to brzy srovná :wink:
paraple moc děkuji!!! tobě držíme palce na září :wink:
andu tak tetka už se blíží jo??? taky mohla chvíli počkat, co... já doufám, že se mi vyhne na dlouho.

Venku je na padnutí... doufám, že se malinko ochladí... aspoň trošku. Dneska jsme měli premiéru v šátku a malý to celé prospinkal. Byli jsme i u mudry a od pátku přibral 160g, to jsem moc ráda...
7. črc 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
My jdeme k mudře poprvé zítra, tak jsem taky zvědavá co se dozvím..malý je pořád takový suchý ..svlíká se jak had z kůže, nevím co s tím,mažu ho weledou, hipem a nic, tak mi snad něco předepíše... :frowning2:
jinak má už zuzi kubík zalezlý pupík? holky z pokoje z porodky když odcházely, tak měli hezky schovaný pupíček a ten náš ho má furt ven jak knoflík :unamused:
7. črc 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Saly jj Kubi je taky suchý...zkus Excipial.Já ho měla na Terku na recept, tak jsem čekala, že mi ho napíše, ale nenapsala, tak ho zítra koupím v lékárně.
Pupík má zalezlý krásně... já myslím, že klidně ještě zaleze,uvidíš, co ti mudra řekne zítra...
já musím zítra na socku atd... fuj se mi vůbec nechce...
7. črc 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
no to mě taky čeká..socka.. :frowning2: my byli dneska na zdravotní pojišťovně ještě kvůli té mé nemocenské, na socku musím už jít vyřídit ten rodičák a porodné...ať už jsou penízky doma.. :wink: na ten excipial se zeptám..já ho namažu a on se zas ošuchá ,přitom přenášený nebyl, tak nevím proč..zítra budu chytřejší
7. črc 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír :wink:
Tak my dnes poseděli trochu déle na zahrádce v centru a přetáhli jsme Amelinčinu obvyklou hodinu koupání a večeře a zjistili jsme, že toto nám jaxi procházet asi nebude :grinning: Malá byla protivná jak vřed na pr... :grinning:, že ani véču pořádně nedojedla a vztekala se. No a vytuhla asi do 5 minut...

Jinak, Saly, boď v klidu, my pupíček taky neměli dlouho zalezlý a taky se nám loupala jako hádě (jestli to nebyla předzvěst její povahy?! :astonished: :grinning: :grinning: ) a nemazala jsem ji ničím a samo se to upravilo a kůžičku má teď krásnou! Což klepu na dřevo a moc jí přeju, ať nemá atopický ekzém po mě!!
7. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andu: vy máte už nějaký harmonogram? v kolik koupat a tak? to já zatím nestíhám, koupem třeba i ve 22:15 nebo dopo, prostě jak stihnem..koupání chci nechat spíš na taťkovi, tak ho nasměřuji tak kolem sedmi

A jak dlouho to loupání a pupek trvalo? já mám taky suchou kůži, tak to chudák asi podědil po mě, děti si vždycky vezmou to nejhorší, co? :frowning2:
8. črc 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
ZUZU: tak nám dr.taky předepsala ten Epoxial, už ho mám doma a mazat 2x denně...
jinak my přibrali 220 g za týden :confused: tak si myslím, že to stačí.. :slight_smile:

jdu si át kafe a nohy hore..cokoliv dělám, jsem z toho nějaká unavená :frowning2: i z procházky, zítra ho asi odvelím babičce na vození :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
Saly, no režim máme akorát v tom usínání a více méně ve vstávání. Většinou ji koupu tak kolem osmé, do půl deváté ji krmím a tak do devíti je tuhá (no dneska trochu přetahuje, ještě nespí, ale už usíná :wink:). No a budí se pravidelně kolem páté ráno, to ji nakrmím a pak ještě usne, někdy hned a někdy do hoďky a spí tak do osmi. No včera jak jsme to přetáhli, vytuhla fakt téměř okamžitě, spala do čtvrt na šest a pak ještě do devíti :wink: Ale tohle začla dělat tak nějak koncem šestinedělí... Ze startu to bylo taky chaotické :wink:

Heh a Amča, krom toho, že se pokouší smát nahlas, což zní dost prapodivně :grinning:, začala nějak moc slintat :grinning: Ale je to dobrý, četla jsem diskusi a prý normál. Jsem si vzpomněla, že děti slintají, když se jim klubou zuby, tak jsem se zděsila, že poněkud předčasně :grinning:

...no a než jsem to dopsala, Ameli usla :wink: Jó a Saly, když můžeš, určitě hlídání babičkou využij! :wink: Musím přiznat, že jsem ráda, že mám naše hned pod náma. V podstatě kdykoliv potřebuju spočnout, hodím Amču o patro níž, a můžu vypnout, uklidit atp.
8. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ehm a jak jsem psala o té tetce, že už se asi blíží, tak furt nic. A včera mě přítel docela vystresnul, páč mě to břicho takhle bolelo už po šestinedělí, k tomu i troška krve a pak zas nic... No a takhle nějak to bylo i s Amčou, že mě bolelo břicho a tetka nikde :sweat_smile: By mě asi, promiňte, cyp střelil! :sweat_smile: :grinning: No tak budu doufat, že Pharmatex funguje jak má a pan doktor mě na kontrole nepřekvapí... :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jo, holky, Saly, nebo Zuzi, nechcete některá Pamprsky? Ty nejmenší? Jedno balení nám tu zůstalo :wink:
8. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
čus holky.
Vůbec nestíhám sem nahlížet. Tento měsíc je fakt mazec. Pořád se něco dělá na bytečku - strašně moc práce ještě zbývá dodělat a to nám na to zbývají ještě dva víkendy a ten třetí už se stěhujem. No tento víkend přijede ségra se švagrem a pomohou nám. Ségra bude hlídat Domíska a já si konečně trochu v novém bytě pouklízím - spíš vydrhnu všechno. Nakonec jsme se rozhodli dělat i novou kuchyn. No ale to už necháme jak se nastěhujeme. Nestihli bychom to. Včera manžel maloval ložnici, tak jsem zvědavá jak bude vypadat. Já už se tak těším do nového.
Jinak Saly Domča byl taky ze začátku takový pořád suchoučký, koupili jsme Niveu a od té doby super. Pupík jsme měli taky zahojený jak jsme odcházely z porodnice.
Ten čas tak rychle letí - zítra má Domísek 3 měsíce.
Režim už taky máme a docela dobrý. Koupeme přesně jak Andu a malý do těch devítí spí. Přes den toho ještě taky dost naspinká - asi je po mě - jsem takový velký spáč.
Tak se mějte krásně
9. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.