• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dnes se tu nic neudálo? :unamused:

jj, radila jsem se s dr.budu dávat ten synflorix,uvažuju ale, že až v tom 7měsíci..ještě uvidím, píchá to s hexou..pozjišťuji ceny, mám na to ještě měsíc.jo a zánět středního ucha není dědičný, tak na to to vliv nemá..ale dám ho očkovat, když je ta možnost..teď třeba zaplatím 3200 a ve dvou letech dalších 1600 to není taková hrůza,já co se ptá, tak prevenar očkovaný kámošky mají..

jinak máme 6100 ve 2.měsíci :wink:
3. zář 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,saly to malý váží skoro jasako Páťa :slight_smile: ale co je to chlap noo :slight_smile: šikulka :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
no každý kdo přijde, tak říká, že vypadá tak na 3-4měsíce, ale mozeček má na 2 :wink: ale je šikulka, je fakt strašně hodný(doufám, že to období potrvá co nejdýl) pořád se jen směje, brumlá a koukáa ani ode mě nic nevyžaduje...občas jídlo..tak by to mohlo být furt :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
ahoj dobré ránko :slight_smile:
u me teda je hrozné pže nás v noci chtěli sežrat komáři :angry: :angry: jsem úplně nas...aná,manža vstával ve čtyři a vůbec nespal a já taky ne,malá se taky budila a :angry: je samý štípanec...zabili jsme postupně asi tak třicet komárů :astonished: :angry: no HNUS!!!!!Najednou asi deset tolik jsme jich na jednom místě snad ani ještě neviděla :confounded:
Kvůli malé nepoužívám Raid,ale bez toho budu mít další noc hrůzy...tak nevím...
7. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojte, holky.
Gabi, já spím s malou u otevřeného okna a mám ten odpuzovač v zásuvce... Jinak bychom se taky nevyspala ani jedne... ze začátku jsem to taky nechtěla používat, ale nakonec jsem usoudila, poté, co jsem to zkoušela bez, že s to bude lepší. A taky že jó :wink:
7. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj, my jsme v osmém patře, tady naštěstí nedoletí :wink:

Nemůžu nikde sehnat tu vakcínu SYnflorixu..asi nějaký výpadek u dodavatele..kdybyste šla některá někam do lékárny, tak se mi pls zeptejte a kolik stojí..Díky

jinak nám se prodložuje interval v noci na spaní, vydržíme od sedmi do tří, což je 8hodin spánku, tak jsem moooc ráda :wink:
7. zář 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
krásný den holky :slight_smile: :slight_smile:
jdu na vás po delší době zase kuknout :wink:

my se máme fajn, akorát jsou teď děti nemocné, mišce to znovu sedlo na průdušky, takže máme znovu inhalátor a už jsme objednaní na alergologii, tak uvidíme, co tam vymyslí..

s danouškem jsem byla minulý týden na 3měs prohlídce a roste nám chlapec, roste.. :grinning: .. 7,8kg a 68cm.. :grinning:
dala jsem mu píchnout první dávku prevenaru a měl i první hexu.. pak měl 2 dny horečku, ale dobrý.. :wink:

koukala jsem, že jste řešily očkování.. michalce jsme prevenar nedávali a ani danymu bychom ho nedali, kdyby neměl ze začátku ty problémy, co měl.. doporučil nám ho primář na té JIPce, kde dany ležel, takže proto..
a rozdíl mezi prevenarem a synflorixem ( nebo jak se to píše ).. no ptala jsem se svého pediatra a doporučil mi spíše prevenar.. že prý ten synflorix sice pokryje více těch typů virů, ale oproti prevenaru tam ubrali typy, co se objevují v evropě a přidali ty, co se objevují v africe a asii.. takže pro nás celkem na nic.. :wink:
7. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
jo a cena tady u nás je 1700kč za jednu dávku synflorixu a 2020kč za prevenar.. :wink:
7. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
a my bydlíme v 6. patře a komáry a podobnou havěť tady máme furt.. :angry:
7. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo a viděla jsem strouzinku a je ve 13tt.. tak jestli tady nakoukne, tak strašně moooc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jůůů, Struži, v tom případě taky veliká gratulačka a tfuj, tfuj, tfuj ať to tentokrát vyjde! :wink: :dizzy_face:

Miši, no tak to chápe, že když měl Daneček ze startu problémy a Dr. vám to doporučil, necháváte ho očkovat. Já stále uvažuju a zatím si spíš říkám, že ne... Možná později... Uvidíme!
7. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
andu taky dám na noc ten raid,mám taky ten do zásuvky-vodičku,pže na tohle nemám nervy...ale je zajímavé,že jsme celé léto vpodstatě nezavírali okna a nic,teda tak v normě...a najednou takový útok :angry:
miši to mne mrzí že se na vás tak lepí ty hromské bacily :confounded: já měla viktora taky od narození na hromadě,jezdili jsme i do lázní a zlepšilo se to až ted asi v šesti sedmi...ale má alergii na roztoče,takže rýmečky skoro pořád :unamused: ale kdo dnes nemá alergii...
a k prevenaru,pokud jsou oba rodiče u hutnické tak můžou svou částku oba převést na dítě,takže se to dá téměř pokrýt...ostatní pojištovny nevím...
7. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
213 dává 300 Kč :unamused: aspoň já to teď dost studuju a dám Synflorix, je to to samé, jen 3 typy navíc a dám ho hned s první hexou..
(jestli ho seženu, nikde není..)
Andu: píšeš, že až později, ale co čtu tak nejvíc jsou ohrožené děti do jednoho roku, tak bych se později už na to asi vyprdla
7. zář 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
tak jsem se dnes krásně vyspala s raidem :slight_smile: akorát malá je posledních pár dní nějaká nevrlá,hysterie před spaním přetrvává a k tomu je ubečená i přes den...obávám se ale že je to počátek zozmazlenosti,pořád totiž vyžaduje pozornost,dokonce si diktuje kde kde a v jaké poloze hodlá být :grinning: dokonce v noci se budí nějak častěji,tak doufám že to přejde...
8. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Saly, tím později myslím, že Prevenar nebo ten Synflorix dám, bude-li Amčuška mít zánět středního ucha. Což doufám mít nebude... Pokud na to trpět nebude, a myslím, že jsi to psala ty, že ti Dr. říkala, že to není dáno geneticky, očkovat ji nenechám...

Gabi, u nás je to to samé. Jakmile ji položím, ječí a ječí a chce se nosit! No z postýlky ji ale neberu, jinak třeba z lehátka někdy jó, nebo ji rozptýlím nějakou hračkou. Hehe, nechci malou usurpátorku :grinning:
8. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
čusík holky.
tak zase po dlouhé době. Dneska jestli budu mít čas , tak do svého alba odpoledne hodím fotečky ze srazu - konečně jsme je včera stáhly do PC :grinning:
No Gabi myslím že máme doma něco podobného jako ty s tím diktrováním - malý se mi v noci stále budí - 2x až 3x jak kdy a pocucne si trochu z prsa a klid. Přes den taky brečí když ho dám na deku a jdu něco udělat, ale to si říkám at si pořve - nebudu jeho otrok. Jinak mi ted začíná nějak málo pít - při každém kojení si veme tak 3-4minutky a čus bus. tak asi příští týden zajdu k dr. jestli vůbec přibývá.
Jo a komáři?? Ty jsme vyřešili - pořídili jsme si do všech oken sítě a nevíme co to je komár, moucha , vosa atd.
Super věcička, určo se vyplatí investovat. Máme dokonce i v balkonových dveřích a super - přes celé léto větrání i při rozsvíceném světle a komáři maj smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Očkování - zatím neřeším. Ani na to ted nemám moc čas. ale zeptám se dr. jak půjdeme na poradnu.
Jinak Stroužince mooooc gratuluju k těhu a držím pěsti at je to tentokrát bez problému.
Holky uvažujete někdo o zimním fusaku do sportáku? mě se malý už zachvíli nevleze do hlubokého a tak se koukám co koupit - zatím mi padl do oka Emitex combi. Nemáte někdo zkušenost????
8. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Zabi: Emitex combi jsem včera objednala, (kol 2009-2010)přijde mi zítra ráno, už volali.za 1099 z MMB, poštovné zdarma.právě že je do spor´táku i autosedačky, má otvory pro popruhya je nastavitelný až do 110cm,zdá se mi praktický..já budu dávat malého do sporťáku už tak v říjnu.
8. zář 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Saly právě že mi taky příjde super že to má ty otvory pro popruhy a má to 110cm - jak ten náš kluk roste tak zachvilku to bude i to pro něj malé
taky jsem už psala přes MMB jedné paní - má obchůdek na hl. třídě a je za 1100kč. tak to tam s manžou půjdeme prubnout jak to vypadá v kočárku. Chci ještě aby se mi na ten fusak vlezl i nánožník - což nevím. tak to půjdem zkusit.
no já si myslím že v říjnu už taky malý bude ve sportáku.
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
to vejde,na šířku se dá zatáhnout jen na 35cm a to je snad na šířku každý kočárek..já už jsem ho v reálu viděla,líbil se mi..objednala jsem černý a vevnitř šedý, chtěla jsem něco universálního, kdyby druhé byla holka.Jsou pěkné včechny, ale já mám ten modro šedý kočár, tak se mi moc barev nehodilo :frowning2: zítra by měl ráno být doma :confused:
8. zář 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
No mě se právě líbí černo oranžový. tak jsem zvědavá jak bude vypadat v reálu.
No tak ted jsem se zase rozčílila. Dominik mi ted pil jenom minutu a půl . víc prostě ne. A to jedl před více než třema hodinama
Já už nevím co sním mám dělat. už budu fakt ráda až budu krmit z flašky a příkrmy. protože mě z něho akorát bolí prsa.
:angry:
8. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26174061&tab=0 já budu kupovat asi tenhle,taky ted koukám ne fusaky a kombinézy a už mám vybráno milion věcí na mmb :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
jinak my jezdíme jen už ve sportáku,akorát jsem zjistila...info pro saly,že se hůř ovládá,pokud je mimčo k tobě,ale pokud ho otočíš tak jede sám...
8. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
a ten emitex se mi nejvíc líbí ten zelenozelený,ten nená chybu ale do našeho červeného kočárku byl asi dost divoký...i když...proč neee :grinning:
8. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
8. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj Gabi, to je zajímavé, že může mít směr sedačky na to vliv..ale nezapomeň, že mám čtyřkolku a ta má zas těžiště jinak..však brzy uvidíme..mi už teď točí furt doleva, však jsem ti říkala.. :slight_smile:

ten za těch 750 cos posílala, není nastavitelný..to my musíme mít aspoň těch 110, mám pocit, že už tolik budem měřit příští rok :sunglasses: roste furt jen do délky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to hodně podobné tomu emitexu.mě navíc zaujalo, že se u emitexu dá ten horní díl přetáhnout přes vrch opěrky sporťáku ať to neujíždí..už čekám, kdy mi ho gls doručí :wink: ještě jsem si objednala baby otisk, tak budem ťapat nožičku na památku :slight_smile: doufám, že se mu tam ještě teď vleze :confounded:
9. zář 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
saly jj ten emitex je vychytanější,ale já zase koukám na cenu :sweat_smile: ..a o tom přetahování,no nevím kam teda navlíknout...
ty otisky taky pořád chci objednat,ale už je asi pozdě :slight_smile: ...nevíš jestli se dají koupit někde v ově?
já ted sedím na netu a koukám kolik je krásnách hadříků,původně jsem chtěla jen kombinézku :sweat_smile: :sweat_smile: musím se hodit do klidu :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
asi budu muset hodit do bazaru věci co mám po viktorovi,co páťa nosit nebude a nakoupím malé ... :grinning:
jinak ohrádku jsme zatím vyřešili nafukovacím bazénkem a je to super :wink:má v něm podložku s hrazdou,hned bych si tam lehla :grinning:

:sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25410876&tab=0

tady na tom odkazu je to na prvním obrázku pod vzorníkem ukázané to přetahování..
cenu u tohohle zrovna neřeším, pže se nabídla babička, že chce malému něco koupit, tak to platí ona :slight_smile: jinak na MMB jsem taky objednávala min.týden dvoje lacláčky jedny mancheaterové a jedny riflíky a nějaké podzimní mikinky,teď se dívám po teplejších čepičkách(roste mu nějak hlava, oblečem už jen jednu) a botičky do kočárku, ale to koupím nové, to se mi moc po nikom nechce :frowning2:

já mám ohrádku už doma, ale zatím není místo kam ji rozložit, pak nafotím.zatím mi ,malý kupodivu vydrží si hrát v postýlce, to nikdy předtím nebylo...ale bazének je super nápad :grinning:

a kam hážeš věci po Viktorkovi na mMB nebo někam do sekáče?
9. zář 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
jo a ty otisky jsem kdysi viděla v chicco v Carrefouru, ale jestli je mají teď to nevím..
9. zář 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
jj já tu fotku taky viděla,sedím nad tím už pár dní :grinning: akorát jsem nevěděla jak to půjde na náš kočár navlíknout,pže za opěradlem není moc místa,ale ted jsem na to koukala a půjde...však na to koukni :wink:
já čepici a botky taky chci nové,navíc čepičku musím vyzkoušet,pže máme malou hlavinku :slight_smile:
ted jsem objevila skvělou bundu na zimu,čekám až se paní ozve :slight_smile:
věci dám asi na mmb,jestli něco budeš chtít,můžem se domluvit,ale jsou to spíš větší věci,hodně jsem prodala už kdysi,sama už ani nevím co tam mám :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.