• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Jé čus Maji. Jak se vede? co miminko v bříšku? a co Tobík?
No já nemyslela že dneska nepůjdeme vůbec ven, to jo. ale až odpoledne. dopoledne potřebuju uklidit - večer čekáme návštěvu tak at se nelekne :grinning:
No Gabi já jsem zvědavá , jak dopadnu já s kombinézkou - objednala jsem včera, tak uvidím jestli se do ní Domík vleze. A ještě vestičku jsem objednala. Pak nafotím, ukážu v reálu na Domíkovi.
Ty značkové věcičky jsou krásné, ale jak mi napsal manžel, až bude chodit, není problém, ale ted mu to příjde zbytečné.
11. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
no žabi já vybrala včera věci asi za 800 :sweat_smile: tak ted to musím ještě zkonzultovat s drahým.A jakou velikost jsi objednala kombi?
mi se tam líbí soupravička,je luxusní :slight_smile: koupila bych vel.80,není až tak velká a měla by to na dlouho :wink: ale tohle mi asi doma neprojde :confounded:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Gabi ta soupravička je nádherná, ale ta CENA!!!!!!!!!!!
Gabi jinak já ani nevím jakou velikost jsem objednala -ale myslím že tam paní měla napsané 86. ale změřila mi tu kombinézku, tak doufám že já doma pak taky dobře měřila. Kdyžtak to prodám.
Hodila jsem nové fotečky do alba.
Musím napsat Hafi at mi pošle e-mail, a já jí pošlu fotky z toho srazu - nechce se mi to dávat do mého alba, když máme společné.
11. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
žabi krásné fotky,domísek je k zulíbání :slight_smile: fakt fešááák,vyroste z něj krásný chlap :grinning:
jinak patulka dnes objevila nožičky :slight_smile: chytá si je a sundává ponožky :slight_smile: príma zábava :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahojte, holky!
Tak já hlásím již 3 dny protivné miminko :grinning: A včera jsme ji ještě dorazili, páč šla na nastřelaní naušniček... ale bylo vidět, že brečí jen úlekem a z toho, že ji někdo pevně drží, nebyl to pláč od bolesti...

Joo a jinak já ještě nějak zimní věci neřeším, heh... Vůbec nevím, jakou velikost bych jí měla vzít, i když nám docela sedí i ty Tescoidní hadříky...
11. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj andu :slight_smile:
my to tak měli víkend a začátek týdne s tím protivným miminkem :wink: tak už to máte za sebou,to je super,tak přihod foto :slight_smile:
my z tesca taky máme ale že by nějak extra seděly...mám pocit že to dělají nějak široké a krátké rukávy... :unamused: ale kalhoty v pohodě
11. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky nevíte od kdy se můžu dát matrace tou kokosouvou stranou nahoru?
12. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
andu koukala jsem na fotky,no kráááásná princezna :slight_smile:
12. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahojky, Gabi :slight_smile: Děkujem :wink: S tou matrací vůbec nevím, hlavně, že mám tu samou, že?! :grinning:
12. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Andu,mi se totiž ta pohanková strana zdá moc hrbolatá :confounded: na té spí ted...jsem z toho jelito...
13. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahooj při pondělku :slight_smile: venku teda počasí nic moc, asi za chvíli už použiju ten fusak, vůbec nevím co mám malému oblíkat, zdá se mi, že mu je furt zima, dečka v kočárku je tenká, tak ho balím do plédu za 39 z Ikey :slight_smile: ale asi fusak brzy přijde na řadu...
Holky s tou matrací fakt nevím, ani nevím kterou stranou to mám teď

jdu na MMB vyhlížet nějakou bundu a kombinézu..
14. zář 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,měli jse poruchu na inernetu,tak jsem byla úplně nesvá :grinning: ale už je to ok a jsem zde.
Málá má zase nějaký blbý den,vlastně se to táhne už od včerejšího večera a maminka má trochu depku :unamused: počítám dny kdy se vrátí moje láska,je to nějak čím dál víc na palici tohle pracovní ježdění :frowning2: :cry:
J8 dnes byla venku s malou už před půl osmou,stejně už od půl sedmé nespí,tak jsme vyprovodily malého do školy...byla hnusná mlha,ale zase taková kosa nebyla,oblíkla jsem jí na spací overálek :wink: teplejší mikču a zabalila do deky a v poho...Nicméně fusak musím ted z "výplaty"tasky koupit.
Saly nasšla jsi něco na mmb?Já objednala bundu zimní,kombinézku zatím ne,koukala jsem i na podzimní,ale tzo asi nemá cenu kupovat...
14. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
já podzimní kombinézku mám, zimní jsem našla ne kombinézu, ale vrch jako kombinéza a dole pytel, má to dobré, tak budu používat to.Tak koukám jen po bundičkách, jednu na podzim a jednu na zimu, ale nic hezkého jsem tam nenašla.
14. zář 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,tak drahá po včerejším uknouraném dni zase měla večer asi hodinu a půl hysterický záchvat,tak už fakt nevím co mám dělat....celý den jsem ji měla u prsu,tak jestli nemá hlad?nebo zuby???že taky nic neřekne... :confounded:
15. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
:slight_smile: dobré ráno :slight_smile: tak to my zas teď máme pohodové období..malý si buď sám hraje, nebo sedí a kouká nebo spí..tak je klid.Navíc nám dodělali konečně balkon, tak dnes chci ho začít trénovat spát v kočárku na vzduchu :slight_smile: zatím teda usnul v postýlce, zdálo se mi po ránu zima.JInak jsem zas přihodila pár fotek:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=460759&vReferer=
15. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
saly super fotečky :slight_smile:
kam chodíte cvičit?
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
do Naschválníčku(Pizzerie Ježek v Hrabůvce)
Taaak a dneska poprvé malý spinká na balkoně v kočárku a asi se mu to líbí :wink: usnul jak dřevo..v postýlce mrčel, tak jsem ho zabalila do deky a je klid :wink:
15. zář 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
halo halo nikde nikdo?
16. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
hooj :slight_smile: nějak to tady utichá...

já včera byla šmejdit po obchodech po té čepici, ale nic jsem nesehnala.V Carrefouru likviduji Chicco, mají tam slevy na textil 40%,ale nic tam už není,nevím kam budu na ty dětské věci chodit, když vše v době baby boomu zavírají, asi jen přes net, :frowning2:
17. zář 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík.
tak venku prší tak mě tu máte :grinning: . Ani se nedivím že prší - včera jsem umývala okna, tak mi to ten déšt musí hned pokropit.
Tak jsme teda konečně včera slavnostně dodělali pokojíček pro malého. Podlaha, a přebalovací pultík je přimontován, tak ted potřebuju jen záclonu, a nějaké ty doplnky.
Jinak teda se musím pochlubit - včera jsme nechali Dominika vnoci vybrečet - chtěl jít zase k prsu, ale to jsem odmítla. Tak se vybrečel - asi dvacet minut a pak spinkal do rána. Takže bez nočního kojení. A dneska zase. Vzbudil se kolem jedné, dala sem mu cumel pohladila a on usnul. Takže zase bez kojení. Super. Musím vydržet a nepolevit. Večer už taky neusíná u prsa - zatrhla jsem to - nebudu jeho otrok.
17. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojte, holky! :slight_smile:
Žabi, já taky nasazuji matodu samostatného usínání, četla jsem to tu na Koňovi, páč Amča si začíná vymrčovat, vztekat se a vyžadovat si neustálou pozornost... Takže k ní chodím po 3, 2 krát po 5 a pak po 7 minutách... Dává mi to teda zabrat, ale jak píšeš, nechci, aby si zvykla, že na každý její výlev přiletím a budu rozmazlovat :wink:

Mě se absolutně nic nechce, takže zas sedím na netu a objednala jsem pro Aminku vestu, bundu, štrample a teplé kalhoty, když se nám blíží ten podzim :wink:

A teď Ameli spí, tak jdu aspoň utřít prach, heh
17. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojte holky,
po delší době se jdu zase na vás kouknout. Shlédla jsem fotečky a mimiška jsou nádherná, krásně rostou a je vidět, že se jim dobře daří. Vojta je zatím hodný a od 14.9. se umí sám překulit na bříško, objevil nožičky a pořád si je prohlíží. Jediný problém je nyní s usínáním večer, ale do osmi to většinou zvládnem. Aspoň se s ním stihne manžel poňuchňat.
Co se týká věciček tak jsem zatím s manžou nakoupila jen věci na podzim, krásnou chlupatou mikinku oteplenou teplákovku, štramplíky apod. Švagrovku jsem poprosila ať mi půjčí fusák a nevlastní segra mi nabídla fusák do sedačky tak supr budu zásobená aspoň tak. Věcičky jsme jinak nakupovali v Kiku jsou tam moc krásné a měli tam i krásnou chlupatou kombinézku ale ne ve velikosti 80 jen 74 a to jsem měla strach, že mi z toho ten náš chlapík vyroste. Slibuji, že teď jak už je tak hnusně tak se opět pustím do focení a zase něco přidám. Už jsme 14 dní bez manželovy sestry tak jsem teď uklízela doma i na zahradě (konečně byl čas a nikdo mi nechtě pomáhat - výsostně to nesnáším :wink:) Žabi pošlu ti moji emailovou adresu a ty pošli fotky ať je tam přihodím.
Tak zatím páček a užívejte svých ratolestí.
Jo jinak zatím pořád jen plně kojíme a konečně jsme zase začli spát déle než jen 20 minut. Tak pa
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj při neděli :slight_smile: my už jsme na zimu vybaveni, chybí nám jen ta čepice a rukavice.Máme už i zimní bundu, navíc jsem našla ještě bednu cojsem nakupovala v těhu, kde mám 2 podzimní bundičky a 2 hrubší mikinky, tak to stačí až nad hlavu.Jinak každé ráno vyřadím aspoň další tři oblečky, ze kt.jsme vyrostli.
My máme ted hodné období.Buď kouká a směje se nebo spinká...večer v 19:40 položím do postýlky a spíme do minuty..zas ať ho nepřechválím :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
HOlky poraďte... hlavně teda vy co máte kluky..3.října jdeme na vítání občánků..co klukovi obléct? na dupačky a bílé kraječky nejsme typ..a co dál? třeba kalhoty a nějkaou košili? nebyla jste některá? co tak klluci nosí?
21. zář 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly,já měla viktorka v mančestráčkách a triku,takže normál a ted jsme taky nevěděli co oblíct nám i malé a nakonec jsme volili zlatou střední cestu,mirek a viki měli džíny a bílou košili a patulka džínouvou sukýnku a tričenko,žádné kraječky,ale záleží,,na tobě, jak to chceš :wink: byli tam tak i tak,někdo to vůbec neřešil a jiní měli miminka v krajkových eřinkách a tatínky v kvádru :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
no to právě neeeeeeeeeeeee :sunglasses: :angry:
hele objednala jsem košili(ať je slušně) a mickey mousem(ať je dětsky) a uvidíme jak to bude vypadat..a buď riflíky nebo nějaké kalhoty..krajky v žádném případě :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19618173

no ale co si obleču já to bude trága.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojte zensky :slight_smile:
koukam tu nechavate hromadne vybrecet miminka...no tak na to bych nemela :sweat_smile: sice me muj zavislak chvilema pekne rozciloval, ale nakonec se krasne sam osamostatnil a bez revu :grinning: proste prisel na to, ze matku nepotrebuje :grinning: :grinning:
saly, tobik byl v riflich a kosili a uplne v pohode, byla tam tak vetsina miminek-kluku :wink:

nepodniknem neco pristi tyden? nechce se mi sedet doma :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoooj,saly ten obleček je supeeer :slight_smile: já měla úplně depku,mám doma plno hader ale do ničeho nevlezu :frowning2: tak jsem na sebe hodila jediné šaty,takové natahovací :sweat_smile: do ktrých jsem vlezla a nevypadala jak v olačce :grinning: když jsem se smířila s tím,že těch dest kilo do vítání nesundám,tak to nebylo tak špatné...
S tím vybrečením u nás to je takové všlijaké,já teda taky nejsem takový tvrdák,malá vydrží plakat i hodinu večer a to teda hodne a mi to rve srdce a v noci když se vzbudí tak jí dám prso..nemám na to abych ji nechala v noci řvát....taky si myslím,že všechno má svůj čas a oni na to přijdou :wink: Akorát teda se snažím aby mi neusínala večer výhradně u prsu,bud usne a když ne,tak ji dám do postýlky a zkoušíme usnout,někdy to jde,někdy ne...
jinak přes den je ted v pohodě,ale ten minulý týden to byl masakr... :frowning2: jo a v noci se mi začala budit dřív a někdy i častěji,tak nevím jestli se to upraví,když začnem dávat nějaké ty kačíčky?
22. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak my večer usínáme hned po koupání a pití, položím ho a on kouká na pata a mata a na medvídka tak dlouho až usne(asi v osm),potom vstává v průměru ve dvě na pití a pak ještě v šest a finálně se budí mezi sedmou -osmou,tak já jsem spokojená, jsem i vyspaná, ale učím ho teď spát bez dudlu, jinka ho furt podávám.. :angry:
22. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.