• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
blbost...ty nejsou dětské :sweat_smile:

saly ahaaa,se mi zdálo že toho máte moc na dva měsíce :grinning:
na ty dupky kouknu dík :wink:
26. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
jééé zapoměla jsem se pochlubit,dneska mi přišly nálepky na zeď pro Paťulku,tak jsem jí konečně dodělala její koutek v ložnici :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
kuk fofo :grinning:
26. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
:sunglasses: Dobré ranko :slight_smile:

Gabi: taky jsem lepila nálepky na chajdě kolem postýlky..mrkni

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3201386&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ale poradím ti..raději to hlídej :sunglasses: já jednou v noci slyším z postýlky takové frkání, tak rozsvítím a malý měl chudák přes pusinku přelepený jeden měsíček z nálepek,to se nějak uvolnilo a upadlo a zrovna mu na pusinu, bobek malý...to je tak na udušení..ale to se stalo jen jednou :sunglasses:
27. srp 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
teď koukám, žes tam dala fotku Vikiho..celá mamka,co? :wink:

já mám zase klid, malý spinká v houpačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
no saly to jsi mne ted dostala s tou nálepkou :astonished: ale zoušela jsem jednu odlepit a drží,mám to na sadroši.Jsem zvědavá co na to tatík,tolik víl a růžových kytiček,bude muset asi rozdýchat :grinning: Už nám zase odjel do Prahy :frowning2: :cry:
jj viki je prý celá mamka :wink:
teda s tou houpačkou jsi to vyhrála co :grinning:
27. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
tomík má dnes narozeninky že?tak vše nejlepčí :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
no joooo..děkujeme..dneska přesně 2 měsíce

já mám ty nálepky na omítce, tak to asi hůř drží :unamused:
27. srp 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
tak dneska měla malá svůj večerní záchvat pláče dřív :unamused: ani jsem ji neokoupala,jen co jsem jí dala do vody,tak brutálně zesílila,do té doby plakala jen tak light,no úplně šííílený pláč :frowning2: tak jsem jí zase rychle vytáhla,dala pyžamko a u prsu usla chudinka :unamused:
jo a jinak přes den už spí jen po chvilinkách :unamused: asi tak 3x po půl hodce,ani ,takže doma zase nic neudělám,tak jsem z toho trochu na nervy :frowning2:
27. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Gabi, je tohle divné, že? Ale u nás to taky bylo tak týden a kousek - každý večer řev, ale takový, že jsem myslela, že jiněco bolí... Noo, nevím, teď si spíš myslím, že to bylo únavou a mnohými novinkami u nás - přijela sestra s přítelem, do toho samé návštěvy, takže toho na ni asi bylo moc...
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
no asi to bylo únavou,nebo bříškem...ale zase každý večer??my ted fungujem bez kapek a myslím že to je v pohodě,akorát to kakání se výrazně změnilo...při kakách kadila několikrát denně hodně a vodnatě a co nedávám kapky,tak jen jedou a je to výrazně tužší...včera třeba nekadila vůbec až dnes ráno,tak nevím jestli ji to tam netlačí...
28. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
No Gabi máme stejný problém. Náš malý už více než 14dní před spaním pláče - neboli tak řve. No a včera jsem se rozhodla že ho prostě nechám vybrečet. Je napapaný, přebalený, tak at si řve když chce. CHvíli řval a pak usnul. Takže to tak budu dělat každý večer. Jo jinak v noci začínáme kojit co 3hodinky - nevím co mu je že chce tak pít. Spával mi celou noc a ted???? se z toho zblázním
28. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
žabi,to já taky zoušela,ale nevydržím to,když tak žalostně pláče,slzy jako hrachy... jinak v noci pořád stejně,akorát se po usnutí někdy dvakrát třikrát vzbudí jeko by se jí něco škaredého zdálo a zase usne...
no uvidíš jak se to vyvine,třeba je to jen období a zase se vrátí do stejných kolejí,možná je to tím horkem,v noci je hrozné dusno...
28. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj holky zvedám nás nahoru...
krásný zbytek víkendu :wink:
30. srp 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
ahooj, já zavedla těsné zavinování.Večer usínáme jako miminko a přes den spí i 3 hodiny v kuse, ale musí mít svázané ručičky :slight_smile: jinak furt šermuje a budí se... :wink:
30. srp 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,malá taky večer šermuje rukama a tím si vytahuje dudel,tak jsem zrovna včera cečer nad tím zavinováním taky přemýšlela-mimochodem včera usla bez většího amoku,ale předevčírem to byly asi dve hodiny šíleného pláče :unamused: jinak přes den je v pohodě,tak nevím,jestli mám teda koupit ty kapky...???
dneska jdeme na poradnu a druhý pichanec :frowning2: to zase bude :frowning2:
31. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
přesně tak ,furt si těma rukama vyhazuje dudel..zkus nejprve to zavinutí.Balím ho do Tetra osušky a svážu mašlí, sice se z toho vždycky v noci dostane..ale aspoň usne.Možná ti malá bude brečet ale neboj, jak ji dovážeš hned přestane..ale musí to být fakt těsné a musí mít narovnané ručičky podél těla...
31. srp 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
no zkusím ale nejsem si jistá jestli takhle usne...
jinak jsme po očkování,proběhlo úplně hladce,při píchnutí neplakala až jak jí to tam dr.tlačila tak zaplakala a když jsem jí vzala na ruce,tak už byla v klidu :slight_smile: moooc šikovná holčička :slight_smile: ted jen ještě aby to bylo bez reakcí...
jooo a váha 6018 :slight_smile: tj skoro 900g za měsíc :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
jo a ptla jsem se mudry na ten večerní záchvat pláče a prý že to je tím,že děti v tomhle věku už mají tolik dojmů,že je toho navečer na ně moc :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tak noc po očkování v pohodě bez reakcí :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
no to psali i v té knížce a právě že proto furt šermujou těma rukama, to bude asi pravda, nám začal tak brečet večet když začal vidět..teď ..večer ohuštám asi půl minuty a je tuhý :wink:

my jdeme zítra,taky jsem zvědavá kolik váží :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky. Tak my včera konečně byly na prvním očkování, páč TBC už se nám zahojilo! :wink: A Ameli byla taky zlatá! Knikla jen když Dr. jehlu vytahoval, ale to jsem na ni začala mluvit a dala dudel a dobrý :wink: Reakce taky v poho. Akorát byla večer hodně unavená, takže se najedla o půl 6., pak urputně brečela, páč nemohla zabrat a nakonec jsem ji uchlácholila o půl 7. a spala až do půl 7. do rána...:slight_smile:

My vážíme 6200g, ale jsme na spodní hranici přibývání, páč za 3 týdny přibrala jen 300g. A včera jsem zkusila švestkovou přesnídávku. Sice se má začínat se zeleninkou, ale chci Amince pomoct s tím problematickým kaděním, hehe, a zeleninka si myslím by ji akorát víc zabetonovala... No pochutnávala si Aminka směle, jen co je pravda :wink: Asi se bude divit, až jí dám do pusiny zeleninku, ale myslím, že to zvládnem :wink:

Tak a za chvíli, nebo zítra brnknu té známé kvůli naušničkám, ať už máme taky konečně holčičku :grinning:
1. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
holky bude nechávat některá očkovat Prevenar?
1. zář 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky...
saly já prevenar ne, až před pubertou... z různých zdrojů jsem vyčetla,že to je lepší... ani Terezka není očkovaná. Jsou různé názory, tak záleží,jak se to vezme...:wink:
Andu jé tady už se přikrmuje...holky to to letí,co... ty švestky jsou fakt lepší když je chudák zabetonovaná... a super, že jste neměli reakci
Gabi taky jste to krásně zvládli...

my jsme dneska byli na výletě v Karviné na socce, akorát jsem vytočená...blbě vyplnili papír a my abysme lítali po všech čertech... už jsem fakti sprostá :frowning2:
1. zář 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
zuzi ahoj...jak se sere tak se sere,cooo ...
já už musím taky vyřizovat mateřskou,to musím na sosiálku asi pro papíry a ty pošlu na soc do prahy nebo zaměstnavateli...?sama pořádně nevím... :frowning2:
andu to je super že jste to očko tak zvládli,amča je mooooc šikovná :slight_smile:
saly já tady taky edávno sondovala na toto téma a nakonec jsem se rozhodla proti,myslím že je zbytečné ji ted zatěžovat dalším očkováním...a navíc ve dvou letech se dává už jen jedna dávka...
1. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
:slight_smile: ahojky

já jdu dneska k Mudře, tak se poradím, já jsem zase spíš pro..menningitida lítá vzduchem všude..a zánět stř.ucha máme dědičný .. :frowning2: jen mě odrazuje ta částka... :frowning2:

a to ve dvou letech se dává jen jedna dávka, ne čtyři?

já to neberu jako zatěžování, malý vydrží ..ty následky a průběh nemocí by byly daleko horší...znám ze svého okolí děti co meningokoka prodělali a to malému fakt nepřeju... :frowning2: když ta vakcína existuje..jen tu cenu jaksi přestřelili...dnes se poptám

Gabi: ten papír na rodičák dáváš tam, kde ti platili PPM...já třeba zaměstnavateli,jinak já rodičák vyřizuji už třetí měsíc, teď mi zase zamítli žádost o 2 letý, tak žádám znovu..tak jsem zatím bez peněz
2. zář 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno, mamky :wink:
S tím Prevenarem nebo Synflorixem, já furt nevím... Jako drahouš na záněty středouší trpěl, tak by to možná nebylo od věci... Ale asi taky počkám, až bude Amushka starší. Ono na všechny meningokoky to stejně není :frowning2: a co jsem zas početla já, tak je lepší, než teď, očkovat kolem toho půl roku... No uvidíme!

Heh, no jak to tak pročítám, jsem ráda, že jsem byla na tom pracáku :grinning: a se zařizováním rodičáku nebyl žádný problém, hihi... Akorát mám teda smůlu, že budu doma ty 4 roky...Inu co už, aspoň si mě Aminka užije, hihi :grinning:
2. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
a co je ten Synflorix? na co to je? to jsem ještě neslyšela
2. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
synflorix je novější vakcína,prý učinkuje na více koků než prevenar,dr ti dá určitě letáček,nebo koukni tady na koňovi je diskuze...já právě zase sondovala po známých a nikdo,s výjimkou, nedal miminko očkovat,ale něco jiného by asi fakt bylo kdyby jsme na ouška trpěli...nevím,na dítěti se neoplatí šetřit,i když ta cena je fakt drsná, a taky v žádném případě nejsem odpůrce očkování,ale počkáme...jj ve dvou letech jen jedna dávka...
jinak my mateřskou vyplácela pražská sociálka,té to předal zaměstnavatel,ted už bývalý,pže jsem měla smlouvu na určitou dobu a ta mi skončila asi týden před nástupem na mateřskou...zkusím ještě brnknout do práce co a jak...doufám že na to taky nebudu čekat tak dlouho :angry: jako na začátku mateřské tři měsíce... :frowning2:
saly je to bordel,ty kancelářské mysi :wink: si s náma dělají co chtějí :angry:
2. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
saly mi dr říkala že mají ve dvou lékárnách,jedna v ově a jedna v havířově akci synflorix za 1600,jinak stojí taky 2000,to se ti už nasbírá na celkové ceně,ale nevím jesli to nebylo jen do konce srpna...
2. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.