• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Já jsem zkoušela ty ovu testy a měla je pozitivní, teď i cítím píchání v břichu, tak myslím, že ovulace probíhá :wink:
29. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
strouzi díky, jsem slíbila, že zde hodím foto s mimi malou Elenkou tak plním a musím furt čučet a začla jsem toužit po miminku ještě víc. :grinning: měním si stav v pasu tady na koníku na snž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
hafacko, moc hezké fotky.. :wink: :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz
hafi: krásné fotky!!! tak teď už jen něco do té zavinovačky vlastní, že... :wink: ale neboj, to vyjde...
29. črc 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj misakri ani nevím jestli jsem tě vůbec přivítala jako novou příchozí. Mám nějak fofry v práci a ještě vás k tomu dočítat jen jsem si odskočila na obídek a už jste měly jednu stránku.
Tak tedy vítej a děkuji za pochvalu vyřídím miminku :wink: jsem tak nějak s kamarádkou to těhulkování prožívala. :grinning: a díky ní se na to těším. zdálo se mi že to prožívá tak nějak v klídku.
29. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz
holky, zatím se rozloučím, jdu zpacifikovat dítko.. :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz
hafi no však jasně za chvíli to budeš měnit na těhuli, nebo spíš my všechny :wink:
29. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
jo a jinak jsem slíbila ty těhu bacilky ale vydím že máme téma přímo se zdrojem bacilků tak to ani nemá cenu beztak jsem je v Rakousku vytratila po cestě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
hafi, děkuji za přivítání.. :slight_smile: :slight_smile:
tak šup na vlastní :wink: :wink:
29. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
hele holky do vánoc bychom to snad mohly zvládnout všechny a srazík jak jsem tu o něm četla teda o návrhu jsem klíďo pro

zuzi jeden návrh co takhle nějaký pěkný obrázek na úvod alba ať tam hnedle každý nevidí tabulku :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
a už fakt jdu, bo mi tady zlikviduje kuchyň.. dračice :grinning:
29. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
holky tak jestli některá nepředáte aspoň trochu možných těhu bacílků tak mě dorazí do týdne mrcha :frowning2: a bacilky se nestihnou rozvinout... :frowning2:
já mám dneska pořád na něco chuť... nevíte na co?? asi něco sladkého, to jsem neměla už měsíce... :frowning2:
29. črc 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
jj díky holky budem se s manžou snažit ale zbytek je bohužel na mém těle a přírodě a štěstí atd. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no smích mě asi přejde
teda doufám že ne ale raději být mile překvapena než opačně
:wink:
29. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
hafi: OK. najdu, vložím...
29. črc 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
no zuzi jsme si s kolegama koupili nánukáč a teď jsem ho dodlabala a mňamka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dělám chutě, že? padon
29. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
Hafi, ať za měsíc nehlásíš // :grinning:
29. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
A Elenka je moc krásné jméno, dost jsem si ho teď zamilovala :wink:
29. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
no nebylo by beránku špatné :wink: :wink:
jinak Elenka je krásné jméno akorát se mě všichni doptávají jestli dobře slyší jestli to nemá být Alenka :confused:
29. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
hafi: už je to tam... nanukáč mňam mňam...holt jsem se narodila pod špatnou hvězdou :grinning:
Elenka krásné jméno, ale momentálně je přeElenkováno...
máte už vybraná jména??? já chci kluka Šimonka... už strašně dávno... a holčička Sabinka nebo Sofie...
29. črc 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
no mě se líbí pro kluka Tomáš a holčičku jsme chtěli Moniku ale klíďo se to může změnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
no zuzi kráný obrázek si tam dala :sunglasses: šikulka
chcete tam ještě dodat to zaměstnání a pak bychom mohly tu tabulku vymazat co má malá písmenka ??? Ať to máme v cajku?? a kdybys byla tak hodná zuzi a napsala mi jak jsi tam vložila ten podklad pod tu tabulku bych byla moc ráda a klidně bych ji tak udělala a tak to bude naše společné dílo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
Elenka se mi dlouho líbí, ale je fakt, že jich začíná být nějak hodně....proto nic pro nás, je jinak bych ji chtěla :wink:
U nás jméno bude až do konce pro všechny překvapením, pro nás možná taky, u Beatky se její taťka rozhodl až při pohledu na ni na porodním pokoji, jméno jsme jí dali až se narodila, dřív jsme jméno nevyplnili :grinning:
Myslím, že u druhého dítěte do bude stejné...ale přiznám se, že už začínám mít takové chvilky, kdy se na jména dívám a začínají se mi zase líbit i jména, o kterých jsme poprvé vůbec neuvažovali. Jinak o klukovi moc neuvažujeme, takže se zatím dívám jen na holčičí :grinning:
29. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz
s jménama mám jasno už dlouho erik nebo nela :wink:
29. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz
já teď ještě koukala do kalendáře a z klučičích se mi ještě líbí Filip ale u holky si fakt nejsem jistá ani s tou Monikou líbila se mi Barborar, ale tu mi vyfoukla nejlepší kámoška teda ne že by měla mimi, ale plánuje toto jméno tak nebudu svině, že? Jo a ještě se mi líbí holčičí Šárka, ale u toho se zas manža netvaříl moc hezky :grinning:
29. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
šárka se mi nelíbí znám dvě a obě mrchy
29. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz
tak já znám te Šárku úplně bomba holku mimochodem taky moje nejlepší kámoška. Ono to je většinou o tom, že si pod tím dotyčným jménem přestavíš někoho konkrétního. Já mám třeba alergii na Elišku - a chudák jméno za to nemůže. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
no a hele Marta je taky hezké jméno :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
Jé už i jména?
Tak nám se líbi pro holku Nikolka a pro kluka Tomášek - ale to už má brácha, tak nic. Pak se mi líbil Filip - prý je to jak na psa prohlásil manžel, takže kluk bude horší - třeba to bude první holka.
Jinak Zuzi a Hafi musím pochválit - super tabulka , přehledná a obrázek - krásňoučký. Jdu obědvat - nějak jsem se k tomu ještě nedostala - mám kuř. řízek - mňam.
29. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jo a Hafi, tak ty už oficiálně snažilka? super. Tak koukej at co nejdřív máš //
29. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
No totok, chvilku si zajdu na kafe a tolik stránek!:grinning: jdu si číst:wink:
29. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.