• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
My jsme zatím moc teploměr nepotřebovali, opravdu vyjímečně do zadečku.
24. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky přidám taky svou trošku do mlýna...nám se osvědčil digitál do zadečku,pro mimi je asi nelepší.
my teda čajík koupili,dostali jsme k němu od hodné tety kámošky i skvělou lahvičku :slight_smile: ale Páťa byla včera naprosto úžasná,tak jsme to v pohodě zvládli s maminčiným mlíčkem :grinning: tak příště :wink:
24. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
akorát má ted poslední asi tři dny úplně řídké kakání...jinak je v poho,tak nevím jestli se tím mám vzrušovat?
24. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj holky zvedám nahoru...
Gabi jé to asi neporadím... myslím,že radši by ses měla zeptat mudry..přeci jen Paty už není novorozenec,tak aby ji netárpil nějaký neduh :wink:
26. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holcinky, zdravi vas PANI SMUTNA :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
jééé maji veliké gratulace :grinning: ale máš být veselá ne?? :grinning: :grinning: :grinning: tak povídej jaké to bylo???
26. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hojte, ženy! :slight_smile:
Jůůů, Maji, moc gratuluju!! Nooo, ale máš to těžký úděl s přijmením :wink: Neměli jste propršenou svatbu?? Povídej, přeháněj! :wink:
27. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
maji gratuluji :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Maji gratulka... a co fotečky, jsou někde??? těším se na detaily...
27. črc 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: dobre ranko :slight_smile:
fotecky zatim nemam, az je dam na beremko, pridam sem odkaz :slight_smile:
prselo nam cely den, ale kdyz jsme potrebovali, bylo hezky, takze foceni na zamku a potom v lese a nohejbalovej turnaj byl vb suchu :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
dobré ránko :grinning: tak jak maminky?co nového?
Má drahá ted usla v křesílku,poslední dobou dobré uspávadlo :wink: má tam vibrace a to se jí líbí :slight_smile:
dnes jdeme na tříměs.prohlídku a asi i očkování,tak jsem zvědavá co bude...hned bych jí chtěla ještě tento týden nechat prostřelit dírky at už to máme z krku.
jinak bereme probio kapky,zatím nepozoruju žádné zázračné účinky,tak uvidíme,je to teprve čtvrtý den...
maji těším se na fotky :slight_smile: a jak se cítíš jako vdaná paní???mi to nějak ani nepřišlo :wink:
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
gabi, me taky ne, krom prstynku na ruce... :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Maji tak hlavně že fotky vyšly...moc se na ně těším...
Gabi tak u mě děs a bída: přišel mi papír ze sociálky a jsme bez peněz, táta v Německu, peníze přijdou až příští měsíc sice i za předchozí ale co je mi platné,když do 20. budu bez koruny... tak jsem ty naše úřady normálně ořvala...
Maji ještě ti bývá špatně???
27. črc 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Maji, taky gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
zuzi jak tože jste bez peněz?zase ty naše blbé úřady?úplně tě chápu já byla taky tři měsíce bez příjmů,díky bordelu na soc.v praze odkud mi chodí mat. a z jednoho platu to jsme byli těžce v mínusu...a když to přišlo,tak se poplatily dluhy a byli jsme jsme zase v... ted mi to poslali zase později ....bude líp :wink: hlavně že jste zdraví,zní to sice lacině,ale je to pravda neee? :wink:
jinak my máme za sebou první hexa,chudinka plakala tak strašně smutně :frowning2: ale zvládli jsme to a zatím je klid,akorát není zrovna ve své kůži...snad se to obejde bez teplot,tvuj tvuj...at to nezakřiknu...
a váha 5310 :grinning: takže přibíráme pěkně,mamčino mlíčko je ok :grinning:
27. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
zuzi, jj, je mi blbe furt, uz me to docela stve jak furt nejsu schopna nejak rozumne fungovat..no ale co se da delat nez to vydrzet, ze :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
maji mi bylo blbě asi štyři měsíce pak jsem měla chvíli klid a pak ke konci mi bylo zase blbě :wink: ale nevěš hlavu :slight_smile:aa přitom u Viktorka bylo těhu naprosto super :wink:
27. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Gabi máš pravdu...hlavně,že jsme zdraví,hlady neumřeme,ale chci jet k mamce tak abych měla na jízdenku a hlavně se mi neodečetly platby za inkaso, mobil,spoření,pojištění, auto atd...a protože mám mbank tak sice super nic neplatím, ale nemůžu si to tam vložit, můžu jen poslat složenkou a to bude trvat týden, tak abych neplatila penále nebo tak...nevím...
gratulace k přibírání:wink:
Maji vydrž bude líp!!!
27. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
já naštěstí platím ze svého účtu jen jeden úvěr a vikimu obědy a a družinu na to mi stačily alimenty co mi tam chodí...
a kdy se manža vrátí??
já tu dnes asi budu sedět do noci,pže musím hlídat tu mojí malou princeznu :wink:
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Gabi až za 14dní... problém je v tom, že más sebou kreditku, na které jsou všechny penízky... jinak bych problém neměla...ale tak nějak to zmákneme...

jdu do hajan, snad bude Kubi aspoň 2h spát...dobrou noc :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj po delší odmlce :slight_smile: byli jsme celou dobu s amlým na chatě, je to úúlně super, není tam takové vedro a když brečí nikoho neruší :slight_smile:

Jinak v první řadě gratuluji paní Smutné a moooc se těším na fotky :wink: nevím jestli jsem hoidila info, že můje půlka je konečně rozvedená, tak se mi taky blýská se svatbou na lepší časy :confused:

V druhé řadě hlásím, že u nás probio kapky zabraly, asi tak někdy pátý den..eliminovalo to prdy tak na 95%, sice se kření, dělá sklapovačky, heká., ale prdí svépomoci,takže žádné křeče...teda zatím klepu, tak te%d když pláče, tak chce nosit nebo spát, špatně mi nějak usíná,tak je vdycky nevrlý, ale jinak v pohodě, takže já kapičky doporučuji...baby calm jen dojíme, je to tak na 2 dny a pak konec

jinak zas máme všude potničky :frowning2: mám na to Sudocrem a celkem pomáhá, ale potí se mi hodně,hlavně pod vlasya to ani čepičku nedávám

teploměr mám digitální do zadečku a měřím tím i vodu ve vaně
28. črc 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly :slight_smile: tk vidím že jste stále v poho,to je dobře :grinning:
Paťulka měla ze začátku taky pořád potničky,měla osypanou celou pusinu :unamused: docela trvalo než jsme se toho zbavily,ale ted už je to dobrýýý :wink: taky ji moc neoblíkám a čepičku jen když fouká.
jinak reakce po včerejší hexa docela v poho,včera byla taková spavá,teplota nejvíc 37,6 v noci,ještě dens měla trochu zvýšenou ale je vysmátá :slight_smile: tak jsem ráda že to máme za sebou...aspon prozatím
:wink:
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
kolikrát se chodí na tu hexavakcínu? a kdy poprvé? o očkování jsem se zatím nestarala.jdeme k dr.až v pondělí a zároveň jdu na konrolu po šstinedělí..uletělo to teda šíleně.. :unamused:

s těma potničkama fakt nevím, koupu ho v těch vedrech každý den, ale stejně to nepomůže,máme i trochu opruzené kolem gumek u nožiček, ale co nadělám..mažu ho bepanthenem , omývám několikrát denně vodou a stejně se tomu nevyhnu :cry:
29. črc 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Beatka se nám po příchodu z porodnice celá sloupala, vypadalo to tak divně, ale pak už to bylo dobré. Potničky taky měla, protože bylo hrozné vedro. Myslím jsme jí to na některých místech potřeli líhem, co jsme měli na pupík nebo nechali tak, to přejde.
29. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Ale vypadá to hrozně, jak bysme se o něho ani nestarali :confused: ale co chceš v těch vedrech, že ? je sám rád že žije..

jinak k těm čajíkům..nám na kurzu říkali, že půl roku nemusíme dávat ani čajík, že si žízeň uhasí předním mlíkem, jen že třeba lijí častěji a mméně..u nás to tak je..nedávám nic jen mlíko
29. črc 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky po stráááášně dlouhé době, konečně jsem se tu k vám dostala. Dělala jsem velký gryntlík, jelikož se nám slavnostně odstěhoval tchán do svého a zase pro změnu tu k nám přijde na měsíc manželova segra s rodinou, jelikož předělávají byt. To bude o nervy. Hlavně ať je hezky ať může být synovec od rána do večera venku jinak zcvoknu.
Všem novopečeným maminkám gratuluji a Maji tobě gratuluji ke svatbičce. To je fofr, totál nestíhám jak jste se tu rozrostly. Dočítat vás teda ¨nebudu to by bylo na dlouho. Jen budu reagovat k posledním příspěvkům. My si nechali na slovensku koupit probio kapky a zatím jsme je teda nepoužili, jelikož Vojta cvičí tak usilovně nohama, že prdí jak velký chlap. Na dvouměsíční prohlídce nám paní doktorka doporučila ať vyzkoušíme čajík nebo vodu, jelikož jsem kojila co hodinu a půl a z obou, tak ať si prý prsa odpočinou (taky už mě náležitě bolely, že ani Bepanthen nezabíral). Tak jsme vyzkoušeli čajík a toho zvládá Vojta vipít tak jen pár kapek. Pak jsem se ale dočetla na netu, že občas bývá krize než se začne tvořit více mlíčka pro potřebu malého. Takže teď už je zase vše v normálu, ale přišel další problém. Vojta už je natolik zvědavý, že se mu nechce usnout, ale tělíčko by už jako spánek potřebovalo, takže bývá tak čtvrt až půl hodiny před usnutím hrozně protivný. Ale dá se to. Jinak informativně na dvouměsíční prohlídce vážil Vojta 6300 g a měřil 62 cm. Teď jdeme 11/8 tak jsem zvědavá na ten skok. :grinning:
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojte, mamky :wink:
Tak jsem ráda, že kapky zabraly i někomu dalšímu :wink: My jsme z Beby Sensitive přešli na Sunar HA, páč se mi zdálo, že měla amča po té Bebě nějakéhustější hovňousy a šíleně tlačila a vylezl z ní jen takový bobeček... A taky během dne dost blinkala... Dneska máme sunar 3. den a vypadá to, že ublinkávání se zlepšilo. Tlačí sice stále dost vehementně, zato ale docela kvalitní množství :grinning: Tak uvidíme, jestli to tak bude natrvalo, zůstanem asi u Sunaru... Kdyby byly zas nějaké problémy, zkusím ještě Hipp HA Plus a pak se rozhodnu, co bylo nejlepší... Je to věda teda! :wink:
29. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: no andu to věda fakt je..všímám si, že řešíme jen prdy a hovňousy...to je podstata všeho :grinning:
my teda máme zas dneska nějaké řídké, ale co se divit, když mamka měla utopence, meloun a kafe..nemá to být z čeho husté:slight_smile:) a normálně do sebe valím čerstvý chleba a malý na to nějak nereaguje, tak že bych prubla hrachovku? :sunglasses:

Hafi zdravím po dlouhé době, koukám, že malý už má taky skoro 3 měsíce..to je mazec :wink: já jsem strašně zvědavá kolik jsme přibrali, uvidím v pondělí...poslední vážení bylo před třemi týdny..
29. črc 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Hafi! Heh, no to máte veselé! Tchán se vystěhuje a rodinka přijede... Ale tak zas pak budete mít na dlouho klid, né? :wink: Muhehe, jinak je Vojta taky pěkný kousek, což :wink: Amča má zatím průměrnou váhu i výšku, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál :grinning:

Sala, jojo, taky mám pocit, že už nemluvím o ničem jiném než o kadění, prdění, blití a podobně :grinning:

My jdem na kontrolu 3.8. Měli bychom možná až 10., ale chci se Dr. zeptat na to Amčino hekání u kadění (muhehe a je to tu zas! :grinning:), tak tam pujdu dříve...
29. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj,zdravíme čerstvě tříměsíční :grinning:
saly my dávali na poničky takovou smradlavou holtovu mast,ale smrdělo to tak hrozně,že jsem ji mázla jen párkrát trpělivě čekala až to přejde :wink:jinak na první dávku očkování hexa se jde ve třech měsících,pak po měsíci ještě dvakrát...
já teda k tomu čaji ještě nedošla,jinak dr.říká že mlíko stačí...s kakáním my problém nemáme,malá kadí až dost,často až na záda :grinning: ale taky má řidší,myslím že je to tím vedrem :wink: murdy jsem se samozřejmě zapoměla zeptat :unamused:
hafi to máte doma dobrý průchoďák :slight_smile: tak držím palce a jinak super že se máte dobře :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.