• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
my zas máme takovou víc dlouhou hlavičku, tak asi koupím s růžkama, ať mu ji trošku rozšíří :slight_smile: ale žádnou hezkou jsem neviděla, nevím kam na ni jít...botky jsem úprochodila shopping park, ale vše měl malé(ve 2 měsících :frowning2: ) tak sháním dál, mám tu teď prababču, tak říkala, že mu botičky koupí, že půjdem spolu, ívala jsem se na sam baby a tam taky nemají žádné botky, je to bída..

tak to tam dej a já mrknu..já ne že bych pro sebe, ale spíš jsem myslela kde prodáš věci které už nechceš, pže taky mám několik věcí co nebudu chtít pro druhé, co se mi neosvědčily a tak, ale hodím to asi taky na MMB
9. zář 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
9. zář 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
já teda ještě přes mmb nic neprodávala,tak uvidím no...
saly my máme opač problém,čepičky a botičky resp.ponožky máme 0-3,zatím :grinning:
čepičky měli vždycky super a velký výběr ve woku na poliklinice,koukni tam,taky ych se tam chtěla mrknout...někdy :wink:
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
byla jsem tam prohlížet ten fusak od emitexu :wink: než jsem ho objednala přes net, nměli ho za 1250 a na netu 1099 s poštovným :wink: je fakt, že jsem tam malému vybírala klobouček a nevybrala, ale na teplejší čepičky jsem se nedívala.Skočím tam odpoledne.no a oblečení jsem nakupovala o víkendu v tescu a cačku(6-9 měsíců), měříme asi 64,tak kupuju 68-74 no co s ním mám dělat :grinning:
9. zář 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
já ted měřila malou a má 60cm :wink: ale koupila jsem jí ted kráááásnou mikinu v takkku vel.74 a je ok,trošku větší,takže my ted používáme 4 velikosti 56-74 :grinning: koukala jsem ale na netu na zimní kobbinézy ale 74 se mi zdá úplně brutálně dlouhá,i kdyř zase za dva měsíce zase poroste...
9. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
no je to fakt, že každá firma je jiná.Mi nejvíce vyhovuje C A čko, i velikostně.HM je moc pěkné, ale nové věci jsou teda na můj vkus dost drahé, když většinu z nich obleču jednou až 2x, musím taky popřemýšlet o zimním šatníku pro malého, kombinézy nějaké mám, musím zkouknout jak velké a bundu koupím na MMB
9. zář 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Tak fusak emitex mám doma a vypadá fakt vymakaně :sunglasses: je tak lehký, že jsem myslela, že v té krabici nic není :wink: je kvalitně vypracovaný,kvalitní zipy i nepromokavý materiál vypadá dost dobře, reflexní proužky má..no jsem moooc spokojená i s tou barvou světle šedé, není totiž moc světlá.spíš středně, bála jsem se a´t se mooc nešpiní..fakt doporučuju.. :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
jo a došel i ten baby otisk a píšpou tam do tří let, je dost velký, myslím, že se nám tam nožička vejde, i obě :sunglasses:
9. zář 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
holky nevíte někdo,pokud bych zvolila dvouletou variantu rodič.,pak musím na pracák,z čeho se pak počítá podpora?
9. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
jinak saly super,jestli se ti bude chtít hod fusak do kočárku a vyfot at mám představu :wink:
9. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
nemusíš na pracák, nemusíš dělat nic, můžeš být doma zadara a myslím, že nemusíš ani platit pojištění pokud celodenně pečuješ o dítě, tak jsem to chtěla já, ale nevyšlo :unamused: ber dokud to dávají ty prachy, podle toho kolik je těhulí to za chvíli zkrouhnou :sunglasses: mi dnes přišlo, že mám teda tříletou variantu

podpora nevím z čeho se počítá, ale to bych neřešila, za 2 roky to bude stejně úplně jinat...

byla jsem teď ve WOKO a mám koupené dvoje botky, jedny sportovní na teď a jedny kozačky na zimu, moc hezké po 130 korunách, čepku jsem nevybrala, ale ještě jsem si tam na zítra objednala chrastítko na ruku.je tam fakt dost věcí :wink:

mámtady jen hluboký, do sporťáku nemůžu, pže korbu mám na chatě a v tom hlubokém to není moc vidět, pže je to celé namuchlané, ať to tam vleze :wink:
9. zář 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
salykolik stojí to chrastítko?viděla jsem to na netu :wink:

zadara doma být nemůžu,chci to právě kvůli tem penězům,tu dvouletou..akorát by mne asi naštvalo,pokud by prachy zrušili a já byla doma jen dva roky za pár šupů...každopádně do práce za dva roky nechci...je to na prd,představa že budu ted mít jen nějakých 7600 mne děsí :unamused: :frowning2:
9. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
chrastítko stojí od 70 ti výše...je to dobré, aby se naučili koordinovat ručičky, ať s tím tak nešermují... :slight_smile:

no tak já 7600 mám :wink: teda možná, ještě jsem nedostala nic...já snad budu už za dva roky na další mateřské, do práce se mi teda nechce vůbec :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: a teď zas na netu čtu že se jedná o snížení i těch 7600.No mazec... :cry:
10. zář 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko...saly no to si děláš srandu :astonished:
10. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
vždyt i to je naprosto směšná částka :angry:
10. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
jo o dest procent od ledna, ale není to schválení..i pokled porodného na deset, snížení mateřské i přídavků na dítě..

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
10. zář 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
no tak to je v pr... :angry: :angry: to je takový bordel... :frowning2:
10. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
čusík
tak saly tobě přišel už fusak? super? no já se na něj chystám příští týden. Tak jsem zvědavá. Je dobře že je lehoučký. Jo a můžu se zeptat má v dolní polovině vyšitou hvězdičku?
Jinak kde jsi sehnala ten baby otisk? já jsem ho akort viděla ve scontu a to tam mají za 149Kč. Chci to určo objednat. chtěli jsme už jak byl Domísek miminko, ale ono by se ta ručička hodně blbě otiskla , když jí měl pořád v pěst.
Jinak já mám rodičovskou na 3roky. Nevím kam bych dala Domíska ve dvou letech. Taky jsem včera četla že to chtějí snížit - proč si sobě nesníží platy - chudáci.
Jinak taky čučím po kombinézkách pro malého, ale asi půjdeme koupit do obchodu a zkusíme. Nějak nám chlapec moc roste. Je to špageta. A nevím jaké botičky mu na zimu koupit.
10. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
zabi: jo mám hvězdičku, chtěla jsem ten nejnovější.Ten loňský měl sněhuláka, ale nahoře, ne?
Ten baby otisk jsem koupila společně s tím fusakem na MMB, je to ta společnost, co má napsáno, doprava zdarma.., ale stál 198
koupila jsem dnes zimní botičky hnědé, vyšší, imitace kůže, vevnitř vyteplený kožíšek za 135 Kč v té poliklinice, ale už mají jen růžové.
10. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to jsem četla dobře teda že to má tu hvězdičku. Jo mylsím že ty předešlé měly sněhuláka. Taky chci ten nejnovější. ted jsem malému objednala vestičku - úplně úžasnou. sháníme ted čepku - nějak jsme ze všech vyrostly. Kolem nás jsou obchody kde jsou čepky, ale mám smůlu, protože se tam s kočárkem nedostanu, tak musím počkat až manžel příjde z práce a půjdeme se mrknout.
Ten otisk jsem našla - taky asi objednám. A botičky taky asi budu muset nějaké koupit - vůbec si neumím předdstavit jak bude Domísek reagovat na to jak ho budu navlíkat jak medvídka - hi, hi .
A co uděláme ještě nějaký ten srazík?
10. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
jooo já jsem pro srazík,akorát do poruby to má fakt daleko :sweat_smile:
já jsem taky objednávala jak zběsilá,koupila jsem zimní bundu,pončo :wink: a krááásné prouškované šaty,takové úpletové :grinning: akorát nevím...tatka mne nepochválí :grinning: už bych měla vybranou i kombinézku,ale nevím,abych se neunáhlila....ale myslím že vel.74 by měla být...
10. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
...ty šaty samozřejmě proužžžkované... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
ahoooj dobré ránko :slight_smile:
dnes je nějaké zamračené a Viki je nemocný,sotva začal chodit do školy :unamused: tak doufám,že to za víkend vyleží a že to od něj nechytne malá :confounded: teoreticky by neměla,když je kojená,ale u Viktorka tahle teorie nefungovala...
11. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Ahoj Gabi. No to je dneska počasíčko - chtěla jsem jít s Domískem ven, ale nejdu. Je tam kosa a nechci aby se mi nachladil. Budu dneska mít uklízecí den.
Gabi to jsem nevěděla že děti které jsou kojené nejsou nemocné?
11. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
dobre ranko devcatka :slight_smile:
zabi, kdyz ho teple obleces, tak ho nenachladis, lepsi nez sedet zavreni doma :wink:
a s tim, ze nejsou nemocny teda nevim, Tobik byl dvakrat a to se kojil furt furt a furt :grinning:
11. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
no říká se to,že mají imunitu z míčka,ale jak říkám,viki byl kojený rok a půl a byl nemocný vpodstatě od narozní :confounded:
páťa se zatím drží svěle...klepuuuu :sweat_smile: ...ale uvidíme co přinese podzim
maji souhlasím,ven se musí za každého počasí :wink: já malou za hodku taky vyvětrám,pújdem do školy pro viktorkův oběd :wink:
11. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
maji jakou velikost kombinézky měl tobík v zimě?74?
11. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&album=412536
holky koukněte,tady mají kráááásné značkové věcičky pro mrňata :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.