• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobre ranko, tak navrhuju nejakou hernicku. My chodime do Kastanka, ale to je v Trebovicich. V centru je Chaloupka (myslim) nebo je pry dobra Hvezdicka v Mariankach :wink: co vy na to?
6. led 2010 v 08:23  • Odpověz
tedy já přespolní bych to viděla na centrum :wink:
6. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
čusík. dlouho jsem tu zase nebyla - ale neníčasek - máme doma malého zloducha který si vžaduje pozornost pořád. pro srazík jsem jen se mi moc nechce do centra - minule mi to cestování MHD stačilo.
Maji v Třebovicích jenějaká herna? a kde tam?
6. led 2010 v 10:07  • Odpověz
jejda to já bych musela třikrát přestupovat :fearful:
6. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Noo, ad nadělení - sakra! :grinning: :grinning:

A ad sraz, tak nějak jsem čekala, že se Žabce nebude chtít do centra :wink: Jsem si na tebe, Žabi, vzpomněla jak jsi nadávala... :grinning: Leč, upřímně, pro mě je taky centrum jednodušší, nemusím přestupovat :wink: Ale tak jeden bych snad zvládla :wink: A o té Hvězdičce jsem taky něco slyšela, jen vůbec netuším, kde to je přesně! :grinning:

A taky bych byla pro herničku, nebo alespoň kavárničku s dětským kouktkem, páč nás vidím, jak si v té kose trajdáme spokojeně venku! :wink: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
holky, me je to jedno, mhd mi problem nedela :grinning:
zabi, blizsi info odpoledne :grinning:
andu, hvezdicka je u Futura zboku pres cestu :wink:
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
fákt? Teda, já mám informační nedostatky! :wink: :grinning:
Tak jako... mě je to opravdu jedne, kde se slezeme! Jsem taky ochotna cestovat... Tedy, vyberu si nízkopodlažní spoje a fičííím :grinning:
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Kurňa tu se to nějááák rozjelo :wink: :wink:

Gabi: nevím ještě jaké chci, ale to co jsi poslala asi ne, pže jsem v chicco zkoušela zoppa viper a myslím, že by se mi to pod Tomáškem rozpadlo, tyhle kolečka jsou tak do letištní haly a ne na děravé chodníky do Hrabůvky :grinning: :grinning: hledám kompromis ne moc velkeé a těžké, ale stabilní, pořádné se stříškou, polohovací a s nánožníkem.Ale v chicco žádný výběr :cry: musím jinam, zkusím sam baby asi :slight_smile:

Jinak na srazík dorazím, jen ve středu v 10 máme bazén a ve čt v 11 cvíčo, jinak kdykoliv..herna je myslím dobrý nápad, nikdy jsme nikde nebyli, tak aspoň vyzkoušíme.Mi je jedno kam,dojedu autem...
6. led 2010 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
Tady je odkaz na ty golfky, jsou fakt lehoučké, ale příšerně nestabilní a rozviklané

http://www.eshopbaby.cz/katalog/viper-4-golfovy-kocarek-zopa-p4754

spíš něco takového

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=639285
6. led 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
saly já je viděla jen na fotce,ale viděla jsem maminu s podobným a je fakt,že se mi zdál takový nějaký moc rozjetý,pak je ještě trojkolá verze se zdvojeným kolečkem...ty chicca jsou prý dobré...
6. led 2010 v 18:05  • Odpověz
jinak já jsem pro tu hvězdičku,k futuru jsem schopná se dopravit...třebovice jsou pro mne fakt moc daleko,tak pak jedině někdy jindy...
6. led 2010 v 18:09  • Odpověz
a kde je zuzi konec...nevíte někdo?
6. led 2010 v 18:09  • Odpověz
golfky...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25211267&tab=0
tyhle má kámoška a je moc spokojená i do rozumného terénu v pohodě
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
čusík. tak k Futuru bych to zvládla. S Maji si vyberem nízkopodlažní spoj at nemusíme po schodech tahat kočárky - hlavně Maja s tím bříškem. Tak napište nějaký termín. Můžu kdykoliv i odpoledne - ale příští pondělí jdu k zubaři tak to nemůžu. Napsala bych i Hafince. A Zuzik to teda nevím co s ní je. Ale myslím že když jí písmen do pošty tak se ozve snad - tel na ní nemám.
tak hažte termíny, a honem at to ještě stihne i Maja
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Jasně, s Majou mě to tež napadlo, že by byla capina, aby tahala kočár s Tobíkem! :wink: Já nemůžu v pátek 15., jinak též kdykoli! :grinning:
6. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
:slight_smile: ahojky maminy
žabi,to je fajn,že to riskneš mhd.
co příští pondělí uterý?
7. led 2010 v 07:33  • Odpověz
joooo málem bych zapoměla,včera jsme byly na osmiměsíční poradnu,váha 8310 :slight_smile: jinak vše ok,ještě ji musím změřit.
7. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno, mamky :slight_smile:
Já ani nevím, kdy na poradnu máme jít a jestli mám čekat pozvánku, haha... Něco mi sestra při té půlroční prohlídce říkala, ale nějak si to nepamatuju! :grinning: Tipuju, že bude mít tak 8a půl kil...
A kdyžtak bych byla pro příští úterý, pro případ, že bychom musely v po na tu prohlídku! :wink:
7. led 2010 v 07:43  • Odpověz
no my tipovali kolem devíti kil :grinning: tak je to ok...dr říkala že optimální,do roka by měla přibrat cca dvě kila,což tak odpovídá současnému tempu...
7. led 2010 v 08:13  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ja nemuzu v pondeli dopo, to mi zacina tehukurz :grinning: jinak kdykoli :wink: a kocar neberu, takze klido pido aj nenizkopodlazni :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
tak my můžeme taky v úterý - dopo nebo odpoledne? včerajsem posala i Hafi takse tady taky ukážea písne.
my jdem k dr. zítra tak jsem zvědavá kolik bude Domísek vážit
7. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojte, tak co teda příští úterý? To by mi taky vyhovovalo...Kdo v úterý 12.ledna nemůže?????????????? :sunglasses:

My byli na půlroční prohlídce včera a máme přesně 8kg a 70cm, tak už ty vaše princezny pomalu váhově doháníme :slight_smile:

Dnes jsme byli naposledy na kyčle a už nás milostivě propustila,tak už nemusíme...uff jsem si oddechla, pže tam je lidí jak psů vždycky...šla jsem půl hoďky před otvíračkou a už jsem byla jedenáctá:_(
7. led 2010 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
pro mne úterý ok,nejlíp dopoledne
saly jo doháníte ale je to přece jen chlap ne? :grinning:
no a byli jste tam už někdo?maji?bude tam ty naše drobky kam usadit?přijde mi to spíš pro větší děti...
7. led 2010 v 10:18  • Odpověz
jejda,já v uterý mám zubařa :frowning2: zapoměla jsem...no ale poku bude doma manža a hodí mne tam,tak by to dopo šlo...
vyřazuju ted věci po malé,tak tady roním slzy dojetím nad těmi miniaturnimi kousky :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Hmm, já jsem pro 12.1. :wink:

Heh, Saly, no řekla bych, že výškově má Am max tak 2cm navíc.... :wink:

Holky, jakou kupujete autosedajdu... Já původně chtěla tu 0-18, ale nakonec jsme se rozhodli pro 9-36kg... akorát já mám trochu trauma z toho, že malá bude jezdit po směru jízdy :sweat_smile: Prostě mi přijde, že tak malému miminku případný náraz ve směru jízdy musí urvat hlavu :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz
andu my máme tu 0-18 po Viktorkovi a jezdíme už po směru,jezdil v ní dlouho a pak jsme koupili podsedák s opěradlem,co se dá odepnout a do ted v ní jezdí...kámoška ted kupovala ročnímu prckovi sedajdu a prodavačka jim taky poradila tu do 18 kil....
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Vidím, že zubaři jsou v kurzu..já jdu zítra, měla jsem jít koncem šestinedělí, tak jsem to stihla až teď :slight_smile:

Autosedajdu asi tu 9-18 Romer king plus bez isofixu nebo Maxi cosi Priori, ještě máme tak 2-3 měsíce čas, tak uvidím co bude v akci..
7. led 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
tak moje princezna měří 68 cm :slight_smile:
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz
gabi, v hvezdicce jsem nebyla, pro me je to normalne dost z ruky :wink: ono to pro vetsi asi spis je, jde o to abysme byly v teple a mohly si dat kafe, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.