• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Já jdu taky třetího a taky se teda poptám na to "řidčí" :slight_smile:
Gabi: hrozně to letí..3 měsíce, no my už taky jedeme druhý.. :wink: příští týden konec šestinedělí..

holky a jak s tím srazíkem? to se asi nepohlo, co? no my už se teda zúčastníme taky,myslela jsem, že je brzy, ale než to domluvíme, tak budem mít taky Tři měsíce :sunglasses:
30. črc 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :sunglasses: saly asi to tak nějak dopadne s tím srazem :grinning: tak holky co???????už bychom to mohly dát nějak dokupy... :wink:
30. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
jinak 20,8,jdeme nastřelit náušničky :slight_smile: chtěla jsem dřív ale paní dr.ke které jdeme tam ted nebude mít sestru...doufám že to bude v poho :wink:
30. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ten sraz asi nejlépe někde v zahrádce, ne? Někdo tu navrhoval ten Třebovický mlýn,..sice nevím kde to je,ale pokud to tam je trochu přizpůsobené, tak třeba tam?
30. črc 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Holá... Ehm, no tak vůbec netuším, kde Třebovický mlýn je (no jako samože v Třebovicích, to chápu! :grinning:), ale jezdím zásadně a pouze nízkopodlažními spoji! Takže jestli ta 4, či co tam jezdí, jede nízkopodlažní, může být! :grinning:

Gabi, my jdeme na náušničky taky až po Hexe. Dr. by je na mé přání sice píchnul i dřív, ale já Amču tím bodáním nechci trápit, takže jdem nastřelit jinam a tam můžem až po očkování. A jsem zvědavá, kdy to bude, páč poslední 2 týdny v srpnu tam mají dovču a nevím, kdy nám Dr. Amču bodne :wink:
30. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
no pro mne třebovice taky kapánek z ruky...ale asi budu jediná brzda :confounded:
mne to očkování -ten neštastný pláč,ještě víc utvrdilo v tom že necháme dírky nastřelit,myslím že to bude rychlejší a šetrnější...tak pak dám info :wink:
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
andu a jdeš k té známé dr.?my jdem do havířova,mám to kousek,doporučila mi ji jedna maminka z koníka :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Bré ráno :wink: Tak u nás se v 6 papalo, taťka před chvílí odjel do práce a prtě zas spí, tak já půjdu asi uklidit :wink:

Gabi, jojo, jdu k té známé, máme to od nás kousek a je to taková milá paní :wink: Psala, že hůř než holčičky to nastřelování snášejí maminky a tatínkové úplně nejhůře :grinning: Ale prý to opravdu bolí jen minimálně. I když se obávám, že ta naše hysterka bude ječet tak jak tak :grinning: Určo pak pisni jak to Paty zvládla :wink:
31. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
ahoj kočky,
tak mi je celkem jedno, kde sraz bude, ale zítra jedu k mamce na týden, takže to pro mě na tu dobu padá. Ale možná než se domluvíme, že se zase vrátím :wink: klidně ten Mlýn nebo cokoliv. Nemám problém se dostavit po Ostravě kdekoliv :wink:
naušničky: nechali jsme píchnout a v pohodě. Taky jsem to snášela hůř já než ona :grinning:
31. črc 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ten Mlýn byl jen nástřel :slight_smile: mi je to taky jedno, klidně někde v centru, jestli jedu z Hrabůvky do Poruby nebo do Centra..to mi vyjde tak nastejno..
my byli o víkendu u tchýně na chlupě a mylý se tam zas přdvedl, řval jak tur.Všichni kolem něj skákali, nosili a byl furt umrčený..buď jedl, spal nebo řval :frowning2: tak si ho fakt užili...no je to s ním čím dál lepší,mám pocit, že fakt když nespí tak jenom řve a celkem bezdůvodně a troufám si odhadnout, že prdy to nejsou :pensive:
3. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :grinning:
saly nevěš hlavu :wink: malá má taky takové dny,kdy celý den kńourá a pak je zase v pohodě :wink:
my máme od středy doma tatínka tento týden zůstává na ostravě,tak to je super :grinning: včera jsme byli na výletě v Karlově studánce,bylo fajn,akorát hodně lidí,nebylo kde zaparkovat,ale aspon tam nebyl takový pařák jako tady.chtěli jsme i na Praděd ale autem se na Ovčárnu nedostanem,mysleli jsme že jo a busem se nám nechtělo s kočárem mačkat...tak příště :wink:
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
jinak ještě naše pokroky :slight_smile: Paty ted úplně roste před očima :slight_smile: až mi začíná být trošku líto že už není taková malilinká :slight_smile: ale už sahá na hračky a osahává nám tváře,pořád zvedá hlavičku a záda jakoby chtěla sedět :slight_smile: zato pasení koníků ji moc nebere,nejraději se nosí a kouká kolem sebe,všeeechno ji ted zajímá a všechno komentuje :slight_smile:a pořád se hýbe,máchá rukama jede na kole :wink: je to prostě skvěleeee koukat jaké dělá pokroky :grinning:
3. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj Gabi, on nekňourá, on hystericky řve :frowning2: už nám to všem leze dost na nervy.třeba teď řval od půl deváté do teď a vyčerpáním usnul...ale u toho řevu se vůbec nekroutí, chce prostě furt nosit nebo se věnovat a když se mám chystat k Dr.tak to je pak radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnů kdy jev pohodě značně ubylo :angry:
jinak na kočárek jsem si zvykla, spíš jsem se s ním naučila jezdit a jsem moooc spokojená, dostanu se s ním všude a hlavně pořád využívám jak je skladný, spíš rozkladný.. :slight_smile: jen ty cvoky u tašky mi taky nefunguju a od sucháče to mám podřené taky :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
tak já hlásím, že od včerejška od večera máme dudlík.Malý zas tak řval, že to M.nevydržel a normálně mu ho tam narval :grinning: a 2 hodiny držel, aby ho nevyplivl a světe div se zabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže už jsme taky dudlíkáři :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráánko :slight_smile:
saly já myslela že už dudlíkujete :slight_smile: tak vítám v klubu dudlíkářů :grinning:
jinak malá včera taky hysterčila ráno a večer před spaním ji chytl úplně šílený srdceryvný amok :frowning2: že jsem fakt nevěděla co s ní...nakonec usla u prsu...jo a v v jednu v noci brutálně kadila :grinning:
saly a máš na kočárku taky odřené kola,nebo jen já jsem takové jelito :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
on dudlík nechtěl ani nepotřeboval, ale včera už nám fakt došly nervy...teď spí, ale už jsem mu ho byla aspoň 20x podat..zlepší se to? naučí se ho líp držet? strkám mu před to ruku, ať mu vydrží co nejdýl, ale myslím, že se mu zalíbil :sunglasses:

já už ho mám odřený celý, 2x denně min ho skládám do auta, už ho ani nevozím do bytu, rovnou nechávám v autě..mám odřenou i kostru..hlavně vpředu jak furt do něčeho vrážím..

včera jsme byli u Dr a malý už váží 5kg a 58 cm... přibral za 4 týdny 1110g, to je mazec co? jdu podat dudel :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
gabi chci si odstříkat mléko do mražáku, ale ty sáčky jsou šíleně drahé.děláš to? a do čeho to mám dát?
4. srp 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
jééé no to jste šikovní :slight_smile: my měli před týdnem 5,30 :wink: ale je to holt chlap no :slight_smile: a neptala jsi se na to řidší? :slight_smile:
malá má dudel od narození,ale snažím se jí o dávat jen na uklidnění když je zle,nebo na uspání když nemůže zabrat,někdy jí ho taky přidržuju...i když bez dudlu usne málokdy,ale zase lepší než usínat s prsem :slight_smile: nicméně poslední dobou jsou prstíky nebo líp celá ruka populárnější než dudel :grinning:
s kočárem jsi mne uklidnila,už jsem se bála že jsem kopyto...na kostře mám taky pár škrábanců :unamused:
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
no to nedělám,ale už jsem o tom taky uvažovala...ani u viktora jsem neodstříkala pže jsem neměla potřebu,takže v tom jsem úplně nezkušená...možná poradí ostatní kojičky :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
ptala jsem se, říkala, že pokud kojím, že to vůbec neovlivním, že je jedno jakou to má konzistenci a barvu, hlavně, že je několikrát denně, že se vyprazdňuje..
malý taky právě dudlal vždycky ruku, uvidíme co ten dudlík, teď tu sedí v lehátku s dudlem a vypadá spokojeně :confused:

já mám v jedom prsu šíleně moc,odstříkám i 1,5dcl za 20 min a v druhém skoro nic, tak jsem si půjčila el.odsávačku a zkouším to slabší rozkojit, zatím se to ale nedaří.. dám to asi do přesnídávkových sklinek
4. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
4. srp 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
supeeeer fotky :slight_smile: takový bobišek :slight_smile:
saly kokala jsem na netu na takové kelímky na mlíko,jsou od různých firem,napojíš to na odsávačku a pak dáš dudel a piješ...teda prcek :grinning: určitě je to fajn investice pokud odstříkáváš...
4. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
jinak malá si ted taky hoví v lehátku,někdy mi při vibracích i usne...to byla taky dobrááá investice :grinning:
4. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Holááá hej, ženy :slight_smile:

Saly, já jako exkojička :grinning: Dávala jsem mlíčko do skleniček od přesnídávek a podobných věcí a v pohodě!:wink:

Jinak, Gabi. Nebylo něco ve vzduchu včera?! Amina totiž večer ječela ale úplně hrozně! Jsem se vyděsila, co to je! Vůbec nemohla chuděra usnout, remcala i u lahvičky a musela jsem ji uspat v náručí! No podezřívám ji, že si zvykla na ten odpolední spánek v postýlce a včera jsme byly celý den venku. Tak možná to byl ten důvod! Uvidíme dneska...

My jdem k Dr. příští týden a počítám, že Amushe bude mít kolem 6 kileček. Taky poněkud roste :grinning: A strašně si oblíbila světlušáka od Lamaze a též si s ním fur vykládá a zkouší hlasitý smích. Tak se tež vždycky chlamu :grinning:

A dneska se mi povedla výýýborná věc! Amushka má ještě trochu tu moučnivku (v po doktora poprosím o něco lepšího než je ta fialka), tož jsem jí to zas chtěla máznout a u toho se mi z culíku uvolnil dread a zhodil mi tu lahvičku :angry: Fialový stůl, fialový nočník, fialové plíny! :grinning: Jsem nadávala jak dlaždič :grinning: Jako z toho stolu a podlahy to dolu šlo, ale plíny teď máčím ve Vanishi a nic :angry: Tak asi bude mít na dvou plínkách batiku :grinning:
4. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoooj andu,sem si vzpoměla když mluvíš o té vylité fialce,jak jsem se chtěla v sobotu udělat pro manžela krásná a sexy,tak že si hodím na nehty rudý lak...jasně že po prvním máznutí skončil celý na plovoučce,viděla jsem rudě úplně všechno,brečela jsem a nadávala a drahý už v duchu rozebíral podlahu :confounded: odlakovač to akorát fajně rozmazal :astonished: ale nakonec to šlo dolů realem :sweat_smile: uuuuffff
jinak plíny namoč do domestosu krásně ti je vybělí :wink: a pak pořádně vyprat :wink:
4. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
na moučnivku nebo co jsme to taky měli jsem měla taky fialku...jsem si jistá že jsem ale pro malého kdysi měla bílou vodičku,ale bohužel nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje a dr.tvrdí že nic jiného není :unamused:
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
nebudu mít toho mlíka hodně, odsávačku mám půjčenou za 60 na den, tak ji nechci dlouho, tak to asi pořešm těma přesníd.sklinkama,vyvařím a bude..sáčky od medely 20 ks na netu stojí přes 400, tak to bych se vyprdla..
ručně odstříkávat pak už nebudu na to bych se mohla vy..mám půjčenou tu dvoufázovou od medely a nemá chybu co se s tím všechno tak rychle vydojí :grinning:

jo a malý mi te´d usnul ve vibrátku i s dudlem a dokonce zapomněl, že řval hladem, tak už 4h nejedl..chytrá věc ten cumlík :grinning:

taky jsem chtěla malému pořídit něco s klipem na kočár od Lamaze, ale ceny mě teda zaskočily :angry:

Dr,mi dala na to jeho obsypání fenistil kapky, neužívala jste některá? kdyby to náhodou nebyly potničky lale nějkaá alergie
4. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
jo a co je moučnivka? :confused:
4. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
teď jsem hodila do alba ještě nějaké "dudlíkové" :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
fenistil znám je dobrý...
jj ty ceny jsou brutální taky jsem koukala,my dostali ted takovou barevnou kytičku,šustí,po zatáhnutí hraje má na sobě různá kousátka,moc pěkné,sice nevím kolik stálo ale určitě ne moc...
4. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.