• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi, Domísek je fakt fešák :wink: Už má nevěstu?? :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky andu.. :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj, Miši :slight_smile: Heleď je normální, že Amča teď dělá takovou žábu? :wink: Asi jó co? :wink:
27. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
andu, jak to myslíš? jako nožky od sebe?
27. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
No jsem psala na min. stránce :wink: Jakože se snaží chodit po čtyřech ale vždycky se na nich rozhoupe a jakoby skočí... :grinning:
27. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
jj, tak to je naprosto v pořádku.. zkouší, to ti za chvilinku bude lézt.. super, šikulka.. :wink:
27. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
no nic, dany se zesral.. tak jdu na něj, pááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
andu já malou taky lovím ale ona válí sudy,lezení naštěstí zatím nee :slight_smile:
misi dany je teda chlapák :slight_smile: já dnes náhodou dala malé triko 80 a má dvakrát zahnutý rukáv :grinning:
nás dnes atakoval nějaký zapomenutý komár :confounded: patulka má na hlavince tři štípance,viki taky a já na noze :angry:
27. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jeee já se zasekla na minulé stránce a vy jste už tady... :sweat_smile: :fearful:
27. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
andu teda ami je super atletka :grinning:
27. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
-misko jakou židli kupuješ ty?
27. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
pfů, no jako byla bych raději, kdyby ještě chvíli poležela tam, kam ji položím :grinning: Se obávám, že naše drahá bude poněkud "hyper" a z toho se asi zblázním :grinning: Už se vidím, jak za ní lítám, vytahuju ručičky ze zásuvek, vysvobozuju skříplé prsty ze šuplíků a ták :grinning:

Joo a taky je náš drahoušek pěkný vztekloun a snaží se si všechno vyřvat hooodně nasratým jekotem :grinning: Což je tedy něco na mé nervy! :sweat_smile: Jako nechci ji terorizovat, ale taky nechci, aby si zvakla, že když bude takhle nasraně řvát, dosáhne všeho co chce! :angry: :wink: Např teď se vztekala, páč chtěla být nošena po baráku, ale tak, že jsem ji položila na postel a teď předvádí herecký výstup... Ječí, do toho si začne povídat, pak si asi uvědomí, že chtěla křičet a pokračuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uff! :grinning:
27. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: jojoj děti :grinning: ale ted to ještě nic není,počkej až bude dělat ostudu v obchodě :grinning:
27. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak jsme daly obídek (teda Ameli si dala obídek!:grinning:) a dítko šlo spát :wink: A já bych měla balit na čt, páč zítra nebudu mít kvůli výletění asi kdy... Ale strašně se mi nechce! :grinning:
27. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Bože, Gabi, nestrááááš!! Toho se děsím jak čert kříže jak si lehne v obchodě na zem a bude kopat nožičkama, že chce tu PANENKUUUUU!!!:grinning:
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Tak Andu Domís už možná nevěstu má, ale budeme brát tu která bude mít největší věno - aspon 10krav, pole, louky..... :grinning: (díky za pochvalu)
Téda tak malá Amelie už skoro lozí jo?? to ten náš oslík pořád dělá jenom letadlo - ruky , nohy nahoře a tak vydrží neskutečně dlouho. No sranda.
Jinak Domís je taky pěkný prevít - taky si hodlá vše vyřvat, ale má bohužel k jeho smůle maminku, která nepovolí. Takže třeba řve i 20minut. Má prostě hold smůlu.
Odrážedlo budeme kupovat, ale až to bude aktuální. Vůbec nevím kdy začne chodit a aby to tu leželo v bytě, to ne.
No tak Domis si dneska dal mrkev - 3lžičky - nechápu to že to najednou prostě nechce
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
tady se to rozjelo:slight_smile:
my byli 3h na procházce, alr zmokla jsem na kost, samo, že jsem si nevzala deštník!!

:wink:

Zabi: to odrážedlo je jedna z fukcí, chci to autíčko než bude chodit jako vozítko..pže v červenci až ho dostane to už zas je pozdě..no já fakt nevím co mu objednat..asi nějaký ústní tlumič :grinning: žvatlá šíleně nahlas a šíleně dlouho,vyddrží i přes hodinu v kuse :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
Wuuuuaaaaa!! Tak ještě pár takových odpolední jako dneska a Ameli bude mít maminku v blázinci asi!! :sweat_smile: Teď mi řvala 2 hodiny a to jsem se ji snažila různě rozptylovat, ale všechno ji bavilo jen tak chviličku :unamused: Teď na štěstí spí! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, kolik tak asi ti vaši drobci naspí za den celkem??

No Žabi, na jednu stranu se děsím toho, až na to lození úplně přijde, ale na druhou stranu si říkám, že už snad nebude chtít tak nosit jako dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle mě je už vzteklá i proto, že zjistila, že se dokáže přesunout, ale neví jak to udělat dokonale :wink:, a nejradši by už něco objevovala sama. Páč já ji jaxi nemůžu a ani nehodlám celé dny tahat a ukazovat jí nové a nové věci!

Saly, 3 hoďky?? Hmm, tak to jsme byli naposledy v létě! :grinning:
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Chodíme s kámoškou se stejně starýma klukama a probíráme jejich prdy :grinning: :grinning:
andu tak my dnes naspali od půlnoci do půlnoci přesně 15hodin,já si to totiž píšu :sunglasses: teda občas, třeba 1x týdně si napíšu kolikrát kojím a jak dlouho spí...
27. říj 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
saly to je super tři hodky....já jsem ráda jak si dám tady kolečko po okolí tak hodku,samotnou mne to taky nebaví :unamused:
andu malá spí přes den cca 3krát asi po půl hodce...
tak jsem koupila mrkvičku hami a zítra jdeme na to :slight_smile:
jo no musím se pochlubit že malá se umí taky plazit,dali jsme jí cíl a stylem plazopřevalování se přes celou postel k němu dostala :grinning: pěkně jsme se nasmáli jak je vytrvalá :grinning:
27. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
jooo, Gabi, my tomuhle stylu říkáme šroubovitý pohyb :grinning: To malá taky praktikuje :grinning: A přesně! Já se samotná donutím tak max tady obejít kolečko a to už mě nebaví, boť je to furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc je to ani né na hoďku...
27. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
andu hodinka hoodně pomalou chůzí,přes týden to spojím s tím že vyzvednu vika ze školy,tak mám aspon cíl :wink: ale víkend je o ničem :unamused:
dneska musím malou pochválit,spala dokonce ve své postýlce,kojila jsem myslím "jen"třikrát :slight_smile:
dneska jí dáme na obídek mrkvičku,trochu to uspíšíme,je doma viki i tatka,tak toho musím využít :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
tak jak jste Gabi dopadli s mrkvičkou? Kolik stojí ta od Hami? na netu jsem četla, že ze začátku pokud toho tolik nesní se má kupovat skleničková, že je Bio, narozdíl od dusičnanové mrkve, kt.koupíš v Albertu :slight_smile:

Jinak holky samotnou mě procházky nebaví vůbec, :angry: byla jsem snad 2x a to jsem počítala minuty ať vydržím aspoň hodinu, ale když se kecá, to se potom jede :slight_smile: :slight_smile: my se s tou kámoškou potkaly v těhu cviku a máme prcky 5 dní od sebe, tak to je fajn :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
Bré ránko :wink:
Saly, mail :wink:

A s těmi procházkami - no právě, když jdete 2, je to o něčem jiném! Též se občas slezem s jednou "květnovkou", ale jelikož je z Poruby, není to moc často, páč se nám ani jedné nechce tak daleko cestovat, že ano :confounded:

No teď to snad Amče vynahradím tím výletem do Luhačovic :wink: Jen teda uvažuju, jak ji oblíkat, aby jí nebyla kosa, ale ani vedro... Zatím jí dávám většinou body s kr., nebo s dl., triko s dlouhým, mikču, štrample a kalhoty (včera měla takové zateplené, ale to se mi pak zdála až moc teploučká) a šup s ní do fusaku (ten je takový podzimní - není to beran :wink:)... Tož snad jí to stačí. Když trochu přituhne, navleču ji ještě do vesty...

Joo a s tou skleničkovou mrkví - normální jsem zkoušela dělat jen jednou, ale jelikož mě nebavilo vydlabávat ty středy (kvůli těm dusičnanům), tak na to prdím a sklenička rulezz! :wink: :grinning: A tak samo s hráškem a kukuřicí - aby to nemělo ty slupky, musí se to propasírovat přes síto a na to teda fakt nemám nervy! :grinning:
29. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak mrkvička že začátku opruz,šklebila se a moc se jí do toho nechtělo,krmia se maminka i viktorek,tatínek to teda do úst vzít nechtěl :grinning: ale jak ji začal krmit tatínek tak to šlo :wink: dala jsem jí do misky asi tak čtyři lžičky a snědla to :grinning: na začátek to myslím stačí.Upřímne ale s normální mrkví toho chutově moc společného nemá :confounded: ....ale když jste mne tu tak vyplašily s těma dusičnanama...Je fakt že je to pohodlnější.Jinak saly v tescu jsem ji koupila myslím za 13,ty vícedruhové jsou dražší.A nevíte třeba kde se prodává bio zelenina čerstvá?já se po tom nikdy nijak nepídila...
Andu ty se máš,taky bych jela do luhačovic,byla jsem tam dvakrát s viktorkem v lázních a bylo super,je tam moc krásně,snad vám vyjde počasí :wink: Andu ty teda malou docela otužuješ,já teda oblíkám,dvě mikiny a když je už fakt kosa,tak timní bundu na body a malá teda spocená není...a to jsem si doted myslela že ji moc neoblíkám,narozdíl od jiných maminek :slight_smile:
Jinak já v ostravě měla taky dvě kámošky maminky,se který ma jsme střídavě chodily na procházku,když byly děcka větší,tak jsme i někam vyjely na výlet a byly jsme půl dne venku a bylo to úplně o něčem jiném,tu jednu jsem taky poznala v těhu cvičení :wink: a taky ve městě člověk aspon kouká po obchodech a uteče to líp než když tady není na co koukat :unamused:
29. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Jo a dneska byla noc opět relativně pohodě,tak doufám že to bylo jen přechodné období :slight_smile: kojila jsem ji potřetí až ráno v šest,tak to e v pohodě :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
teď jsem koukala kolik ta hotová mrkev stojí a našla jsem, že první lžička od Hami kolem 15Kč a určo někde v akci levněji),tak to bych se ze začátku vyprdla něco klohnit:frowning2:

Já malého oblíkám: body dl.rukáv,bundičku s podšívkou, štramplíky a riflíky a ponožky a dám ho do fusaku..a tenkou čepičku..já bych sebou vzala ještě nějakou kombinézku, kdyby byla klemra a deky.. :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
no už začínám věřit, že má malý v sobě nějaké časové čidlo :grinning: :grinning:
dnes v noci se vzbudil na kojení:
23:15
2:15
5:18
a pak ráno 7:15 a to vstáváme... takže v noci přesně co 3 hoďky :wink: a to už jde, jsem i celkem vyspaná:slight_smile:
29. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak teda Gabi vy už taky papáte??? tao je super. No my včera taky zkusili dát ale už mrkev s brambůrkem a kupodivu chutnalo a otvíral Domís i sám pusu. Tak uvidíme co dneska.
Jinak já teda zatím kupuju. Mrkvičku jsem koupila ve skleničkách v tescu za 13,9Kč ale ted o víkendu jsme našli v interspatu od Sunaru ty malé skleničky za 10kč/ks. Měli balení po 3ks za 30kč. tak jsem koupila dvě balení a pak už jsem koupila i brambory s hovězím, taky za ty samé prachy.
Jinak Gabi BIO zeleninu vím že je v intersparu. Ale mě prostě odrazuje vydlabávat ty vnitřky u mrkve. Ted jsem si akorát říkala že mám nakoupenou tu mrkvičku ve skleničkách tak k tomu uvařím akorát vždycky brambor a zamícháim dohormady.
29. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
holky kuk foto :grinning:
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.