• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj, tak já se taky přidávám, jen pojedu autem, tak u radnice nezaparkuji..asi někde u vchodu do sadů, tam jak je ta tenisová hala..a pak někomu brnknu,kde jste.. :wink:

jo a na to široké balení jsem koupila za 75kč speciální ortopedické kalhotky, tak mi Gabi ty tvé nosit nemusíš,ale každopádně díky :slight_smile: jsou takové slídové na suché zipy a plínu dobře drží..
17. srp 2009 v 06:27  •  2 děti  • Odpověz
Saly, za radnicí je parkovišťátko, občas bývá volné i dopoledne :wink:

Žabi, neboj, Maja tě "přiveze" a jak píšeš, když si vezmeš deku, klíďo můžeš v parčíku krmit vleže :wink:

Ježíííš, mi to dítě nějak šilhá :sweat_smile: Zatím jí to vždycky jen ujíždělo, ale mám pocit, že teď to má nějak permanentně, heh... No uvidíme, třeba se to srovná samo :wink:
17. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
andu, jeste ma cas, ono se to srovna :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
čus.
tak jo. přemluvili jste mě. snad to teda zvládneme - hlavně ta cesta MHD mě děsí už ted. Maji každopádně jedu s tebou, protože jinak bych netrefila. Tak si potom písneme v kolik. Jo v kolik je vůbec ten sraz? ve středu?
tak to už se těším. Snad nebude 30stupnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
zabi, super :slight_smile:
ve stredu, zatim to vypada na pul jedenactou, takze my vyjedeme chvilku pred desatou, ju? tak pekne v klidku doma nakojit, mhd je v pohode, toho se neboj, a pak do parku deku sebou :grinning:
17. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak se středu v 10.30 před radnicí :wink: Ovšem nevím,jak dlouho s vámi budeme, naše dítě jen tak nesedí :grinning:
Andu, to šilhání zatím neřeš, do jednoho roku se to má srovnat, Beatka taky občas šilhala a pak to přestalo. Krásně šilhala hned po narození :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Bééé, tak teď jsem zjistila, že Aminčin stroupek na hlavě, který jsem ráno objevila, měl nožičky :frowning2: Našla jsem ho teď na přebalováku, klíšťáka zas...:frowning2: No ani se nestihlo nacucnout a vypadlo samo, ale má na tom místečku červenou ďubku...prostě jako po strhnutém stroupku.
Teplotku nemá, tak to asi budu sledovat. Snad z toho nic nebude :frowning2: Zeptám se ve střehu doktora u toho ultrazvuku co jí bude dělat...
17. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Andu, snad to nic nebude. Tak to sleduj a pokud se to nebude zvětšovat, tak by to mělo být v pohodě.
17. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Beránku, doufám, že to bude v poho a že tenhle klíšťák byl zdravý jako řípa :sweat_smile: :grinning: Muhehe a doktora se nezeptám ve STŘEHU, ale ve STŘEDU, samože! :grinning:

Jako štve mě to, ale co nadělám, že... Měla ho ve vláskách a bylo tak malilinké, že fakt vypadalo jako stroupek noo. Akorát mi je divné, že nebylo ani napité a pustilo se samo :astonished: Boť jak jsem ho pak zkoumala na tom přebalováku, měl i hlavičku... To mu jako Amuše nechutnala, nebo cooo?! :grinning: :wink:
17. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile:
saly dávš ty laktobacilky?zabírá?už mi taky došly kapky a tal uvažuju jestli pro ně jet..
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
halooo ttady dnes nikdo není???
18. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
gabi ja jo :grinning:
18. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj GAbi: já jsem je dávala týden,když jsem neměla ty kapky, a nic se nezměnilo k horšímu, takže asi fungujou, ale strašně neprakticky se dávkujou..,však pokecáme dneska...ahoj za chvíli :wink:
19. srp 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko, zjistila jsem, ze jsou zase neprujezdny frydlantsky mosty, ach jo! takze musime se zabkou preskocit na trolejbus. ale stihnout bysme to na pul mely, prinejhorsim vas snad nekde dobehnem :grinning:
19. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojky já jsem taky zvědavá jak a v kolik dojedu :wink:
19. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
budu tam něco před třičtvrtě tak neee že mi utečete :grinning:
19. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
holky pěkně si užijte sraz...já bohužel nedorazím, páč mě srazila střevní chřipka... :unamused: :confounded: :confounded: pěkně mě to štve ale neustále běhám na wc a taky bych nerada někoho nakazila v restauraci přes wc a víte jak :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu: my už si všimli, žes tam nebyla :slight_smile: škoda,těšila jsem se na prcka jak vyrostl..domlouvaly jsme se, že do zimy ještě něco spácháme,tak se pak přidáš, ať tam nejsme s Tomulou nejmladší :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj už jsme taky doma :slight_smile: ted kojím a malá u toho kadí až mi to zasmrádá pod nosem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když je tak krásně pojedeme ještě k našim :slight_smile:
zuzi škoda že jsi nedorazila s dětičkama,bylo fajn a miminka všechny naprosto zlatéééé včettně těch PRÝ uřvaných :grinning: :grinning: :grinning: že saly_? :grinning:
19. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
jo zuzi hlavně at to nic není a brzy se uzdrav
19. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
muhehehe, jojo, dětičky se předvedly v nejlepším světle :grinning: Já na doporučení pana Dr. ještě zkusila dát špetičku Nutritonu do mlíčka, ale zatím to žádný efekt nemá, akorát blinká hustější věc, hihi. Tak to asi kašlu a zkusím jeho druhý návrh, dát amče do mlíčka pár lžiček kaše, třeba rýžové... Zas nechci, aby ji to ucpalo, tak to budu dělat jen opatrně...

Jooo a co myslíte, přijela jsem domů a to dítě mi zas smrdělo :grinning: Kadění 3 krát denně skoro ani nepamatuju! :grinning:

Zuzi, tak ať to brzy přejde! Střevní chřipka je hnus fialový! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Uff..tak mi právě skončila tří hodinová směna Gabi :slight_smile: nechal si to na večer.Pomohlo uhoupání ve vzduchu v autosedačce :grinning: zítra kupuju houpačku :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem vám hodila fotky do albíčka snažilkyostrava co jsme tam měli tabulky. Srazík se mi moc líbil a doufám, že zvládnem do zimy ještě aspoň jeden. Já se ještě rozhodla zajít do teska omrknout ty slevy. Tak jsem trochu utrácela a nakoupila nějaké věci na sebe i Vojtu. Vojtovi se to moc líbilo přibrala jsem k sobě kámošku tak jsme pokecali a vrátila jsem se domů až před sedmou tak jsem okoupala nakrmila a dala spát, usnul jak bych ho do vody hodilal. Akorát kolem deváté měl totální záchvat, vypadalo to jak by se mu něco škaredého zdálo ani oči neotevřel jen plakal tak jsem ho nakojila tím se utišil a už zase krásně spinká. Tak papa holky dobrou noc
19. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
dobré rááánko :slight_smile:
jj srazík se povedl,taky doufám že se brzy srazíme znova :slight_smile:
hafi fotky jsou super :slight_smile: tak to jste si udělali celodenní výlet :slight_smile:
my taky dorazili až v sedm,byli jsme u našich na kafe a jezdíme jim tak ted pomáhat na zahradu pže na tom nejsou nejlíp se zdravím...malá usla po cestě domů-je to asi pět minut :wink: a tak už byla zralá,okoupali jsme nakojili a opět šílený pláč,poslední dobou nějaký rituál před spaním nebo cooo :confounded: usla v osm pak se ještě jednou vzbudila s pláčem a usla do půl čtvrté spala jak špalek,před chvílí jsem ji nakojila a spinká...já už nemůžu spát,jsem už napružená z toho nastřelování dnes...
20. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
zuzi je ti líp?
většinou jsou to ted takové ty dvoudennní virozy,taky mne to nedávno chytlo...fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
Hafi a co jsi pořídila v tescu na malého? já byla v býv.Carrefouru a na kluky tam nic nebylo, samé holčičí..koupila jsem jen sadu bodyček a overalů na spaní...

Já nevím co ty děti večer mají.. :frowning2: mi chodí zrovna v šest návštěvy a to by mě trefilo...zrovna když brečí :unamused:
20. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
halooo už máme náušnice...konečně to máme za sebou,ted malá spinká...
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj :wink:
Srazík byl super a fotky jsou taky moc pěkné :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jůůů, Gabi! A jak to Paty snášela??
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
dobré rááánko :slight_smile:
andu probíhalo to asi tak...dr ji desinfikovala ouška,nakreslila tečky,pak mi ji vzali a já čekala v čekárně a potila se :confounded: :sweat_smile:jasně že dost plakala,ale v autě už byla v pohodě a usla...nemusela jsem jí ani uklidnovat prsem,jako po očkování...bylo mi ji strašně líto,ale ted je jako princezna :slight_smile: nooo všichni jsme si tím prošli :wink: akorát jse byli odpo na zahrádce na pivko a když po dalším záchvatu pláče usla tak sebou pořád škubala :unamused:byli jsme z toho trochu na nervy...asi se jí zdálo o tom nastřelování chudince :frowning2:
akorát byla včera střašně uplakaná,ale už od rána,už jsem měla dost,jak měla pořád záchvaty pláče,ale při tom večerním sem tam prděla,tak to bylo nejspíš bříško,tak jedem dnes do polskapro kapky.
21. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.