• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Gabi: jo na to očko mrknu.

My měli dnes už premiéru venku v emitexovém fusaku a líbilo se:slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
jo já taky byla venku,sice bez fusaku ale v zimní bundě,taky spokojenost,už jsme doma skoro hodinu a spinká v korbě jak špalek :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Gabi a jezdíš ve sporťáku nebo hlubokém? já chtěla vytahovat sporťák, ale jak vidím tu kosu,tak ho nechám tak fajně zachumlaného v tom hlubokém, ten emitex je tam akorát :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
saly ted jsme zase přesedlaly do hlubokého,stejně nebudu venku dlouho a předpokládám,že malá bude spinkat...dneska tam byla tak zababuchaná,že spala jak špalek,ale musím říct,že k kočárku není milimetr místa navíc a to jsem neměla fusak...
13. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
na zimu je hluboký určo lepší,líp se mi s ním jezdí a mimi je tam krásně schované,jen jsem zvědavá na sníh :sweat_smile: jak se nám bude jezdit s tím dvojkolečkem :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
dobré ránko....to je venku masakr cooo :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: My jsme s místem zataím v pohodě i s fusakem, tak doufám, že už tak moc teď neporoste :slight_smile:
V tom počasí je malý protivný jak blázen :confounded: jsem zvědavá jak tu zimu přežijeme..v říjnu a sněží fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Dobré, ženy, dobré...

Gabi hnuuuuus fialový to je venku! Nechápu! Sníh s deštěm v říjnu... :astonished: Mám čím dál větší pocit, že jaksi už budeme mít jen zimu a léto, heh :sweat_smile:

Jako v tomhle počasí se já nikam nedonutím vyrazit na prochajdu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem šla jen vynést koče a myslela jsem, že umrznu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To abych amelince rychle koupila zimní čepici a rukavičky.... Božéééé, já pro ni nemám nic zimníhoooo :grinning: A sobě si taky musím rychle koupit zimní bundu, jak se na to dívám! :astonished:

Včera se sousedce narodila holčička, Leontýnka. Holky, tež vás to tak dojímá ty porody?? :sweat_smile: Já jsem ve stádiu, kdy bych šla rodit znova pro ten úžasný, i když pekelně bolestivý :wink:, zážitek :dizzy_face: Nevím, jestli to jsou hormony ještě z toho porodu nebo cooo.... :grinning:
14. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
andu rodit??to tě to rychle přešlo :grinning: jeee ale leonzýnka je kráááásné jméno :slight_smile: taky jsme ho probírali,máme rádi
ÄT ŽIJÍ DUCHOVÉ :slight_smile: ale zase taková čtyřicetiletá leontýna už nezní moc dobře :slight_smile:

saly malá se zatím drží,ale taky je v lepší náladě když jdem aspon na chvíli ven...
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
No mě jméno Leontýna přijde zvláštní, ale to je asi Amélie taky :grinning: Jooo, necelý půl rok a šla bych na to znova :grinning: No jestli mě to bude držet pořád, abych si nezaložila soukromou školku! :grinning:
14. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
čusík
tak dneska je to venku mazec. A to musíme jit do banky a do obchůdku pro Domískovu záclonu do pokojíčku /konečně jsem vybrala a objednala/. No ještě že máme to auto, jinak bych tam dneska vůbec nešla. Domík ted už asi hodinku spí v postýlce - což se divím, většinou vydrží tak půl hodinky. Chudák už ho to taky nebaví určo pořád zavřený doma. Ale co naděláme. Už se fakt těším na zimu.
Jinak my máme sporták, ale je to skoro jako hluboký - je v tom jako v tanku, takže se zimy až tak strach nemám. Chudák ten bude čumět, že ho budem navlíkat do bundy a ještě do fusaku - :grinning:
Jo jinak já bych šla taky znovu rodit. Už se těším na bříško a pak na to malilinkaté miminko, akorát teda rodit chci císařem - normál bych to nezvládla. Mám z toho snad větší strach z toho normálního porodu než poprvé.
14. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
NO já bych taky chtěla být zase těhu, už se mooc těším :slight_smile: teď jsme o tom zrovna doma mluvili, můj říkal, že stačí říct.. :grinning: no ale jak vidím dneska malého jak je dožraný z toho počasí, tak ještě asi raději chvíli počkám :wink:
14. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
nooo,můj drahýmuž o tom taky pořád mluví,ale já myslím že dvě jsou akorát,navíc už nejsem nejmladší a ráda bych se dožila vnoučat :grinning:
14. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
jinak malá je dnes taky umrčená až hrůza :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Hehe, tak já drahému druhého mimoucha navrhovala, ale usoudili jsme, že ještě tak roček počkáme :wink: Stejně to s tou naší dračicí uteče coby dup :wink: a mít v jejich 13 měsících dalšího prcka, nevím, nevím jestli bych neskončila v blázinci! :grinning:

Amča teď taky spí víc než obvykle. Se jí vůbec nedivím! Taky bych spala a spala v takovém počasí...! :wink:
14. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
NO malý mi zas usnul u puštěné myčky :frowning2: :frowning2: kdo má myčku, tak to zkuste, zabírá to:slight_smile:
14. říj 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:

to je venku zas hnus, co? jdem za chvíli na cvičení, vůbec nevím co obléct ani sobě ani malému:_(
15. říj 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všichni jak trávíte dnešní nádherný teplý sluníčkový den???
15. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Bré ráno!

Tak my včera s Amelinkou jely do Poruby za koníkovskou tetou (z květnovek) a řeknu vám, to byla tedy jízda! Z Hotelového domu Jindřich momentálně jezdí jen tram 14 a 12, které vás odvezou na Výstaviště, tam musítě přestoupit na bus, který vás doveze na Nám. Republiky a tam opět přestoupíte - na tramvaj! Parááááda! Nenávidím vysokopodlažní spoje a včera jsem si to dala hned několikrát! :grinning: Na štěstí jsem ale cestou tam potkala jednoho a cestou zpátky druhého kamaráda :grinning: Takže cizího člověka - slečnu, kterou jsem si pohledem vytipovala za celou cestu z Náměstí republiky až k nám za ZOO :grinning: - jsem musela požádat jen jednou! :grinning:

Včera si Amča na návštěvě moc nepospala, tipla bych tak max hoďku a půl od devíti ráno do 7 večer, takže spala 12 hodin přerušených 3 krát řevem způsobeným ztrátou dudlíku :grinning:. V 7 si dala mlíčko a teď zas spinká... Noo, mohla by si dneska dát dospávací den :wink: :grinning:

A dneska bych měla uklízet, ale tohle počasí mě svádí k flákání se :grinning:
16. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:

My jsme dneska kupodivu vyspaní, krmila jsem jen 3x..ve 12, ve 3 a v sedm, tak že by se to už zlepšovalo?A už zas spíme..
Andu: teda MHD jsem s kočárkem ještě neměla odvahu jet, nechám to až na golfky, kt.unesu sama :sunglasses:

Já jdu dneska potrajdat do shoppinu, potřebuju pro prcka nějaké body s dl.rukávem, furt všechno zblité, nevím co mu je nikdy to nedělal..a prababča se přihlásila na hlídání(bude jí 82) tak jsem zvědavá, jak to malý ustojí :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Saly prosím tě,jednou jsi mi tu dávala tip na firmu ohledně vstevné skříně,můžeš mi to prosím napsat ještě jednou?Už bych to asi nedohledala....dík :wink:
A co jinak maminky?jak po víkendu?U nás stále katastrofální noci
:confounded: vypadá to že malá svou postýlku vyloženě nemusí :unamused: takže já celou noc poskakuju a přehazuju ji ze své postele do její a opačně :confounded: jinak pořád trošku pokašlává,ale včera když vysvitlo sluníčko,jsme byli už chvíli na procházce,je fakt že se v kočárku nemůže hýbat,jak je v té zimní výbavě,ale aspon zase usne,jak je tam tak zachumlaná :wink:
19. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Bré ráááno :slight_smile:

Tak já jsem dneska absolutně nevyspaná! :grinning: Zkoušeli jsme nechat Ameliniku samotnou v pokojíčku, abych si taky mohla napravit záda na pořádné matraci a nerušila pipinkovou svým neustálým převalováním v posteli. No Amushce to zjevně svědčí, leč já jsem se budila co hodinu (v lepším případě:grinning:), a i když chůvička mlčela jak zařezaná, chodila jsem to dítko kontrolovat. Samože si spokojeně spalo, ani ztracený dudel nehledalo :grinning: Kníkla v noci asi jen 2krát, ale to než jsem došla do pokojíku ustalo a já viděla opět a jen spící dítě :grinning: Takže si zkusíme i dneska, jaká bude noc (tedy hlavně její, páč u sebe to tak nějak tuším:grinning:) a pak uvidíme, jestli už nastal ten pravý čas k mému návratu do ložnice :wink:

Jinak je ale pipinková teď 3 dny odpoledne pěkná protiva a nic jí není dost dobré... Jako mám pocit, že ji kapánek seeere, že se nikam nedostane. Dle mého by už nejreději zkoumala všechno možné, ale chuděrka ještě nezdokonalila lození (ale trénuje poctivě! :grinning:), takže má smůlu! :grinning: Tak lespoň válí sudy o 106 :grinning:

No, drahý i drahá ještě spí, tak uvžuju, že bych se pustila do úklidu kuchyňo-obýváku, ale nějak po té báječné noci :grinning: nemám energii :wink:
19. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
čus holky.
Jak se máte? u nás je to celkem blbý. Já jsem nemocná - moje astma a rýma do toho se ozvala a jsem tak akorát zralá do postele.Dominik je taky nějaký nemocný - přes týden už má rýmu, která ne a ne ustoupit a od včerejška začal strašně kašlat, tak dneska s ním jdu k paní doktorce. je to fakt na prdlačku, být nemocná. Obdivuju ženské které jsou sami s dítětem a nemají taítnka. To já byh nezvládla - v sobotu jsem celou proležela, protože jsem nebyla prostě vůbec schopna.
No nic, jdu si nachvilku s malým lehnout a pak pádíme k dr. tak se zatím mějte
19. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
žabi je to na prd když zaútočí bacily, :angry: tak se držte a brzy se uzdravte :wink:
Patulka je taky ještě pořád nachlazená,sem tam kašle,sem tam chrčí,ale z nosu jí nteče,není to nic strašného ale pořád není stoprocentní,naštěstí na průduškách už to nemá,na kontrolu jdeme ve středu tak uvidíme...
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky,vidím že tady je stále mrtvo :unamused:
21. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
No joo, Gabi, je :slight_smile:
Tak co, dítkům už je lépe? Gabi, Žabi?? :wink: U nás je stále protivno přes den, aspon v noci se na štěstí spí! Ale nevím, co to je, páč zubisko necítím.... A se samostatným pokojem jsem fakt spokojená. Amelinka spí fakr cellou noc, maximálně nad ránem jí jdu podat dudlík. Kdybych nebyla tak vystrašená, spím celou noc! :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
:slight_smile: Ahooj :slight_smile:

já jsem se nemohla teď asi 5 dní vůbec na MK ani na BMS dostat, nevím co jsem s tím měla :frowning2:

Gabi: http://www.kuchyne-skrine.cz od těch mám vestavěné já a byly levné a doposud fungují :slight_smile: sídlí u Makra.

Tak my máme teď zas třetí den úplně vyměněné dítko, pořád se usmívá, za celý den nezapláče a po asi 5 min mrčení v postýlce sám usíná a to jsem vůbec nic nezměnila.Jsem z toho jelen.Noci se trochu zzlepšily, ale už to není co bývalo, kojím častěji.

Andu, já mám v plánu malého dát samého do pokojíku od půl roku,ať se konečně vyspí, taťka totiž chrápe, mě to nebdí ale ho asi jo :unamused: když jsem s ním spala sama, tak se mi vzbudil v noci jen 2x :wink:
21. říj 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,saly dík za info,tentokrát už jsem si to uložila :slight_smile:
my už jsme konečně zdraví :slight_smile: jinak patula měla krizový den v neděli,celý den poplakávala až jsem byla na nervy co jí je,asi to bylo sobotní zelí :unamused: jsem to ale macecha :unamused: v noci u nás pořád stejné,maminčina postel je v kurzu a noční svačinky už ani nepočítám :unamused: ale jinak je malá v pohodě,přes den ukázkové miminko :slight_smile:
už máme konečně taky fusak,nakonec jsem úplně náhodou sehnala emitex combi za 2oo :grinning: :grinning: je sice béžový ale jako nový a je fakt vymakaný :wink:
22. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak my byli dnes celý den mimo a jsem celkem utahaná, tak nevím jestli neusnu u ordinace :slight_smile: Gabi 200 za Emitex je dobrá cena, ale asi starší kolekce, že? ale i tak,my jsme z něho nadšeni, malý chrupká jak v pelíšku,spí v něm někdy i doma:slight_smile:

holky chci pořídit malému na Vánoce odrážedlo z rukojetí..máte někdo stím zkušenost?

něco takového:
http://www.prckove.cz/injusa-odrazedlo-s-rukojeti-buddy-i1607/
22. říj 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak já jsem dnas zas K.O.malý se mi od 11 večer do sedmi budí co hodinu a čtvrt a 3 minuty popije a vytuhne..tohle já nedávám.

Holky kojící dáváte čajík? uvažuju, že mu dnes v noci zkusím nějaký dát, ale jak? přes flašku? třeba má jen žízeň..

Jo a dneska se naše láska stěhuje na zkoušku do vedlejšího pokoje, pže nejsme vyspaný nikdo a on mi zas od rána už chrápe tuhý na balkoně :frowning2: Tak to NEE
23. říj 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.