• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jo a uchovávat v lednici, ať ty živé kultury nepozdechají..takže i převoz co nejrychlejší..
21. črc 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
saly a někde kolem vody?mamka tam pojede asi vlakem,tak ji nechci honit po celém těšíně...
21. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ahoj holky.
Gabi kdyby jsi chtěla tak mi dneska jedem do Těšína do castoramy a to je vedle kauflandu tak bych ti je mohla koupit a pak nějak předat.
21. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
žabi dík jsi hodná,mamka mi je zítra koupí :slight_smile: ale zjisti mi prosím kolik v castoramě stojí toto :wink: nemusíš hledat jen kdybys narazila :slight_smile:
http://www.koupelnyatopeni.cz/244-koupit-bambus---bambo-paradyz-bambus---bambo.html
21. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
stačí obklady a dlažba :wink:
21. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Gabi ok. Na tu dlažbu se mrknu a večer dám vědět. Nic jdu se nachystat a nakrmit malého protože za půl hodky přijede manžel a to máme být nachystaní. Tak zatím čusíík.
21. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
ještě mě napadlo že jsem se mohla dát vědět Zuzikovi jestli je nechce. Taky o nich psala. ALe nemám na ní číslo, takže nic.
21. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
gabi: to nevím jestli je i u vody, o žádné nevím..my jeli záměrně až tam

Zabi a jak s malým cestuješ? máš ho nějak v pase nebo někde v občance? já právě včera nevěděla, tak jsem vzala jen rodný list...
21. črc 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko, posouvám hore... :sunglasses:
22. črc 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
jé Žabi to je škoda, já bych je fakt brala...ale nevadí... zkusím tam dojet vlakem a vezmu si termo tašku Avent od odsávačky a budu je chladit, snad to přežijou...
no tak nevím,jestli má cenu psát, že už nemůžu...
však to znáte, že jo.
Kubík papá každé 2h ve dne v noci. Kojení nám jakžtakž jde a přibírá mi víc než krásně.... ale já jsem hrozně unavená. K tomu mi taťulda oznámil, že v neděli odjíždí na služebku do Německa. Málem jsem se z toho sesypala... bude to fakt megakrize- Sama to asi nedám a tchyně. která mi bude do toho ještě pindat, tak ta asi uvidí moje pravé já.

STrašně malého trápí bříško. Jsem na suchém starém chlebu a vodě, piju hektolitry kojícího čaje a fenyklového...
včera jsme byli v poradně - za 2týdny přibral 600g...takže já mám asi smetánku---a dr mi povídá, ať mu místo kojení občas dám čaj nebo převařenou vodu. Čaj nedávám, vodu mi plive, vlastně celkou flašku. Je to můj závisláček...
i nepřišly žádný prachy ze sociálky a pořád něco řeší a my už nemáme ani korunu a taťka odjíždí pryč.--

tak doufám, že se máte dobře...:wink:
22. črc 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
ZuZi: BUde líp :unamused: :unamused: mi všichni říkají, že musím přežít tři měsíce, tak jeden už máme pomalu za sebou...kapky zatím nezabraly, mají prý zabrat 3-4 den,tak jsem zvědavá, je fakt, ale že ho to nechytá už tak často..včera jsme dostali od kámošky masážní uvolňující olej ze saloosu a kupodivu mu zabírá,mám mast pupík, to jen natřu a už řve..asi ho to studí a tady toto je olej lis.za studena a u toho vrní a kupodivu prdí,tak teď ještě masírujeme...

já teda mimo luštěniny a květák jím vše i čerstvé pečivo, když jsem se omezovala, tak prdy měl stejné ve stejné intenzitě, tak to kašlu...já vůbec nevím jak přibíráme, jdu k dr až v srpnu po měsíci, ale roste před očima, hlavně papulka, tak asi přibíráme...váhu doma nemám...

jinak já taky teď řeším rodičák, za vítk.nádražím mi dali papír na potvrzení na OSSZ,takže jsem si zas dnes domlouvala hlídání a jela podruhé tam, a řekli mi, že mi to nepotvrdí, že to musí zaměstnavatel a pak to zas ponesu do vítkovic, takže 3 dny hlídání kvůli sociálky, mě z těch našich úřadů střelí...tak to furt vyřízené nemám, takže budem taky bez peněz..

jinak se máme dobře.. :grinning:
22. črc 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
zuzi bude líp,i když to ted vypadá katastrofálně...my jsme bez tatky skoro pořád a tyhle stavy přesně znám,všechno to na mne padá,do toho brečí malá a s prcek mne něčím vytočí...jako třeba dnes :rolling_eyes: dnes je totální den blbec :unamused: malá celý den pláče a už jsem fakt vyčerpaná...nevím jestli má hlad nebo jí bolí bříško nebo nedejbože něco jiného...
já souhlasím se saly co se týká jídla a kojení...dávám si pozor co jím a stejně je to k ničemu :angry: takže jím normálně,teda pokud se zadaří,takže hodně nepravidelně a rychle většinou co je po ruce :wink:krom luštěnin,květáku a ostrých a hodně kyselých jídel...
22. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
čusík holky.
tak dneska nás čekají tropy - to mě asi cip střelí. Musím hlavně hodně pít at to zvládnu
holky chci se zeptat vy dáváte prckům čajíky v takových vedrech? já ne, ale zase se nažím aby měl malý přísun mlíčka co dvě hodinky i dříve - at není dehydratovaný. Ale dneska mu asi dám vodu. Můžu se zeptat jak má ta voda být teplá? asi vlažnou mu jí dát nemůžu že? já vůbec nevím.
Jinak k jídlu a kojení - tak já už od začátku nejím čerstvé pečivo a věci které nadýmají. A asi pomáhá i ten Lefax, protože fakt nevím co to jsou prdíky. Dneska jsme se museli v noci smát s maželem, protoe jsme šli spát a malý si to prděl jak starý chlap :grinning:
no nic musím jít - idioti něco začali dělat venku a křápou tady a malý se vzbdil
23. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Žabi, vodu převaříš a pak může být klidně i vlažná... Ale já Amushce dávám radši teplejší (i čajíky), páč jak je to vležné, nechce mi to...
23. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky,já se taky chtěla zeptat na čajík,zatím taky jen kojím...ale když je takhle extrémní horko,asi by nebylo špatné zkusit čaj nebo vodu...já dnesa asi pojedu k našim a naložím se do bazénu i když včera hlásili že nejlepší je sedět doma...
23. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
žabi co v polsku?nakoupili jste dobře?a nenarazila jsi tam na ty obkladačky?
23. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
jo a už máme taky kapičky :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Gabi koukala jsem tam po těch tvých kachličkách, ale nenašla jsem je tam. Jinak v polsku jsme nakoupili toho dost a hoooodně jsme ušetřili. Jsou tam fakt neporovnatelné ceny
Jo a jinak já taky plně kojím, ale v takových vedrech chci malému aspon trošku dát toho čajíku - i dospělý člověk má pořád žízen a včera jsem měla malého co chvili u prsa a pak už mi to mlíko začal blinkat. Tak si myslím že to bude pro něj i změna trošku se napít toho čajíku.
23. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jj taky si myslím :wink: zabi y vaříš z koj.vody nabo normálně z vodovodní?
23. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
jinak dík,taky chci jet nakoupit do polska,pokud teda bude za co :frowning2:
23. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Gabi chtěla jsem z kojenecké, ale nemám jí dneska doma, tak jsem dala vodovodní. My jí taky doma pijeme. Tak snad mu bude chutnat. Jinak jsem mu dala tento čajík:
http://www.goldim.cz/cs/e-shop/003-babio-fenykl-detsky-biocaj-?parent=60
23. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
holky kupovali jste takový ten ušní teploměr? máte ho některá?
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzu, tvůj příspěvek je vlastně tragicky, ale napsala jsi ho tak výstižně, že jsem se musela smát :sweat_smile: Já vím, že to není vůbec lehké, čekají mě podobné chvilky. Už jsem říkala, že to dopadne tak, že mi tu budou brečet dvě děti, matka hysterka je tu nechá oba a půjde ven na vzduch...
Jinak my jsme dávali Beatce před 2 roky, byly stejné vedra jako teď fenyklový čaj, může se používat od ukončeného druhého týdne a navíc je i na to břicho, takže jsme nakonec moc velké problémy neměli.

Ušní teploměr jsme neměli.
23. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Já jsem kupovala do půl roku kojeneckou vodu, ale ta vodovodní má ještě lepší složení než ta kupovaná, schválně jsme se dívali a není žádný problém používat rovnou tu z kohoutku :wink:
23. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Beranku to jsem ráda, že tě to rozesmálo...mě vlastně taky, když to čtu... já to píšu hrozně tragicky, ale ve skutečnosti to není tak zlé, jinak bych tu nebyla...
fuj, to je hic dneska--- visíme u zdroje skoro pořád :grinning:
jinak převařuji vodu z kohoutku...balenou nekupuji.-- snad to bude ok. Žabi ten čaj co jsi házela odkaz mám taky...pak ještě Hipp ten hrozně koncentrovaný, dává se jen čtvrt čajové lžičky a trochu pomáhá. Už máme pribio kapky, tak do 5 dnů očekávám zázrak :wink:
berryl nejdřív jsem ho chtěla, ale pakjsem na různých diskusích četla, že jsou většinou nepřesné, tak nevím.
23. črc 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak se jdu dneska pochlubit s mým pokus dát Domískovi čajík - kdyby uměl mluvit asi by mi řekl - NEPAPAM.
No nechtěl. Trochu pocucal, a tím skončil. Ono to není tak sladké - teda respektivě vůbec to není sladké - tak jako mlíčko. doufám že takové vedra už nebudou. dneska je to na zdechnutí. Celý den s Domískem doma a byl docela protivný - asi mu chudákovi taky nebylo dobře z toho vedra.
Jinak už začínám šílet z toho stěhování - příjde mi že toho máme moc na přestěhování a já to nemám sbaleno - je to nekonečné.
Tak já jdu pokračovat sbalením. Tak hezký horký večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky děkuji někde si ho maminky chválý a jinde píšou, že je nepřesný! jak teda měříte teplotu do zadečku?
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Berryl když mám podezření na teplotu tak měřím v zadečku OMRONem s ohebnou špičkou... měli jsme i jako dárek od známých ten teploměr v dudlíku ale to už vůbec nefunguje :grinning: Terka ho plivala, takže to ani nešlo změřit. Vesměs jsem pochopila, že kvalitní čelní měří správně. Ale jak se pozná kvalitní už jsem nenašla...

Žabi no tak to jsme na tom stejně...holt klukům mlíčko chutná a s nějakým čajíkem na ně nesmíme chodit... taky doufám,že vedra už nebudou... byli jsme vyčerpaí všichni a to jsme dopoledne byli venku, protože s nima nebylo k vydržení. Stěhování vydrž - ještě si to před 3rokama pamatuju - ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet, jak se stěhovat :wink: pak budete mít krásné bydleníčko ve svém :wink: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
zuzu děkuji za radu :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
berryl není zač :wink:
24. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.