• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
já si to taky myslím.. přijde mi i takový nedospaný..a to trvá celý třetí měsíc? nebo třeba jen týden? :grinning: teď spí už druhou hodinu na balkoně v kočárku, tam mi spí mnohem déle než v postýlce, tam se furt budí
30. zář 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
holky děkuji určitě pak napíšu
chodím tu často, ale jen jako tichý pozorovatel :i)
30. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Saly Páťa se poslední dobou taky budí jinak než před tím,usíná kolen půl osmé,ale většinou s pláčem a budí se kolem už kolem půlnoci a od té doby mám pocit že už jen kojím :confounded: dnes jsem ji kojila o půlnoci ve tři a v šest...a kolem půl sedmé už je vzhůru...
30. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
jooo jinak byli jsme dnes na poslední očkování a proběhlo skvěle,ještě líp než minule,skoro bez pláče :slight_smile:
a váha 671o :grinning:
30. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Gabi tak super že jste to zvládli :wink: a ohledně kojení to se asimáme na co těšit, že,když si člověk zvykne, že už se bude pěkně jakžtakž spinkat tak bum a zase zpátky...
Saly takto netuším jak dlouho to trvá... ale snad ne celý měsíc.... u nás už to taky začíná...

dneska má Kubík 3m a šel z kolíbky do postýlky...a moc se mu tam nelíbí :unamused: ach jo kde je moje malinké miminko, to tak strašně letí...
30. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
tak dnes v noci to byl zase masakr,malá se vzbudila už asi v jedenáct a pal jsem ji asi po dvou hodinách kojila,mezi tím jsem se vždy vzbudila zimou :frowning2: takže jsem dnes fáááájně vyspaná :confounded: teda svaluju to dnes na očkování...ale obávám se že jeakorát pěkně vyčůraná :grinning: Jinak přes den je v pohodě,skoro nepláče,akorát když má hlad,nebo chce přebali...jooo a když si jí nikdo nevšímá :slight_smile:
jj zuzi letí to šíleně,ale každé období miminka má svou krásu :slight_smile: taky je mi to trošku líto,ale když vidím malou jaké dělá pokroky,tak jsem nadšená :slight_smile: má takový dospělý :wink: výraz... :grinning:
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jééé ted jsem četla na netu že by měl stát od ledna platit očkování proti pneumokovi....
1. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jééé ted jsem četla na netu že by měl stát od ledna platit očkování proti pneumokokovi....
1. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj, pošli Gabi odkaz, kde to je?

My dnes spali od osmi do sedmi a kojila jsem 3x, furt lepší než 5x, ale kde je ta doba jak jen jednou :confounded:
My jdem za chvíli cvičit, tak tam se zas snad hezky unaví a usne :grinning:
1. říj 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
no tak jestli to bude fakt hradit, tak to asi o 3 měsíce odložím, je to celkem dost peněz z vlastní kapsy...
1. říj 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
ahooj nebyla jsem tu
1. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Ráno jsem to četla na novinkách.cz ale ted to nemůžu najít :confounded:
1. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
a je to na 100% nevíš? potřebovala bych o tom nějaké podrobnosti,kolik vakcín proplácí a tak...

Dnes mi přišla hrací deka z MMB, canpool babies, stála 200(nová min 650) PO jednom dítěti a fakt jak nová, jsem mile překvapena:slight_smile:
1. říj 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Ajoj :slight_smile: posunuju nahoru..

My dnes jdem na to vítání občánků, tak jsem zvědavá,pak poreferuju

:sunglasses:
3. říj 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Tak vidím, že si tu zas píšu sama :grinning: :grinning:
Tak vítání jsme zvládli, malý byl vzorný.Ani nekviknul, byl u vytržení co se děje
4. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky...saly gratuluji malému k přivítání :grinning: Hod fotečku,měl tu košili?urečitě mu to mooooc slušelo :wink:
5. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky,
my marodíme...všichni :frowning2: hrůza děs
jinak my jsme už přivítání, před 14dny... Kubík měl riflíky, prďácký botky, mikču. Celkem byl hodný....
Saly těším se na fotky
5. říj 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, už jsou dávno v albu :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
saly krásné fotečky, Tomášek je fešák a moc vám to jako rodince sluší. Vlastně všechny dědičky jsou tady u nás na tématu moc moc krásné.
My máme dnes po kontrole u paní doktorky a zítra máme už pět měsíců a doufám poslední kontrolu na kyčlích. Snad už se ty zatrolené jadýrka udělaly do konečného stádia a už vše bude ok.
Paní doktorka nás pořádně prohlídla máme v pěti měsících 7,97 kg a 68,5 cm. Jinak na to naše už měsíční buzení se tak pětkrát za noc nám doktorka poradila už zkusit na noc dávat mléčnou kaši. Zítra koupím a uvidíme. Jinak Vojtovi hrozně moc chutná, když jím jabko oblizovat šťávičku. Tak jsme dostali svolení už zkusit i ovoce, ale začít raději banánem. Tak jsme dneska zkusili a jedl jak pominutý. No a snad na zeleninové příkrmy snad dojde až opravdu v šesti měsících, to už nechala doktorka na mém pocitu zda mu kojení stačí či ne. Jestli mi ještě náš mladý dovolí tak vám tu po strašně dlouhé době zkusím přihodit fotečky. Zatím páček. Brzy se zase ozvu :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky hafi,taky se budíte v noci?docela jsi mne překvapila že ti dr poradila přikrmovat...malá se taky totiž budí asi tak čtyři až pětkrát za noc a jwe to docela záhul...jinak malý je mooc šikovný :slight_smile: OZVI SE ČASTĚJI MAMČO :slight_smile:a dej vědět jak jste dopadli s kašičkou :wink:
no my máme první rýmečku :unamused: chudák malá se v noci dusila a moc jsme toho teda nenaspaly,byli sme u dr. a dala nám kapičky a trpělivě kapeme a odsáváme a Patulka je moc šikovná,že se docela nechá :wink:Ddalo se to čekat,malý taky pořád snoplí a kašle a nemůže se toho zbavit
:unamused:
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
saly krááásná rodinka :slight_smile: tomášek je fakt kus chlapa :slight_smile:
a co ostatní maminy a dětičky?andu kde jsi se ztratila?
7. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
tak po dlouhé době jsem opět zavítala. Neměla jsem čásek. Byla jsem u rodičů - ti net nemaj. pak jsem byla a pořád jsem nemocná a čekám kdy to ode mě chytne i Dominik.
Jinak teda máme se dobře. V noci se budí Dominik jednou na kojení a to vždy o půl druhé. Byli jsme u dr. na půlroční prohlídce a máme 7,64kg a 69cm. Pořád kojíme, ale od pondělí jsme začali dávat na noc nemléčnou kaši od Nestlé SINLAC. Dominik to baští až hledíme jak nemá vůbec problém se lžičkou. Ted od soboty už bude dostávat i mrkvičku. Takže začneme se zeleninovými příkrmy. Paní doktorka říkala že nemáme dávat ovoce dříve než si zvykne na zeleninu, že většina dětí má pak problémy papat zeleninku, která není sladká. Tak uvidíme. Každopádně ovoce prý až za měsíc kdy jdeme na kontrolu.
Jinak Dominik je akční. Už začal říkat mamamamama. Tak se tomu vždy smějem, protože u toho má takový divný výraz. Pořád by chtěl lozit, ale nějak neví co s rukama. A sedět by chtěl, ale to mu nedovolíme, prý až se sám posadí - jinak by se mu nemusela dobře vyvinout páteř. Už je to takový velký človíček.
Saly Tomášek je krásný, všechny dětičky. Nějak nám to rychle roste. Bože Dominik už ted v sobotu bude mít půl roku - :astonished: .
Nic jdu si nachvilku lehnout, dokud to naše dítko spinká. tak zatím čusík
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj mamky :slight_smile: Konečně daly o sobě vidět i ostatní.. :slight_smile:

Vidím, že máme všichni "pořádné" děti, žádné chudáčky :grinning:

My byli u Dr.dnes a kontrola ve 3 měs dopadla OK. Máme 6750 G a 64 cm. Máme za sebou očkování první hexy a prvního Synflorixu - prořval to jak tur, preventivně řval už předem :grinning: a teď nešel uspat, koupila jsem ten Nurofen sirup jak jste radily a dám mu ho...

Jinak v noci už druhý týden krmím tak 4x a jsem z toho úplně KO,chodím jak obživlá mrtvola, asi si taky něco pomalu počtu o kašičkách...budí se vyloženě hladem a saje jak drak 10 minut non stop, takže nechce jen ududlat nebo ponosit :frowning2: jsem zvědavá na dnešní noc...

Objevili jsme ruce, tak je máme pořád v puse, už chytá hračky a hladí maminku při kojení, tak je to moooc příjemné
7. říj 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
saly to je super,tomík váží stejně jako paty :grinning: gratuluji k prvnímu pichanci :wink:
saly myslíš že by malý měl zrovna v noci takový hlad??na váze to určitě poznat není :wink: já to právě taky řeším...
My ted zápasíme s rýmečkou,doufám že zůstane u ní a nepřihorší se to,malý je totiž pořád dokola nachlazený a mne už taky začalo bolet v krku :confounded:
Jinak paty ted u kojení spíš lelkuje,kouká kolem kde se co šustne,manžel ji vždycky schválně ruší a má z toho srandu jak se paty směje a potom hupsne k prsu a zase se se smíchem odpojí,no sranda :grinning:
žabi domík je taky šikulka :slight_smile: jojo rostou jak z vody,za chvíli si dáme srazík někde na pískovišti :grinning:
7. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
holky jak jste tu probíraly sedačky, koukněte na www.detskyraj.cz na týdenní akce,mají tam v akci maxi cosi
7. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:

Gabi, super, na odkaz mrknu, teď jsem se zrovna chtěla na sedajdy mrknout! :wink:
Teda, holky, máte to pořádné chlapíky :slight_smile: My jdeme na očkování příští pondělí (mohly jsme jít už toto, ale nějak se mi nechtělo:grinning:), ale doma jsem Amušce naměřila tak 65cm a něco kolem 7kil.

Žabi, je pravda, že se to s tou zeleninou říká, že se s ní má začínat... Ale já kvůli tomu Amčinému kadění začala ovocem, abych jí to ještě nezhoršila a stejně má viditelně radši zeleninu. U ovoce se xichtí. No na štěstí ale zbaští i to :wink: Nemá s jezením problém, spíš naopak. Je schopna se přežrat a pak ublinkávat i tu tuhou stravu :unamused: Nedávno si dala asi 190g bramboru se špenátem a pak bylo všechno zelené :grinning: Ale jinak jsem ráda, že to u nás jde bez problémů a hlavně tím ustalo to neustálé blinkání (blije prostě jen po mlíčku a čaji a jak jsem psala, když se přejí :wink:).

S tím sezením. Ano ano, taky vím, že se to nemá, ale to naše dítko je nějaké akční, takže jakmile je v blízkosti něco, za co se může přitáhnout, šup a sedí... Ehm a teď se ještě raději staví :confused: V čemž se jí teda snažím bránit zuby nehty, ale s tím nesezením ji akorát strašně naštvu :grinning:
8. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj andu,my to s tím sezením máme stejně :slight_smile: když mám malou na klíně tak musí sedět a stačí lehce vyvýšený leh a sama se naklání ,strašně ji baví bouchat ručkama do stolu :grinning:
koukám že už pěkně papáte :slight_smile: my pořád jen cickujem :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Gabi, přesně, Ameli už taky bere všechno ze stolu, furt nám leze do talířů a hrnků... No začíná to býti zajímavé :grinning: Je na ní vidět, že už by nejraději někam lezla, ale ještě jí to nejde, takže se vzteká, když se nudí :grinning: Na štěstí v kočáru jí stále ležet nevadí, tak to jsem ráda :wink: My máme ještě dobrou tu hlubokou korbičku, tak by tam mohla vydržet i přes zimu :wink:

Jojo, baštíme, i když Dr. původně říkal, že se na zelenině atd. budem domlouvat až tento měsíc. Ale fakt jsem neměla nervy na to Amelinčino neustálé blití! Chuděra nedělala v podstatě nic jiného :sweat_smile: A teď si může chvilku po jídle hrát i na bříšku a nic! Akorát do ní musím začít cpát více tekutin (což znamená, že zas bude blinkat :angry: ), páč jsem zjistila, že by měla vypít tak litr a ona má mlíčka max 500 ml a čajů průměrně tak 100 - 150 ml denně!
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
jj taky už mi párkrát skončilo jídlo nebo kafe na zemi :sweat_smile: a to počkej až budou lozit a CHODIT :sweat_smile: to budeco hlídat...poprvé jsem tak krásně zhodila ta přebytečná kilča po porodu :grinning:
binkání už neřeším,sem tam vyblinká co vypila,jako že to z ní vyletí,nepočítám to běžné light :wink: ublinknutí ale je to lepčííí
znoiva se pokouším dát malé čajík,kvůli té rýmě,ale ona ho nechce :unamused: šklebí se u toho a nic...mám ten bylinkový hipp...
a co se týká kočárku,já budu v zimě taky voit v hlubokém,když půjdem na hodku ven a budu vědět že to prospí,akorát ted v létě jsem vytáhla sport.když jsme byli venku dýl a ji už nebavilo ležet :slight_smile: zrovna ted jsme přišly z procházkya spala v hlubokém asi hodinu :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj, my byli dnes na procházce 4a čtvrt hoďky,je úplně KO, pže v noci po tom očkování nespal, furt kňoural :slight_smile: teplota ani reakce žádná, takže asi v pohodě.Jen já jsem vyřízená, dnes jsem studovala ty UM a uvažuju jestli při ukončeném 4M nenasadím nutrilon večer před spaním, vstává stále čstěji a furt chce dudel, stačí mu ponosit ale já na to jaksi v noci nemám moc sílu :frowning2: raději bych spala :wink:
8. říj 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.