• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Dobré ranko holky :slight_smile: tak dnes v noci byl klid..

Poraďte mi co mám dělat s tím mým prckem, začal mi chodit spát se slepicema :grinning:
většinou do 4h jsme venku, dokud je světlo, pak mi vydrží do půl šesté čilý,tak ho pak dávám spát, u toho dělá scény, pže je tma a on si myslí, že už má spát až do rána,nakonec usne a spí fakt až tak do sedmi do rána...
nepochopí, že má spát jen chvilku..normálně byl zvyklý chodit spát kolem osmi, ale co se tak brzy stmívá tak je to v háji..mi by to nevadilo, ale M.chodí z práce 17:20, tak to se moc neužijou :unamused:
25. lis 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
Heh, Saly, A. se občas taky nechá zmást tou tmou a spí od 6 do 7 do rána :grinning: Tak ho zkus nechat spát ořeba od půl 6. tak hodinku a pak ho vzbuď... Já se teda kolikrát musela přemlouvat, abych to sladce spící dítě vzbudila :grinning:, ale kdybych to neudělala, mohla bych být vzhůru třeba od 4 ráno a to se mi fakt nechtělo :wink: :grinning:

Tak to je fajn, že jste konečne nepípali! A nezkoušeli jste si třeba půjčit jiný monitor od někoho?? Jestli fakt není chyba v přístroji, v kontaktu, nebo já nevím v čem. Nám když pípal Meli, taky mě, jako Míšu, napadlo, že možná fakt dýchala tak mělce, že ji to prostě nesnímalo...
25. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
no to já jsem už 2x udělala a dopadlo to tak, že řval jak tur oči zavřené, nedal se utišit..tak jsem mu dala mlíko a šel pokračovat dál... :wink:

V pátek mám sraz z Vš a nemám hlídání, tak lámu segru, ale je to mazec, bez toho děcka si ani neuprdneš :confounded:

No já myslím, že to v přístroji nebude, prostě pípal, však od toho to je, že? :grinning: :grinning: já už si s tím hlavu nedělám, kdyby pípal 3x za noc, tak to budu řešit,teď na něj akorát mimo postýlku dávám většího majzla.
25. lis 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Posunuju nahoru, ať se tam dole úplně neztratíme :slight_smile: Tak hlásím, že jsme už od toho pondělka nebokdy to bylo nepípali.Dali jsme na rošt desku a posunuli ten monitor úplně nahoru a zatím je klid, zdálo se mi, že odchlipovala nějak matrace,tak jsem ji ještě otočila, tak jsem zvědavá, jestli to byla jen nějaká technická závada nebo ne :slight_smile:

Včera jsem byla na Stodolní na srazu a teda zjišťuju, že mě to fakt ty kluby už neberou, normálně jsem se přistihla, že se těším domů na chlapy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, Saly, vy jste na roštu desku neměli?? Heh, tak to jsem myslela, že joo... Tak to bych tipla, že to bylo fakt tím! :wink: Tak uvidíš, snad už nebudete pípat a je to jasné :wink:

Heh, no já, když jsem slavila narozky, tak jsem si to užila parádně, ale druhý den, ač mi nic krom únavy nebylo, jsem taky usoudila, že to není co to bývalo a že už mě to tak nebere :wink: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj Andu :slight_smile: myslíš? já to zjistila až teď, když jsem pročítala ten návod..tady i na chatě jsme to měli přímo na roštu a nic nepípalo...teď to aspoň bere celou plochou..

No já jsem přišla domů už o půl jedné a musím říct, že jsem tak od desíti už zívala :frowning2: ale ne nudou, spíš únavou..doma už v tu dobu spím :grinning: dneska teda ponocuju, dnes je můj drahý pro změnu na Stodolní,tak čekám v jakém stavu dorazí :sunglasses:
28. lis 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
nazdarek zeny :slight_smile: jak je? deti nezlobi? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj Maji :slight_smile:

no jak kdy :grinning: :grinning: třeba včera zlobil příšerně a dneska zas byl jak vyměněný, celý den nekviknul a ještě mi ségra vozila a malý 2 a půl hoďky ani nepípnul :sunglasses:

A co ty? všechno v pořádku? koukám, že se ti to krátí,už jsi hodně za půlkou..
28. lis 2009 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz
Bré dopoledne, holky :slight_smile:
Teda mě se už od rána docela daří :grinning: Nastavila jsem si v noci domácí pekárnu, abych měla ráno hotový chlebík... To co z toho vzniklo, se vážně chlebem nazvat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zkouším péct další a jestli zas nevyjde, bud už vážně nasraná :wink: :grinning: Navíc, když jsem vytahovala ten vydařený kousek, nějak jsem se pozapomněla a naplno jsem vzala za ucho té pečící nádoby, haha...
Do toho dítě poslední dva dne extrémně mrčí, furt je nějaká zprzená :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mě se chce děsně spát :grinning:
29. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile: teď jsem oba uložila a usedla ke kompíku:slight_smile:

Andu vidím, že se ti fakt daří :wink: my teda máme taky pekárnu, ale zatím vždycky to co z toho vylezlo chlebík byl :slight_smile: ale teď peču strašně málo, měla bych zase začít...

Dnes jsme byli na výletě i s tchánovci a kupodivu jsme zvládli i oběd v restauraci s malým, sice jsme si ho furt přehazovali, ale jídlo jsem zvládla..ne žebych se najedla zrovna v klidu to ne, ale bylo to teplé :slight_smile: myslím, že než s ním půjde někam jít,tak to bude ještě dlouho trvat

Andu jak jste byly v těch luhačkách jak jste spali? Všichni i s amlou na jednom pokoji? Chceme vyrazit někam mezi svátky a řeším teorii pobytu..asi nejlépe penzion s restaurací v přízemí, kam můžem na véču a dosáhne chůvička ..ale jak se spaním, když bude spát, tak si nepustíme třeba na hotelovém pokoji ani telku :frowning2: to by asi chtělo nějaký apartmán..poraďte :slight_smile:
29. lis 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz
vidí, že se mi povedlo nové slovo malá Amélie=amla :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, ženy.
No tu je živo jak na hřbitově, hehe... :grinning:

Saly, já koukala, co je to za tvar jména :grinning: V těch Luhačovicích už jsme sehnali "jen" studio ve vile Alpská Růže. Ze startu spala A. s náma, ale jelikož jsme si taky chtěly zapnout telku a ona je na usínání zvyklá být sama, šouply jsme ji druhý večer postýlku do kuchyňko-chodbičky. A stačilio :wink:
30. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
kuk :grinning: ja zapomnela, ze jsem sem psala :grinning: :grinning: :grinning: my jsme v poradku, Tobik teda trochu nastydlej, ale uz je to lepsi..mimi kope jak divy a ja zacinam lehce nervovat z porodu :grinning:
30. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: no já včera koukala na ty penziony a mezi svátkama je snad všechno plné a pak že lidi nemají prachy, tak to asi necháme na leden :unamused: právě taky hledám nějaký pokojík aspoň s předsíňkou, která by se dala zavřít a vlezla by tam aspoň postýlka, ale taky marně..tak ještě pohledám..

Ahoj Maji :slight_smile: proč nervovat? Podruhé už to je brnkačka , když víš do čeho jdeš, ne?
30. lis 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj posunuju :wink: protože vidím, že se tady nic nehýbe,už se nedostavuje ani nejčastější dopisovatel Gabka :slight_smile: že by je zase odpojili?

My jdeme dnes na třetí Hexu a synflorix, tak se poptám na ten monitor dechu co mi řekne.. :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooooj všici :slight_smile: jsem opět zde :slight_smile: akorát že ted jdeme papat,tak později paaa :grinning:
2. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
no kde jste??
tak aspon co je u nás nového...paťulka trénuje na lezení po čtyřech:astonished:ale zatím se jen pohupuje na pístě,tak jsem zvědavá kdy se odpíchne :grinning:už tak je co hlídat,všude se doplazí,nejvíc jí zajímá dvd a ovladače a taky si ráda počte :grinning:letáky a tak :slight_smile:
jejda...už je vzhůru...tak zatím :wink:
2. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
No Ahoj Gabi, už jsme tě tady postrádali :slight_smile:

My jsme teď dorazili od Dr, máme rovných 7,5kg a poslední vakcíny v sobě a teď spí na balkoně.Na zvětšenou mandli jsem se ptala a tu nemá, pže by při dudlání dudlíku nemohl dýchat. Na noc mi doporučila mléčnou instantní rýžovou kaši, ať ho dosytím, ať se pořád nebudí, tak to asi zkusím, jo a lžičkou!!!! :sunglasses: :sunglasses: moje nervy, tak už asi začneme...
2. pro 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
no saly já taky myslela že po kaši bude malá v noci spát ale nevyšlo...my bojujeme pořád někdy se zadaří že kojím třeba jen třikrát,ale většinou v noci spí se mnou,ne že bych to měla v plánu :frowning2: a já jen střídám prsa,už nenám sílu ji dvat do postýlky a pokud ji tam dám,tak se stejně za hodku vzbudí...asi si za to můžu sama,že ji to prso dávám...
2. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
jejda co jsem to tam napsala...pohupuje se samozřejmě na místě ne na pístě :grinning:
2. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
:slight_smile: Gabi a jakou kaši jsi dávala? Mi řekla, že mám dát mléčnou, ta zasytí, že nemléčná ne a rýžovou, že je lehce stravitelná...však uvidím, třeba to taky nepomůže :frowning2: a kdy jsi ji začala dávat? nemáme totiž ještě půl roku, říkala, že ty od uk.4M můžu, tak mám od Nestlé..moje první kaše..
jinak u nás je to taky jak kdy..někdy krásně vstává co tři hoďky a někdy co hoďku jako dneska :frowning2: tak teď čekám na M. a bude zase velké stěhování :grinning: malého zase přehazuji do jiného pokoje, dál od telky, ať ho neruší :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
já dávám rýžovou s banánem a ted jsem koupila s meruňkou,ale začali jsme asi týden po půlroce myslím taky nestlé, ted mám hami ale všechny zatím od 4 měsíce...
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojte kočky,
tak jsem tu ¨po dlouhé době. Nějak nestíhám a když už byl čas na PC tak měl manža audit v práci tak dodělával po večerech práci doma. Ale už jsem měla decetní absťák.
Vojta je moc šikovný klučina. Doplnila jsem vám fotečky. V noci vstáváme tak třikrát za noc i když užíváme kašičku. Zeleninka nám už jede jlikož už je s masíčkem. :grinning: No jinak pohyby ještě nic moc stále na bříšku a točíme se jak na kolotoči. Na kolínka se nám chce ale ještě to nejde. Pláčeme když se ztratím za roh, ale pořádně. Jinak je Vojta usměvavé miminko. Mívá takové záchvaty smíchu, když s ním blbnu, že se nestačíme divit.
Tak já se loučím a zase se brzy ozvu.
2. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
hafi,vojtík je mooooc šikovný :slight_smile: koukám že už jezdíte v golfíku,já o to m taky dlouho přemýšlím,říkala jsem si že za chvíli bude sníh,že to nemá cenu a zatím to nevypadá,že by měla přijít nějaká nadílka :sweat_smile: Dost by se mi hodily do busu at se dostanu taky mezi lidi :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojík, já taky ty golfky mám koupené kvůli cestování, do auta bychom se psem a hlubokým kočárem nevlezli, ale na procházku u nás po vesnici stále jezdíme v hlubokém i když jakmile se Vojta probudí musím mu zvednout záda je už zvědavka zvědavá a musí čučet kolem sebe. :grinning: A jak se jinak ostatní máte asi to nebudu dočítat to by mi zabralo hooooodně času. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahojky jak se máte?já jsem pěkně vytočená,bylo mi smazáno album :angry: :angry: :angry: prý kvůli netextovým prvkům a než jsem to stihla napravit,bylo fuč....to je fakt super jednání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj, Gabi! Vole, tak tohle je fakt na nasrání! To bych adminům něco napsala! Jako to tě nemůžou upozornit a vyčkat, než budeš mít příležitost se tomu věnovat?! To je naprosto férové... Jak cip! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
no však já napsala a nikdo mi neodpovídá...akorát jsem si přečetla to upozornění od nich,nejdřiv jsem ani nevěděla o co jde,mám pořád stejné album od doby co tu jsem,jen přidám sem tam fotku,přihodila jsem jednu fotečku a koukám album neexistuje :angry: tak jsem se pěkně vytočila :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt super...
jinak nás od včerejška postihla rýmečka,čekala jsem kdy to přijde...tak snad zůstane jen u rýmy
:slight_smile:
andu dáváš malé jogurty?i když vy už asi baštíte všechno :wink: zapoměla jsem od kdy se můžou dávat?jinak jak jste tu řešily ty čaíky,tak my bylinky taky nee,ted mám červenou karkulku,to je směska jahod a ještě něčeho :slight_smile: a pomalu cucáme...ted třeba vypila skoro stovku kolem oběda,ale někdy vůbec nic ,někdy padesátku...
4. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gabi, jojo, jogurt dávám, Hollandii a jakýsi Valašský... Mě Dr. říkal, že už můžu, raději jsem se zeptala, ať to neuspěchám... Ale je to jako se vším, každý doporučuje jinak
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
mi to všechno řekla dr na půlroční prohlídce s tím že máme zase přijít za tři měsícea ted už nevím jestli říkala jogurt od sedmého nebo osmého... :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.