• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu gratulace k luxusní noci... Kubík taky krásně spinkal...
co se týká jídla, já se najím v podstatě kdekoliv, anebo ani nemusím :wink: obědvali jsme před rokem v té hned zkraje, kde byla zahrádka...
13. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
jojo, to bude asi ta dáma pyková... U té radniční je sice zehrádka taky, ale tam to bude asi dražší... Hlavně se tam dá parádně pošmejdit po parku a pak sednout na zahrádku...
13. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojte zensky :grinning:
pro zajemce: mam v albu prvni fotecku ze svatby :grinning:
a vleze se do te pykove hodne kocarku? obcas sem tam teda maminky s jednim, dvema videla...ale kolik je nas? :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Maji, to mě nenapadlo, ale já myslím, že se tam vlezem! :wink: Kdyžtak do té zahradí restošky, na hřiště a u kurtů(tam to ale není na jídlo) se vlezeme určo:wink:
13. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Maji, ta fotečka je super! Fakt moc krásná! :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
andu, dik, doufam, ze uz brzo bude aj ten zbytek, su hrozne nedockavaaaa :grinning:
no a kolik nas teda vlastne je? :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Hihi, Maji, se ti nedivím, že se těšíš! A určo jsi zvědavá, esli to bude holčina, nebo zas kluk, což? :wink: A jak se cítíš? Už je ti lépe? A co Tobík, asi to moc nechápe, že? :wink:

No tož já nevím, kolik nás je :sweat_smile: Předpokládám, že Saly, Zuzik, Žabka, Gabik ty, já, Beránek :wink:, Míša?, zkusím napsat Hafince... Ještě jsem na někoho zapomněla?? :confused: Muhehe, to bude jííízda! :grinning:
13. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak kontrola dopadla vyborne, odpovidame 11+3 a mame ctyri koncetiny :grinning: jinak vypada furt jak ufon :grinning: :grinning: :grinning: pohlavi bude prekvapko az pri narozeni :wink: a je mi tak vselijak, nekdy lip, nekdy hur..s Tobikem mi byvalo asi jeste blbej :wink:
13. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Aaaa, takže musíš na pohlavé vydržet až do konce. To já přiznávám bych asi nevydržela! :wink:
13. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Maji, dovolila jsem si mrknout na tvé fotečky ze svatby :slight_smile: Fakt nááádherné!! Jak mě svatební fotky normálně moc neberou, musím říct, že ty vaše jsou fakt úžasné!Šikovný týpek, který vás fotil!A hrozně moc ti to slušelo! :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
13. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: pěkné fotky Maji, moc vám to všem třem (čtyřem - ale ten nemusel ještě řešit co na sebe :slight_smile: )slušelo....
už se těším na vlastní, jestli se někdy dožiju :confused:

my včera byli celý den na návštěvě a malý byl kupodivu hodný, ale večer zas v 18:00 to začlo.řev - bezdůvodný, tak jsme zas kolem něho skákali a pak nám ruply nervy a nechali jsme ho 3/4hoďky vyřvat a světe div se! usnul..tak dnes to zkusím zase, ale snad se bude ten interval řvaní zkracovat :grinning: my bysme se jinak unosili

byli jsme včera na kyčle a musíme nosit širší balení, pže rychle vyrostl, tak má jaksi klouby pozadu.Nosili jste to někdo? to mám dát na norm.plenu bavlněnou a co na to? jak bude držet? takové ty klasické plenkové kahotky?
14. srp 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
saly my jsme meli siroky prvni tri mesice, malej nemel dovyvinuty jadyrka nebo co. Das pemprsku, na to na tretiny slozenou obycejnou a bud to jen zacvaknes do bodycka a drzi hezky samotna nebo smotas jeste jednu do tenciho pruhu a tu plinku tim kolem pasu zavazes, ale to je docela na prd, protoze pak lezi prdelkou hrozne vysoko. ja jsem to resila tema bodycka a bylo to v klidu :wink:
14. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj saly já mám doma plenkové kalhotky na patentky můžu ti je vzít na srazík,balila jsem malého taky,mám je nanic...ozvu se později až budu mít víc času...všechny zdravím papapaaa :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj :wink:
Majatob, krásné fotky ze svatby :dizzy_face: Jste strašně mladí a moc vám to sluší :slight_smile:
V kolik hodin chcete ten sraz v Komenských sadech?
14. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
beranek, diky :slight_smile: a zas tak mladi uz nejsme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ke srazu.. me je to fuk, kdyz to nebude v 8 rano, prizpusobim se :grinning:
14. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jůůů, Beránku, koukám, že už se ti to taky krátí :slight_smile:

No mě je to časově celkem šumák, páč stejně musím na 9 na ráno s Amushkou na Fifejdy na ultrazvuk... :wink: Ale juchů, vypadá to, že tam půjdem zbytečně a že intuice má i doktora se potvrdila. Asi vážně hýkala jen proto, že jí to bylo nepříjemné, případně proto, že se ještě po námaze neumí nadechnout zhluboka pusou... Je teď na Hippu HA Plus a dneska kajdila stylem prd, lehké zatlačení bez rudnutí a konec :grinning: Žádné hýkání, žádný brekot, super! Tak snad to vydrží! :wink:
14. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Andu, mám pocit, že mi to ubíhá neskutečnou rychlostí, vůbec nestíhám počítat týdny, protože přece jen už s jedním malým dítětem to je o něčem jiném a vůbec těhotenství neprožívám nebo spíš nemám čas ho prožívat. A teď nevím, jestli se mám těšit, že bude konec - péče o dvě děti se docela děsím, nebo mám být smutná, že bude konec :sweat_smile:
Majatob, no jo, jste úplní starci :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojte, holky! Tak Hafinka psala, že se ráda přidá, pokud bude jakž takž počasí a bude mít opravené auto :wink: Takže? :wink:
15. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Dobrý den mám dotaz nechodíte náhodou některá do Gyncentra v Ostravě a nemáte náhodou jejich ceník. Mám jít na druhé IVF potřebovala bych vědět kolik budu platit. Díky za odpověd Lucka
15. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
andu, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
luca, ja neporadim... :confused:
15. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojte holky, tak jak už tady andu informovala tak se velice ráda s vámi srazím a dojedu. Doufám, že to vše vyjde auto by mělo být v pondělí ok.
Maji mocinky gratuluji ke svatbičce mooooooccccccc krásné fotečky, andu dodatečně k červencovému svátku a zuzi tobě zase dodatečně k úternímu svátku. Já jdu spát papa holky.
15. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hihi, Hafi, děkuji :slight_smile:
No nějak se nám tu to domlouvání středečního srazu zaseklo:grinning: Tak jak to vidítěe, ženy? :wink: Jak už jsem psala, na 9 musím s Amelinkou k Dr. na Fifejdy, ale myslím, že tak v 10 bych mohlay být v sadech... :wink:
16. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
no tak ja navrhuju v 10.30 pred novou radnici :grinning: co vy na to?
16. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
já jsem pro, Maji :wink:
16. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
andu, tak uz jen zbytek aby neprotestoval :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
:D :D:D
16. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj zdravím :grinning: já asi jsem taky pro :wink:
16. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak jsme se vrátili z dovolené - byli jsme na jížní Moravě na kolách - SUPER!!!!!!!!!!!!! Malý to zvládal úplně skvěle - vždy cestu ve vozíčku prospinkal. vozíček můžu jenom doporučit. Příští rok jedem znova. Dali jsme si dobře do těla.
Jinak srazík ve středu jo?? Ježiši kde jsou Komenského sady???? Já to neznám. Vy mě chcete zničit, nakrmit malého v sedě :astonished: . Moc ráda bych vás ale viděla. No popřemýšlím.
Jinak Maji gratuluju ke svatbičce a máte NÁDHERNÉ FOTEČKY - vypadáte tam fakt skvěle. Už se těším na více foteček.
16. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
zabi, v pohode, muzeme jet spolu a vezmes pod kocar deku a zalehnes nekam pod strom :wink:
16. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.