• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj, dnes je opravdu hnusně, šílené vedro. Jely jsme domů trolejbusem a Beatka už byla protivná, bylo tam nedýchatelno...
My jsme žádné kapky na bříško nedávali, nějak jsme jí nic nechtěli dávat hned od narození, nějak jsme to nakonec přežili, ale taky byly těžké dny. Uvidíme, jak to bude u chlapečka, prý to bývá horší...
15. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky,
Saly užijte si chatu...
uf, já doma taky chcípám...
kapky: zatím nic, ale chystám se od měsíce na ty probitoické kapky, každý si je chválí, takže to zkusíme. Lefax zabíral taky Terce, tak uvidíme... chudáček malý, někdy se tak kroutí, že bych brečela...
Beranku my s Terezkou jsme to taky až tak nezaznamenali, u Kubiho je to horší, ale ještě zdaleka nejsme v nejhorším, že... no uvidíme...
16. črc 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte :wink:
No já bych to u Amči bez kapiček asi nedala :sweat_smile: A opět potvrzuji, že Probiotické kapky nám zabírají :wink:

My se teď chystáme jet nakoupit, musíme koupit Bebu a taky nějaké jídlo pro nás :grinning:, tak chceme jet teď, dokud ještě v těch hyper super nebude narváno :wink: A pak mám jít s kamarádkou na prochajdu, tak uvidíme, jestli to vyjde :wink:
16. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojte :slight_smile:´
zabi, bereme se pristi sobotu, mam tech priprav uz plny zuby, strasne moc prace nas jeste ceka a pak to bude behem jedinyho dne pryc :frowning2: a navic je mi porad spatne, takze si to fakt neuzivam :sweat_smile:
taky uz se tesim az zase vyrazime!!!
16. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky, zvedám nás nahoru
Maji už se to blíží... neboj, nervy brzy povolí a zbude krásná vzpomínka! Těším se na fotky...
18. črc 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky, bré ráno... :wink:
Tak jak to jde, matky? :wink: U nás docela v klidu. Včera jsme se s našima pobavili - taťka natáčel Amču na foťák a hezky si s ním povídala. Jsme se nasmáli. Hehe, jestli jí ta ukecanost vydrží, máme se na co těšit :grinning:

Včera jsme měli návštěvu, kamadádku bývalou spolužačku z gymplu a Amuška se předváděla jako hodné miminko :grinning:
19. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Hlásím že se nám snad konečně upravilo noční spinkání...usínáme kolem 9,pak kojení ve cca4,v6-7 a pak většinou ještě spinká asi do 8:30 :slight_smile: Akorát teda přes den ještě tak všelijak,ale moc toho většinou už nenaspí,ale zato krásně se snaží povídat a směje se a potvůrka už nechce moc ležet pže nevií co se dějě kolem,takže hybaj matko ber mne na ruce at vidím,nebo bude zleee :grinning:
V sobotu jsme byli u známých na oslavě ročních narozenim jejich dcerky,tak malá byla taky úplně zlatá,nemohla zpustit oči z balonků :slight_smile:
Jinak u nás taky docela v klidu,akorát to bříško teda sem tam trápí :frowning2: zkusím ještě ten Lefax...
A co ostatní jak se máte??A co ten srazík???
20. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj, na chytě bylo skvěle,asi od středy pojedu zas,není tam aspoň takové vedro a když malý řve, tak nikoho neruší.No bříško se nám zhoršilo, mám pocit, že buď jen spí a nebo řve, že mezi tím nic :frowning2: koupím ty probiotické kapky, jsou od měsíce a to máme v sobotu.baby calm, myslím, že nám nepomáhají..řve tak hrozným hlasem, že už jsem z toho celkem na nervy :unamused: sice ne dlouho, ale často..ležet taky nechce jen se furt nosit, bojím se abych ho na to nezvykla..
jinak v kočárku řve jak tur, takže chodím s vakema až ho uspím, tak ho přendáme do kočáru, no začíná se nám vybyrvovat..tak uvidím jestli je to jen tím břichem, nebo jestli je fakt mrčoun...
mizím na sociálku, jdu si vyřídit to porodné a rodičák..zatím
20. črc 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
u nás kojení po 2h k tomu zlobící Terka..uf jsem k.o.
Saly jsme na tom stejně...ale vím, že u něj je to opravdu bříško...kroutí se a prdí, ale někdy mu to nejde... a brečí a brečí. Musím vyděržat... taky už čekám na měsíc na ty probio kapky-..- snad pomůžou...

k nošení: myslím, že takhle malinkatý miminka potřebují chovat a lásku... ale těžko říct,kde je ta hranice, od kdy už ne :unamused: já chovám a chovám a mám pocit, že nic jiiného nedělám... teď budeme mít i ten růstový spurt, tak to je jasné---
gabi k tomu srazíku já jsem pro, akorát asi ne st-pá, to má být hrozné horko...
20. črc 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
příští pondělí jdeme na první hexa a dr.říkala že se při tom může rovnou očkovat prevenarem,nebo ted je nějaká nová vakcína...nevím jestli do toho jít nebo to nechat na později?????
co myslíte?
20. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Gabi já bych asi počkala... aby to nebylo zároveň...ale osobní zkušenost nemám... ten nový to bude asi Synflorix... něco jsem o tom četla, ale podrobnosti nevím... já o tom uvažuju, ale pořád nejsem rozhodnutá, Terka bude očkovaná Prevenarem až cca v 10letech, před pubertou-. Doporučila mi to švagrová, je zdravotnice...
20. črc 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Teda holky, vy si užíváte, už se mám na co těšit :grinning: To abych si ty kapky koupila dopředu :confused: :sweat_smile:
Jinak my jsme Beatku nenechávali očkovat Prevenarem, má jen povinná očkování, nejsme pro nadměrné očkování všeobecně.
My za necelé dva týdny letíme k moři, takže si ještě odpočineme a připravíme se na pořádný zápřah za pár měsíců :wink:
20. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Zuzu, Terezka to zatím v nové situaci nezvládá?
20. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Beranku a kampak letíte? Já bych se vykoupala aspoň někde v rybníku, ale i po 6ti nedělí budu mít strach.--no uvidíme :wink:
Jinak Terezka už o 100% lepší... sice jsme se teda na noc vrátili k plínám--- :frowning2: ale co se dá dělat... snad se to brzy zlepší---
20. črc 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, Beatka má plínky pořád celý den, nějak ještě duševně nedospěla na nočník....
Letíme na Zakythos a hrozně se těšíme. Příští týden jdu na kontrolu a pokud bude vše v pořádku, jak předpokládám, tak můžeme letět.
20. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
beranku jé Zakynthos tak tam jsem taky moc chtěla... hlavně na želvičky :wink: tam bude určitě nádherně... tak snad bude na kontrole vše ok...
ona teda Teri bez plenek tak nějak okolo těch 2let narozenin úplně... ale čekala jsem komplikace no. Je to její způsob, jak se vyrovnat s tím, že není jedináček. Hlavně ale kojím ráno v 5 a pak kolem půl osmé a to už je počuraná, protože je vzhůru, ale jak spím, tak nevstane a nedojde si. Na nočník nechce, chodí na wc s tím sedátkem, ale sama si tam nevyleze... zatím ale není v mých silách vstát a dojít s ní na wc před sedmou h.
Předpokládám ale, že se to srovná časem samo. Jsem dost utahaná, ale psychicky v pohodě... úplně se vznáším štěstím, tak to je kompenzace :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Terezka bude za chvíli určitě v pohodě :wink:
Tak je aspoň fajn, že jsi psychicky v pohodě, to je důležité :slight_smile: Chápu, že je to fyzicky hrozně náročné, zatím si to raději ani nepředstavuji.
Jojo, Zakynthos jsme vybírali hlavně kvůli Beatce a taky kvůli délce letu.
20. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Jé Beránku vy letíte k moříčku? tak to vám závidím - teda v dobrém. My až příští rok. Letos máme strach - Domísek je moc malinkatý na takovou cestu. Vynahradíme si to.
Jé vzpoměla jsem si na minulý rok v tuto dobru jsme byli na Krétě a už jsem měla Domíska v bříšku :sweat_smile: - to to letí - ted už je to takový malý človíček.
No dneska jsme byli na kontrolu po TBC a je to v pohodě. Takže příští pondělí jdeme na očkování.
Zuzi ani mi nemluv o koupání - já bych skočila hned někam do vody. Ted nám ještě neteče teplá voda do neděle, tak to je hrůza. Hlavně v těch horkách to bylo na mrtvici.
Tak holky co domluvit nějaký ten srazík?
Co takhle Třebovický mlýn? je to tam pěkné a větší děti si tam můžou i vyhrát. Ale tento týden nemůžu až od příštího. Ted se o víkendu budeme sdtěhovat, takže toho je na mě ted docela dost. Jinak je mi jedno jestli dopoledne nebo odpoledne. Ale dopoledne by tam zase nemuseli být lidi - což by bylo super.
20. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky zzuzi to je síla jak terka reaguje,obdivuji tě,že to zvládáš :wink: viki je jako správný velký brácha,ale ze začátku měl taky tendence strhávat na sebe pozornost,ve špatném slova smyslu :unamused: ted není škola,tak je to docela v klidu,pže nemá tolik povinností,ale už se zase hrozím září..
jééé moře taky bych jela,nebyla jsem od osmnácti,tak doufám,že příští ro by to mohlo konečně vyjít,taky závidííím :wink:
jinak očkování...kámoška říkala že ve dvou letech stačí už jen jedna dávka...je fakt,že neznám nikoho kdo by prevenar nechal očkovat...zatím...bojím se že je to ted velká zátěž,k tomu chci ještě propíchnout ouška :frowning2: co nejdřív :frowning2:
20. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojte holcinky moje :slight_smile: uz jen 4 dny do svatby :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Majatob, teda tobě se to blíží :slight_smile: A jak se cítíš?
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
fyzicky mizerne, psychicky o trosku lip :grinning:
20. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: maji ty se máš,já bych se taky ještě jednou vdávala :slight_smile: já byla před svatbou taky nervozní,ale v ten den jsem si to užívala a pořád jsem se smála :grinning: ale ženich to nesl hůř :grinning: :grinning: byl nervoznější než já :grinning: :grinning:
zítra chci vyrazit s dětma do miniuni,nechcete se někdo přidat?
21. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Maji,přeji ti ať vám všechno klapne :slight_smile: počasí máte objednané, tak to bude určitě fajn...mi už se taky blýská se svatbou na lepší časy, moje polovička je od pátku konečně rozvedená, čekáme jen na nabytí právní moci a pak teoreticky není žádná zábrana..

:wink:

na srazík bych zkusila taky dorazit, pokud nebudu na chajdě,snad nebude malý umrčený :unamused:
jo a od včerejška dáváme taky probiotické kapky|,měsíc-neměsíc..baby calm jsem jeden den vysadila a světe div se ani neřval..a prděl v pohodě..tak uvažuju jestli mu ty zaražené větry nezačly když jsem ten baby calm začla dávat... :sunglasses:

dovolenou u moře bych taky chtěla už příští rok, ale asi ne letadlem, asi prubnem chorvatsko do nějakého apartmánu raději autem, kdyby něco ať se můžem vrátit...
21. črc 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
jinak včera mi býv.manžel slavnostně podepsal zřeknutí otcovství, tak je to dnes podané, tak snad bude prcek brzy náš :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
já nakonec půjdu taky do kapek,malá se včera tak trápila až hrůza :frowning2: ptala jsem se v lékárně na ten ...co psla žabka :wink: a prý je na stejné bázi jako sab simplex,ten u nás nezabral vůbec :wink: a tak mi poradila ještě lacidofil,jsou to probiotiké tobolky,tak ode dneška vykouším :wink: jinak mamka se chystá do polska tak mi je koupí...nevíte někdo kde je v těšíně lékárna?
21. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
jinak saly velké gratulace,je fajn že tvá nezáviděníhodná situace se začíná ubírat dobrým směrem :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
žabi tobě taky závidím to stěhování do nového :slight_smile: my nedostali ten úvěr,takže přestavba se nekoná,tak jsem z toho dost špatná :frowning2:
21. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
gabi my byli pro to v taky v těšíně u Kauflandu, jsou tam lékárny dvě..jedna otevřená až do osmi do večera a stojí 37,50 což je 226kč a můžeš platit kartou..u nás v lékárně mají ty samé za 660 Kč, takže za tu cenu máš troje...
21. črc 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.