• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj Ahoj :slight_smile: no s tím albem Gabi je to humus, ale jaksi jsem nepochopila důvod smazání? :astonished:
já teď dávám fotky tady:

www.tomik2009.estranky.cz

nemusí se to zmenšovat.

Tak my od soboty papáme tu kaši pěkně lžičkou.Nemá s tím žádný problém, ale vliv na kvalitu spánku to nemá, ale jí toho zatím malé množství, tak se ani nedivím.V noci se budí často, kojím co 3 hoďky a zbytek odbydu čajem nebo dudlem.

JInak pípák od té doby nezapípal:slight_smile:

Holky a v těch golfkách musí umět sedět? a vám už sami sedí? Chci ho dát do sporťáku, ale furt nesedí sám, tak váhám, ale líp by viděl..tak nevím:_(
7. pro 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojky saly,tak gratuluji k první lžičce,vidím,že jsme na tom ale stejně co se týká četnosti nočního buzení...kaše taky nijak nezabrala :unamused: nicméně malé chutná :slight_smile:
golfky,já myslím že sedět nemusí pokud máš polohovací,je to stejné jako se sportákem,Paty si taky ještě sama nesedně,ale už se tak nevybuluje do stran a vyfrží sedět docela rovně sama :slight_smile: No my vytáhli sporták brzo :slight_smile: ale střídám to doted...golfáče chci hlavně do mhd at se taky někam dostanu mezi lidi...
7. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
saly album je úžasné :slight_smile: jste fakt krásná,šťastná rodinka :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Gabi díky moc :slight_smile: a to se nějak pozná z fotek? :grinning:
No už bych byla ráda, kdyby mi to aspoň na podruhé vyšlo... :sweat_smile:

Já už mám taky nacvaknutý sporťák, zítra vyrážím do shoppinu,tak ať něco vidí, chci to vyzkoušet.

Jinak zítra mi držte palečky :sunglasses: ráno máme soud o malého a odpo se jdu ostříhat, už se nemůžu dívat na to jak mi padají vlasy :rolling_eyes: navíc jdu poprvé úplně k nové holičce, tak mám trochu bobky :cry:
7. pro 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojky....
saly jasně že to jde z fotek poznat :wink:
a jak jsi dopadla u soudu?
mi už ted třošku padat vlasy přestaly,bylo to plně šííílené,ale ostříhat to chci taky,minule mne ukecal a doma by mne taky měli dlouhovlasou,ale neni to moc můj styl, když mám super kadeřníka,takže po novém půjdou vlasy dolů aspon po ramena :wink: už se těším :grinning:
8. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
koukám že mi nějak vypadávají slova :grinning:kojím a píšu levou a nějak mi to nejde :unamused: ruka nestíhá mozek :grinning:
8. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
čusík holky
tak já vůbec nějak nemám čas tady chodit - hrozné se mnou. ted zrovna odbíhám od trouby - peču cukrovíčko a malý zrovna spinká tak mám chviličku.
No tak my už sporták máme vytáhnutý přesně na den kdy měl Domisek 6měsíců - už nám přišel že v té hluboké korbě je nějak nacvaknutý. Ve sportáku se mu moooc líbí - sem tam ho posadíme at kouká a to se mu líbí. No ono ani okolí nepoznalo že jsme dali sporták - hi, hi.
Tak co už pečete doma cukrovíčko nebo na to prdíte?
Saly máte krásné album s fotečkama. Taky mě nebaví tady vkládat fotky - hlavně kvůli tomu zmenšování - to je vždy na mrtvici.
Jé Hafi se ozvala. Koukám že Vojtík taky pěkně povyrostl.
Holky chci se zeptat - dáváte už někdo čerstvé ovoce na svačinky ?
8. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj žabi,já zkusila párkrát dát čerstvé jablíčko ale malé nejede,banán taky moc ne jo a jednou jsem jí dala hrušku...jinak skleničkové zbaští celou skleničku na svačinku...žabi a dáváš už jogurt?chtěla bych zkusit dát na dopolední svačinku...
jinak já mám cukroví objednáno u kámošky,moc na to nejsem,sice mám nutkání,ale nevím jak to zvládnu sdětma,malá na mne ted hrozně visí,musím jí pořád skákat kolem prdýlky :grinning: no ale něco málo bych chtěla upéct...dnes jsem si hrála s vánoční výzdobou a jen tak light úklid a večer jsem už lítala jak pometlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem pak nic nestíhala...od příštího týdne už bude snad doma tatuš,tak aspon pomůže :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi. tak já jogurt ještě nedávám. ale asi začnu od ledna. Zatím teda baští přesnídávky - můžu se zeptat - jakou skleničku dáváš? tu malou nebo tu větší? jinak Domís spapa i celý banán - s tím nemá žádný problém. Přesnídávky by spapal klidně hned dvě naráz. Je to takový malý žroutík, ale nejde to na něj vůbec vidě.
dneska nám příjde pro Domiska dárek na vánoce - objednali jsme mu nový vozík za kolo. Ten co jsme letos kupovali, prodáváme. Tak jsem zvědavá jaký bude a hlavně jak se v něm Domískovi bude líbit. Už at je jaro a my můžeme vyrazi na kolech.
Nic, jdu pokračovat v pečení vánočního cukrovíčka - nějak mě to chytlo :grinning:
9. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj žabi :slight_smile: malá sní velkou přesnídávku úplně krásně,dávám jí různé druhy i chutě na odpolední svačinku,banán jí ale nejede,viki třeba banánový byl :slight_smile: dopoledne jí ale jen kojím,ale zřejmě jí to nestačí,tak budu muset dávat přesnídávku asi taky...proto jsem chtěla zkusit ten jogurt at nejí pořád jen přesnídávky :slight_smile: jinak na oběd sní půlku velké skleničky...po novém roce jí ale budu už asi vařit....no a večer rýžovou kaši kaši,ta jí taky chutná :wink:
já na vánoce ještě nic nemám :sweat_smile: vybírám tu židli,ale nehrotím to,chci plastovou,ale stačí mi obyč,nepolohovací...pak jsem objednala hračku na kočárek na hrazdičku a chtěla bych panenku od lamaze....to snad bude stačit až nad hlavu,malá má stejně spoustu hraček i knížek po viktorkovi :wink: no a s viktorkovi nějaké hadříky,flešku....musím jeho přání ještě protřídit :grinning:
9. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
včerejšek byl úspěšný.Soud proběhl hladce :slight_smile: trval asi 20minut, soudkyně sympaťačka, chlapi se mi tam nepobili, takže super.Snažila jsem se jí ukecat, že to potřebujeme co nejdříve a slíbila mi od stromeček pro malého nový rodný list, tak to jsem fakt zvědavá :grinning: :grinning: znám jejich tempo :rolling_eyes:

U holičky taky dobrý, mám to skoro na krátko, ale takový účes, že ráno vstanu a jdu..takže spokojenost :slight_smile:

Já letos cukroví objednala, výzdobu jsem zatím nestihla a ani se mi nechce..včera jsme byli v IKEA a mají tam jedle za 400 akdyž ji do 15.ledna vrátíš zpět na likvidaci, tak ti dají kredit do IKEA 300, tak tě vyjde na stovku,celkem dobrá akce..teda ze Šenova se tam asi jet moc nevyplatí :grinning: :grinning:

No a koupila jsem tu klasickou ikeáckou jídelní židličku a pultík k tomu a mám to pořešené, ty velké hebla by mi do kychyně nevlezly a ještě mám 2 ty dřevěné se stolíkem(staré),tak tam oak bude papat sáma tu necháme na cestování..

Jdu vařit krupicu :slight_smile:

Hoky a když ti prcci tak baští celý den..to už nekojíte přes den? jen v noci? :confused:
9. pro 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
saly jako moje drahá bez prsu neusne,takže kojím ještě po obědě a dopledne jako svačinu,no pokud je mrzutá,tak to zkouším taky prsem :slight_smile: večer usíná u prsu a pak noční kojící maraton :confounded:
saly myslíš že by tačila ta ikeácká židle na denní používání?já ty velké hebla taky ne,koukala jsem na takovou jednoduchou,mají ji i ve woku asi za 12oo...a kolik stála?já už tam dlouho nebyla,můj je odpůrce obchodů a já tam mhd nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak saly po rudné jsme tam za chvilku,ale my máme krásný umělák,co jsme koupili loni...ale akce je to super :slight_smile:
jinak gratu k včerejšímu soudění....stejně je to síla,tak jednoduché a přitom tak složité :grinning:
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
saly hod fotku účesu :wink:
9. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Gabi ta židle stála 399 a pultík k ní 99, takže pětistovku.Je bílá, modrá a červená.No my ji budeme mít na denní používaní.Říkala jsem si, že když stojí v každé hospodě, tak snad něco vydrží.Zkoušela jsem malého do ní strkat v tom mateřském centru, tam jí máme taky a v pohodě.Ty velké se mi zdají moc hebla.Už stačí, že budeme mít i tu dřevěnou.No a do auta jen vyndáš nožky a je to.

Já už z těch nocí dostávám psotník :cry: do půlnoci v pohodě, ale pak po té jedné konec, budí se asi co hoďku a půl, někdy mu stačí čaj,ale stejně musím vstanout.Dnes jsem sama doma, tak ho zkusím nechat pořvat, ale zas je mi ho líto, když nemá ten hlas :grinning: ale to už se taky zlepšilo.. :wink:
9. pro 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
fotku účesu nemám a není kdy by mě dnes vyfotil :grinning: dám časem, třeba po víkendu jestli budem něco fotit, ale asi jo, chci jet na Vánoční Kravaře:slight_smile:
9. pro 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
ahojky včera mi tu zaboha nešel odeslat příspěvek,tak jsem to zuřivě vypla :grinning:
saly my to máme v noci podobně,akorát že malou pokaždé kojím,takže už tráví víc času se mnou v posteli než ve svém pelíšku :confounded: někdy je to náročné....malá usíná kolem půl osmé,někdy jí trvá než pořádně zabere ještě hodku....pak se budí kolem půlnoci a pak už ani nevím,už to nepočítám ani nehlídám čas :confounded: :dizzy_face: myslím že v průměru kojím asi čtyřikrát...
10. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
saly s tou židlí jsi mi nasadila brouka do hlavy asi do ní taky půjdu,když tak do ní ušiju nějaký polstr :wink: je na principu dřevěných židlí a polohování stejně mít nemusíme,jde jen o to abych ji mohla mít u stolu...dík za tip :grinning:
10. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Gabi, polstr do ní v IKEA taky prodávají, ale nevím kolik stojí..to já nechtěla, zas další praní..a já taky vyrostla na devěné ..vždy´t plastáky v hospodě taky nemají polstr a všichni jsou spokojenií :grinning: :grinning:

No malý mě v noci převezl, jsem ho chtěla nechat vyřvat jak jsem psala...a nic..večer jsem dost naládovala tou kaší a pak jedl o půl jedenácté, pak k mému údivu se ozval až ve tři, to jsem nevěřila vlastním očím a pak až ráno o půl sedmé..jako vždy..tak bych si to přála pořád, nic jsem nezměnila i pyžamo měl stejné:slight_smile: a takový rozdíl.Dnes ho taky zkusím zalepit kaší, ale teď už spí, tak snad se ještě vzbudí.

My dnes trajdaly s kámoškou po Globusu,malí byli zlatí, měli by dostat medaili, tak jsem i oběd v klidu snědla, asi je to tím, že byl v tom sporťáku a viděl:slight_smile:
10. pro 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
A nikdo nenapíše a nenapíče :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Já mámv poslední době úplně vyměněné dítě :slight_smile: včera jsme byli u kámošky a malý vydržel 5 hodin v klidu, seděl mi na klíně a hrál si s dudlíkem :grinning: nevěřila jsem vlastním očím,mám pocit, že v poslední době brečí tak max půl hodiny denně :slight_smile: že by dostal rozum?
12. pro 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, ženy!
Saly, mě též někdo vyměnil dítě... Ale bohužel opačným směrem! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Přes den, než usne, se v postýlce hrozně vzteká, vztekáse, i když ji přebaluju... Vzteká se skoro furt! :angry: Ale jak! Zrudne, řve a propíná se do luku! Přesně jak to nenávidím u dětiček! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No doufám, že ji to brzo přejde!! Jako říkala jsem, že kdyby byla větší a věděla o co jde, už by byla pod studenou sprchou! :grinning: Podezřívám ji, že to okoukala na výletě ve Štramberku od kamarádčiny 2 a půl leté holčičky... Zrovna měla taky, když jsme tam byly, nějaký hysteráček, tak se Amélie evidentně přiučila! :angry:
Ale co mám jako dělat?! To je něco na moje nervy :frowning2:
12. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky...andu a co zubky?není malá proto nevrlá?já si tedy taky nemůžu stěžovat,všichni omdlívají jak máme hodné dítě :grinning: akorát máme problém že bez prsu neusne....a to je zle...tak zatím když mám mlíko,tak to nehrotím,ale až dojde... :confounded:
jj dvouleté to je to období vzdoru ne?už se těším :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: dneska jsem měla nějaké brutální sny o konci světa :frowning2: jsem z toho úplně rozhozená :confounded:
14. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré, dobré.. :slight_smile:

Co strašíš Gabi !! :grinning: :confused: Doufám, že se ti sny nevyplňují :wink: dej si štamprlu :sunglasses:

My včera byli pro víno co nám známí dovezli ze sklípku, dala jsem si 2 decky a byla jsem jak víla..je nějaké silné..malý se vzbudil v noci jen 2x, tak nevím, jestli jsem ho neslyšela nebo co :grinning:
vždycky když pláče, tak je na konících a nejde se otočit zpátky, možná jinak by se ani nevzbudil.Rozhodla jsem se, že budu kojit v noci 2x, takže zbytek tlumím čajem a chytil se na to, takže mi to tak vyhovuje.

O tom okoukávání: malý zas očuměl ve cvičení prskání..Daneček prskal a Tomášek se řehtal a už prská i Tomášek, mám z toho nesmírnou radost
:frowning2:
14. pro 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly...malá taky prská a brčí a slimtá až jí to kape :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašně ji to baví :grinning: a ne že by to od nás okoukala :grinning:
14. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Myslím, že to bude zajímavé, až začneme tu mrkev!! to se to prskání bude teda fakt hodit :frowning2:

Byli jsme teď 2 hoďky venku, ale to je kosa, že se to nedá, zdá se mi , že malému začíná téct z nosa, tak budeme raději doma.Dává se jim něco na rýmu? kromě odsávání? Vůbec nevím co existuje,jestli koupit nějaké kapky nebo co?
14. pro 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile: co noveho?
saly, pro takovy prdousy je dobrej Libenar nebo Physiomer, funguje to prej na stejnym principu :slight_smile: http://physiomer.cz/physiomer-baby.php
14. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj Maji, díky za tip :slight_smile: my totiž budeme mít rýmu poprvé :grinning:
14. pro 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
saly, tak to jste dobri, my ju poprvy chytli hned po prijezdu z porodnice :grinning:
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
:slight_smile: taky si říkám, pže jsme ji už my oba dospělí měli a malý se statečně držel :wink: ale asi se v sobotu nachladil jak jsme vybírali vánoční stromečky :wink:
už jsem odzkoušela tu odsávačku na vysavač(i na sobě :sunglasses: ) a dobrý... :grinning: funguje!

HOlky ještě dotaz, spíš ty , které jste na UM...kolik je jedna krmná dávka půlročního 8kg dítěte? Nemám představu kolik toho vypije..
Dnes jsem mu dala "mlíčko s kaší" od Nestlé a vypil 150ml a sápal se ještě, ale raději jsem mu už nedala, ať mu neroztáhnu žaludek, pak by byl jak otesánek :astonished: Tak nevím kolik mu mám dovolit :confused:
14. pro 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
saly my máme ny rýmečku taky libenar nebo mar...to je zase myslím na stejném principu...taky jsem koupila otrivin nebo nasivin pro miminka,pokud tyhle nezaberou.no a pokud jsou soplíky už zelené,tak ti dr napíše antibiot.kapky,ted si za boha nevzpomenu ak se jmenují :sweat_smile: ty zaberou určitě,ale chce to minimálně týden :wink: my máme ted rýmku,ale naštěstí jen lehkou,ae taky už to trvá přes týden....je to naše druhá,takže v pohodě....viky ten měl rýmy a následné záněty průdušek téměř od narození :confounded: to jsme si užili :frowning2: taky je dobré na noc podložit matraci,aby se rýma neusadila do uší...
maji a jak ty s bříškem?jak se cítíš?
15. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.