• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Ahoj holky.
tak se hlásím po delší době, ale stěhování zabralo hodně času. jak se máte? co nového - nestačím dočíst - asi to ani nedočtu
7. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Tak něco málo jsem dočetla. Malý mi ted usnul, tak honem rychle obědvám, uklízím a ted jsemna netu.
Jinak musíme se pochlubit - Dominik už dva týdny se obrací ze zádiček na bříško a pase koníky a pokouší se lézt. Vždycky skrčí nohy, vysrtčí prdélku ale chudák neví co ještě s rukama - ty mu vyloženě zavazí. Jinak taky se malý nějak začal vztekat když má být sám. V postýlce už usíná na boku nebo na bříšku - jinak se tam sám překulí jak potřebuje. Noční kojení neprovozujeme - ještě že tak - bych asi byla hotová a obdivuju vás. Chodí spinkat v 20:30 a ráno se budí 5:15h a napije se a pak spí do devítí - je to asi spáč po mamince. Jinak v kočárku není sebemenší zatím problém usnout. Prakticky pokaždé jak jde do kočárku tak tam spinká. No zatím si nemůžu stěžovat. Už jsme jinak přestěhovaní - sice překračuju pořád krabice a pytle, ale to se časem spraví.
Tak napište co nového a jestli už jste naplánovali nějaký ten srazík.
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
žabi gratuluji k úspěšnému stěhování,fajn že to máte za sebou.
:slight_smile: chlubení je namístě t :slight_smile: o máš fakt super že malý spí celou noc,jen tiše závidím :wink: A jinak je faaakt moooc šikovný,že se už tak obrací,my tak na bok a pasení koníků je otrava,takže nic moc :slight_smile:
má drahá se dnes už druhou noc vzbudila ve dvě a ve čtyři byla vyspaná tak do pěti tajtrlíkovala,pak usla se mnou v posteli a spali jsme do půl osmé....doufám že jí to tak nezůstane.Jedno noční kojení ve čtyři mi úúúplně stačilo...
srazík se nějak zasekl na mrtvém bodě :wink:
7. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahojte holcicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jsme zpet z libanek a koukam, sraz se jeste nekonal, tak uz na me ten tyden pockejte a pujdu taky :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile:

zabi gratuluji ke stěhování :slight_smile:

a jako přidávám se k chlubení.. dany spí v noci krásně.. zevčera na dnes dal dokonce rekord.. nakojila jsem ho kolem 22,30 a vstával v 7hod!!! :grinning: .. já byla v noci 2x odstřikat, aspoň trošli ulevit prsům.. :wink:
koniky moc nepase, vyloženě ho to nebaví.. prostě lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a dnes jsem dostala MS, i když kojím.. super, co?!! :unamused: :frowning2: :angry:
9. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
Já dnes nějak nemůžu spát tak už tajtrlíkuju od pěti :unamused: Malá dnes taky krásně,usla po osmé a vzbudila se cca 4.30 odhaduju neměla jsem po ruce mobil abych se podívala kolik je :wink: Ted jsem jí nakojila a spinká dál...kyby to tak bylo pořád tak v pohodě :slight_smile: Ale předchozí tři noci se budila ve dvě a ve čtyři a v šest to byl masakr,tak jsem se docela hrozila :astonished:
misi já v tu dobu,jako ty týden špinila a dr. říkal že to byly očistky,nebylo to krvácení jako takové...a od té doby nic :grinning: Jinak Páťulu koníky taky moc neberou,ale taky ji neba ležet na zádech :sweat_smile: tak ted zbývá jen nosit... :sweat_smile:
Maji vítám,jaké byly líbánky??
10. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
Bré ráno, ženy :slight_smile:
Žabi, take stěhování máte úspěšně za sebou... Teď už jen ty "dodělávky" a je to! :wink: Ty jo, to je Dominik šikula :slight_smile: A Gabi, u nás se zatím ani na bok nějak nechce otáčet :frowning2: Pasení jí teda už tolik nevadí a začíná si se mnou povídat už i na břiše, minule mi dokonce ječela, když jsem ji obrátila na záda, ale o otočení na bok se zatím pouze pokouší :grinning: A jen na pravý, tak jsem zvědavá, kdy na to přijde! :wink:

Miši, tak to MS dorazila dooost brzo :sweat_smile: Mě teď po týdnu opustila, konečně!

My jdem dnes s Ameli na kontrolu, tak jsem zvědavá, co nás čeká! Ani nevím, jestli ji třeba nebude očkovat... Na jednu stranu bych ráda, aby už to měla za sebou, na druhou stranu se trochu obávám reakce.. :sweat_smile: Taky jsem zvědavá, co mi řekne na to její hýkání...

No nic, ještě kčena spí, tak asi taky na chvíli ještě půjdu :wink:
10. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj andu,má drahá taky ještě spí :slight_smile: jako s tím otáčen na bok to taky nní až tak dramatické :grinning: spíš pokusy nebo náhoda :grinning:
očkovat by vás asi měla, pokud je malá zdravá a má ok jizvu na ramínku,já to věděl teda dopředu...tak držím palce...my měli lehce zvýšenou teplotu ten den a druhý den ale odpo už byla v pohodě,jo a byla taková spavá,jak sjetá :grinning: koukla usmála se překulila oči a zase spala... :grinning: Tak držím palce :wink:
10. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
:D :D Tak, to je Gabi, docela v poho reakce :wink: No já nevím, jak má ta zahojená jizvička vypadat... Mě právě Dr. nic neříkal, tak nevím, jestli si nás nepozve ještě příště! No každopádně jak ji píchnou, zavolám té známé na nastřelení naušniček - dokud si ještě neumí tahat za ouška :wink: Ježiš, to bude jekot, jak u očkování tak u naušnic, už to slyším - ona je taková trochu hysterečka... :grinning: Asi mi jí bude líto nebo cooo :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
jj jekot bude,na to se připrav...my jdeme až 20 dřív to nešlo pže mají dovču,taky jsem chtěla co nejdřív,tak snad to bude v pohodě... :confused:
10. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
jinak já myslím že ta jizva na ramínku by neměla hnisat nebo tak něco...
10. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
No u nás záleží, jestli amču naočkují dneska... Jinak ta známá má poslední 2 týdny v srpnu dovču, takže když nebude očkování dnes, bude mít naušničky až v záí... No co už :wink: Ehm a u toho očkování jsi u ní... Hihi, se asi rozbrečím s ní :grinning:
10. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
misa: váhu nesleduju, vážili ho 10.dena azrovna to minulé pondělé po měsíci, tak mě překvapilo, že tolik přibral a vyrostl o 8 cm! za měsíc, ale to jsem poznala podle oblečka..problém s přibýváním naštěstí žádný

Tak u nás za poslední týden je velký vývojový skok, malý se konečně začal usmívat, brouká a kuká na mě, tak mě to konečně trochu začalo bavit.. :slight_smile: jianka mu zesílil hlas, takže mě z těch jeho vzteklých úletů dost bolívá hlava,včera jsme se znýmýma grilovali a vozili a nosili jsme všichni 4, jak se furt vztekal :grinning: :grinning: plánují mimi, tak myslím, že včera byli dost v šoku, co jim malý předvedl.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vzteká se teď hlavně večer, v postýlce sám neusne ani za boha a na zádech ležet taky nebude..no je to Úplně super :slight_smile:

došly mi probiotické kapky a do Pl se mi nechce, tak jsem dnes koupila ty laktobacílky, tak uvidíme jestli zaberou :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky kdo z vás bral tu HA cerrazette? Psali jste, že to nebylo nic moc..v čem byl problém? napsal mi ji totiž taky..
10. srp 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír, tak já hlásím, že Amushe váží 5,9 kg, ale na očkování a tudíž i naušničky si ještě měsíc musíme počkat :frowning2: Nemá totiž ještě úplně zhojené očkování po TBC, má tam ještě pidi bouličku. A říkal pan Dr., že teď takhle naočkoval mimčo se stejnou bouličkou a pak se mu z toho udělal nehezký vřed. :frowning2: Tak že už to nechce riskovat... Jinak Amushí pochválil, že hezky drží hlavinu a příští středu jdem za panem Dr. na Fifejdy, aby Amče zkouknul bříško kvůli tomu hýkání.

Ale říkal to, co si myslím já. Že to nic není a že to bude jen hlasový projev toho, že jí to kadění sere :grinning: :grinning: Ale jsem ráda, že ji zkoukne, ať máme klid :wink: A to očkování mě trochu mrzí, už jsem se psychicky připravila :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky,
jsem doma... uf.
U mamky bylo super, ale bouchla situace s tchyní... jako masakr opravdu
Saly já ji brala a totálně mi rozjodila cyklus. Krvácela jsem několik dní v kuse anebo třeba několik týdnů v kuse špinila. Já už to svinstvo nikdy nechci. Ale třeba budeš mezhi těmi šťastnými,kterým nevadí....
Andu neboj, měsíc uteče. Lepší než kdyby jí to fakt zahnisalo...my máme dneska 6týdnů -byli jsme na kyčlích a v pořádku. Ko za 2m. Ještě za chvíli do poradny, jsem zvědavá,kolik bude vážit... :grinning:
Gabi co malá, snad to byla jen přechodná ta zvýšená teplota...

srazík příští týden ve středu kdo je pro? Co třeba ZOO???
11. srp 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
ZUZU: ahoj, mě teda udivilo, že tam je 28 tablet, ne 21 a je tam napsané, že můžu krvácet vůbec nebo i pořád..no tak to jsem zvědavá...ale než být těhotná :frowning2: ale pokud "to" budu mít furt, tak antikoncepci ani nebudu potřebovat, když doma nic nebude.. :frowning2:
já musím taky na ty kyčle..my ještě nebyli.. :frowning2:

já bych příští týden mohla, ale spíš dopo, odpo máme už objednanou návštěvu, ale nevím jestli ZOO, malý z toho nic nemá a stejně furt řve, to ani já nic mít nebudu..ale přizpůsobím se většině, já bych raději nějakou zahrádku a když bude protiva, tak pojedu dom...
11. srp 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík
tak dneska je teda den. Dopoledne prší a ted svítí sluníčko. my ve čtvrtek vyrážíme na jížní Moravu na kola. Tak doufám že takové počasíčko nebude. Už se moc těším. Konečně trocha odreagování od toho věčného uklízení, a starání.
Jinak pro mě srazík ještě v ZOO není - nemohla bych tam Domíse nakrmit.bohužel budu si muset ještě počkat tak ty dva měsíce než mu začnu dávat nějaké kašičky a budu moc vyrazit i někam dále. Byla bych taky pro nějakou zahrádku.
11. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
holky to byl jen návrh kdyžtak navrhněte něco jiného :wink: já taky nemusím do ZOO... ale ta středa by šla ne?
Saly uvidíš, třeba jsem jen výjimka :wink:
11. srp 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
ooo,co to vidiiim, sraz az pristi stredu? to bysme s mimousama taky dorazili, jestli nas tam chcete :grinning:
11. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Hmhm, ženy, příští středu?? No já jdu s Amuší na ten ultrazvuk, ale pak bych mohla! A taky bych brala nějakou zahrádku... Třeba v Komenského sadech... Hehe, ale jelikož jste většina z Poruby, asi by to pro vás byla vcelku štreka :grinning: A taky bych mohla pisnout Hafince, jestli se nepřidá, což? :wink:
11. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já dojedu autem, takže je mi to jedno kde..MHD jaksi jezdit neumím :grinning:
MAji: jasně, čím víc tím líp..
já bych preferovala spíš to dopoledne..
12. srp 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Maji jasně že jo :wink:
mi je to celkem jedno... klidně dojedeme i do Komenského sadů... doufám,že se Hafi taky přidá
12. srp 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Včera jsme úspěšně dojeli z dovolené. Bylo skvěle, vůbec se nám nechtělo letět domů :grinning: A nejhorší je, že bych zase někam jela, ale budu si muset počkat na příští rok :sweat_smile:
Co je tady nového? Bude nějaký srazík?
12. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Andu, u náušníček brečí všichni :sweat_smile: My máme teda píchané u dr., ale brečeli všichni v čekárně, i tatínci a nějaký velký brácha od holčičky, která brečela v ordinaci.... Holčičky to přežijí a všichni kolem taky :wink:
12. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mis, já jsem dostala MS přesně den po skončení šestinedělí, a taky jsem kojila. Byla zcela pravidelná, žádné výkyvy, taky mě to nepotěšilo...
12. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
beranku krásné fotečky... takový pěkný malý pupík :wink:
doufám, že se mi mrcha ještě chvíli vyhne...
12. srp 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Já bych chtěla taky k moři :cry: :cry: :cry: posledních 10 let jezdím každý rok a teď nic :angry: :frowning2: ale loni jsem byla 2x(tušila jsem, že letos nepojedu, tak jsem si to nadjela) :grinning:

no a co holky se dá dělat v těch Komenského sadech? Já tam nikdy nebyla..je tam nějaká zahrádka,nejlépe s jídlem, kdyby mě přepadl hlad? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré uplakané ránko,
Saly nevěš hlavu, k moři se ještě mrkneš :wink: já bych taky jela, tak snad příští rok...

zahrádka tam určitě je, jídlo taky :wink: teda aspoň loni v létě ještě byla...
13. srp 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, Saly, Zuzu, zahrádka tam je, dokonce tam jsou dvě! Radniční restaurace a Dáma Pyková (ne, nejsem blbá, ona s eopravu jmenuje pYková! :grinning: ) a pak kousek dál je dětské hřiště s cukrárničkou a ještě kousek dál jsou tenisové kurty a tam je taky zahrádka... Tu mám nejradši, páč tam moc lidí nebýva... Ale zas chcete jít dopoledne a ty 2 restošky otvírají až v 11 a u kurtů je od 13. Jediné, co je myslím otevřeno od 9 je to dětské hřiště a cukrárnička. Ale je fakt, že takhle dopoledne tam moc lidí nebylo!

A já se dnes chlubím LUXUSNÍ nocí! Amushe spala 12 hodin a pak si dala baštu a usla na další hoďku, takže jsme vstávaly v 9 a já jsem konečně vyspaná podle svého gusta, hahaha!
13. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.