• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
saly já přestala koukat na hodiny od té doby,co malá trávila více času se mnou v posteli než ve svém pelíšku a teda doufám,že jsme se opět vrátily do starých kolejí....i když ze začátku spala do tří,to bylo úplně super,ted se budí poprvé kolem půlnoci,někdy dřív.
29. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
andu já bych taky přibalila ještě něco teplejšího...znáš to,kdo je připraven,není překvapen :wink:
29. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Zabi a to byla ve Sparu jen akce nebo to tam je za tu cenu pořád?
Gabi: Paťa nevypadá, že by si chodila pro přídavek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já už malého u sebe v noci nemám vůbec, až ráno po probuzení kolem těch sedmi na hoďku mezi námi leží a povídá a my spíme a pak zas za hoďku usne on, tak to je každý den stejné..
My jdem dnes cvičit, tak to sned nebude jak minule, vůbec se mu nechtělo, chtěl jen ležet a dívat se na osttní jak cvičí, krmit se a žvatlat, ale cvičit nee :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zabi to je super cena za těch deset....no a při bio už snad vydlabávat nemusíš ne?
no beztak budu taky kupovat skleničky :slight_smile:
saly no odvázaná zrovna nebyla ale po pár pokusech to už bylo trochu lepší :sweat_smile: tak uvidíme dnes...možná už bude taky otvírat pusinku jako domísek :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Malý otvírá pusinu taky, pže mu už 3 měsíce dávám lžičkou ty probio kapky, tak už na povel otevře..ty jo, ale my máme jiný problém, my už jedenáctý den nekadíme :unamused: :unamused: :unamused: max bylo vždy 7-8..všude čtu, že je to u kojených normál,že vše stráví, ale začíná mi cvakat... :frowning2:
29. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
saly malá taky ze začátku otevírala,ale přestala ted,když byla nachlazená á já jí otravovala se sirupkama :unamused:
jejda kakání,jo prý je to normální,ale já to teda neznám,my máme spíš ten opačný problém :sweat_smile: mi se myslím ani nestalo,že by malá nekadila vic než den dva...
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
no my to tak máme už asi 2 měsíce :unamused: prostě 1x za týden a dost, to ale pak stojí za to, jak bys na něj šplouchla kýbl hnojačky :grinning:
nevím co to mám za mlíko :unamused: včera večer jsem si udělala placky, že mastné prý pomáhá a docílila jsem akorát toho, že mi bylo blbě od žaludku a malý nic :angry:
29. říj 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráníčko :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojte při víkendu:slight_smile:venku se udělalo krásně, asi pofičíme na procházku...
Hlásím, že my furt nekadíme: :confounded: 13 dní ,trháme rekord :sunglasses:
Včera jsme byli poprvé po čtyřech měsících na pivko, tchánovci hlídali a šlo to:slight_smile: tak se asi už konečně dostanem někam i po večerech :slight_smile:
31. říj 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír, holky :slight_smile:
Tak jsme s Luhačovic zpátky, počasí nám vyšlo, krásné sluníčko, i když zima :wink:

Gabi, malá je nějaká teplokrevná :grinning: Já ji jako malinkou oblíkala o tu 1 až 2 vrstvy víc než sebe a vždycky se mi chuděra osypala potničkama... Takže oblíkám tak jak sebe + jako tu jednu vrstvu navíc počítám fusak a kočárek :wink: A teda vzala jsem co jsem plánovala a hlásím, že v pohodě :wink:

No jsem teď docela unavená, tak se jdu uvelebit do pelechu a zítra kdyžtak pisnu více :wink:
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile:
Andu vítejte zpátky:slight_smile:
Pže včera byla strašná mlha a my chtěli někam na výlet, vymysleli jsme památník v Hrabyni :grinning: :grinning: vzala jsem prcka do vaku, že to prospí, ale on ne, oči jak baterky,všechno asi přes hodinu sledoval, tak doufám, že z toho střílení nebude mít nějaké psychické následky :frowning2: v noci spinkal klidně, tak snad nee :sunglasses:
My jedem dnes asi naposledy plavat do vaniček..
2. lis 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
kde je kdo? celý týden se tu nikdo neukázal... :confounded: co pořád děláte???? :confused: :confused:
My byli včera na 2.hexe+Synflorix a jen jsme plakli, žádné řvaní, máme 7100 g a 68cm :slight_smile:
Žádné přikrmování mi nedoporučila, řekla kojit do konce 6M. :fearful:

JInak dnes jsem prcka zapsala na plavecký výcvik k Vítk.nádraží, budeme mít 5x vaničky a od ledna pak bazén..takže sháním na Ježíška plavečky a župík :grinning:
5. lis 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Už jsem tu dlouho nebyla, ale nějak není čas, znáte to :wink:
My už jsme doma taky 4, tak si zvykáme a snažíme nějak přežít ty začátky :grinning:
Děti vám neuvěřitelně rostou, už to skoro nejsou žádné miminka....
5. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoooj, Beránku :slight_smile: No už jsem se nemohla dočkat, až napíšeš!! Doufám, že máš v albu fotečky, ať toho vašeho prcka můžem omrknout! Jéé Jáchymek, to je mé přání v případě 2. dítka, chlapečka :slight_smile: Krásné jméno jste vybrali! :slight_smile: Teda nevím, jestli jsi ho neměla v profilu už před tím, ale já si ho nevšimla! Takže mooc gratuluju!! Takže jestli dobře počítám, Jája se narodil na státní svátek? :wink: No až budeš mít víc času, což bude asi kdo ví kdy, že :grinning:, jsem zvědavá, co porod a tááák! :slight_smile:

Hihi, Saly, takže vás to plavání chytlo?? Mě je líto, že s Amčou nemůžu, ale s tím ekzémem bych to nedala a tatínek je dlouho v práci :frowning2: No co už, nemusíme mít všechno :wink: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem toho vašeho krasavce okoukla hnedle :slight_smile: Téda bez mála 4kilečka? Krásný moc... Já chci taky další... :dizzy_face: Tak dobře nó, ještě počkám :grinning: Ale máš pravdu, že ta naše miminka už skoro nejsou miminka :wink: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jééé Beránku gratuluji k Jáchymkovi:slight_smile:)) taky kus chlapa!!skoro 4 kila!!! ty jóó :slight_smile: ´
Kamarádka má taky Jáchymka říkají mu "Jošínek" :slight_smile:

Andu: jj chytlo, malého to baví a já už se těším jak s ním vlezu do bazénu a do sauny, letos v létě jsem si vody vůbec neužila, trefilo mi skoro celé prázdniny šestinedělí :frowning2:

Mohla jsi s malou chodit aspoň na vaničky, tam ty do vody nemusíš..nej po loket, ale to už zas teď je už velká..náš tatínek taky chodit nebude, je furt v práci, možná tak jednou půjde nás vyfotit :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, nestíhám, to je vám jasné :grinning: Dvě malé děti dají zabrat a najít jsme byli všichni nachlazení, Jáchymek má rýmu, tak si "užíváme" :unamused:

Jméno chlapečka jsem v profilu neměla, bylo to překvapení :slight_smile:

Jinak v rychlosti jsem vám jen zkopírovala příspěvek přítele, který psal na jinou diskuzi:
Ahoj! Tak už se ten kluk kouká na svět. Jmenuje se Jáchym, má 50 cm a 3,9 kg a narodil se vcera o čtvrt na dvanáct. Bylo to všechno zase tak rychlé jako minule. Beranka v pul osme dožehlila pradlo a prý už během žehlení začaly kontrakce. O půl 10 jěště maminka tvrdila, že to přejde a tak jsme to radši stopli jak to je často a během 20 minut bylo jasno že jedem. Zapojili jsme tetu do hlídání spící Beatky a o půl jedenácté jsme byli v porodnici. Maminka stihla projít jen přes dotazníky a když přišla na porodní pokoj tak v prvním předklonu při kontrakci začal porod. Sestra už chtěla odcházet a dávala nám pokyny jak se ovladá telefon na přivolání oersonálu, ale na odchodu ve dvěřích se rovnou vrátila zpět a za čtvrt hodiny byl Jachymek u nás. Proběhlo to v pohodě, maminka všechno pěkně vnímala a šlo to jak podle knížky. Trochu si kluk pokřičel a pak jsme se houpali na balonu a moc se mu to líbilo. Oba jsou zdraví a v pohodě. Beatka to přijala v pohodě, ráno si prohlídla fotky a za chvili až se vyspi se pojedem podivat za maminkou do porodnice. V porodnici bylo fajn, vše v pohodě, skvělý personál a příjemné prostředí. Hezký den Vám přeje Taťka Beranek!

Porod byl velmi rychlý, přijeli jsme do nemocnice v 22.30 a ve 23:14hod se Jáchymek narodil, nestačili mi dát ani antibiotika kvůli streptokokovi, o klystýru nebo monitoru nemohla být už ani řeč, prostě jsem při přechodu na porodní box začala rodit málem ve stoje, za pár minut bylo po všem :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Šmankot, Beránku, jak to děláš, že rodíš tak rychle?! :astonished: :grinning: Já chci takýýý :grinning: Tak je super, že to šlo takhle šup, šup, žádná zdržovačka! :slight_smile:
Tak se brzo všichni uzdravte!
U nás zas pokašlává tatínek, ale Amelinka se opět statečně drží :wink:
9. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kurňa Beránku, to jen já si tam vylehávám už tři dny před porodem :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
To je paráda tak rodit, sice trochu riskantní, pže nevíš kde tě to chytne, tak je nejlepší se už asi poslední měsíc plížit kolem porodky :grinning:

My jsme zatím zdraví..ťuky ťuk, ale stejně zkoumám na netu tu odsávačku na vysavač, že ji asi pořídím, ať jsme připraveni kdyby něco...

Malému teď jaksi střelilo v hlavě a když vidí kohokoliv jiného než mami, tati..tak začne natahovat moldánky a pak vřískat, takže se nedá absolutně upíchnout na hlídání, z čehož mám náramnou radost :confused: :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Saly, Amushe taky natahuje, když vidí někoho, koho nevídá pravidelně. Takže i u drruhé babičky brečí a ječí :sweat_smile: Ale teď jsme byli u známých, ze začátku taky brečela, ale pak se rozkoukala a v pohodě! :wink:
10. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
No a teď odešla jeho prababča, je šíleně ukecaná, hlučná a furt máchá rukama a malý byl z ní nadšen :wink: sice se nechtěl nosit, ale čuměl na ni 2 hodiny jak na svatý obrázek, až mi teď vyčerpáním usnul :slight_smile: :slight_smile: tak to je asi o sympatiích k jednotlivým lidem, nemá moc rád staré :grinning: u mých vrstevnic nepláče :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
čus holky.
neměla jsem ted čásek chodit na koníka, ale to by bylo na dlouho.
Teda Beránku takový rychlý porod??? to koukám. Se s tím nemazlíš. Já teda chci po druhé rodit znova císařem, ale při mé smůle to určo půjde normál. No uvidíme, ještě máme čas.
Jinak teda co u nás nového - Domís je hodně akční - lozit mu to pořád nejde, ale už se snaží a sem tam leze spíš dozadu než dopředu. ALe snad na to časem příjde. Jinak papáme o sto šest. Paní doktorka nám ještě zakázala dávat ovoce - prý až v prosinci , at pořádně přičichne k zelenině, ale evidentně mu to nedělá žádný problém. zatím ani na nic reakce, tak to je super. Akorát teda po brokolici a květáku neskutečně prdí - jako starý chlap :grinning:
Jinak už začínám s nakupováním dárků - už mám skoro všechny, jen pár kousků mi chybí - no jo mimibazar a aukce je moje. Manžel si se mě dělá už srandu.
Jinak mojí rodiče se rozhodli pořídit malému trojkolku s tím držadlem, tak se na to musíme mrknout a koupit jim to - teda vůbec nevím jakou vybrat. Je jich nějak moc.
Nějak se tu moc nechodí jak jem viděla. Měli bychom se polepšit. Andi Hafinku tu nejde vidět. Ani fotečky. Tak já nevím.
No nic. jdu něco dělat, tak zatím
10. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak my si zatím umíme jen cucat palečky od nohou,ležíme jen na boku, zatím se neotáčíme...zatím jedem pořád jen mlíčko, ostatní až po Vánocích..

Já taky letos nakupuju dárky přes internet, v tom šíleném počasí mě nikdo nikam nedostane :unamused: s malým bych stejně v klidu nic nevybrala..takže u mě letos všechno přes net:slight_smile:
11. lis 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
No jo, příjdu a porodím :grinning: Co se budu trápit, že? :sweat_smile: Přítel říkal, že jak všude píšou, že chlapi třeba na porodním pokoji omdlí, tak prý ani nemá čas se skácet k zemi, že příjdu a za chvíli je po. Tentokrát si nestihl ani vypít kafe, které si u sestry objednal, přinesli mu ho až po :slight_smile: Jinak jsem byla ve Vítkovicích a naprostá spokojenost ve všem, nějak jsem měla špatný pocit z Poruby, tak jsem měla tentokrát obavy, jestli to nebude zase takové drama, jako poprvé, to bylo mnohem horší, ikdyž taky rychlé.

Saly, já chodím s Beatkou taky na plavání od 3 měsíců, nejdřív vaničky a pak bazén a v pohodě. Teď máme problém, že odmítá cokoli dělat a instruktorku neposlouchá. Je hrozně ukecaná (myslím naše dítě) a vše komentuje a říká proč nemůže :unamused: Docela jsme uvažovali, že uděláme pauzu, ale instruktorky nám to nedoporučují, že lepší je nepřestávat a mít trpělivost....to se ale lehce řekne, když ostatní děti nemluví a dělají co mají a to naše pořád říká: nenene, já jdu ven a do šatny..

Beatka taky pořád lezla dozadu a jednou na cvičení udělala první pohyb dopředu a od té chvíle už lezla dopředu. Ale bylo docela hrozné, když chtěla lézt a nešlo jí to a hrozně se u toho vztekala, to jsem měla fakt vnitřní krizi a chtěla někam utéct, ale přešlo to asi po měsíci.
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
No Saly taky si neumím představit shánět dárky po obchodech s Domískem. By mě asi cip střelil a odvezli by mě. Tak je to pěkně v klidu z domu a Dominiček při tom bud spinká a nebo si hraje. A poštačka mi to donese do bytu. Super. Takové služby mám ráááda.
My na plavání zatím nechodíme ale chceme. Mám docela strach z uší - aby malý neměl zánět středního ucha. Moje ségra a její kluci na to dost trpí, tak to máme v rodině, tak chceme ještě chviličku počkat a na druhou stranu já mám aspon čas trochu zhubnout.
Kde je Gabi?
Beránku a jak to jde s dvěma dětma? Tatínek je s vámi doma, nebo to zvládáš sama? já si to teda vůbec neumím představit jak to budeme dělat. To bude něco na mé nervíky. ALe co nějak se to zvládne.
dneska nám přišly vyrobené kalendáře a fotoknihy - super dárky na vánoce a moc se naám povedli - já vím neměla bych se chlubit.
11. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Zabi klidně se chlub, aspoň načerpám inspiraci na dárky :slight_smile:

Já jsem to chtěla udělat taky, ale jsme objednaní k profi fotografce až na 6.ledna :unamused: dřív neměla volno a to jsem nás objednávala už v říjnu.Na jednu stranu mi to nevadí, pže malý bude mít 6měsíců a to už se aspoň na povel podívá a zasměje jak budeme potřebovat..doufám :confused: :confused: :confused:
ale vánoční foto tím pádem nestihneme..tak to dáme babičkám k narozeninám:slight_smile:

klidně žabi pusť do éteru další nápady:slight_smile:)

Beránku my máme doma taky paličáka, tak jsem zvědavá jak bude poslouchat v bazénu, te´d ještě možná jo, ale až bude větší nevím,nevím..mám akorát strach, že má pořád na líčkách suchou kůži, tak furt mažem, ať z toho nemá ten atopik :unamused: dostali jsem Hydrocortison, takže občas přemáznout, jsou tam kortikoidy, tak moc nee, ale namažu jednou za týden a hned to zmizne, ale pak zas vyleze..a to by byl s bazénem amen :unamused:

Na ten zánět stř.ucha by měl pomáhat ten Synflorix, máme v sobě už 2 vakcíny, tak snad nás to mine...

no Gabča, ta už tu nebyla teda pěkně dlouho...
12. lis 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
Hoojte, holky :slight_smile:
Tak já včera v noci neodolala nátlaku přítelových bacilů a chytla nějakou angíno nebo co to je :frowning2: Dneska v noci jsem si dala po dlouhé době horečku a teď už zas skáču kolem dítka :sweat_smile: Teda, je to fakt paráda, starat se nemocná o dítě, které navíc nechce spát... :sweat_smile: Včera to byl fakt mazec. Mě bylo blbě, chtěla jsem si strašně zdřímnout, hodinu jsem Melinku uspávala, páč vypadala taková nalomená, nicméně nakonec si ještě hodinu hrála... Jsem myslela, že to nedám. Ale pak mi na štěstí dopřála hoďku a půl spánku, tak aspoň že to :wink: No jsem zvědavá na dnešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdem na sváču... :wink:
13. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
halooo halooo,jsem tady...my nějak zapomělli zaplatit internet :sweat_smile: tak nás odpojili :sweat_smile: tak zatím jen na skok,máme ted doma tatínka a malujeme a není moc času...
my máme za sebou půlroční prohlídku,váha 7500
:slight_smile: a rovnýma nohama jsme se vrhli na papání,první tři dny mrkvička a pak jsme to vzli hopem,takže oběd,dáváme už is masíkem,to malé chuná víc než samotná zeleninka,odpo ovoce a večer dávám kaši,nicméně v noci se stejně pořád budí...takže to není hladem :confounded: malá baští pěkně,musím chválit :slight_smile: čajík moc nechce,z flašky vůbec a z hrníčku trochu,ale nejlíp z úplně z obyčejného hrníčku :slight_smile: plazíme se a sem tam se pokoučíme už na kolínka a hrozně nás baví stát....je s ní sranda,schovává se za plínku a umí berany duc :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
ale jinak ještě pořád kojíme,druhý den,co jsme začli s příkrmy,mi ukázkově nateklo prso a bolelo jako čert,naštěstí pomohla horká sprcha a masáž...
andu brzy se uzdrav :slight_smile:
jinak plavání....my taky chceme,ale ještě jsme se nějak nerozhoupali a ted v zimě,při všech těh chřipkách se mi nikam jezdit a ni nechce tak to necháme na jaro :wink:
a nakupování taky vidím na net,vlastně to tak praktikuji už od těhotenství a vyhovuje mi to,že nemusím nikam lítat po přeplněných centrech a stát ve frontách....to faaakt nemusím...a že už to propuklo :confused:
14. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Hoooj, Gabi, hehe, tak tak je to s tovou účastí na Koňovi... :grinning: Hehe, berany duc je u nás taky dost populární a hodně zábavné :grinning: A taky se dost chlame slovu táta :grinning: Jooo a novinka - kočka si v postýlce začíná klekat :astonished: Tak doufám, že ještě chvíli bude trvat, než pochopí, jak si stoupnout, hehe...

Uff, jdu si lehnout, dneska mě Amushe úplně vyšťavila - je mi teda už lépe - nejspíš díky 4 stroužkům česneku :grinning:, ale hlavu mám jak střep, páč Aminka začíná toužit urputně po mamince :sweat_smile: Trochu se obávám, aby se už na ni "nesápala" ta separační úzkost... Jsem vyčetla, že kolem 7. měsíce to může nastat - co zkušenější matky? :wink:

Hmmm, tak mě napadá, co Zuzik??
14. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.