• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: byla jsem od úterka u našich tak jsem se neozvala :slight_smile:
saly my to mlíčko na mazání měli taky,viki se mi taky svlíkal jako had a to mu pomohlo,dodnes na něj nedám dopustit i já se s ním mažu :slight_smile: jinak já ze začátku taky měla strach že to v kočáru s malou moc drncá,ale ted už hrboly vyhledávám :grinning: ,ale blbé jsou kočičí hlavy :unamused:
co se týká pupíku nám se zahojil taky brzy,snad do týdne po návratu domů :slight_smile:
teta ke mne nedorazila a dofám že dlouho neorazí i když jsem před 14dny pět dní špinila-docela jsem se zhrozila že uuuuž :astonished: ,tak dr.říkal že to byly jen nějaké zbytky očistků,na ko poo šestinedělí jsem už byla min týden,taky pozdě ale přece :grinning: vše je ok,nechala jsem si napsat HA pro kojící i když je 80% pravděpodobnost že neotěhotním... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Andu: já pampersky ne, mám plínek jak nasr...přece jsem dělala ve firmě co vyrábí plenky :grinning: jsme teď na fialových Tescách..a zatím žádný opruz ani alergie..klepu..tak dík za nabídku..já mám pleny i na druhé dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jakou berete HA pro kojící a kolik stojí? páč mě nic nebolí, už zas jdou na mě chutě :confused: je to blbé, ale je to tak..očistky sporé..jak píšou ve zprávě.. :wink: tak si myslím, že už to doma dlouho nevydržíme..jizva-nejizva :grinning:
9. črc 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
saly mi napsal dr.cerazette,ale ještě jsem ho nevyzvedla,moc se mi do toho nechce když jsem teoreticky ted neplodná a taky mám muže věčně pryč : :confounded: -N stojí prý cca 570,-na tři měs.joo chutě já měla taky veliké,ale vydrželi jsme do pátého týdne po por. :wink:
9. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky,
andu díky za nabídku, ale taky toho máme dost, hlavně těch malinkých...:wink:
zabi tak si užívejte v novém :wink:
gabi já brala cerazette a už nikdy více. Jsem rozhodnutá teď pro tělísko - Mirenu. Je to sice drahé, ale na 5let a budu mít klid, i se zbavím některých neduhů prý (bolestivá mrcha atp)
mám tu mamku, tak si užívám klidu :wink:
saly jsem na tom podobně, jizvu nemám, al 6ti nedělí radši dodržíme... to už snad zvládneme :wink:
hezký víkend :wink:
9. črc 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
ZUZU ale tělísko můžu až dokojím ne?Moc se mi do tabletek nechce...
9. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
a co bylo na cer.špatné?
9. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
gabi ne to můžeš i při kojení... teda MIRENU, kterou chci já
mi Cerazette totálně rozhodil cyklus-krvácela jsem i 10dní. Chuť na sex nulová, prostě hrozné hormon. výkyvy. Ale každý reaguje jinak :wink:
9. črc 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
no já po prvním porodz vyzkoušela asi tři HA a nesedělo mi nic z toho :unamused: a tak jsme praktikovali úspěšně přerušovaný a co jsem s manželem,tak jsme to neřešili :slight_smile: tak ted vůbec nevím co brát nebo si nechat zavést,třetí dítě už mít nechci...
9. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak to jste mi moc neporadily :frowning2: já za dva roky chci druhé, takže budu asi na práškách.Uvidím teda co mi doporučí můj Dr.zatím mi vždy sedlo vše co jsem brala..ale poslední Yasminelle stály asi 900 na 3 měs a to si teda teď nemůžu dovolit :frowning2:

dneska mi dorazila nemocencká zpětně za konec května a červen, tak jsem zas na chvíli v balíku.. :grinning: zas zacaluju poplatky za právníka za vyřízení toho otcovství a budu tam kde jsem byla.. :frowning2:
9. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
saly máš to na prd,je mi tě líto,že musíš řešit takové věci :frowning2:
joo,ted jsem si vzpoměla ,co mi sedlo byl Yadine ale ten stál taky tak nějak a to je dost... :confounded: Tak ted to nejspíš řešit nebudu pokud kojím a pak nevím no...budu zkoušet,kámoška si třeba nemůže vynachválit náplasti...
9. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
saly s těmi penězi to mám podobně,mi přišla zpětně ta mateřská za tři měsíce+prémie z práce :dizzy_face: :dizzy_face: ale když jsem zplatila všechny ty dluhy,co se nám za ty tři měsíce nadělaly tak bylo skoro po balíku :cry: :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Brý večír :wink: Tak ještě rychle píšu, než půjdu zalehnout do pelechu, abych byla kolem páté připravena na toho hladovce :wink:

My dnes byli v Šilheřovicích na golfovém hřišti. Jezdíme tam teď za kamarádem co dělá na cvičišti.. Tak mě, Gabi, napadlo, že bychom se mohly domluvit a mohly se projít tam. Miláč by poseděl s tím kámošem a my bychom mohly cournout po hřišti, což?:wink: Se mi tam moc líbí. Byli jsme tam už minulý rok a je to tam fakt moc pěkné :slight_smile:

Heh, no tak my to šestinedělí zkrátili taky na pětinedělí, neb má chuť byla veliká :grinning:, ale teď je to se mnou zas nějaké chabé... Až je mi drahého zase líto :sweat_smile: No co nadělám... Budu doufat, že brzo se to zas srovná :wink: Jo a jinak používáme krém Pharmatex a je to prý velmi účinné a dokonce to chrání i před některými pohlavně přenosnými nemocemi. Údajně to má být spolehlivější než kondom. Noo, tak vám povím po kontrole u ďurologa... :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Hmm a kdepak máme Hafinku, noo?! :wink:

No nic, ženy, přeju vám dobrou a klidnou noc :wink:
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj holky, moc Vás všechny zdravím a gratuluji ke krásným andílkům :o)
10. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
holky rodila jste některá v Porubě,pokud ano tak jak jste byly spokojené? děkuji moc
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
jste tu některá??
10. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
co se týče antiko.. tak já po mišce měla cezarette a děs a hrůza.. rozhodilo mi to celý cyklus, bylo mi blbě atd, takže nikdy více.. :angry:

teď budu mít mirenu.. v pondělí jdu ke kudělkovi na kontrolu po šestinedělí a nechat si ji dát.. cena je 6800kč na 5 let.. takže fakt o dost levnější než klasické antiko.. :wink: a jelikož už další dítě nechceme a v podstatě ani ze zdravotních důvodů nemůžeme mít, tak je to jediné přijatelné řešení.. :wink:
10. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
jéé, teď jsem koukala do červencovek 2009 a mají tam váhový rekord.. chlapeček 5,12 kg a 56cm.. ta váha je teda megaaaa.. :confused: :grinning:

ale hlavně zdravíčko mamince i prďolkovi.. :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
HMM, 5,12..no dej pokoj a normálně nebo císařem? asi císařem, co? to už by asi nenechali..já byla v Porubě s ženskou co rodila osmé dítě, ta by to určo dala spontánně:slight_smile:

holky jak sed ávkuje Vigantol? já to u Dr.přeslechla...1 kapku denně? a jak mu to mám dát? na lžičku do mlíka?
Jo a máte některá Baby Calm na prdy? jsem mu to už 2x dala a že by to zabralo se mi nezdá....
10. črc 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Týýý vole! 5,12!! Já měla problém s trapnými tři a půl kily :grinning:

Saly, já dávám do mlíka 1 kapku denně. A jinak holky v květnovkách co kojí třeba kápnou a bradavku, já kapala na dudlík nebo přímo do pusinky :wink:
10. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Aha, bo dudlík ještě kupodivu nemáme...zkusím přímo do pusy,ale když on vždycky tak hladově šermuje, že se mi povedlo mu minule nastříkat i mlíko do oka.. :frowning2: mám tam asi moc velký tlak a on hltá a pak se dusí..už to stříkám i do umyvadla,ať tam toho není tak moc :unamused: no jdu studovat kojení... :wink:
10. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky
Beryl já rodila v Porubě a max. spokojenost i tedka bych chtěla rodit v Porubě, pokud budu moct.
Na ní si nemůžu opravdu stěžovat. :dizzy_face:
Jak se tu tak bavíte o váze, tak ten můj drahý jak se narodil vážil 5,40 a cm už nevím myslím, že 53.
A porod byl přirozenou cestou :grinning: Tchýně jak mi to vyprávěla, tak jsem jí málem složila poklonu :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
já to taky psala Beryl do IP.Naprostá spokojenost, příště jdu zase tam. :slight_smile:

5,40 je teda taky husté :slight_smile: a dědičné to teda není, jo?
10. črc 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
No doufám, že né :grinning:
Malý se narodil o něco dřív, takže to byl pinďa :slight_smile:
Vidím, že jsi čerstvá maminka, gratuluji a všem čerstvým maminkám taky :wink:
A kdo Tě rodil jestli se můžu zeptat, mě předtím Pietroš, nebo jak se to píše :sweat_smile:
Já jsem byla fakt s Porubou spokojená, všechno bylo na 1***********.......
:dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, já jsem asi výjimka, ale pro mě Poruba nic moc, už tam nejdu :wink: Ale to je asi u každé nemocnice, vždy jsou pozitivní i negativní ohlasy. Natrefila jsem na porodní asistentku, která mi vůbec nepomohla, naopak, pořád mi říkala ať nekřičím (jako kdybych to šlo...), takže mám k Porubě psychický blok :unamused:
10. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Můj přítel měl při narození 4,7kg a taky věřím, že to nebude dědičné :grinning: Protože bych to určitě nezvládla.
10. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Moni: dík..mě měla na starost Buchtová, ale pže se to na konci trochu zkomplikovalo, tak byl u porodu jako dozor Gärtner, ten je kapacita, tak to jsem byla v naprostém klidu.. :slight_smile: s tím Pietrošem jsem se nepotkala..jinak pord mi neúspěšně vyvolával Šimetka :slight_smile:

Beranek a nevíš jak se jmenovala? já teda nekřičela vůbec,asi k tomu nemám sklony a hlavně nás v kurzu učili, že když křičíš, tak energie jde jinam než má :grinning: :grinning: já teda zařvala jak malý vyklouzl,celkem dost, ale to bylo spíš úlevou :confused: jinak já měla u porodu asistentky 2.ta hlavní co malého tahala byla nějaká Eva, ale naprosto sympatická..pokyny ale mi dával lékař..ona jen líčila situaci jak jsme daleko :slight_smile:

To je s každou porodnicí, že někdo je spokojený někdo ne..já od toho nečekala nic jen hezké prostředí a socky na pokoji, tak mě teda příjemně překvapili :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
Saly, šimetku znám, ten mě taky vyšetřoval :slight_smile:
Já jsem tak fakt byla spokojená, mě se taky líbilo to, že záchody a sprchy jsou na pokojích a né na chodbě :dizzy_face:
Asistentky jsem měla taky 2, ale vůbec si je nepamatuju-jako jména :grinning:
Jj každý je spokojený jinak :wink:
10. črc 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile:
právě jsem se vrátila z ovy,měla jsem zcuka s kámoškou,že dáme kafčo ale její malá to proplakala a tak z toho nic moc nebylo a má drahá prozměnu v buse cestou domů byla totálně nepříčetná,řvala a řvala...a já jsem tak nerada středem pozornosti :confounded: zpocená jsem byla až na pr...No asi mi to nepřeje a nesmíme překročit hranice šenova :unamused:
saly já dávám vigantol 2kapky denně na lžičku a kápnu do toho trochu mlíka,baby calm 10kapek před každým kojením...no v noci na to dlabu a venku taky...řekla bych že je to ted lepší
jinak já u porodu taky nekřičela jen stukala a pořád jsem si v duchu říkala -už nikdy vííííce :grinning: a porodní asistentka mne pochválila :grinning:
10. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.