• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte, ženy :slight_smile:
Já mám Otrivin a Vincentku do nosu :wink: Rýmu jsme v podstatě taky ještě nemuseli řešit - sem tam ucpaný nos z řevu a vztekání :grinning: Ťukám to, protože to vypadá, že Ameli by mohla mít dobrou imunitu! Už jsme tu byli 2 krát nachcípaní všichni, jely jsme vlakem a MHD a A. zatím nic nechytla! Takže ještě jednou ťuk, ťuk, ťuk :wink:

Saly, já Am dávám mlíka tak 140ml, ale už je to asi málo, protože pak děsně ječí... Ona teda ječí kdykoli vidí jídlo (to je něco hrozného! :grinning:) a např. kaše by sežlala asi i půl kila :grinning:, ale včera jsem jí dala tak 180ml, zdlábla to a ani neblila :grinning: Takže podle toho usuzuju, že to teď bude tak akorát. Ale Amush má asi 7 a půl kilečka... Zas ten tvůj je chlap, že jo... Já bych mu zkusila přidat, a když se přejí, to poznáš :grinning:, tak zkusit méně :wink:
15. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj andu...páťa taky kaši může,sní toho taky dost,ale nevím kolik,dělám to tak od oka :wink: cca 150ml...po novém roce jdeme na poradnu,jsem zvedavá kolik bude vážit,pěkně se nám kulatí :slight_smile: snad jí to nezůstane :grinning: sedm A půl jsme měli v půlroce :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
hihi, no Gabi, Ameli je děsně akční, tak mi sám Dr. říkal, že se vůbec nediví, že moc nepřibírá... Taky jsem jí záměrně zvýšila ty porce, páč je fakt jak torpédo! :confused: :grinning: Momentálně zjistila, že nejen sedět, ale i klečet se dá bez držení :astonished: takže jsem zvědavá, že i při tom stání je to zbytečnost! :grinning:
15. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak co jak bojujete před Vánoci? Vidím, že tu je mrtvo, tak asi všechny makáte..to já se letos na to vyprdla a jezdíme s malým po návštěvách a necháváme se hostit :grinning: :grinning:
Teď balím dárky,ať pozjišťuji co mi ještě chybí..Zítra jdu pomrkat na Vánoční trhy do Haly.

Malý má teda rýmu, ale jakousi slabou, vysaju ho 2x denně vysavače a finito :grinning: zatím jsem nic nekapala, počkám jak se to vyvine, ale spíš to ustupuje.
17. pro 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, Saly. Asi taky pořídív odsávačku na vysavač - ale ne pro Am, ale pro mě :wink: :grinning:

Jinak nedělám doma nic :grinning: No krom běžných prací domácích :grinning: Ale příští týden se budu muset vrhnout na pečení :grinning: Hehe, brzo že?! :grinning: Inu dobrá, možná to sfouknu v neděli :grinning:
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Vážně uvažuji, že až budu mít rýmu, tak ji budu taky vzužívat, když už ji máme... :wink: aspoň nebudu mít odřené pod nosem jako vždycky:slight_smile:

Já nepeču, snad jen slané tyčky upeču..v neděli jedem pro domácí uzené!§ a to jsou pro mě Vánoce :grinning:
Už 4hodiny balím dárky a prý že nic nemám :sunglasses: každý rok stejné.... :astonished:
17. pro 2009 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Koníkovky ! :slight_smile:

Vidím, že tady nikdo nechodí, tak asi jsou vánoční přípravy v plném proudu... :slight_smile:Tak je to správně... :slight_smile:

Já Vám všem chci popřát krásné Vánoce, pro většinu z nás jsou to první Vánoce s dětmi, tak ať máte na ně ty nejhezčí vzpomínky....Užijte si tatínků, kteří budou konečně s Vámi doma a prckům přeji plno dárečků a ty nejzářivější očička při rozsvícení světýlek na stromečku!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

PS: a foťte, foťte, foťte...

Ahoj Saly
23. pro 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
neměla jsem ted vůbec čas sem chodit a tak vám chci aspon popřát

Hvězdní pozdrav sněžních vloček, mnoho dárkú pod stromeček, hodně šťěstí, kupu lásky a příšťí rok žádne vrásky. Jsou to naše první vánoce s našima miminkama, tak at je prožijem co NEJKRÁSNĚJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jAK PSALA SALY FOŤTE, AT MÁME PAK NA CO VZPOMÍNAT A KOUKAT

ZDENKA A DOMINIČEK POSÍLÁ VŠEM TETÁM VÁNOČNÍ PUSU
23. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
ahojky sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

všem přejeme krásné prožití vánočních svátků.. ať vám nezaskočí kost a pod stromečkem najdete něco hezkého.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

míša s celou rodinkou špekounů.. :wink: :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, dodatečně - krásně si s prckama užijte svátky! :wink: Moc přes ně na net nechodím, i mobily ignoruju :wink:

Jinak hlásím, že Amčushka vypadala spokojeně, okouzlena svíčkama a prskavkama ožužlávala dárečky :grinning:
25. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj tetky,my aspon dodatečně přejeme zbytek svátků :wink: doufám že se vám všem vydařily a :slight_smile: Ježíšci nezklamali :slight_smile: Jam píše Andu,Paty měla také největsí radost s balicího papíru :grinning:
Nám pořád nějak hapruje počítač nebo internet...nebo snad oboje :angry: tak tady nebývám,ale myslím na vás :slight_smile: tak kdyby mi to už nevyšlo do Silvestra...
přeji vám všem maminkám a celým rodinkám krásný,úspěšný,pohodový a šťastný nový rok :slight_smile: já osobně tedy doufám,že bude lepší než ten minulý :wink:
papaa
25. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Tak já přihodila pár foteček z Vánoc :wink: Jsem už ale strašně utahaná, chodím teď spát později než normálně a ke všemu ježdění po rodině... Takže dneska jdu už zalehnout, ať se aspoň trochu dospím :wink:
26. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojte, u nás taky všechno fajn :slight_smile: sice místo v plánovaných 15h jsme večeřeli o půl šesté, ale stihli jsme to :wink: malý při vybalování vytuhnul, tak jsme museli pokračovat p Americku ráno :grinning:

Přikládám taky pár fotek..papa Saly :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Hojte mamky a dítka! Tak tu máme nový rok, tak nám všem přeju, ať nám dítka zdravě rostou do krásy a ať jste všechny moc spokojené! :wink:
1. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj všem v Novém roce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

přes svátky jsem se tady moc nedostala, měli jse´me celou dobu doma tatínka, tak jsme se užívali a do toho samé návštěvy...

Teď snad bude klidněji..vidím, že jste na tom asi podobně, když se tady nikdo nehlásil..

My fičíme ven, snad nezmrzneme, ten sníh mě moc netěší:_(
4. led 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: ,vítám v novém roce :slight_smile: tak to máme za sebou a jsem docela ráda :wink: včera jsem už odstrojila stromeček,protože se nám zlomil stojan a skácel se k zemi :confounded:
my si taky užívali tatínka ted si zase zvykáme být samy...viky ve škole a tatík jel pracovně zase do čech :frowning2: ale zase alespoň můžem najet na režim,který přes svátky značně utrpěl :confounded:
5. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Já jsem náhodou taky ráda, že už je po... :slight_smile:
Dneska fičím do shoppinu okouknout výprodeje, ale asi tam už stejně nic nebude a do chicca se chci podívat jaké tam mají vystavené golfky, chci už něco vybrat, ať máme až sleze sníh.

my už vesele papáme zeleninku, sníme ji, ale s příšernými ksichtami..určitě se za ní nezabije jako za kaší..

Kakací interval se nám změnil z 1 krát za 17 dní na 7 x denně :grinning: :grinning: ..kozí bobky:.) takže střeva začínají asi pomalu pracovat..

Je s malým teď sranda, skoro vůbec nebrečí..tak snad tu zimu nějak přečkáme :wink:
5. led 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
saly já taky koukám po golfkách,ale chci spíš malý sportáček než klasické golfky...uvidím....máš něco ve výběru?
5. led 2010 v 11:27  • Odpověz
jinak gratuluji k zelenince :slight_smile: patulka s jídlem problém nemá,je fakt že oběda sní mín než ovocné přesnídávky nebo kaše,ale kulatí se pěkně :sweat_smile: zkusili jsme i jogurt a v pohodě včera jsme koupili krupicovou kašo s medem a snědla celou misku...nicméně se v noci budí pořád...
5. led 2010 v 11:30  • Odpověz
http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1641476
líbí se mi tenhle styl...a ta barva :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Dobré poledne, dámy! :wink:

Já teď uložila dítě k poobědovému spánku, tak jdu na vás mrknout! Že by to tu konečně zas trochu ožilo? :wink:
Tak s jídlem Ameli tedy problém nemá žádný, je to žrout a když jíme my, vzteká se, že ona nic nemá, takže musím rychle něco šoupnout, jinak by nás asi sežrala! :grinning:

Už je to s ní ale náročné! :sweat_smile: Furt ji musím hlídat, páč už leze téměř všude, natahuje se na stoly a ták...

Golfky bych chtěla pořídit taky, ale nějaké jednoduché, páč sporťák máme k té korbičce. Ale golfky jsou v poho na cestování autem, vlakem a podobně...

No já jdu rychle pouklízet a přichystat oběd, než se ta naše siréna zas vzbudí! :wink:
5. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky andu,malá taky spí po o :slight_smile: a co jinak torpédo ameli už stojí ?paťulu to hrozně baví,dokonce se jí podařilo samotné vstát v postýlce,ale zajím pořád jen plazíme,technika lození po čtyřech se piluje,ale pořád tam nějak vadí jedna ruka :slight_smile: zítra jdeme na poradnu,tak jsem docela zvědavá,kolik bude ten náš cvalík vážit :grinning:
sporták máme taky,ale chtěla jsem golfky kvůli cestování,at můžu aspon vyrazit do města,když jsem takové jelito a nejsem schopná konečně začít jezdit autem :sweat_smile: nechci nic drahého,ale musí být polohovací,se stříškou...pro viktora jsem měla ty úplně lautr obyč a už nikdy :confounded: :confounded:
no jinak malá se nám začíná nějak vztekat :grinning: ted je posledních pár dní nějaká rozladěná,asi zuby...nevím
5. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Gabi, Ameli by už snad nejraději chodila :grinning: Kolikrát zapomíná, že to ještě neumí a suverénně se pustí :grinning: A samože padá... S tím vztekáním mi povídej. A obávám se, že u nás to zuby nejsou, že máme malého vzteklouna :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
ahojte holcinky :slight_smile: uz to tu zase zije? :grinning:
nepodnikneme zas nekdy neco? chtela bych videt jak vam drobci rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj, Maji. Já bych byla pro něco podniknout... Sama se nikam moc nevykopu v té kose a jak už jsem se zmiňovala, strašně mě samotnou to procházkování nebaví :frowning2:
5. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
andu, tak to jsme na tom stejne... :grinning:
5. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak já se přidávám do klubu...
5. led 2010 v 15:26  • Odpověz
tak super :grinning: kdy a kde? a zadny dlouhy domlouvani at o to neprijdu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:39  • Odpověz
ahojky :slight_smile: to je venku nadělení coooo :sweat_smile:
co ten srazík?chytá se někdo,akorát nevím kde,v tomhle psím počasí,ostravačky raďte :wink:
6. led 2010 v 08:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile: to je venku nadělení coooo :sweat_smile:
co ten srazík?chytá se někdo?akorát nevím kde,v tomhle psím počasí,ostravačky raďte :wink:
6. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.