• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Saly, moučnivka je taková plíseň v pusince... Asi jsem málo vyvářela dudle, noo :sweat_smile: No Gabi, Vanish to trochu vybelil, ale asi fakt použiju ten Domestos...

A Saly, mi koupili Lamaze ve slevě, ale i tak byl dost drahý. Nicméně jedna holčina z koníka mi pak poradila, že na mimibazaru se dají pořídit tak za polovinu. A je to fakt! Další kolo vezmu určitě tam :wink:
4. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
saly super :grinning: já taky chtěla dát nějaké fotky ale nechce mi to tam vložit že jsou velké a já nevím jak je zmenšit :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
já ted pokukuju po nějaké ohrádce nebo cestovní postýlce že bych pomalu udělala malé v obýváku hrací koutek :wink:
4. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
tu kytičku máme taky :grinning: ale není lamaze, že?
já už mám ohrádku půjčenou od kámošky..
jo a jak ti ta kytička hraje? nám nee, ale je na ní napsané, že má? dodávalai jste tam baterku nebo už byla..?

holky já mizím do té porodnice...zatím
4. srp 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
neee to není lamaze :slight_smile: když za ni silně zatáhnu tak hraje :slight_smile: baterka v ní byla
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
tak já to zkusím...podle popisu by to mohla být ona :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
jo a na ty prdíky mi ještě včera moje Dr.doporučila Laktobacílky Baby.Je to nějaká novinka a není to tak drahé a prý to funguje na stejném principu, tak kdyby chtěl někdo vyzkoušet...

http://www.swissherbal.cz/index.php?menu=21&id=65
4. srp 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: dneska taky nevypadá, že by byl hic.. včera malý pěkně usnul, snad poprvé bez řevu a a ni dudlík jsme nepotřebovali a spal až doteď :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
my teda včera usli s brekem zato dřív než jsem stihla malou okoupat :slight_smile: budu muset to koupání asi přesunout na dřív...
teda další mimi co spí celou noc :slight_smile: a my nic...
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
bré ráno!:slight_smile:
Jůůů, Saly, tak to máš v pohodě, že se u vás tek dobře spinká! :wink: Já dávala dneska ve 2 hodiny ráno, tak sse jen obávám, ať si na to pipinková nezvykne... A navíc se rozhodla, že spát bude chodit o hodinu dřív a vstávat v 5... No na štěstí pak ještě usla a vzbudila se v 8, ale já už nepospala :sweat_smile: Tak si s ní asi půjdu zdřímnout po obědě :wink:
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
My se poslední dobou ustálili na usínání v 20.30-21 noční kojení kolem 4 a pak se budí v šest a ještě zdřímneme tak do půl osmé osmi spolu v posteli...
5. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
hmmm, koukám, že jsem zapomněla napsat, že v ty 2 ráno jsem dávala čajík :wink:
5. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
to já nemyslím, že jako spal non stop, vstával na kojení ve dvě a pak v šest :slight_smile: no ale dnes má nějaký spavý den.Šli jsme na procházku v deset ráno a dorazili v pět odpoledne, celou dobu spal, jen jednou pil, tak jsem obšlápla všechny kámošky a teď už zase spí a bez koupání :slight_smile: to je ale vyjímečné,,,
5. srp 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Holaaa, holky :slight_smile: Tak Amushku dneska chválím :slight_smile: Vzbudila se ve 2:30 na čajík, žehla 50ml a pak odpadla až do 7. A teď ještě spinká v postýlce, ale mám pocit, že za chvíli bude chtít jít ven :wink: Já se akorát fakt obávám, aby si na ten noční čajík nezvykla...No ale tak je ještě malinká, tak pak ji to třeba postupem času přejde :wink:

No jak jsem říkala, už se vzbudila a je teď se mnou u počítače :slight_smile:

Holky, už jsme mimoušům stříhaly nehtíky na nohách?? Já akorát palečky, mám pocit, že ostatní jí rostou nějak pomalu... Nebo možná se ulouply samy??
6. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
ahooooj :grinning: Andu šikovná Amuška :slight_smile:
andu já už nestříhám akorát malíček a prsteníček :wink: na nožkách :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
ahooj,tak my usli v devět a pak jsme vstávali ve dvě a pak až v sedm, takže vlastně jen jedno kojení v noci.No jsem šťastná jak blecha, tak doufám, že ho to nepustí :sweat_smile:
já jsem taky stříhala na nohách jen palce...ale ruky rostou nějak strašně rychle :frowning2:
6. srp 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly :slight_smile: jj ruce sříháme pořád :slight_smile:
včera Páťa vydržela asi hodinu ležet v postýlce a hrát si s tou květinkou:slight_smile: ,měla jsem postýlku v obýváku,tak nás viděla, v ložnici by asi tak dlouho nevydržela...právě proto ji chci koupit tu ohrádku :wink:
6. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
jojo, n rukou má taky drápy :grinning: Ale ty nožky jsem jí teď kontrolovala a dobrý...No a do teď tu se mnou seděla ačumákovala a teď, kdyžji krmím, spí u toho :angry: Tak jí vždycky musím tu lahvičku vtáhnout z pusiny a nechat ji trošku su vzteknout :sweat_smile:
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
gabi to já ho mám pořád v tom vibr.lehátku..nechce mi ležet na zádech vůbec..nikde..musí mít aspoň vyvýšenáý polštář, mám polštář i v kočárku

tak my zrovna řveme v postýlce, přenesla jsem ho, myslela že spí a NEVYŠLO :confounded:
6. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
jo já mám malou taky často v lehátku,ale taky to není moc dobré,ležet nechtěla ale ted když už si všímá víc hraček,tak se i v leže na chvíli zabaví...taky jí dávám na polštář,ale ted jsem četla že se to nemá dělat...nicéně kočárek ji nějak přestal bavit zrovna kvůli tomu ležení na zádech,tak už jsem špekulovala o sportáku :sweat_smile: ale ještě vydržíme...no jinak mám ted stejný problém,usla mi na klíně u prsu a jakmile jsem ji dala do postýlky tak blik a po spánku...a už zase knourá...to je síla pořád kolem ní měkdo musí skákat :grinning:
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
jééé a jak povídá,poslouchám ji od počítače jak žvatlá v postýlce :slight_smile: normálně ted vidím ze dne na den pokroky :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
my už ho i do sporťáku strkali :slight_smile: :slight_smile: taky chce pořád koukat, ale mám strach, že mi propadne,ty popruhy jsou dost velké :frowning2:
mi už spí..musím rychle balit, jedem na chajdu..tak at to do pěti stihnu :frowning2:
6. srp 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. zase jdu kouknout po delší době.. :wink:
ale občas vás čtu, ať jsem v obraze.. :wink: :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
saly do sporťáku? jako sedět?? :confused:
6. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
y se máme fajn.. dany roste jako z vody.. v 7. týdnech měl 6,2kg, takže prospívá hezky.. :wink:
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj misa, ne ležet a jen trochu naklonit a´t neleží úplně rovně..v tom našem to jde,,,ty jo 6, 2 a to já si myslím jakého nemáme špekáčka s pěti kily...přibýváme 280 týdně
6. srp 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
saly já ji taky zkoušela do sportáku,ale ještě to není ono :slight_smile:
misi ahoj,no to jste pěkní cvalíci :slight_smile: jinak já mám stejný kočárek jako saly,at se nehrozíš že dáváme dítka už sedat...i když ta má hvězda by už i seděla :grinning:
6. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahojky holky.. já vždycky než najdu tuhle diskuzi, děs.. dneska až na 4. stránce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo aha, já pochopila, že sednout.. to mi příjde na měsíční dítko trošku brzy.. :wink:
7. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
a saly ty sleduješ pořád váhu? proč? tomášek má nějaký problém s přibíráním?
ten nás cvalda teda nemá, furt se cpe.. bych řekla, že zase přibral.. :grinning:
7. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.