• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
já zatím silně uvažuju nad tím větroněm,za litr to jde....bude sice nas...ý že utrácím,ale bude rád :grinning:
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
andu a co motokáry v opavě?prý to tam je super...
25. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ne opava bruntál...
http://www.jankutrade.cz/
25. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
jojo, ty jo, ještě, že jsme o tom začaly. Ta 4kolka vypadá dobře a drahý by se vyřádil :wink:
25. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
já tam nebyla ale s někým jsem o tom mluvila že je to tam super,akorát jsem ted nepochopila jak to tam mají s tím simulátorem f1...jestli si v něm taky můžeš"pojezdit"a za kolik,lono když jsem na ty stránky koukala,tak tam byla možnost..
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
s dárkama neporadím, nikdy jsem nic takového pro nikoho nezařizovala :slight_smile:

Plavání ve vaničkách je moc fajn, malému se to moc líbilo.Budem chodit 1x za 14 dní jen pro pobavení.Učí je tam nebát se vody a později i reflexy na potápění, ponořovat hlavičku a tak + manipulaci.Byla jsem až v Bílovci, pže tam už chodí kámoška, tak jsem jela s ní.Je to trochu z ruky, ale po nové dálnici na Klimkovice jsem tam za 17 minut.Přidala jsem nějaké fotky, jsou tam i z plavka :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3192440&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
saly já taky ne :grinning:
fotky jsou super :grinning: tomík je slaďoučký :grinning:
25. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky,
saly krásné fotečky
gabi ty 4kolky vypadají dobře...adrenalin to bude super zážitek :wink:

já mám dneska den Debil... okradli mě v mhd... klasická situace -nacpný bus,já narukách Terku, v kočárku Kubu...stáli vedle mě občané...v kočárku jsem jí měla, tahala jsem odtud lístek... vystoupím a peněženku nemám :frowning2: neměla jsem tam peníze -asi 100Kč v drobných... alemělajsem tam občanku,kartu, kartičku pojišťovny...chjo :cry: :cry: :cry:
25. srp 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
to jsou hajzli černí!! okrádat chudáka matku..no mě obrali tak loni v červnu, šechny doklady jsem vyřizovala..a s mylým běhat po úřadech..chudáku :unamused: to je fakt pech..

dnes dorazila houpajda, odpo půjdu pro baterky, ať můžeme večer už houpat :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
zuzi to jsou svině,ale bohužel realita :angry: nezávidím ti to vyřizování...ale nikdy nevíš,třeba se najde dobrá duše a pošle ti ji...saly matka,nebo babka,jim je to fuk...
myslíš ty motokáry?jsou fajn,ale zase se obávám,že pro malou to není ideál prostředí a já se chci koukat,ne být doma...
25. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj :wink:
Plavání miminek je super, my chodíme už od 3 měsíců a fakt je to na dětech znát :wink: Teď máme dost velkou krizi, dítě si chce v bazénu dělat co chce a odmítá skákat šipky, potápět se atd., takže se obávám o své duševní zdraví, ale jinak fakt doporučuji :slight_smile:
Zuzu, ztráta dokladů naštve :unamused: Já jsem teď měnila trvalé bydliště a musela vše měnit, tak vím o tom své...

Jinak jsem dnes byla na kontrole a náš malý už má 1780g a byla jsem pochválena za malé břicho a přibrané kg :grinning:
25. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
já jsem to plavání nejprve odkládala, že začnu až na jaro až bude mít 9měsíců, ale kámoška mě zlomila a jsem ráda,je fakt, že děti aktivitu potřebují, spal pak celý den jak dudek :sunglasses:
25. srp 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem přihodila náušničkové foto :grinning:
25. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz
Gabi, dneska jsem koukla :slight_smile: Kjááásné! Úplná kočička! :dizzy_face: Už se taky těším, až budem mít holčičku a né univerzál :grinning: Jo, prosím tě, kdy se můžou ty nastřelované naušničky vyměnit za normální?? My totiž s drahým koupili takové malinké, tak se obávám, že než je aplikujem, budem je muset jít vyměnit za větší :grinning:
26. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
dobré ráno.
Tak jsem se konečně dostala k tomu abych vám napsala. Nemám ted moc času, protože náš mladej nějak začal vyvádět. Přes den když mu zmizím z dohledu, tak řve jak tarzan. A večer před spaním, to už jsou histerické záchvaty. ovšem co mě nejvíce štve a nerozumím tomu, tak to je to, že se nám začal v noci budit co 2-3hodinky na jídlo. to nikdy nedělal. Vydržel spát celou noc a ted poslední 4noci je to k zbláznění. A to ho dám k prsu a saje jako by mu nikdo 14dní nedal najíst. Tak nevím jestli náhodou nemám nějaké divné mlíko, nebo mu už nestačí. Dneska jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá co mi na to řekne. Ale podle mě je to nenormální. Už je mi jedno jestli budeme muset začít s příkrmy, protože stejně za měsíc a půl bychom začali.
Saly krásné fotečky malého ve vaničce - ten si tam teda hoví.
Gabi už máte doma fakt princeznu i s naušničkama. Je nádherná. Jak jsem se dívala na fotečky, tak je to pořád ještě miminečko malinkaté.
Jinak holky mám fotky ze srazu, ale pořád je nemám stáhnuté v PC. Pokusím se co nejdříve a pak je tu vložím.
Tak já jdu kuknout na toho našeho hladovce. Tak zatím čusík
26. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Žabi, a neroste teď Domísek třeba víc do délky?? Bavila jsem se teď s tou Kamčou z předporodního kurzu a právě mluvila o své kamarádce, které malý vyrostl za 4 týdny o 8 cm... A taky prý jedla hodně a často. Doktorka už té mamině chtěla "zakázat" kojení, že z něj bude tlusťoch, ale šlo o růstový spurt, který překonali a je to zas v normálu...

Já mám problém opačný - drahá teď jí nějak málo! Předevčírem, jak jsem myslím psala, snědla za celý den jen cca 450ml! a včera asi 650... Normálně jí tak 800ml, tak jsem zvědavá, jak se předvede dneska :sweat_smile:
26. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
dobré ráno,
tak doufám, že dnešní den bude trochu lepší...

Gabi krásná naušničková princezna!!! moc jí sluší :wink: to je úžasné, jak se ty holčičky promění s naušničkama, že :wink:
Andu tak třeba měla jen takový den... a dneska už to bude ok
Žabi no to se nedivím, že nejsi nadšená... přeci jen když už jednou začne mrňous spát přes noc tak pak se budit na kojení to je maras, že... ale třeba fakt jen zrovna hodně roste. Vydrž a uvidíš,co ti řekne mudra. Každopádně ať se to brzy srovná :wink:

musím jít na úřad zažádat pro občanku, nejdřív ale vyfotit... to zase bude :confounded: vždycky se na fotkách tvářím jako maňas...
26. srp 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
andu sama nevím,dr.říkala ža dva měsíce,ale já četla,že stačí tři týdny :confused: jinak dírky naprosto bez problémů,dr.říkala,že mám mazat 3x denně framykoinem,ale já jí to mázla asi jen 2x,přijde mi to zbytečné patlat preventivně antibiotickou mastí,když to má v pohodě...taky je chci brzy vyměnit,chci koupit bílé zlato,dárek od našich :slight_smile:
žabi,má drahá ted taky každý večer před spaním vyvádí,je půl osmé a ona začne úplně srdceryvně plakat :frowning2: jeto asi týden...
zuzi přeji pevné nervy při vyřizování...já už od svatby vyřizuji řidičák :grinning: ještě jsem tam nedošla :grinning:
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
jinak je fakt, že roste před očima,najednou má všechno malé...ale je fakt,že jsme do ted měli 56 a 62...jednou to přijít muselo :frowning2:
26. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
děkujeme za pochvaly :slight_smile: jinak ty fotečky jsou asi měsíc staré,kromě té poslední :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahooj:slight_smile:

no my vyrostli taky 8cm za měsíc, oblíkám mu 68 velikost a to nemá ještě 2 měsíce.. :wink:

holky přišla ta houpajda a je to úžasné, houpe 8 rychlostí, bliká, hraje asi 6 melodií..malý vydrží poslouchat asi do té třetí melodie a pak je tuhý....no super věc....
:grinning: :grinning: :grinning: mám fakt radost...

včera odpoledne jsem objednala přes MMB nějaké nové polodupačky a teď mi je pošťačka přinesla, to je fofr,co? uplně valím bulvy..jo a jsou moc hezké s obrázkama i na dupce až bude lozit
26. srp 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
jo a k těm sprutům, někde jsem četla, že je to 3 a 6 týden a 3 a 6.tý měsíc, že se nejvíc roste, u nás to zatím tak bylo ty dva týdny jedl furt
26. srp 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, my taky máme bílé zlato - kytičky, ale malinké, bo přítel měl pocit, že gram je moc těžký na malé mimčo :grinning:

Jůůů Saly, kdybych už lehajdu neměla, nechala bych se tebou zviklat! :grinning:
26. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
ale je jen do devíti kilo, vzhledem k tomu, že máme 6, tak je to na chvíli,pak ji zas buchnu..ale dneska se houpe celé dopo, 2x v ní usnul ..snad z ní nezblbne :grinning:
26. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
saly to je supeeeer,ale pozor,až vyroste co pak??? :grinning: a odkud máš ty dupajd?z obchodu nebo použité?taky by se mi hodily,mámk je ráda a musím obnovit šatník...koukala jsem kolik jste toho už vyřadili,pěkná hromádka :slight_smile: to je fofr teda
:grinning:
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
haha musím obnovit šatník Paty,ne že bych chodila v dupkách :grinning:
26. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
andu já teprve vybírám,líbí se mi tyhle
http://www.goldex.cz/zlate-sperky/detske-nausnice/zlate-detske-nausnice-se-zirkony-p-40392
nebo tyhle jsou super,ale zase dažší,zase si říkám,že jí dlouho vydrží,je nejsou až thttp://www.zlatnictvismaragd.cz/zbozi/253/zlate-nausnice/ak miminkovské...
saly to je super :grinning: ale aby si nezvykl,až bude mít devět kilo co pak?měli jsme to vědět když jsme kupovali lehátka že houpajda je tak supr :grinning: ale mi malá usne i při vibraci v křesílku...někdy :wink:
koukala jsem že jste vyřadili slušnou hromádku :grinning:
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
gabi nové na MMB (lidunka) za 95kč,zdá se mi to praktické, nosíme pořád...
to není vše vyřazené :slight_smile: to jsem třídila, máme jednu igelitku

co až bude mít 9kg? nevím...asi budu zas houpat já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.